Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
5. sep 2008

ahoj Peta, super rozhodnutie, dorobit si skolu 😉 aku si si vybrala? To budes chodit dva roky ako nadstavba?
Cenu ti dala sestra dobru. Nezobrali ti Milka do skolky? Vsak uz je dost velky 😕

monkula
6. sep 2008

kamajka, len sa uč.... 😉

Nika, áno, boli sme v Taliansku ,na Bibione, bolo neskutočne dobre.... 😵 😵

liliandax
7. sep 2008

cafte zenusky

dufam, ze mi neskape laptop, takze sa ponahlam 😅

Pocasie mame uazsne, neskutocny hic, more je super, prvy den ked sme prisli, boli vlny ako v Kalifornii.. take som v zivote nevidela, nebolo zivej duse v mori, plavcik len pobehoval hore dole a vyhanal ludi von.. normalne som si myslela, ze ak toto ma byt takto tyzden, tak dovidenia 😀
Ale nastastie je to ok.. malemu sa clapkanie strasne paci, v jednom kuse sa hadze do piesku a potom ho ma este aj v nose 😠

Bulhari su strasne zlati, vysmiati, ustretovi, splnili by aj nemozne.. ceny su asi ako u nas, par metrov dalej od centra je to uz ovela lacnejsie.. vidno, ze sezona pomaly konci, su tu vacsinou starsi ludia, ale najdu sa este aj rodiny.. bary su viac prazdne ako plne.. ale mne to takto vyhovuje viac 😉

nas hotel je celkom ok (dnes som sa dozvedela, ze spolumajitel je slovak), je tu kadekto z bystrice, blavy, ziliny, zahoria.. boli kosicania.. no proste vsade pocut slovencinu 🙂
ale je tu otrasne vela svedov a to su obycajne prasce 😝 🙄

kopec dochodcov z nemecka, ruska.. no proste riadny mix 😀

no neviem, co by som este napisala.. musim ist kuknut maleho, hojda sa s ockom v zahrade na hojdackach.. potom sa ozvem 😉

zuzkafuny
7. sep 2008

Lili supeeer... Nika, Monkula, Peti (pekné fotttto) Aaaaahojteeee...!!! Idem kuk Gejšu 😀

nika_ke
9. sep 2008

ahojte, ja vobec nestiham konovat 😖

lili, ved ty pises na dovolenke viac ako doma 😀 len si to tam pekne uzite 😎 a btw. slubila si napisat cestopis, pamatas 😕

liliandax
11. sep 2008

cafte

uz sme domaaaaaaaaaaaaaa!!! 🙂 prisli sme vcera vecer, ale bola som total off, aby som nieco napisala..

baby.. ani neuverite, aka som happy, ze som uz doma.. nie preto, ze by bolo zle, naopak, bolo super, ale takto ako teraz, som sa snad nikdy domov netesila 😀

nika - pamatam, ze som spominala, ze napisem ten cestopis.. ale ak by si si ho precitala, isto by som ta od akejkolvek cesty prehovorila 😀
poviem vam, cesta cez rumunsko - dobrodruzstvo, na ktore sa zabudnut isto neda 😅

nika_ke
11. sep 2008

lili, vitaj doma 😎
to uz presli dva tyzdne? 😨 Inac, ja som cely cas rozmyslala, preco ste vy vlastne isli autom a nie lietadlom?
No a rumunsko, to je ine kafe, sice som tam nebola, ale viem si predstavit 😀
Teraz ta zrejme caka tyzden prania a zehlenia 😝 teda aspon u mna to tak bolo - 4 pracky 😖

my sme vcera boli pozriet v materskom centre v revucej
http://www.mcstvorlistok.szm.sk/
je tam celkom pekne, maju 2 velke spojene herne, aspon 5 smykaliek aj s minilezeckou stenou. Nemaju tam mineralku pre mamicky a detsku stolicku 😠 (na toto som bola zvyknuta v MC v KE, sebe som vodu nevzala, takze som bola smadna jak tava) Cast na jedenie je v uplne inej miestnosti, takze Riska nechcela desiatovat broskynu, aby jej nahodou nieco neuslo 😖 😀 (v KE je jedalenska cast spolu s hernou, len je tam gumolit a pri papani sa moze Riska pozerat na ine deti)
Boli sme tam len my a opatrovatelka so svojou 4,5 rocnou dcerou. Neskor prisla este statutarna zastupkyna a nechala tam svoju dcerku, tipujem 3 rocnu. Opatrovalteka dala dievcatkam nieco na desiatu normalne v herni, ale mna s Riskou "usmernila" do jedalne 😠 Potom si isli dievcatka kreslit a Riska ako velka s nimi, podarena bola 😵
Na Riske ma najviac udivuje to, ze ked ma nejakej navstevy dost, tak sa normalne zdvihne, zbali svoje hracky, ide k dveram a vola na mna brrrm-brrrm. To znamena,ze mame ist autom domov 😅
Urcite tam planujem s Riskou chodit, ma tam byt od oktobra pohybovo-rytmicke cvicenie, tak dufam, ze sa to aj zrealizuje.

zuzkafuny
12. sep 2008

Nika super...!!!
Peťka dnes dostala jednotku...!!! 😉 🙂 Len tak ďalej...!!! 🙂 🙂 🙂

a ja za chvíľu idem... a´la discooo 😀 😀 😀

liliandax
12. sep 2008

cafte

nika - to je super, ze si nieco take nasla.. kukla som ich stranku, vyzera to tam celkom fajn.. len skoda, ze je to od RS tak daleko 😒 Tu v RS mi take nieco chyba.. Petko je strasne spolocensky, uz sa neviem dockat, kedy pojde do skolky 🙂 Myslim si, ze s nastupom problem mat nebudeme.. teda, ak sa dovtedy nist nezmeni

co sa tyka rumunska... nooooooooooooooooooooooo... moja 5 rocna krstna dcera (sla s nami) po prichode povedala, ze sme sli cez "cigansko" - a nebola daleko od pravdy ☹
Cele rumunsko mi pripominalo nase typicke romske osady.. polorozpadnute domy, na kazdom min. 1 satelit, na kazdom kroku somar alebo kon, co tahal voz.. na kazdom parkovisku ci benzinke boli tulave psy 😖 - neskutocne vela...
Krajina je vsak krasna! najdu sa jazera, vrchy.. dlhe roviny.. fakt bolo co kukat 😉

.. ale najblizsie na dovcu len lietadlom, hoci ja si na cestu nestazujem, nakolko Petko bol jednoducho uzasny cestovatel 😵

liliandax
12. sep 2008

zuzka - ja rad trsám, trsáááááám... 😀 - ako bolo dnes na sichte? 🙂

zuzkafuny
13. sep 2008

Ty brďo koki... nemvládzem 😀
5,30 príchod domov a 7,30 budíček a len čakám, kedy bude čas na uloženie synka... aj so mnou 😀

liliandax
13. sep 2008

zuzka - ti teda nezavidim.. 😅 Aspon den bol pohodovejsi? 😉

nika - kdeze si? v KE? 🙂

a Peti ty ako? dari sa ti? 🙂

nika_ke
16. sep 2008

ahojte kocky,
my sme od piatka v KE. Lili, ako si uhadla? 😨 😀 zostaneme az do dalsej nedele, drahy pride v piatok behat po lekaroch ☹ a ako bonus, sme tu 3 dni bez auta, vonku leje a my trcime uz druhy den doma. Na porazenie 😠 Kebyze mam auto, tak zbehneme s Riskou doobedu aspon na 2 hodinky do niektoreho MC. Pomaly som sa odhodlavala aj ist autobusom, lenze v tomto dazdi, nehrozi 😢
Uz nikdy viac sa nenecham muzom presvedcit, ze na par dni mi netreba auto. ach jaj, ja som taka rozmaznana 😔

Peti, blahozelam k prvej jednotke v novej skole 😅 len tak dalej...

Zuzka, to mate doma ako poriesene po tvojich piatkovych disco-night? 😕 Pomaha ti niekto s Miskom? Veeelmi ta obdivuje, ze to zvladas. Ved ja by som bola celu sobotu ako zdochlina ☹

v sobotu som stihla skocit u nas do MEGAsekacu, zohnala som pre RIsku zimny overal za 30Sk 😀 len skoda, ze nie je sustiakovy, ale aj tak na dedine po dvore bude dobry 😀

isto aj na malohotskej uz maju zimny tovar ...

Lili, tvoj muz uz dokosil ci este stale kombajnuje aj takejto kose?

liliandax
16. sep 2008

nika - tipla som si, ze asi budete v KE 😉

joooj, aj tu je take o nicom pocasie.. s malym som bola vonku hodinu, presli sme sa do mesta, kupila som mu v sekaci taky mily pulovrik.. a na trhu som minula kopec penazi.. no co uz, musime doplnit vitaminy 🙂
Nove mame to, ze musime chodit peso, lebo sa nam rozpadol kocik 😠 - odpadlo predne koliesko 🙄

akoze ma to extra netrapi, ale ked budem chciet nejaky vacsi nakup.. no neviem 😖

moj stary momentalne nekosi.. ale este budu.. tusim slnecnicu 🙂 ale aj tak ma kopec inej roboty, aj dnes je niekde pri BA 😒

na malohontskej mali strasne slaby vyber, bola som min. tyzden a boli same vypredaje letneho.. detsky skoro nist.. a k Riskinmu overalu gratulujem 🙂
ja musim nieco zohnat PEtkovi, preberala som cez vikend jeho skrinu a skusali sme vecicky.. maly bol ako manekyn 😀

no a prisli sme na to, ze nas caka mega investicia do zimneho oblecenia 😔

mirea
16. sep 2008

Ahoj baby,

práve som objavila túto tému, dúfam že vám nebude vadiť ak sa k vám pridám 😝
Pozerám že vás je tu len pár.. Kde sú všetky?
Ahoj Liliandax- bývalá spolužiačka zo ZŠ 😀

liliandax
16. sep 2008

cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mirka!!!

ty si tehu???????????????????? no super 🙂 tesim sa s vami 😵 a prajem babu 🙂

ako sa ma maly? teraz dakedy ste oslavovali, ze? 🙂

som vas uz davno nevidela v meste, kde sa tulate?? 😠

mirea
16. sep 2008

ahooj 🙂

hej, som tehu, zase na prvý šup. Dúfam že to bude baba. Práve som zháňala nejaké info o 3D sone a nejak som sa dostala na Modrého koníka a túto tému 😝
Samko oslavoval 8.sept., tvoj Peťko kedy bude?
Urobili sme si pri činžáku piesok, tam sme chodili doobeda, dosť mi býva zle, tak poobede sa už Samko venčí s tatkom.. 😒
A vy ako? 😉

liliandax
16. sep 2008

vy ste teda sikovni 😉 to budem musiet presvedcit toho mojho, aby sme aj my boli 😀 .. ale este aspon rok radsej pockam 🤐

my oslavujeme 6. novembra, uz teraz mam hlavu plnu napadov na darceky 🙂 a tesim sa asi viac ako samotny PEtko 😀

to bol super napad s tym pieskoviskom 😉 my obcas zajdeme na to nove, ale akosi ma to tam prestava bavit 😝

nasla si to 3D sono? ak raz budem ja tehu, aj ja pojdem.. moja svagrina bola niekde v Madarsku, vraj ju to vyslo lacnejsie.. no neviem kde 😖

mirea
16. sep 2008

Ja si to už chcem "odkrútiť" čím skôr a nechcem veľký vekový rozdiel medzi deťúrencami. Takže tak 🙂
Samko mal meniny 26.aug. a potom hneď narodky, zase má plno nových hračiek, no hrôza. Ale najskôr niečo dostane až na Vianoce! 😠
Ja som so Samkom bola na 3D v KE, viem o veľa možnostiach, aj Hlohovec alebo Levice chvália, ale LC je predsa len tak blíííízko, tak zháňam info o kvalite a cene..
😅

liliandax
16. sep 2008

no vidis.. ani som nevedela, ze aj v LC je 😕

ak budes spokojna, tak mi ho do buducnosti odporucis z vlastnej skusenosti 😉 oki?

Samko pojde az v buduci september do skolky? tam pri vas?

mirea
16. sep 2008

ani ja som nevedela o LC, minule mi to gynekológ (Mudr. Magic) povedal 😒
Potom určite poviem ako bolo.
Samka som chcela dať k nám na Dobšinského od januára, ale majú plno. Takže zrejme pôjde na Rimavu. Uvidíme..
No, ideme sa trocha vyvenčiť na vaše ihrisko, lebo už tu otravuje krpatý- spať samozrejme nechce 😠 . Neprídete aj vy? 😝

liliandax
16. sep 2008

Petko este spi.. od jednej, tak bude kazdu chvilu hore 🙂 ale kym sa my najeme, oblecieme.. vy budete davno doma 😅

som rada, ze si sem nakukla.. pridi castejsie 😵

mirea
16. sep 2008

Tak Peťko je poriadny sedmospáč 😀
Ok, tak inokedy.
Určite sem ešte nakuknem. Majte sa pekne 😉

zuzkafuny
16. sep 2008

ja len narýchlo... 😀
ahojte moje zlatká aj Mirea 😉 🙂
a letím a možno večer nAkuknem...papa

liliandax
18. sep 2008

cafte zienky 🙂

co robkate teraz v tomto skaredom pocasi? 😖 U nas je teraz moja mama, tak mame veselo 😀

zuzkafuny
18. sep 2008

Lili 😀 ja som bola venčekovať, teraz som doma a rozmýšľam čo idem synkovi zbúchať jesť. Teda predstavu už mám 🙂 a realizovať ju pôjdem keď vypijem kááávu...!!! 😅

nika_ke
18. sep 2008

caute zenusky, vitaj mirea 😉

lili, esteze prisla Petkovi hracka 😀

my sa nudime, vymyslame somariny a vystrajame 😠 Nastastie moje mudre dieta pochopilo, ze v tomto necase jej bude najlepsie vonku v kociku, tak chodime doobedu aspon na pol hodinku vonku. Viac sa velmi neda, lebo vietor tu od pondelka fuci jak besny. Kazde poobedie pre istotu prsi... ach jaj ... vcera o siestej vecer si uz RIska obuvala topanky a ukazovala na dvere brrm-brrrm ... chudatko moje, uz jej je dlho doma ☹
a teraz zase zacalo prsat 😠

zuzka, aj ja mam podobne priority, najprv kava a potom povinnosti 😀
aspon si mohla hodit to tvoje kucharske tajomnstvo 😅 ja som dnes bola lemra leniva, Riska mala sklicko 🤐

zuzkafuny
18. sep 2008

skličko... rozmýšľam že aké 😀 ale došlo mi 😀 😀 😀
Uvarila som mrkvu a petržlen do mäkka, pridala som zemiaky, urobila záprašku s mliekom, pridala karičku, ochutila provensálskym korením a varila som kým nezhustlo 😀 😀 😀 a malý to jedol 😀
takže máš inšpiráciu na zajtra...???

zuzkafuny
18. sep 2008

Nika ty nejdeš na stretko júloviek...??? Malá je júlová...?!

liliandax
18. sep 2008

cafte 🙂

tak ja som mala dnes s obedom vybavene.. mala som "profesionalnu kucharku" - mamu 😀 Mame hrachovu polievku (mnam 😵 ) a karfiol so zemiakmi.
kedze mi maly este furt spi, obed to uz nebubude, bude to skor ako vecera 😅 .. no co uz..

my sme boli dnes vonku cca 2 hodiny, chodime peso, takze to trva... nakolko Petko si par krokov od odchodu z bytu zmysli, ze nevladze a zaveli - NEVLADZEM, RUKY 😠 a uz sa skriabe na ruky.. a ked ho nevezmem, tak vresti ako pavian 🤐

Zuzka - fiiiiihaaaaaaa... mna by take daco ani nenapadlo uvarit 😅 Vyskusam, ked budem v koncoch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre