Je tu niekto z Myjavy a okolia?

drobulatenko
18. okt 2006

Krasny dnik prajem vsetkym je tu aj niekto z MY a okolia. Som mamicka z Priepasneho (14km od MY) a cely den som sama s malou (19mes.) ked je nas tatinko v robotke. Ozvite sa mamulienky ale aj nemamulienky. Dakujem Mata

bobicek
20. okt 2006

ahoj drobulatenko, pisala som ti do ip, mas to?

bobicek
22. okt 2006

nesnazilky, snazilky, tehulky a mamulky z okresu myjava, prip senica hlaste sa! 😕

marekeva
22. okt 2006

ahoj baby, ja som z okresu senica konktetne z dediny čáry, mám 2 chlapcov, 4 ročného filipa a 8 mesačného mareka. iba len tak by ma zaujimalo kam z detmi chodite a čo robíte, lebo naš tatko tak isto je stále v robote. momentalne ten starší kuka telku rozprávku vlk a zajac a ten mladší sa tu pri mne vála na posteli. už sa tešim až pojdu spat a budem mat viacej času. ahoj

anika
22. okt 2006

ahojte, tak konecne aj My, uz som myslela, ze tu nie je nikto na nete 😎 , drobulatenko a pozname sa? ja som z BpB, mam polrocneho zbojnika a v Priepasnom starku, okrem ineho!!! Ja som tiez cele dni sama, ale sem chodim nakukat co nove vacsinou vecer, inokedy sa neda.Tak tolko, zatial.

bobd
23. okt 2006

caf anika, si to ty?
kvoli tebe som sa dnes registr 😎 si rada?

anika
23. okt 2006

bobdi, no jasne, kedy ideme kocikovat?

bobd
24. okt 2006

caf anika
no neviem, zajtra mam skolu ☹ , no v stvr a pia by som mala byt volna 🙂 . teda doobeda nie,to som s mojim 😵 😵 a jeden den musim do senice 😅

anika
24. okt 2006

bobdi, ja budem konecne uz o chvilku s mojim, uz ani neviem ako vyzera za svetla 😀

anika
24. okt 2006

A co vy ostatne, kde ste, este uspavate babenka?

bobd
25. okt 2006

cau ani,
tak co, spoznala si si manzela aj za svetla? 😀 😎
a ako drobec? kolko zubkov ma?

anika
25. okt 2006

bobi, a povedz mi , prosim, kedy?Zase pride o pol deviatej... 😠 Drobcek uz spinka,riadne ho unavilo vecerne mliecko, ale co mam robit, ked poriadne nechce to ostatne? Dnes tri lyzicky jablcka a tri polievocky, este ze kasicku zlupol! Vcera mu moc smakovalo!zjedol az 😉 pol misky polievocky a stvrtku misky vyzivy, to je u nho moc, ale dnes...A tak sa to strieda. Ked som dnes pocula, ze Kubko zpapal polku banana a zvladol by aj dalsiu, no nemam slov.No co mam robit?

anika
25. okt 2006

A zabudla som, uz ma zubky dva.

bobd
25. okt 2006

si este tu?

bobd
25. okt 2006

teda,musis dat mangelovi lekciu 😀 jak to je mozne? a dnes rano neisiel? 😨

bobd
25. okt 2006

idem pozret tv a potom sladko buvat. som uplne grogy 😝

anika
25. okt 2006

som

bobd
26. okt 2006

ahoj,vcera som ta uz necakala, pomaly som zaspavala nad pc 😀 ako sa mate, a branko uz sedi?
ako vidim, sme tu same odtialto. sranda 😀 😀 zeby interna schranka?! 😝

anika
26. okt 2006

ahoj bobi, coby sukromny cet 😀 , Branko este nesedi, ale vrti sa ani no, z bruska na chrbatik, z chrbatika na brusko 😉

marekeva
28. okt 2006

ahoj babule, napíšte čo práve robíte, to je nuda ☹ napíšte čo varíte nejaky recept z morčacieho na zajtra, včera bola u mna kamoška a priniesla mi take skakadlo je to ako choditko, iba je to bez kolečiek zavesene na takej pružine, da sa to dat na podvoja medzi dvere a maly moze skakat. 😅
strasne sa mu to lubi 🤐 on si skace, kuka na mna a ja si varim, super
baby, ako stare mate deti

anika
28. okt 2006

Ahojte. Co prave robim, no, cakam na opravarov. Hned z rana taka supa. Zvoni suseda, vraj, ci nemame nieco s radiatorom, ze ma v obyvacke flak, idem pozriet, ja mam sucho!To mi len chybalo, otrava jedna...Zavriem za nou dvere, poyriem na radiator a 😠 naoyaj, ya sedackou trocha vody. Kedye sme na samom vrchu, koniec stupacky, ci ako sa to vola, slzí.Musela som zavolat svokra, kedze muz, ako vzdy, nie je doma 😒 Tak caka a cakam, maju dojst okolo druhej, aby vymenili ventil.Riadne nam to naburalo cely den, aj drobec je akysi nesvoj, mama ho zobrala na chvilku von, ale uz su na ceste spat, lebo maly spustil uz po chvili srdcervuci plac...uz zvonia...papa

anika
28. okt 2006

prepacte za to "z" a "y", prehadzujem z anglickej na slovensku a vecne sa mylim 😉

bobd
28. okt 2006

teda andulka, mate rusny den🙂 😒

bobd
28. okt 2006

marekeva, ja by som ho mozno naloila do pacu alebo ako sa to vola. taku cinu alebo tak mnam. normalne si ma navnadila. ale my mame zajtra svieckovicu na smotane. to mozem jest non-stop.ranajky,obed,vecera:) 😀 aj to na mne videt 😎

marekeva
28. okt 2006

ahoj bobd, diky za radu ale moc si mi nepomohla, lebo ja som brutalna kucharka čo sa tyka varenia, takže bez receptu nič,teraz som dovarila krupicu, aj na to som musela najst recept v kucharke, ale dopadlo to dobre 🙂 a čo robí "malý boban" náš malý sedi v kočari a ožužláva si ruky, už som mu videla jeden horny zub trochu prerezany, inak strašne slinta a vrieska
teraz vliezol do kočára aj filip a už sa húpú. ja už neviem ako by som filipa zaujala, on je strašne živý ale aj dost žiarlivý, stále musím dávat pozor aby markovi niečo neurobil. normalne som rada ked v pondelok ide do školky, ale aj som rada ked príde 😉 to je tak s nimi. ak sa ti chce pošli mi recept aspon na tu činu, budem vdačna. diky

anika
28. okt 2006

bobi,uz to, chvalabohu, spravili.Inak, idete von?Janka je doma.
Marekevi, alebo morcacie naplnit takou sampionovosyrovou plnkou,podla tvojich zvzklosti kapsicku zaspajdlikuj alebo inak "zasi", daj do rury, mozes podliat smotanou pec. Mnam

marekeva
28. okt 2006

dore anika ja niečo skúsim, práve so okúpala mareka a trochu sa ukludnil, anika čo mu dávaš papat, ja uz neviem čo by som mu spravila, marek ma 8 mesiacov a stale papal iba zeleninu, maso, kase, ovocie atd. tak som mu dnes uvarila vo vode vanilkovy pudind, trochu nechala vystidnut a zamisala 4 lyžičky nutrilonu, ešte som pridala pomlagany marina keks, a ako mu chutilo 🙂 😅 😵 zmena je život,idem lebo plače

anika
28. okt 2006

marekevi, aj nas je okupkany, nas tatino sa na to dnes podujal, da mu aj vecerne mliecko, joj a s tym papanim, vies, u nas je to vzdy boj.Drobec nie je velky papkac, este zeleninkove polievocky s maskom mu chutia, niekedy so zltkom, alebo taku zemiakovokarfiolovu kasicku s nutrilonom, to spapa,aj ryzove kase, ale ovocie, to mu nejde, uz som skusala vselico a nic.Kolkokrat ani len tu prvu lyzicku nechce, no co s nim?!Kym zacne papat, to trva aj pol hodinky kolkokrat, kym ho ukecam, je jedno, ci je to rano, obed alebo vecera.Mnam, taky pudincek, co by sa nezalizoval, aj mamina urcite, ze?Ozaj, a na obed si mu uz skusila uvarit karfiol alebo brokolicu zapecenu so zltkom?Chcem sa spytat,odkedy sa moze biely jogurt?

anika
28. okt 2006

Tak, mliecenko som davala ja, od tatinka nechcel, najviac mu chuti odo mna, nas tatino sa na to trocha hneva, zevraj "maminkin cicik" 😉 A uz spinka.

marekeva
28. okt 2006

no to som prekvapena, našmu najviac chuti postruhane jablko s bananom a marina keks, to lubi, jogurty a všetko od mlieka kravskeho od roka, neni sa kde ponáhlat, nas filip ma 4,5 roka a teraz je hlavne jogurty dokonca v školke platim okolo 100 mesačne na jogurty danone, niekedy ked nezje donesie dom atd. prevarene mlieko a omačky atd.sa možu od roka podla mojho dr. uz som to napisala dva krat, to filip mna pomilil. skus mu do pomlaganeho banana zabudovat ten nutrilon, alebo trochu prislad, nezbori sa svet
ahoj idem kukat nesmrtelny mnich

anika
28. okt 2006

haha, ze banan, minule mu skoro zabehol, ee, nechuti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre