Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
7. okt 2008

Tak teda dobrúúú 🙂

liliandax
7. okt 2008

zuzi - aj vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

nika_ke
7. okt 2008

lili, a tie 3 su ktore?
lebo ja iba jednym, anglinou aj to tak ako ty, polovicne ☹

nika_ke
7. okt 2008

vam sa podarilo ist spat skor ako mne ☹ tak dobru noc, aj ja uz bezim 😔

zuzkafuny
7. okt 2008

tak ja som sem ešte kukla... 😅 papa 🙂

liliandax
8. okt 2008

pekne ranko zienky 🙂

nika - ake bolo vstavanie?? 😅 dufam, ze v pohode.. lebo ja si nejako neviem rozlepit oci 😠 .. som ako vyzmykany citron... 😖

dufam, ze den bude slnecny a vsetko bude supisssss 😵

zuzkafuny
8. okt 2008

čaute babule...!!!
Mňa dnes môj synko za dve hodky úplne darazil... Som s ním prišla z mesta a po zjedení jogurtu som ho bachla do postele...!!! Už zaspáva...
Kým ho oblečiem, to je celá večnosť... narvať ho do kočíka je umenie... na pošte cirkus, potom ho rvať do koča... v tmobile cirkus, potom zas rvať do koča... v obchodnom zostal sedieť v koči ale metalo ho ako pod prúdom...!!! a domov som pobehla 😅 Na pešo sa mu veľmi nechce a hádže sa o zem za každú hovadinu... Takže dnešný deň mám s rozcvičkou 😅
a teraz sedím pri káááve 😵

liliandax
8. okt 2008

no zuzi.. ty mas teda riadny aerobik 😀 U nas nastastie maly toto nerobi, len cirkusuje ked sa oblieka 🙄 .. dnes sme sli peso do hyperky, popri Rimave a bolo super 🙂
Pocasie tak akurat.. malemu sa strasne pacilo listie ako susti pod nohami a bol hotovy z gastanov.. v jednom kuse mlel.. Petko spapa 😀 No a jeden strcil do pusy a bol z toho riadne vedla.. hned ho aj vyplul 😝

nic poriadne sme nekupili a 300 Sk su fuc 😠

teraz sa snazi zaspat, len ho este furt pocujem, ze si daco vyprava 😉

idem kuk

nika_ke
8. okt 2008

čaute,
na moje veľké počudovanie, ešte žijem 🙂 som jak vyflusnutá myš 🙄 , sa nepredbiehaj Lili 😀

Zuzka, ty dnes jednoznačne vedieš ☹ no myslim si, ze si tieto 3 akcie zvladla s nadhladom 😉 si si toho teda naložila na jeden den...

pred chvíľou som si robila druhú kávu, lebo sa nám asi pokazila konvica a zaliala som si kávu so studenou vodou 😖

dnešná noc a ráno vôbec neboli podľa mojich predstáv 😠 ja som ešte stále taká naivná idealistka ... každú chvíľu som sa budila, lebo som sa bála,že zaspím 😔 podarilo sa mi vstat ešte pred budíkom o 6:15, o 10 minút bola hore Riška so strašným revom na spôsob "mama kde si?", snažila som sa ju ešte uspať, ale nepodrilo sa, no a jasné, že som nakoniec meškala do roboty 2 minúty 😖 Riška pri mojom odchode našťastie nereve, lebo to by som už asi nezvladla. V robote bola atmosfera pod bodom mrazu ☹ už viem ako sa cíti chlap, keď stojí medzi ženou a matkou 🙄 ja som tak dopadla s mojimi šéfmi ☹ ... čakajú ma ťažké časy ... a to ani nevravím, že mi big boss naložil 3x viac roboty, ako pred materskou...
ja vám tak svinsky závidím, ako si možte vegetiť na materskej 🤐

nika_ke
8. okt 2008

ahoj Lili, sme sa tu stretli 😉
len ja som ešte zalievala tú druhú kávu...

zuzkafuny
8. okt 2008

čautééé aj ja som tu 😀 😀 😀 malý vyliezol na stôl... idem ho dať dole 😅

zuzkafuny
8. okt 2008

Lili... malý tiež tak rád liezol...???
Sa chvíľu nepozerám a šup už je na stole... skryjem stoličku do Zuzkinej izby, otvorí si (je čávo keď už dotiahne 😀 ) a už lezie na jej stôl... Chvíľu sa robím že ho nesledujem a v tom momente zbehne z gauča a už je na okne... idem ho dať dolu...

liliandax
8. okt 2008

caf nika, tu som 😉

ty pijes zalievanu kavu?? 😝 ... tu ja nemusim.. 😀 My sme si kupili novy kavovar, ked sme sa stahovali a ten robi kavu à la kakao 😀 .. takze ju mozem pit snad aj na litre 😉

ako vidim, tvoj start do roboty ta skor znechutil 😒 ale uvidis, casom sa to zlepsi 🙂 Tvoj sef je ale zenaty, nie? 😕

zuzkafuny
8. okt 2008

Vážne rozmýšľam či to nerisknem a nejdem s ním na pešo... prejsť sa... aspoň do parku... 🙄

liliandax
8. okt 2008

zuzka - ty mas doma opicku?? 😀 Misko je teda riadne sidlo.. 😉

aj Petko to robieval, ale nejako sa ukludnuje, po tom co zletel zo stola mu asi doslo, ze je to nebezpecne 😠 Ale napominat ho musim stale.. A najlepsie na tom je, ze mi furt odpovie (napr. ked sa siali a pobehuje ako splaseny kon), "Petko moze, ale pomalicky!" - no hnevaj sa na neho, ked ma take hlasky 😀

nika_ke
8. okt 2008

Lili, ten tvoj Petko je bohovsky 😅

nika_ke
8. okt 2008

Zuzka, Mišiačik ti teda dáva zabrať 😀 on už dočiahne na kľučku 😕
ešteže je Riška maličká, vidím, že to má aj svoje výhody. Vylezie jedine na takú starú toaletku, čo som si nechala po starkej, len sa bojím, aby na ňu nespadlo zrkadlo.

Lili, mam nescafe 3v1. to je take jednoduche, mame aj kavovar na prekvapkavanu, ale som leniva ho zakazdnym umyvat 😀

nika_ke
8. okt 2008

a presovar za 5litrov u nás veľmi dlho nebude ☹

nika_ke
8. okt 2008

lili, este som zabudla dodat, ani jeden moj sef nie je zenaty, jeden ma 2 dospelych synov a druhy 1 dospeleho syna, pricom obaja ani netusia, ako vyrastli 😒 a davaju mi lekcie o vychove, minule mi big boss vravel, ze s dietatom do 6 rokov je to o nicom, lebo sa s nim neda na "urovni" rozpravat 😠 ... co k tomu viac dodat ... 😝

liliandax
8. okt 2008

nika - tak to teda!!! ten big boss je riadny vol 😠 Ale podoba sa na mojho brata.. aj ten ma 2 dcery (5 a 9r), ale vidi ich len rano pri ranajkach.. v noci chodi domov, o rodinu bohvieaky zaujem nema ☹

Inak, teraz som dostala skoro infarkt!! prisiel moj stary domov!!! z nicoho nic.. to nerobieva, normalne som ostala v soku 😲

ale uz aj odisiel.. ale len do mesta, takze mam chvilku cas 😵

liliandax
8. okt 2008

kam ste zdrhli? 😠

🙂 🙂 🙂

nika_ke
8. okt 2008

mne začala poobedňajšia šichta s Riškou, vstala o 14:30 a nevyspata sa necha vlacit na rukach 😖

liliandax
8. okt 2008

Petko spi.. a predpokladam, ze bude este taku hodinku 😉

Riska je asi velmi naucena na ruky, ze? 😠 U nas to bolo len ked bol maly, odkedy viem sa chodit, teda skor behat, lebo pomaly on nechodi nikdy... tak taky problem nemame.. len ked chce kukat von oknom, vtedy sa pyta..
a samozrejme, ked sme vonku peso a po 10 metroch mi povie, ze " petko nevladze - ruky" a uz sa taha hore.. lenze ja ho na ruky vezmem malokedy, az ked je najhorsie 😉

a inak, ma 14 kil, tak ja ho fakt nevladzem 😔

zuzkafuny
8. okt 2008

Lili...14? Môj Mišiačik má 14 😀 😀 😀

nika_ke
8. okt 2008

14kg??? to je koľko? 😕 😀 toľko snáď Riška bude mať, ked pôjde do škôlky 🙂

lili, máš pravdu, Riška je taký mazloško 😵
zuzka, my keď ideme niekam ďaleko a Riška nechce sedieť v kočiari, tak jej dám buď cumeľ (to je zaslinená celá bunda) alebo celozrnné pečivo a občas detský keksík (to je zase špinavý kočiar) 😒 niekedy sa nám stane, že v kočíku sedí aj dobrovoľne bez úplatkov 😅

liliandax
8. okt 2008

zuzka - tak ty nemas misiacika, ale macka 😅 Nas Petko je skor vyssi, ako sirsi 😀 😀 A ani sa necudujem, lebo toho vela ani nenapapa.. ak by sa dalo, cely den by len mlieko pil 😠

ale dnes spraskal cely tanier zemlovky, co som bola nesmierne happy 😉

nika_ke
8. okt 2008

lili, nezje ti Petko viacej, ked papa s niekym inym ako s tebou, trebars s ockom, babkou alebo s dedkom, ked ho tak zboznuje 😉
Riska teraz pribera asi len vdaka tomu, ze muz chodi na obedy domov a ona papa s nim. A tiez u mojej mamy spapa pekne vsetko, ale to bude asi jej povahou po ockovi, musi mat vsetko, co maju druhi ☹

nika_ke
8. okt 2008

po dnesnom brutalnom rane som mala ovela veselsie popoludnie, na ulici som od jednej mamicky dostala kontakt na osvedcenu opatrovatelku. Zajtra jej zavolam a uvidim, ci sa dohodneme. Najprv si musim sama v hlave prebrat, ci budem robit kazdy den po 2 hodiny alebo 2x za tyzden po 4hod. Zajtra rano opat vstavam o 6:15, boze to je strasne, viete, ze vtedy je este tma? 😨

kamajka
autor
8. okt 2008

čaftee žienky... ZDRAVIM 🙂 🙂 🙂

nika_ke
8. okt 2008

miliooon 😀 Peta, sme ta vcera spominali 😉
ako skola? a deti? opatrovatelka poslucha? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre