Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
14. okt 2008

mama v pohode, vytesovala sa z Richellky, boli sme odprevadit deda na vlak. Mysleli sme si, ze Riska ho nejak extra nevnima a ona na nase obrovske prekvapenie spustila neskutocny rev a krik "dedoooo", kde sa vlak pohol 😢 este aj rucicky za nim natahovala 😢
mama uz zalahla, pripravuje sa na zajtrajsiu sichtu, bude s Riskou od 8h do 10h.

prisla som na to, ze Riska je uz riadne vybite sidlo. Dnes nasalila opatrovatelku aj moju mamu na rovnaku vec - ja som jej zakazala doma sa hrat s formickami od piesku, ma ich ulozene v jednej tasticke a Risku ani nenapadlo si ju posledne 2 mesiace pytat. Dnes si ju vypytala od oboch, lebo tasticka je odlozena vysoko a obe jej dovolili povysypovat z nej piesok, tak bola cela stastna, ze ich dostala 😖 😀

nika_ke
14. okt 2008

lili, prisiel ti uz drahy?
idem spat, aby som zajtra dokazala vstat o 6:15 😒
dobru noc 😔

liliandax
14. okt 2008

chlapa doma este nemam.. a netusim, kedy dojde 😠

idem aj ja do perin 😔

dobruuuuu 🙂

csilla76
15. okt 2008

Ahojte kocky 🙂 ako sa mate?
nika tak sa vytesujes mate tu babku 😵 aspon vam trosku pomoze aj Risku postrazi 🙂 😉
lili inac ok v pohode suhlasim so stretkom 🙂
ja prave kavickujem,muza mam v praci,svokru u lekara ,vari sa mi biela fazula v hrnci,tak idem po zeleninku a dorobit lebo o 11hod.ficim do prace. 😉

liliandax
15. okt 2008

cau csilla 🙂 kde si bola vcera? 😕 😵

ja este netusim, co bude dnes na obed.. nejako ma nic nenapada 😖 Dosla mi fantazia 😠

no dufam, ze nieco vymyslim.. 😅

Prajem ti, aby ti rychlo robota ubehla!

csilla76
15. okt 2008

lili co na dnes planujes? 🙂 je pekne ako vidim nepojdete sa prejst? 🙂
ja som vcera bola v praci ako vzdy a malovali sme detom v skolke preliezacky a nejak som sa nadychala tych farieb,tak ma bolela z toho hlava,tak po veceri som oddychovala,trosku s kamoskou z kosic poskypovala a kukali sme telku 😉
oprava nie malovali ale skor natierali 😉
musim este nachystat pohare bo v sobotu pridu rodicia,ideme zavarat tie dule a robit lekvarik 😉 jablka uz dnes budeme mat pozbierane,konecne bo uz ich mam dost 🤐

liliandax
15. okt 2008

tak to si sa teda nenudila! 😅 deticky v skolke budu mat radost 😵

my sa chystame, len nam to vzdy dlho trva 😠 .. dnes ideme bez kocika, bude to "sranda".. lebo vcera vecer som si stihla este narazit nohu, tak blbo som zakopla o stol, ze som videla snad vsetkych svatych 😔
bolest jak svina! ☹ takze dnes to bude prechadzka "a la slimak" 😀

ale vonku budeme co najdlhsie, susedke menia okna 😠 tak je tu riadny cirkus.. dufam, ze to stihnu, kym prideme, lebo neviem, ako maly pri takom turbo hluku zaspi 😖

kuspitka
15. okt 2008

lila skoda ze niesom v sobote robila by som ti spolocnost. 😀

liliandax
15. okt 2008

to je fakt skoda.. spolocnost by sa nam zisla 😉

kuspitka
15. okt 2008

mozno piatok pridem do mesta este neviem

liliandax
15. okt 2008

no super, to by sme sa aj mohli stretnut 😉

co vy na to, ostatne baby? 😵

uz ideme prec.. ach jaaaaj 😀 ... som invalid ☹ 😀

kuspitka
15. okt 2008

lila tak pekny dnik mozno pridem vecer ak nebudem mat bolesti

csilla76
15. okt 2008

prijemnu prechadzku lili 🙂
kuspit co mas za bolesti hm? 😕
idem aj ja pomaly off bo sa musim nachystat do prace 😉
vecer nakuknem este 😉

kuspitka
15. okt 2008

csilla seklo a dnes ma to bolka poriadne

csilla76
15. okt 2008

juj moja to je neprijemne,tak sa setri oddychuj.ja uz ficim do prace tak zatial pá 😉

kuspitka
15. okt 2008

dobre oja papa.ja idem si lahnut

zuzkafuny
15. okt 2008

hallooo aj ja už som dokvitla 😵
Kávička urobená, malý v postielke a môžem sa vykecávať 😀 😀 😀
Lili ja som s malým na pešo chodila, kým bol menší... teraz by ma asi trafil šľak 😀
ale musíme začať skúšať 😉 🙂
Csilla ty si učka 😉 🙂 ...???
Mňa tiež nejako bolí chrbát... ale to bude z toho lístia 😠 pánabeka!

kuspitka
15. okt 2008

zuzka to by ma nik neprinutil hrabat

zuzkafuny
15. okt 2008

inak sa mám dobre 🙂
ďakujem za opýtanie 😀 😀 😀

zuzkafuny
15. okt 2008

jej... tak tu nie om sama 😀

zuzkafuny
15. okt 2008

Ja tiež narada hrabem lístky... ale treba pozbierať orechy a nevidno ich pod listami... pod listami nevidno ani psie kakace 😖 Ale teraz už v tom mám jasno 😀

kuspitka
15. okt 2008

zuzka tak to je dobre kd uz mas jasno...tak pekne je vonku a ja musim byt domka lezkat

zuzkafuny
15. okt 2008

Veď môžeš výjsť von si posedieť... hneď ti bude lepšie 🙂

Lili...vieš čo na obed...??? Fašírky z karfiolu a zemiaky 😀 😀 😀 To vymyslel drahý 🙂
to aj vaši chlapi furt brblú...??? Za každé eee...???

liliandax
15. okt 2008

caute, som spat 🙂

je tu niekto? 😕 😉

kamajka
autor
15. okt 2008

fuha ženy vy tu teda tomu davate.... kto to má čítať ale fakt, heheh 😀

Nika maleho do školky nechcem ešte dať, aj tak ma plienku na spanie ešte, a zase - materská by mi tým pádom padla, keby som ho dala do školky, a ešte tretia vec - majú plný stav v škôlkach. Takže asi nič ničové, aj keď vybaviť by sa dalo nejak určite, no tá materská.... je to predsalen niečo, kedže ja do roboty nemižem isť, ked mam školu........ Ako hej no dalo by sa, ale uznaj, zo školy do roboty ... ani by som doma nebola, keby som z roboty došla, musela by som sa učiť, takže by som asi ani nespala, nanajvýš tak dve hodinky.... A to by som asi zvládla tak dva dni, alebo týždeň, a potom K.O SYSTEM, aj psychicky, aj fyzicky.. 🙂

Dnes som taká uťahaná, že by som ľahla a spala, no idem kafčo dať, nech som v kope.

A k vareniu, ja som dnes kolienka robila - mojo dievča si nakázalo, tak teda čína s kolienkami. Zvláštna kombinácia 😀 , ja viem 😀 😀 😀 , ale tak, kolienka chcela........... 😅 😀

kamajka
autor
15. okt 2008

jee Lili, caf, ja tu 🙂

liliandax
15. okt 2008

no caf studentka 😉

my mame nakoniec kuracie maso v smotanovo - sunkovej omacke a k tomu halusky 🙂 Nie zeby som to mala rada, ale je to dost rychlo hotove a maly to zje 😀 Lebo on je taky vyberac.. hocico mu nesmakuje 😒 a ked sa ho opytat, co by spapal, tak furt odpovie - hranolky s kecupikom 😠

uz ste zdravi? 😉

kamajka
autor
15. okt 2008

🙂 pravdaaaa... chori sme furt, ale lepší sa to. 🙂

liliandax
15. okt 2008

hm... tak sa rychlo vyliecte 😵 aby ste mohli byt vonku, kym je takto fajne.. 🙂 Mas doma asi blazninec, ze? 😀

liliandax
15. okt 2008

Petko je uz hore ☹ Taky nezvyk pre nas... som zvedava, ako sa to dnes na nom prejavi, ked spal skoro o 2 hod. menej 😔

ja som to tusila, ze ked budu vrtat, spanok nehrozi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre