Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
inkak
22. okt 2008
nika, ja som tam od zaciatku od 2003. Na konkurz sa my vzdy tesime, tipujeme, ze koho vyberu a koho by sme chceli my. No vidis, skoro sme boli aj kolegyne 🙂 Musim aj o fondoch a teraz je to duplom neprijemne. Ale ja nemam rada ked niekto husti do mna, tak to nerobim ani ja. Ja som taka ta mila 🙂 , ze Lili 😃 😃
inkak
22. okt 2008
Nika, si mi taka znama, ale skor som myslela, ked som Ta videla - na fotke , ze ci nie si nasa klientka 🙂 Ale to je fakt sranda ako sme tu navzajom poprepletane a ani sa niektore nepozname, vsak?
liliandax
22. okt 2008
inka - ved ty si uz inventar 😃

jasneeeee... inku odporucam x-)
inkak
22. okt 2008
Lili sa tak niekedy uz aj citim, aj syndrom vyhorenia mi uz hrozi 😃 Uz by som to najradsej zmenila na MD 🙂
liliandax
22. okt 2008
inka - mozme sa vymenit 😉

... ale taku dovolenku ti fakt prajem x-)
inkak
22. okt 2008
dakujem, si zlata. 😉 🙂 x-) Pozerate sukromne pasce? Ja som taky TV maniak alebo co 😃
nika_ke
22. okt 2008
inkak, ty si tam uz riadne dlho.
ja si najviac pamatam jednu paniu s ciernymi dlhymi vlasmi, ktora bola vacsinou nenamalovana. Ak si to ty, tak sa pocuram od smiechu 😃
nika_ke
22. okt 2008
inkak, nie ty nie si maniak, ty si zatial mozes uzivat cumenie na telku.
tiez ti prajem "dovolenku" s babom, potom si na telku ani nespomenies 🙂
liliandax
22. okt 2008
inka - ani to nekukam 😃

ty aj cumis do TV aj konikujes naraz? 😕

nika - no podla mna.. sa nepocuras 😃
inkak
22. okt 2008
nie to nie som ja, ale viem ktoru myslis 😉 Ale co Ti je na nej smiesne, ha? 😃 😉
nika_ke
22. okt 2008
kebyze som mohla, tak si vylozim nohy na gauc a cumim do bedne. 😞
miesto toho, sa snazim prekladat a prepisovat jeden protokol a nemozemho dokoncit, lebo ma fakt neskutocne zaujima ako vyzera inkak 😃
nika_ke
22. okt 2008
na tej pani nic, smiesne by mi bolo, kebyze sa tu teraz stretneme na MK 🙂
inkak
22. okt 2008
aj cumim aj pisem 😃 . Nika dakujem 😉 S radostou tu telku ozeliem. Urobte kuk na telku, celkom pekny chlap tam je 😉
liliandax
22. okt 2008
no ja asi odpadnem z vas dvoch 😎
liliandax
22. okt 2008
inka - prepnem, kuknem.. len na akej TV to ide?? :-N

ja kukam na tiez celkom pekneho.. :-x .. a nie je to ten moj 😃

kukam Jojku 😉
inkak
22. okt 2008
tak to mi je luto ze Ta brzdim v praci 😃 😉 musim najst nejaku fotku aby si sa netrapila s tym prepisovanim do rana 😃
inkak
22. okt 2008
Lili rychlo kukni na markizu.na joj sa Ti paci ten brcko? :-N
liliandax
22. okt 2008
inka - ty si normalne hviezda x-) .. hm.. kvoli tebe kaslat na pracu!? :-N to si vaz, jasne? 🙂

ja by som mala ist spat.. Peto to uz vzdal :-|
liliandax
22. okt 2008
inka - ti dvaja v posteli? na markize? ten je TEN? 😃

nooo.. zeby brcko?? no skor som myslela na toho v obleku :-x 🙂
liliandax
22. okt 2008
ten agent FBI 😎
inkak
22. okt 2008
ten tato na markize. na jojke sa mi nepaci :-p Ale ked tak pozeram, tak ten moj je aj tak najkrajsi. 😎 Jasne ze si to vazim a hladam rychlo fotku aby sa Nika netrapila. Ja uz tiez pojdem pomaly do postielky, citim ovulaciu 😃 😃 No a Nika moze v klude pracovat. 🙂 😉
nika_ke
22. okt 2008
ja vobec netusim, akych chlapov obdivujete =-) 😕 asi musim zacat kukat telku. Ibaze na PC si viem pozriet len niektore relacie. Telku mame v obyvacke a ta je na druhom konci bytu ...

dorobim asopn jeden protokol a uz idem spat, aj moj muz ma uz nahana... uplne som zabudla,ze som si chcela umyt vlasy, tak nic, musim to stihnut rano.
liliandax
22. okt 2008
inka - ked citis, tak bez!!!! 🙂

ja necitim nist :-p 😃

nika - v akej izbe si teda? =-)
liliandax
22. okt 2008
no zienky.. ja uz idem off |-|

prajem pekne snicky 🙂
nika_ke
22. okt 2008
lili, my mame pc v pracovni, potom mame chodbu zaroven s jednou izbou = kocikarnou a s kuchynou a v tretej rade je obyvacka so spalnou. Vsak ked raz dojdes na navstevu, tak uvidis 😉

idem aj ja drichmat, dobru noc |-|
csilla76
23. okt 2008
dobre ranko sa praje konikarky 🙂

jupii dnes bude stretko no fajn,nech vam to vyjde 😉 🙂 ja uz bezim este sa musim obliect,pripravit 😉
liliandax
23. okt 2008
pekne ranko!

csilla - ty si nejaky ranostaj x-) co tak skoro vstavas?

nika - ako to vyzera dnes?? kuknem von a nic moc :-S .. neviete, co to znamena, ked je obloha ruzova? =-)
nika_ke
23. okt 2008
lili, velmi sa mi nechce nikam ist, ale na ockovanie sa mi nikdy nebude chciet :-| u nas je hmlisto

ruzova obloha zvykla v KE znamenat mrznutie, tusim ...
nika_ke
23. okt 2008
alebo vietro ... uz si to presne nepamatam
liliandax
23. okt 2008
nika - sme na to rovnako :-S .. ani mne sa akosi nechce ani nufak vytrcit :-|

tu u nas je teraz 9 st., nic moc 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli