Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
25. sep 2008

cafte zeny!

nika - skoda, ze je KE dost od ruky, na taku akciu by som sla aj ja 😉 len aby vam pocasie vyslo! lebo tu cely den leje, tak dufam, ze sa konecne pocasie umudri 😒
.. lebo chytim depku.. a maly tiez, ze nemozme ist von 🙄

zuzka - toho tvojho chlapa ti mozem len zavidiet.. ten moj by sa v zivote za sporak nepostavil, jedine, ked vari gulas.. to robi len on 😵

ozaj, uz vam v hnusti otvorili tesco?

nika_ke
25. sep 2008

ahojte kocky,
aj u nas prsi 😠 o deviatej si Riska zacala obuvat topanky, tak som jej musela na balkone ukazat, ze prsi.

lili, tsss, ze KE od ruky 😖 😕 vsak za hodinku a pol ste tam 😀 od ruky je taka BA
ale zase vy budete mat koncerte kepenovej 😀 😀 😀 na tu by som nesla ani zadarmo 😝

nas koncert bude v starej radnici, takze je jedno ake bude pocasie 🙂

... a tiez som sa chcela spytat na tesco v hnusti? si mi to zobrala z ust 😉 ale asi este nie je, lebo na ich stranke mi ju nenaslo ...

lili, ako sa ma Petko? lepsie?
u nas to vyzera tak, ze Riske sopliky presli 😵 lenze, pre zmenu je nachladeny manzel 😖 a citi sa kazdy den horsie ... vypisat sa neda, dovolenku si nevezme, po dielni v 10 stupnoch chodi len v tricku, svetri a pracovnom plasti 😠 ... horsi jak male decko ... idem mu navarit sackovu slepaciu polievku 😀

liliandax
25. sep 2008

nika - KE nam je od ruky preto, lebo su opacnym smerom 😉 totiz, nase auto musi ist do servisu v leviciach (tam bolo kupene) a uz nemozeme na nom nabehat vela km.. - tak nejako mi to vravel manzel 😒

Petko sa lepsie nema.. sopliky trosku zhustli, aspon to je dobre, ale zacina kaslat ☹ Je zahlieneny, tak ho to drazdi.. tak sme zacali brat aj sinupret, ten nam pomohol aj predtym, tak dufam, ze nas to nebude drzat dlho 😔

ale ako vidim, aj ten tvoj muz je taky tvrdohlavec ako ten moj.. aj ten moj robi presne to iste, ked je chory 😝

nika_ke
25. sep 2008

u nas sa situacia vyvinula tak, ze zajtra poobede idem do KE aj s Riskou, takze do RS nejdeme ☹ Prvy krat ideme s novou sedackou, Riska bude sama v zadu, snad to zvladneme v pohode obidve.

lili, to si sa nechala od muza tak okabatit? 😨 😀
ja som si auto kupila v jednom obchode a na zarucne prehliadky som bola v dalsich 3 servisoch 😉 jedine musi byt ten servis autorizovany ... no ale je dost mozne,ze prave taky nemate v RS 😕 alebo ma pre teba tvoj manzel v leviciach nejake prekvapko 😅 a kilometre su tam tiez len tak orientacne, podla mna ...

Riska posiela Petkovi pusinku na skore uzdravenie 😵 sinupret by uz mal zabrat.

zuzi, posli k nam obcas tvojho draheho 🙂
... to mi pripomenulo vybrat na zajtra maso z mrazaku ... a idem pracovat, uz som zase z tej roboty taka vynervovana, tri dni sa muzovi vyhrazam vypovedou 😖

liliandax
26. sep 2008

pekne rano zienky 🙂

nika - cesta s novou sedackou dopadne urcite na 1., ved Riska je velky cestovatel a na sedenie v sedacke je zvyknuta.. 😉

co sa toho servisu tyka, v RS nie je servis na pegueoty, najblizsie je vrav v ZV, potom uz len dalej.. KE by neboli od ruky, ak by boli na ceste medzi ZV a NR 😀
A prekvapenie v Leviciach ma isto necaka 😒 Ja tam ma rodinu (starka min. rok zomrela, ale mam tam tety, bratrancov.. atd.) ale co je najdolezitejsie, muz si tam kupil MOTORKU!!! takze to by bolo 2v1 alebo mozno 3v1
A kontrolka na servis nam zacala blikat este v Rumunsku, cestou domov.. takze asi je uz najvyssi cas ist 😅

ale aj tak by som si Podhradsku kukla, hoci u nas ide denno denne na CD, striedame to s thomasom.. takze mi obcas riadne lezie na nervy 😀

Riske dakujeme za pusinku, urcite nam pomoze 😉 Soplikov mame uz pomenej, len vykaslieva tie hlieny.. no dufam, ze ten sinupret zaberie..

zvazujem zajst dnes k dr., nech ho popocuva.. 😔 No uvidim, cakam mamu 🙂

nika_ke
26. sep 2008

11.10. je koncert pre deti v BB, organizuje MC bambino

zuzkafuny
26. sep 2008

Ahojte...
Nika brrr... to už bude zima 😖
Tesco otvárajú ZAJTRA 😀 😀 😀
dnes idem ako každý piatok a zajtra až bude chlap doma, tak sa dám ešte na venčekovanie 😅 dúfam pri tom nezaspím a neprilepím sa 😀 😀 😀
Mišiačik búva, ja pijem kávu... toľko aktuality z mesta Hnúšťa 😉 🙂

liliandax
26. sep 2008

hlasim sa 🙂

boli sme na jarmoku.. klasika, ako vzdy, nic moc (ale kedy bolo na jarmoku inak? 😀 ) kopec penazi sme minuli na sprostosti a dokopy sme nekupili nist 😠

ale je tu kosa.. fuuuj 😝

este sa snad ozvem, teraz ideme buvat 😉

nika_ke
27. sep 2008

zuzi, Misiacik je kraaasny 😉 ciapka mu perfektne sekne.
Kde beries tolko energie, ze stihas v noci barmanovat, cez den vencekovat a este aj konikovat? 😨 😅
Bola si kuknut do tesca? isto maju nejake specialne otvoracie akcie, alebo darceky 🙂

lili, jarmok klasicky nesklamal, co? 😖
Co ste neskocili do servisu v rumunsku? 😀 by ste sli domov jak flinstonovci 😀 😀 😀

cestu do KE sme zvladli na 1*, Riska zaspala hned na obchvate tornale a zobudila sa az doma, ked som vypla motor 🙂
tu je pekne, boli sme na piesku aj doobedu aj teraz podvecer. Zajtra ma byt este krajsie, tak ideme na zahradu zberat orechy a jablka. Teda chlapi budu zberat a my s Riskou ich budeme otravovat 😀

zuzkafuny
27. sep 2008

nestíííham Nika 😀 venčekovanie sa nekonalo 😖 nemal mi byť kto s Mišiačikom... a začal soplíkovať 😖 tak by som ani nešla 😅
bola som dnes v Tescu... je to väčšie ako obchodný dom. Ale aspoň na jednom mieste kúpim dúúúfam všetko 🙂
a vytrhala som si burinu pred domom 😅 načase! 😀 😀 😀
Lili... boli by ste machri s takým autom a´la flinstone 😀 😀 😀

nika_ke
29. sep 2008

ahojte kocky po vikende 😉

zuzka, vsetko najlepsie Misiacikovi k meninam, hlavne vela prevela zdravicka 😉 takze sopliky chytili aj vas ☹
... take bezne veci v tescu kupis, konecne aj vy mate velky obchod 😅
... a marne som cakala na fotku tvojej skalky 😒 na jar snad na nas nezabudnes, ked ti tam zacnu kvitnut kvietky, ja sa rada pokocham 😉

ja som asi nachladla na zahrade, nejako si citim hrdlo ☹
dnes sme planovali ist cvicit s Riskou do MC, ale radsej som zostala doma ...

koncert pre deti s podhradskou a canakym vrelo odporucam, sice je to skor zabavny program pre deti ako taky normalny dospelacky koncert, ale deticky sa tam uzasne bavili, hlavne tie vacsie, taki skolkari si to tam naramne uzili. No ani my s riskou sme sa nedali zahabit, zapojili sme sa aspon do dlheho hada. Riska cela vytesena ssss-kala na vsetky strany 😀 Po pol hodinke uz chcela ist domov, tak sme pochodili po chodbach dookola, pesnicky tam bolo pocut, obcas sme sa ponukli piskotkami inych deticiek 😀 , dostali sme balon a pero a ked sme boli vonku na hlavnej, tak sa riske zrazu ani domov nechcelo ist 🙂

lili, vy ste ako vikendovali?

nika_ke
29. sep 2008

chystam sa pracovat, som tu len nakukla na MK ... julove babatka, co mali stretko v jasnej maju nejaku crevnu virozu, uz 3 deticky su dehydrovane v nemocnici, strasne ☹ ... esteze sme nesli

liliandax
29. sep 2008

cafte!

nika - ani sa nepytaj, aky sme mali vikend ☹ Ako petko hovori, mali sme "havariu" - Petko sa zosmykol zo stolicky, natahoval sa za niecim na kuchynskom stole pri ranajkach a..

... mame roztate pery ☹ Tolko krvi som este pri petkovi nezazila... jaaaaaaaaj.. no bola to sekundicka a baaac.. tak teraz repikujeme. Neviem, ci sme mu to nemali ist zasit, zacinam mat cervika pochybnosti 😖

To je super, ze vy ste mali skvely vikend 😉 Taky koncert by sme si uzili isto aj my, Petko rad pocuva detske pesnicky a musim sa pochvalit, uz ich ovlada 3 🙂 Macka uska, Kolo kolo mlynske a Kom kom kominara 🙂 Ani neviem, ako sa ich naucil.. ked on sa vsetko nauci tak lahko a rychlo, mohol by sa na neho nalepit aj nejaky cudzi jazyk 😅

zuzka - aj ja gratulujem Misikovi k meninam, prajem vela vela zdravia a teraz malo soplikov 😉

nika_ke
30. sep 2008

chudatko Petko 😢 lili, pofukaj mu za nas bolacku ... nasa sibalka sa tiez naschval postavi v stolicke vtedy, ked nie som pri nej. Raz ju dokonca muz krmil, zasnival sa a Riska sedela na bocnej opierke, polka zadku vo vzduchu ... 😠
... myslis, ze je rana taka velka? az na sitie? ... teraz uz nespekuluj, tak je dobre ako si spravila 😉

Petko vie normalne slova pesniciek? 😨 😕 ten je ale sikovnyyy, neskutocny. Ja som z neho uplne hotova, zlatusik je ten tvoj Petko 😵

liliandax
30. sep 2008

nika - caff 🙂
Petkova pusinka vyzera trosku lepsie, len vidno este akesi "natrhnutie" .. ci co 😖 ale verim, ze jazva nebude 😉
ako vidim, aj tvoja malinka skusa experimentovat.. 😠 treba na tie deticky davat sakra pozor!

Petko tie pesnicky ovlada svojim jazykom, nakolko nevie este vsetky slovicka spravne vyslovit (co je asi normal 😵 ), ale snazi sa 😀 A ide mu to fakt skvele, len ho nahrat 🙂
A aj melodii sa chyta, este trosku potrenujeme a pojdeme do Slovensko ma talent 😀

no iste... zartujem 😝

nika_ke
30. sep 2008

kuk, este som tuuu 🙂
niekedy sa mozme proste aj potrhat a deti neustrazime...co uz ☹
Riska dnes zase vonku bozkavala chodnik, musela ist este o siestej do piesku 😠 cestou domov bezala, hoci nevladala a nedala si povedat ... tvrdohlava jak jej otec a mamicka dokopy 😀

zase som v strese, sef chce odo mna, aby som zacala chodit do roboty na 3 hod. jeden den v tyzdni a ja neviem, co teraz? 😨 uz dve hodiny vymyslam mail a este som nic nevymyslela ...

liliandax
30. sep 2008

aj ja som tu,, cakam na muza 🙂 Este dnes kombajnoval 😖

v praci si asi nenahraditelna 😉 ked tak sefovi chybas 🙂 To doma robit nemozes? 😅

No ked mas Risku uz teraz taku tvrdohlavu.. co bude, ked pride obdobie vzdoru? 😕 🙂

nika_ke
30. sep 2008

to sa este kombajnuje? v takej kose, brrr

sef si mysli, ze je lepsie raz vidiet, ako dvakrat pocut 😒
horko tazko som vypotila mail, tak uvidim, aka bude odozva. Muz uz organizuje opatrovatelku 😖 az na materskej som zistila, akeho mam ja muza zatazeneho na prachy ☹ (ani za svet ma nenapadne to pridavne meno, ako sa taky clovek nazyva 😠 )

lili, obdobie vzdoru mi ani nespominaj... nechcem o nom ani pocut 😔 no myslim si, ze vsetko sa da zvladnut, ak som ja v klude, vtedy viem Risku upokojit, usmernit alebo niecim inym zabavit ... ale ked som v strese ako dnes, skoda reci ☹

liliandax
1. okt 2008

pekne ranko!

nika - no to som aj ja zvedava, co ti sef odpovie 😅 Mal by predsa brat ohlad na to, ze mas malu Risku! 😠 a ona ta potrebuje viac, ako nejaku opatrovatelku.. hoci dnes je situacia taka, ze maminy idu skoro do prace 😔 Mozno by som sla aj ja, ak by som mala kam 🙄 Aspon na 4 hod. ach jaaaaaaaaaaaaaj.. 😔

Doteraz som nemala ten pocit, ze by tvoj muz bol na prachy 😕 😖 U nas to chvalabohu nie je a neviem si predstavit, ako by sa to prejavilo 😒

obdobie vzdoru u nas je uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeeee 😖 😀 Obliekame sa asi hodinu, co ho nahanam po celom byte, vytahujem ho z vankusov, kam sa rad zahrabe.. pri tom ziapot ako pavian.
A odkedy hovori.. no konec 😝
vsetko je NEprosim si, NEbudem papat, NEdam si, NEjdem 😀 Mna z toho ide porazit a ver mi, velakrat to vo mne vrie ako v sopke, no snazim sa ovladat..

.. ale stalo sa mi, ze som vybuchla ☹

liliandax
1. okt 2008

babyyyyyyyyyyy... som happy, lebo dnes skoncila zatva 😉

hip hip huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

zuzkafuny
1. okt 2008

Lili 😀
Nika 😀
ďakujeme...
Lili si to teraz užijete 😵 a to už malý tak rozpráva...???
Môj ani slovo...len "eee" na rôzne spôsoby 😀 😀 😀
Neviem či som sa už nechválila... my už sme na noc od 1r4m bez plienky 😀 😝 😀 😝 😀
a cez deň od 1r2m...
Nika... neviem si predstaviť, že by mi išiel Mišiačik do nemocnice...ble!

nika_ke
1. okt 2008

lili, supeeer, tesim sa s tebou 😉 ale teraz ti bude drahy asi behat za biznisom, nie?
inac, co som sa ta pred nejakym casom pytala na travu, tak moj drahy nejaku kupil a sa z neho teraz vsetci rehoceme, lebo na tom krasnom mieste vyrastlo vsetko mozne aj nemozne 😒 😀

zuzka, ja som nejaka leniva na nocnikovanie, hanbim sa, budeme musiet uz aj my trenovat. Zatial sme dosiahli to, ze si Riska pred kupanim posedi na nocniku asi 30-60 sekund 😅

tu vidno, ake su deti jedinecne - Petko rozprava, Misiacik nocnikuje a Riska si vie aspon zapnut pocitac a ukazat pismenko R ako Richelle 😀

... nepochopim, kde sa Riska naucila, ze ovecka robi "aaa", ani za svet nechce povedat bee.
... a este vie povedat, ze sa vola "ňa-ňa", to ma byt zrejme ja-ja, lebo som jej na tapete na monitore vravela, ze "kto je to? ja Riska" 😖 . Vie aj ukazat, ze ma 1 rok. Z hier sa ucime kolo mlynske, dnes sa snazila rucickami opravovat koleso... to aby ste si nemysleli, ze je uplne nemozna 😀

Este sa pochvalte, co vedia vasi chlapci, nech viem, na com mam s nou pracovat. Lebo mne uz konci fantazia. Mohli by sme sa hrat aj zlatu branu alebo na hada, len musim nieco vymysliet na podliezanie 😕

lili, aj my sa tak obliekame 😀 vacsinou to zmakneme za pol hodinu aj s nakremovanim. Len moj muz nechape, preco nam to tak dlho trva 😠

k tomu mojmu muzovi ... on asi ani nie je tak velmi na peniaze, skor ide o to, ze sa snazime vyriesit nase byvanie a mame radikalne odlisne nazory ☹ ja som za kupu bytu v sirsom centre KE za 2 melka s hypotekou na 10 rokov a moj drahy si vysnival dom 30 min od centra za 4 melka s hypo na 30 rokov. On je huzevnaty, cielavedomy baran, ktory ide za svojim cielom hlava nehlava 😖 kedze na ten svoj ciel potrebuje prachy, prachy a este raz prachy, tak mu je jedno, co chcem ja, co potrebuje Riska ... 😠 ☹
Takze mam teraz dilemu, ci si presadit byt, alebo sa obetovat pre muza ... pre mna je samozrejme najdolezitejsie, aby Riska bola stastna 🙂
Zatial to asi spravim tak, ze skusim tu robotu raz tyzdenne a uvidim ako nam to pojde...

sef sa vobec neozval 😕

a uplna novinka, svokra je od pondelka na dochodku a ponukla sa, ze nam moze opatrovat Risku 😨 len kolko si asi tak zapyta? 😀

... som sa vykecala, mozem ist pracovat

nika_ke
2. okt 2008

ahojte zienky, aj vy ste stale vonku? dnes je taka krasna jesen 😎

... neuhadnete, kedy sa mi sef ozval ... o jedenastej vecer sme skype-ovali 😖 a uz chce aby som chodila do prace 2xtyzdenne 😠 viem, ze Riska v pohode vydrzi aj s niekym inym ako so mnou, takze mam bojovu ulohu zohnat tento tyzden opatrovatelku, co si v tejto diere teda neviem predstavit ako sa mi to podari 😕

liliandax
3. okt 2008

ahojte!

nika - ako pokracujes v patrani po opatrovatelke? 🙂 a co svokra?? 😅
inak, ten tvoj sef je riadny ciciak ( 😀 ), ale asi bude nejaky workoholik, ked mysli na pracu aj tak neskoro v noci, nie? 😠

zuzka - daj mi nejaky navod, pliiiiiz.. ako ste to vyriesili, aby Misko nemal ani na noc plienku? 😉 je to super, gratulujem, ste sikulkovia!!!!
my cez den nemame (len ked ideme von a spinkat), sam sa vypyta na nocnik, ked mu treba.. len neviem, ako to vymysliet na noc, kedze on zaspava s flaskou 2,5 dcl mlieka scucne a plienka je do rana totall full? a v noci sa nebudi ani raz... 😖

nika_ke
4. okt 2008

prajem pekny den vsetkym, u nas je uprsany ☹

doobedu som vyhnala muza (jasne, ze az po veeelmi doraznom vyhanani) na nakupy do kiky sameho s Riskou. Maju v akcii body s dlhym rukavom 3ks za 123 Sk - no nekup to 😀 ale doniesol iba velkost 86/92, cize tak na jar a vraj aj tento jeden pack sa mu len podarilo uchmatnut nejakemu inemu oteckovi spod ruky, kym konzultoval s manzelkou cez telefon 😀 a este doniesol 2 pohare kika zadarmo 😅 a ja som si mohla hodinku v klude popracovat 😝

v tescu body s dlhym rukavom este stale nemaju 😖 nakupila som aspon na leto s kratkym c. 92 3ks za 190Sk, nova kolekcia. Radsej som kupila teraz, lebo isto na jar budu mat len samy dlhy rukav...

tolko shoppingove info z nasej velkej dediny 😀

lili, obaja nasi sefovia su workoholici a ocakavaju to aj od mojho muza 😠 a nemaju manzelky ...

nika_ke
4. okt 2008

... opatrovatelku stale nemam, svokra - no comment 😝 😠 ... nepoznate nahodou niekoho v blizkom okoli? cestovne nie je problem

nika_ke
5. okt 2008

ahojte, my sme po 10dnoch opat v tornali 😢 🙄

liliandax
6. okt 2008

cafte zenusky, tak aky bol vikend?

vidim nika, ze si dost znechutena vasim prichodom do tornale, ale necudujem sa ti 😒 Asi by som sa citila uuuuuuuuplne rovnako ako ty 😔
co sa tej opatrovatelky tyka, o ziadnej neviem ☹ ale neskusis dat inzerat na rimavu? tam chodi dost ludi, snad sa nejaka dobra dusicky najde 🙂

my sme v sobotu oslavovali.. mama ma dnes 60-ku, tak sme sa rodinka zisli u nas na byte, nakolko nasi v piatok vymienali na dome okna a dvere za nove, tak tam bol riadny binec.. a binec ostal aj po ich odchode u nas v obyvacke 😀
Ste mali vidiet, ked sa Petko hral so svojimi sesternickami, no normalne som lutovala susedku, co byva pod nami 😅

a nove mam aj to, ze zemiakovy salat min. do vianoc nechcem ani vidiet! viete ako mi bolo z neho zle?????!!! 😝 🤐

liliandax
6. okt 2008

nika - teraz citam, ze si nakupila body s dlhym rukavom.. aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 lenze pre Petka uz nie su 😠 Uz sme vyrastli zo vsetkych moznych velkosti, tak teraz nosime tielka a slipky.. normalne ako velky chlapec!!! 😀

ved on uz velky aj je... ☹

🙂

nika_ke
6. okt 2008

lili, skusim dat teda inzerat na rimavu, aj ked neviem ...
nahodou prosim ta nevies kontakt, alebo nazov, prip. rovno web stranku na sukromne jasle, ktore su v nejakom trojizbovom byte na sidlisku rimava? raz davno som to nasla, ked sme este byvali v RS a teraz to ani za svet neviem najst. sa stvem na seba, ze som jak mantacka, uz tolko klucovych slov som vyhladavala a nic 😠

aku velkost nosi Petko? tielko a slipky 😅 😉 ozaj jak velky

si viem predstavit, co u vas deti vystrajali 😀 som rovnako nadsena asi ako tvoja susedka, ked k tym nad nami pride navsteva 😖 no my sa tiez nedame zahambit, Riska uz vie jazdit na motorke, ale iba dozadu 😀 aj na choditku zacala chodit najprv dozadu, proste racica sa nezaprie 😉

idem kuknut aspon polku poistovne, neviem preco nejde na nete 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre