Je tu niekto z Myjavy a okolia?

drobulatenko
18. okt 2006

Krasny dnik prajem vsetkym je tu aj niekto z MY a okolia. Som mamicka z Priepasneho (14km od MY) a cely den som sama s malou (19mes.) ked je nas tatinko v robotke. Ozvite sa mamulienky ale aj nemamulienky. Dakujem Mata

marekeva
28. okt 2006

no teda, tak mu to nedavaj, počkaj chvilu možno dostane chut ☹ a skusila si kupovane presnidavky, ty frutapure atd.
je to nekedy o hubu s tym jedenim, že? ale ak priberajú je to v pohode.
zajtra chceme ist do tesca do senice na nakup, dufam že bude pekne
anika odkial si? aspon zhruba

anika
28. okt 2006

skusila, kupovane, domace-nesladene, sladene,cerstve ovocie , tie frutapure este nie, tie su na rade 😉, najviac mu tusim isla domaca presnidavka z jablcka a broskyne, nejake 3 lyzicky!Byvam na Brezovej.

marekeva
29. okt 2006

no tak uz ti zostava nechat maleho brutalne vyhladovat a potom snad zje viacej, ja som rada že je vsetko, lebo oni toho moc na vyber nemejú a ovocie sa da vziat aj von, nasi vstali podla stareho času o 5.30 takže "mame radost".

anika
29. okt 2006

ahoj, aj my sme uz skoro buntosili, ale teraz som zavelila obom chlapom,aby vliezli este "pod duchnu", citam noviny, nakukla som sem a idem varit.

bobd
29. okt 2006

cau marekevi, tak masko (kuracie al moracie) nakrjas na kocky (prip ine utvary ake sa podaria 😀 ), vlozis do sklenej misy. osolis, okorenis dla vole a zalejes marinadou z vajicka, oleja, worcestrovej, sojovej omacky, horcice.vsetko primerane a podla chuti. vlozis do chladnicky(najlepsie na noc,ale ja som uz robila aj na par hodin), pomaly dusis na sporaku. papame s ryzou a zeleninkou. 😝 mnam

bobd
29. okt 2006

a este som zabudla, babatko este nemame. este studujem, potom budeme riesit aj taketo vecicky 😎

bobd
29. okt 2006

andulka, vonku som nebola. boli sme s petom v trnave a dom sme prisli po piatej a to som bola taka grogy, ze som uz o deviatej spala ani mimino🙂
no ja tomu hovorim"starnem" 😀 😀 😀

anika
29. okt 2006

bobi, inak, aj ty sem samozrejme patris, ved si snazilka-snazis sa dokoncit skolu 😉

marekeva
29. okt 2006

dakujem bobd, nakoniec som to vyriešila tak že pôjdeme k našim, ale to masko si učite dnes urobime idem to naložit.
Konečne niekto kto nemá zatial bábo lebo je to stále to isté - plienky, mlieko, pokakané ritky, varené maglajze atd. Kam chodiš do školy?

anika
29. okt 2006

este bonznem na bobd, ze to neuveritelne vie s detmi, jej by som sa urcite nebala dat neskor maleho varovat 🙂

marekeva
29. okt 2006

anika tak jej ho daj nech má malý zmenu, hlavne ked mu polezú zuby 😀

anika
29. okt 2006

😀 , rychlo by vratila

bobd
29. okt 2006

no, mamicky, dobre sa vam bavi na moj ucet? 😀
marekevi, studujem v trnave, etiku a moralnu filozofiu. zabava 😎
andulka, to si pis, ze by som asi rycholo vratila, keby maly jacal... 😀 ale v piatok som bola u segranky a hrala som sa s 3roc chlapom. to mi bola zabava. ani som nechcela ist domov. pustanie lietadielka, lego, vymalovanky...no uplne som sa vyrelaxovala 😎

anika
29. okt 2006

coby,ta vychvalujem do nebies

bobd
29. okt 2006

ooooo 😲

bobd
29. okt 2006

dakujem🙂 a co varis?

bobd
29. okt 2006

my mame mnamozus svieckovu. dnes som si privstala a tak uz pomaly bude hotovo. este sa dopecie masko, rozmixuje zeleninka a hotovooooooooooooooo 😝 uz slintam

anika
29. okt 2006

mame vyprazany karfiol a zemiacky, mame na to strasnu chut, Branko sa napapal a zaspal, tak mam chvilku volno

marekeva
29. okt 2006

my sme mali u nasich pecene maso a ryzu, celkom fajn, ked sme prišli myslela som že budú bobani spat ale nič z toho, nejako marek pošklebuje, brutalne som sa povadila s manželom, no to je den a to počasie, tak mi porad bobd " moralne eticky filizoficky " ked mna decka vytočia ako na to?

bobd
29. okt 2006

juj, to ja nie az taky etik. to skor praca pre psychologa 😉 no moja skusenost s detmi (robila som dva roky vychosku v skolskom klube 😀 ) je takato: vybehat, vylietat, unavit. zober ich von za kazdeho pocasia (jasne okrem lejaku a vichra) daj im nejaku hru aby sa ten vacsi vylietal a ten mensi trochu "vymrzol". uvidis. teda aspon mne sa to osvedcilo. potom sa hrali cele poobedie ako muchy🙂 😀

marekeva
29. okt 2006

bobd prosim či by si mi neposlala ten recept na tú super sviečkovú, ale aj kolko mrkvičiek , kolko toho a toho, skratka podrobne pre blbych
dakujem

bobd
29. okt 2006

marekeva,je to ale taky domacky recept 🙂
kolko coho ti nepoviem, je to od oka, kolko sa ti zda akurat 😉
hovadzie maso nakrajat na rezne, ulozit na vymasteny pekac, na to nakrajat zeleninu: mrkva,petrzlen,zeler,cibula,cesnak,cierne a vonave korenie,bobkovy list,sol,dobry kus masti a zaliat vodou, zakryt alobalom a piect (nie silno). Po vychladnuti vybrat korenie,bobkovy list a maso, zeleninu prepasirujeme(mixujeme).Urobime zaprazku, ktoru zalejeme vodou, uvarime, vylejeme zeleninu,pridame 1 slahacku, 1lyzicku horcice, trochu vegety, sol a zatrepku (2lyzice hrubej muky,rozmiesat v mlieku).zavarime, pridame maso, opat zavarime. podavame s knedlou.
mnam a potom papaaaaaaaaaaaaaame 😎

bobd
31. okt 2006

cau andulka,
ocino mi hovoril,ze sa tu "stretneme" okolo osmej. ale moja, to som uz vlezena v posteli a chystam sa na zabrlozenie 😀 uz nevytiahnem ano nos! 😎
ako sa mate, co nove? ja po starom, dnes som bola na kozmetike-tej speci laserovej v tt. no fakt ohromne!!! mam to teraz trosku cervene, vystupili mi vyrazky na povrch, ale plet je max hladka a hebucka🙂 😎 ako babo🙂 😝
takze idem spachat vecernu hygienu a hop sa sup sa do postele.
papaaaaaaaaaa
zajtra ideme na hroby a pozajtra neviem.🙂
tak zatiiiim!

anika
31. okt 2006

bobi, to uz, na zimny spanok?A zobudit ta kedy?Ked pojdeme s Brankom okolo po vlastnych?Vyhovuje?A keby nahodou skor, spozname ta, po tom laser zazraku?Branulko uz spinka, Tomas mal prist prv, ale akosi v PN dnes meskali mhdecky, alebo zeby nie?Takze si zase bacujeme sami.Papa

bobd
31. okt 2006

teda malinky uz buva? drobec maly 😉 to este nie na zimny 😀 len sa tak pripravujem🙂 ale nie. dnes som prisla taka unavena. 😝

anika
31. okt 2006

buva, asi aj ta zima ho unavila. Dnes ma taaak potesil, lebo pekne papal, teda okrem ovocia, ale na obed zemickovo karfiolovu kasicku s maskom, to teda moze!A teraz misku kasicky a k tomu 90ml mliecka, papkac!!!A kedy katalog?

bobd
31. okt 2006

teda bude to poriadny jedak. katalog neviem, ale mozno ti ho prinesem v najblizsich dnoch. alebo si myslela na novy? ten az tak o tyzden,dva. este nebola v skole moja stala odberatelka 😀

bobd
31. okt 2006

ficim do postele.
papa a daj drobcovi pusu odo mna! 😵

bobd
1. nov 2006

ahoj!
ako travite dnesny sviatocny den? ja som bola na cintorine a teraz sa liecim. akosi som zacala kychat. ach. zasa ide zima🙂 😒 ste zdravi?

anika
2. nov 2006

bobdi, si doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre