Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
18. dec 2007

Ahoj Nika! Moje malé chúďatko už ležká v postielke... zaspáva sám...teraz si trošku pomrnkáva... 😉 by som ho zjedla 🙂

nika_ke
18. dec 2007

haloooo, kde ste vsetky?

zuzka, to mas super, ze si maleho naucila zaspavat sameho. U nas sa to zvrtlo ani neviem kedy a ako. Planujem malu ucit metodou "1-3-5-7 minut", ale neviem, ci zvladnem pocuvat jej rev. Chystam sa na to po vianociach, manzel bude mat dovolenku, takze nevadi, ak sa nevyspi. No uvidime ...

ide reklama, tak snad tu mrknete 😀

nika_ke
18. dec 2007

ordinacia skoncila a vy nikde ☹
idem pozriet svoje deti, ci nahodou obaja spolu nezaspali

zuzkafuny
19. dec 2007

Ahoj NIKA... aj keď ma to veľakrát lákalo si ľahnúť ku malému...odolala som a teraz je to oki. To mám vyskúšané na mojej prvorodenej už slečne...!!! 😉
Malý buvinka doobedňajším spánkom...

nika_ke
19. dec 2007

zuzka, co sme tu uz len my dve?
kamajka sa asi venuje muzickovi, ked ho tu ma na sviatky 😉

dnes k nam prisli nasi na 2 dni, tak sa vytesujem 😎 pomozu mi pobalit sa na vianoce a odterigat sa domov. Manzel pride za nami az v piatok po robote. Aj v KE mame net, takze ja budem stale online, nezbavite sa ma 😀

snad si co-to popracem, kym sa nasi budu venovat malej.
A mama mi tiez vravela, ze mam nechat malu samu v postielke, chvilu si pomrnci a potom zaspi. Len ju mam obcas pozriet. Snad sa nam ju podari naucit spat.

zacnem zehlenim ... pekny den

zuzkafuny
19. dec 2007

Ahoj NIKA...Veru Kamajka zaneprázdnená 😀 hmmmm....čože tak porábajú...chi 😀
To dúfam že sa ťa nezbavíme...veď bez teba tu potom takmer nik nebude... 😉 len my tri my tri 😉 a spolu nás je až štyri????
Šťastnú cestu a užite si to tam 🙂 a hlavne poriadne oddýchni... 🙂

kamajka
autor
19. dec 2007

pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc ☹ ☹ ☹

zblaznim sa ženy...... malý od včera vrieska ako najatý ☹
ja už to nevydržím 😢 😢 😢

liliandax
19. dec 2007

ahojte baby! znovu som nakukla, ci tu naaaaaaaaaaahodou nie ste.. ale nie ste 😎 - tak nakuknem pozdejsie.

kamajka - co je s malym? preco ti place? ☹

zuzkafuny
19. dec 2007

Peťka mne toto čudo dnes od rána a ešte nespal...
LILI nakukuješ v nesprávny čas 😉 asi... neee???

liliandax
19. dec 2007

zuzka - opat som tu, ty sa kde flakas? 😀

nika_ke
19. dec 2007

baby, nejako sme tu na striedacku

kamajka, zuzka, drzim prsteky, nech vasich malych plackanie co najrychlejsie prejde

to som zas mala reci, kolko toho porobim ... sa mi taaak nechce, ale este aspon ladnicku a kuchynsku linku vyumyvam a mozem sa ist balit.
mamka mi poprala v ruke drobnosti aj navarila ... nevedela som, ze vianoce su uz dnes 😀

liliandax
19. dec 2007

nika_ke - caff.. ale sa ti zije, ked mas taku pomoc 😎

ja by som mala tiez tolko co robit.. ale nechce sa mi, fakt.. este pockam chvilku, mozno sa mi zacne chciet 😀

zuzkafuny
19. dec 2007

LILI no... tak a teraz ty! Kde sa nachádzaš?! 😉 Mne je akosi plano...idem asi hajkať...
NIKA to len také minivianoce...ešte jedné určite prídu...ver mi 😀
a nezabudni niečo zabaliť...

zuzkafuny
20. dec 2007

no... až na druhej strane sme boli... 🙂
už nie sme...!!! 😠
😀

nika_ke
21. dec 2007

caute baby, to co sa tu stalo s nasimi stranami? 😠 citala som na inom fore, ze si admini mazu kadeco, vraj je tu nejaka iniciativka - bonzacka ... asi zabudla, ze idu vianoce

my sme uz v KE, mala naranajkovana, ja som v poradi, bracho spi v obyvacke, tak ho nechcem budit. Dnes sa chystame ozdobit mini umely stromcek, sa tesim 😀

tiez musim odniest na urad 3x rodny list kvoli rodicovskym pridavkom, 2x im nestaci 😖

este aj mrchu som dostala, lebo som zacala brat cerazette, to bol teda napad 😒

muz mi oznamil, ze na 1.sv. vianocny ideme k svokre na obed a bude tam aj jeho sestra s malymi detmi, uz teraz sa desim toho , ako to tam mala vydrzi, rozmyslam, ze vezmem kociar a pojdem ju s neterou kocikovat, aspon sa nebudem musiet tvarit milo a priblblo usmievat

och, tie sviatky ale zacinaju ...

cez vikend sa stretnem s kamoskami, vytesujem sa, ze poklabosime

musim sa ist najest, nech mam lepsiu naladu

zuzka, uz si kupila detom darceky? My musime nieco vymysliet pre 8 rocnu neter a 5 rocneho synovca. Malo by to byt spolu do 200 Sk 😀

nika_ke
21. dec 2007

lili, ako? prislo na teba "chcenie pratania" ?
ja som stihla vyumyvat iba chladnicku, linka pocka jeden vikend ... alebo dva, tri ... 😝

zuzkafuny
21. dec 2007

NIKA ahoj...aj ja som si všimla že kadejako skáču naše písmenká... 😠
Tak už si vo veľkom meste...? 😉
Cerazette sú fajn tabletkykeď kojíš... ja už som dokojila, doberiem cerazetky a pojdem dať predpísať iné... 🙂
a keď už o svokre tu reč padla 🙂 zajtra prídu svokrovci ku nám na obed... a druhý sviatok vianočný ideme my ku nim... 😀
Ale medzi sviatkami mám výbeh...idem aj ja pokecať...príde mi pitný kamoš 😉 ...teraz už si môžem bachnúť keď nekojím...no nie...?
Takže ja sa už tiež celkom teším... 😉

Inak už dva dni tu len ja, zasa ja, potom ja a aj ty.... 😉

zuzkafuny
21. dec 2007

A na LILI som zabudla...aj ona občas nakukne...keď tu nikoho niet... 😉

nika_ke
21. dec 2007

zuzka a nemala si problemy s cerazette? ja som zobrala 12-tu tabletku a take nemile prekvapko ma rano cakalo 🙄 ze velke mesto, chichi, akurat tu nabeham kilometre s autom, v RS sa vsade dostanem zadarmo pesibusom.

boli sme s brachom na nakupoch v tescu, synovcovi som kupila lego - poziarnicke auto a neterke cajovu supravu s farbou, moze si hrnceky rozne vymalovat. Spolu za 350SK. Inac, ked som videla tie ceny hraciek, skoro som odpadla.

uz sa neviem dockat, kedy pride drahy z prace. Predchadzajuce roky zvykli koncit o druhej a dnes ako naschval musia robit cely den.

Chystala som sa s malou vonku, cakat mamu na zastavke autobusu a ona mi s brachom zaspala pri telke 🙂

zuzkafuny
21. dec 2007

My sme tiež boli dnes kúsok von...
Na dvanásty deň som aj ja krvácala...ale od vtedy nič...beriem ich už šiesty mesiac...no alle končím už s nimi...
Sú fajn. Neboj 😉 🙂
Ceny hračiek prekvapili že drahé, či nie drahé...???

kamajka
autor
21. dec 2007

Ahojte ženušky. Tak som trochenzi nakukla, halooo? akosi to tu zadrháva. Prípravy na Vianoce vrcholia, čo? 🙂 aj u nás veru.... joj iba po nákupoch chodíme, nervíky máme....... atď.
Malý je strašne zlý, ako čert ☹
Vydobíja si svoje strašným ziapaním... nie plakaním, ale ziapaním.... Je to na nervy.
Dúfam, že aspoň Vaše detičky sú OK. Mne sa tie moje ešte hrajkajú, zajtra mám celý deň pečenie, medové pláty som už napiekla dnes, ale naplniť a poliať čokoládou bude treba a ešte robím jedne medovníčky tak bude zase kooopa upratovania..... A ešte oblátky vymáčať z polovice v čokoláde a také jednohubky banán piškóta banán čokoláda špáradlo 😀 to sú naše oblúbené 🙂

Len sa mi to zdá, alebo má Modrý Koník nejaký nový image?
Nejaké iné písmenká sú..... 🙂

kamajka
autor
21. dec 2007

Hehe, že banán piškota banan..... naopak 😀 piškota banan piškota 😀 😀 😀

kamajka
autor
21. dec 2007

A neviete prečo mi stále ked chcem pozrieť posledný prispevok hodí jedenástu stranu a nič na nej nie je?

zuzkafuny
21. dec 2007

Kamajka....neviem ani ja...ale už sa mi stalo, že ani písmenká som si neprečítala...zmizli... 😲 😉

zuzkafuny
22. dec 2007

Takže...!!! Dievčence...!!!
Kde ste...!!!
Prajem VÁM prekrásne Vianoce a pod stromčekom véééľa darčekov...
cmuky 😉 😀

liliandax
22. dec 2007

Zuzka, ja som tuuuuuuuuuuu!!! ale ako vidim, furt pridem nespravny cas 😠

Aj ja vam prajem vsetkym stastne a veseleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎

liliandax
22. dec 2007

... uz asi buvate 😔

idem aj ja! paaaa 😵

zuzkafuny
23. dec 2007

Tak........zajtra už vianoce. Tak ešte raz príjemné prežitie sviatkov... 😉 🙂

kamajka
autor
24. dec 2007

Ahojte.

Prajem kraaasne šťastné a veselé Vianoce 🙂

ja sa už neviem dočkať večera 😀 Vikuš bude šťastná ako blcha 😀
to je najkrajší pocit ked deťom očká žiaria. 🙂

nika_ke
24. dec 2007

mamicky, prajem vam aj detickam stastne, vesele a pokojne Vianoce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre