Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
24. okt 2008

poculi ste o tom mladom chalanovi z RS, co skocil z 11 posch.? ☹

nika_ke
24. okt 2008

ahoj kuspitka, co chystas na vikend? opat nejake drevorubacske prace? 😀

lili, nepocula, ale je to smutne 😔 poznala si ho?

inkak
24. okt 2008

Ahojte kocky, tak co, tesite sa na wekend? Sice idem zajtra do skoly, ale co ma strasne tesi je zmena casu. Lebo ja straaaasne lubim spinkat 🙂 Kuspi tak ako? Budu Vase dvojicky chodit na husle? 😀 😀 😉 Lili dnes bola sranda s malym Perkom, sa mi paci ako sa uz osmeluje, este nejake 3 -4 mesiace a povie mi aj basnicku 😀 😀 Nika aj teraz pracujes? Vies, ze ci Ta nezabavame 😉

inkak
24. okt 2008

jaj Lili sorry, Petko 🤐 😉

csilla76
24. okt 2008

dobry vecer kocky 🙂

ta uz kapustu mame natlacenu 😀 😝

aj kralovnu som kukla a spravach len o financ.krize debatili.....

co mate nove? 🙂

liliandax
24. okt 2008

inka - budeme povinne chodit k tebe, Petko sa osmeli uplne a na teba sa "cosi" nalepi 😉 .. inak, divocina pokracuje teraz doma, len s tym rozdielom, ze divochov mam teraz dvoch 😀

my ideme zajtra na zabijacku 😝

nika - neviem, o koho ide 😖 teda aspon zatial.. ale vekovo je skoro ako ja 😨 ☹

inkak
24. okt 2008

Csilla Ty si ale sikulka 🙂 Prave rozmyslam ze zatra uvarim kapustnicu, len neviem co k nej? Co budes zajtra varit?

inkak
24. okt 2008

Lili, dnes sa uz skoro aj nalepil 😀 😀 😀 To by teda aj mna zaujimalo kto to bol. Je to strasne , ved kolko ludi by chcelo zit a nemaju sancu a ti co mozu, si sami zoberu zivot. Aj ked depka je svina, no ale aj tak, ved su moznosti ako sa z toho dostat 😒

liliandax
24. okt 2008

inka - skor polepil 🙂 sme prisli domov a cely bol ako z cukru 😀

depka je fakt svina.. ale taky koniec?? 😢

csilla76
24. okt 2008

inka asi budu kuracie rezne a nieco kapustove bo sa zvysila hlavkova kapusta tak este vymyslim 😉

normalne nestiham,skypujem s babami.... 😀

liliandax
24. okt 2008

csilla - neskypuj 😠 🙂 ale konikuj 😀

ten moj chlap ide na pivo 😒

mozem tu trcat 😀

inkak
24. okt 2008

aj ja som uz sama doma ☹ muz isiel na hockey a pride len okolo 1:30 🙄

liliandax
24. okt 2008

ten moj neviem kedy dojde 😖 na pivo siel s cerstvo rozvedenym kamosom, tak ten sa velmi nema kam ponahlat 😒

maly uz spi 🙂

a ja googlujem 😖

kam siel tvoj na hokej? 😕

nika_ke
24. okt 2008

caute kocky,
uz aj ja som tuuu 🙂 a asi jedina mam chlapa doma, kresli bungalov 🙂

lili, myslela som si, ze vy ste spokojni s novym bytom. Domcek planujete realne, ci len hypoteticky?

csilla, ta obdivujem, aka si sikovna gazdina 😵

ja este netusim, co budem cez vikend varit 😨
poradte, co sa da spravit z bravcoveho stehna? 😕 to som kupila, len neviem, co s nim 😀

nika_ke
24. okt 2008

inkak, vychutnaj si pridanu hodinu spanku v nedelu 😎
niekto by mohol aj Riske vysvetlit, ze sa posuva cas a ma spinkat dlhsie 🙂

kralovnu som si kukla v tv a keby som mohla, tak si ju pozriem aj na zivo. Zatial som videla iba belgicku kralovnu v KE, tak by sa mi zisla dalsia do zbierky 😀

... kriza je sv.na ... uz aj renault a peugeot ☹

nika_ke
24. okt 2008

lili, chodis s Petkom robit kulturny program do inkinej prace? 😀

inkak
24. okt 2008

Lili, hravaju v LC, lebo v RS im dali horsie podmienky. Nika hypoteky su zase len na 70% z hodnoty nehnutelnosti, vraciame sa dozadu, ktovie ci sa to zmeni zase naspat na 100%. No ale dom je dom, ja si neviem predstavit, ze by som byvala v panelaku. Bravcove ja nejem, ale varim a zo stehna vacsinou segedin, alebo dusene pasiky s kukuricou-konzervova je lepsia ako mrazena, pasiky sunky, sojova omacka a zahustena smotanou. To robim ale castejsie s kuracinky, tu ja mozem kazdy den!

inkak
24. okt 2008

Lili chodi, musim ju pochvalit 🙂 😉 Aspon sa zasmejeme, vsak 😉 Nika mas pravdu a pomaly uz aj elektrotechnika je v kely. Ale aspon ze schvalili tych 100% ochrany vkladu, ludia sa nebudu tak bat. Mna sa to netika, ja mam na ucte akurat tak vycerpany debet 😀 Kralovnu ja zase az tak nemusim, Dianu som mala ovela radsej. Ale s tym darcekom ma dojala, fotografia - to uz aky narcis je 😝

nika_ke
24. okt 2008

inkak, diki za tip na recept, skusim nieco pokombinovat s pasikmi 🙂
100% hypoteky boli super, skoda, ze skoncili ☹
ty byvas cely zivot v dome?
ja som panelakove dieta a kludne by som si kupila byt v centre KE na vrchnom poschodi (aby mi susedia nedupotali po hlave), ale moj muz mudruje 😠

nika_ke
24. okt 2008

inkak, poslanci si schvalili tych 100% akurat tak pre seba 😖 ved kde by si dali vsetky prachy, do pancuch? to by vykupili vsetky obchody na SR 😀
diana mi tiez bola velmi sympaticka.
Kralovna podarovala nasim svoju fotku? 😕 to mi nejak uslo

nika_ke
24. okt 2008

mala by som pracovat ... ale nemam chut ... piatkove tyzdenne spravy neznasam 😠

inkak
24. okt 2008

Ja byvam v dome cely zivot a moj muz je panelakove dieta. Kupili sme si starsi domcek, moj muz je straaaaasne sikovny a skoro vsetko v nom urobil sam - aj stale robi 😎 A on by sa uz do panelaku nevratil. Ale niekedy je vyhoda aj ten panelak, nemusis do neho tolko vrazat ako do domu. A Tvoj muz je odkial? Tiez z Kosic?

liliandax
24. okt 2008

no zienky.. aku debatu ste tu rozbehli!! a ja trdlo hladam ozdoby na torty 😝 .. zatial som nic nenasla ☹

nika - s byvanim sme spokojni 😵 .. len obcas padne slovo "vlastny dom" aj u nas.. ak by sme mali pozemok, mozno uz aj staviame 😅 .. aaaaaaaaaaleeeeeeeeeeee... to tak skoro nebude, skor si myslim, ze kupime nejaku chatku so zahradou, aby sme mali kam vypadnut 😵

inka - kedze chodime do institucie, kde je kooooopec peniazkov, tak by ste nam za ten kulturny program mali platit 😀 a mozno si nasetrime aj na novy dom 😀 😀

liliandax
24. okt 2008

aj my s muzom sme vyrastali v dome, je to riadna zmena.. ale vravi sa, ze ten co vyrastal v dome, tuzi ist do bytu a naopak 😵

tak u nas to plati.. hlavna vec, ze sme vo svojom 🙂

len tu princeznu nechvalte, este budem namyslena 🤐 😀 .. aspon nieco mam s nou spolocne 😵

inkak
24. okt 2008

Lili, ja ze to robis pre mna, a Ty pre peniaze 😠 😀 😀 Kasu nemam , tak iba ak Ti z pokladnicky s tringeltami nejake drobne vyberiem. 😉 A ta chatka je dobry napad. NIka tak si daj dnes pauzu. No to jasne ze to urobili pre seba a zralokov, ale aspon zabranili odlivu penazi z nasich bank do zahranicia, tam , kde 100% ochranu maju. Dnes bolo v spravach, ze kralovna si velky problem s darcekom nerobila. Darovala prezidentovi fotografiu seba a manzela a jeho zene sperkovnicku, no ale taku, ze sa jej tam mozno 2 pary nausnic zmestia.

inkak
24. okt 2008

Dianka, pozri ked na to mas, tak co by sme nechvalili 😀 Aj meno je nieco 😉

liliandax
24. okt 2008

inka - ooooh.. dakujem! 🙂 .. ale tusim bol aj Peter Velky, nie? 😅 😀 .. tak to vyzera, ze my sme akasi "kralovska rodinka" 🤐 😀

.. inak, Petko zvykne vraviet "peniazky daaaaaaj", ked vidi ako sa hrabem v penazenke 🙂 tak ked prideme do banky, poviem mu, ze tu je veeeeeela peniazkov a on ti zaveli "daaaaaaaaaaaaaaaaaaj peniazky!!!" - to len bude jedinecny prepad 😀

inkak
24. okt 2008

to bude ako z Cenkovej deti, pjosim si kojunku... Ale to bola turbo smutna kniha. Vies co rychlo sa porez, ze aka bude krv kvapkat 😀

liliandax
24. okt 2008

inka ☹ ja si tu knizku uz nepamatam.. len matne

porezat sa?? co si!!! mne je z krvi na bleeeee 😝

nika - pracujes? 😠 🙂

nika_ke
24. okt 2008

pracujem, aspon jednu vec mam hotovu, sa vytesujem sama zo seba 😅 ... len ten schedule mi stale chyba, musim hrabat v pamati, co som vsetko robila 😒

lili, jasne,ze mas krasne meno 😅

a aby som tu pri vas nezanikla, tak muzova pra-pra...babka byva v tom osvetlenom domceku pod soroskou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre