Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
29. okt 2008

nika ved to neva,super aj moj by mohol palacinky..ale on nevie 😖

ja som urobila na veceru,zemiaciky v rure s masielkom a mlieckom,juj lubime to a uz davno sme mali 😉

nika_ke
29. okt 2008

lili, aj Petko ma pestri jedalnicek 🙂

len pre zaujimavost, tu morcaciu sunku som kupila v cba po 219Sk a pribinacika za 17.90Sk, ma skoro drblo 😠 u nasich musim urobit velky nakup. v ke bol pred tyzdnom pribinacik za 9.90 😲

csilla, Riska je na ceste do postele, pred chvilou ju muz nechal zrubat sa v kupelni 😠 ja na toho mojho chlapa nemozem nic nechat ☹

ak som este nespominala, tak som sa predsa len rozhodla chodit do prace od novembra kazdy den na 3h rano ☹ a ako bonus som sa stala pani riaditelou, co znamena, ze muza si asi uvidim len v posteli, ked budem v noci prekladat Risku z postielky k nam 😖
asi zajtra pojdem na vylet k nasim a v sobotu skocim s mamou do miskolca kupit muzovi kosele a kravaty - milost pan si objednal 😒

nika_ke
29. okt 2008

csilla, ja si na zapecene zemiaciky zvyknem dat aj cottage syr. To chuti aj Riske 🙂

uz riska vykrikuje zo spalne, ideme sa uspavat 😔

csilla76
29. okt 2008

nika gratulujem k pozicii pani riaditelky 😉

tak pekne snicky Riske aj vam pekny vecer zienky....

idem ja kuknut na toho mojho muzika,bo este neprisiel hore...vonku cosi robi....

nika_ke
29. okt 2008

csilla, to nie jaaaa, ta co si 😅 ale muz je technicky riaditel od pondelka 😒 a vobec ma to netesi ☹
doteraz som prala a zehlila iba firemne tricka, to bola pohoda, ale co si ja pocnem s koselou? 😨

csilla76
29. okt 2008

nika tak muzikovi,trosku som sa zmylila no snad nevadi 😉

to ti verim,ze sa netesis na tie kosele....aj oblek musi?????

ten moj je este vonku...montuje-doraba cosi 😀 a ja tu na nete pokukujem 😉

nika_ke
29. okt 2008

csilla, dakujem za muza, on sa celkom vytesuje. Aj oblek musi, ale ten mu teraz nekupujem. Ma dva, to zatial staci. Zase az taky velky sef nebude, ze by som mu kupovala celu novu garderobu. Aj tak bude vacsinou v dielni hrat sa s plechmi.
ty si toho svojho chlapa tiez velmi neuzijes, co? stale ma co robit okolo domu.

csilla76
29. okt 2008

no akoby sa netesil,to by sa kazdy asi... 🙂

ten moj ma teraz naladu pracovat aj o takomto case,ta co uz nech robi...bo nie vzdy ma naladu 😉

uz sa prave teperi do vnutra jak tank...idem uz.....aby dal dole tie haby pracovne... 😀

liliandax
30. okt 2008

ahojte kocky

vcera som sa k vam uz nedostala, muz zahlasil, ze sa ide spat, tak sme boli uz v posteli pred deviatou.. taky nezvyk 😀

nika - gratulujem muzikovi 🙂 a tebe "gratulujem" k tej kope kosiel 😉 😝 Nastastie ten moj ma koselu max. 5 do roka, tak s tym problem nemam 😀

ja mam dnes "na krku" moje starsie krstna, v skole maju prazdniny, tak sa tu hraju s Petkom.. uz som im upiekla ryzovy nakyp, tak chvalabohu s obedom mam pokoj 😵

a uz sa chystame von.. oprasit ruzovy prsiplast 😀

liliandax
30. okt 2008

zienky, kdeze ste? 😕 🙂

kuspitka
30. okt 2008

Ahoj..ja som tu???

liliandax
30. okt 2008

ahoj, bola si v RS?

kuspitka
30. okt 2008

ano bola som..skoro som sa tam nedostal este tam tehotna zena tam bola od 9 do 12

liliandax
30. okt 2008

by ma asi porazilo 😖

a s inou si bola?

zuzkafuny
30. okt 2008

aj ja som tuuu... na skok... lebo toto moje domka 🙂
a robíme si pečené zemiačiky a kyslá kapusta a slaninka a iné k tomu hodiace sa veci 😀
Inak tie zemiačiky sa pečúúú v kozubíííku 😀 😀 😀
a odišla mi anténa... čo som tak krvopotne zháňala... takže zas fičííím len na jednej paličke 😠
som zúúúfalááá 😢 😢 😢

kuspitka
30. okt 2008

ano brala ma do RS....

liliandax
30. okt 2008

caff zuzi - jeeeeeej.. nerob mi chutky 😵 mnam.. dala by som si, hoci som najedena az po usi 😝

zuzkafuny
30. okt 2008

ženy... dám vám menšiu úlohu... poprosím nápady čo na 18 tku pre dievča ☹
ďakujem 😉 🙂

kuspitka
30. okt 2008

zuzka ...laptop. 😀
retiasku

liliandax
30. okt 2008

a do akej sumy? 🤐 😀

😉

zuzkafuny
30. okt 2008

no... do 1000,- ??? to dosť... to segrosesternici 😀

kuspitka
30. okt 2008

tak jej kup podla mna bud striebornu retiasku alebo ju bzober na nakup a opytaj sa jej co chce

nika_ke
30. okt 2008

ahojte,
my sme stastlivo dosli k nasim, aj krematorium sme vybavili a mame pred sebou pekny volny vikend 😉

zuzka, ja hlasujem za laptom, vodicak 😅 alebo nejake mensie vydobytky techniky ako MP3 prehravac, iPOD, web kamera+sluchatka
realne asi zlate nausnice, vitalny svet, poukazka ku kozmeticke a kadernicke, nakresleny portret, saty na stuzkovu, prip. ak sa jej zide nieco do bytu (garniza+ zaclona+ zaves nejaky super in) ... ine mi teraz nenapada

ja osobne neznasam take darceky, ked sa ma niekto pyta. Podla mna to znamena, ze sa o mna nezaujima cely rok a len potrebuje nieco kupit 😖 vid. moj muz 😠 uz teraz ma mindraky z vianoc

liliandax
30. okt 2008

no uz som tu 😵 maly spi, muz niekde v Trencine a ja na konikovi 🙂

zuzi - mne sa vidia darceky ako nakupne poukazky (nech si mlada kupi co chce 😅 ), alebo poukazky na masaz a wellnes, nejaky supis parfem, MP3 prehravac alebo mobil?

alebo nejaky veeeeeeeeeeeeelky plysak 😀

a aj ja zacinam mat mindraky z vianoc 😖 hoci ja uz vybrate darceky mam takmer pre kazdeho, uz to len zaplatit 🙄

a najviac ma stve to, ze hned po vianociach mam narodky, no parada 😒 😝

nika_ke
30. okt 2008

prave mi zrusilo prispevok 😒
zuzka, tiez mam pomalu siet, wifi v nasom byte 😠 na nervy, niet nad stare dobre kable 😀
parfem je tiez fajn, len sa musis trafit 🙂

lili, aky si mala den?
ty si bola povianocny darcek? to ta asi vsetci odbyju jednym darcekom, co? ☹
a ako to, ze tvoj biznisman nechodi v obleku? 😨 to nie je feeer 😝

popoludni som zistila, ze v sobotu je sviatok, takze nakupy v madarsku sa nekonaju ☹
muz mi dnes zahlasil, ze v terajsej situacii musime ist na firemny pĺes, tak idem v sobotu zhanat saty, v ktorych nebudem vyzerat ako sud

liliandax
31. okt 2008

pekne rano prajem 😵

... tak dnes je u nas opat veselo, krstna dcera je u nas 🙂 taaaaaaky vybuch ako u nas nenajdete nikde, a to prisla len pred. 30 minutami 😲

nika - ano, som povianocny darcek a najlepsie na tom je to, ze s bratom sme sa narodili ten isty den, len on je o 6 rokov starsi.. tak sme mali jednu spolocnu tortu 😠 co ked som bola mala ma pekne hnevalo 😀
.. nasi si to jednoducho vedeli pekne naplanovat 🤐 😀

moj muz v obleku nechodi, len ked ma nejake speci rokovanie alebo nejake firemne udalosti 🙂 tak len vtedy vytiahne sako 😵 a kedze je cele dni na cestach, tak radsej nieco pohodlne.. neviem, ako by to vyzeralo, sediet v kombajne v obleku?! 😀

a drzim palce pri vybere siat 😵 urcite si vyberies kraaaaaasne a zaroven take, aby si s nimi bola max. spokojna 😉

zuzkafuny
31. okt 2008

Lili... ja som tak narodená so sestrou... ja... a potom o tri roky sestra 😀

zuzkafuny
31. okt 2008

A bola som už ani neviem po koľký krát v Orangeu za net... Na sťažnosť ešte neodpovedali... vraj majú na to 30dňovú lehotu. No a až by som chcela odísť od zmluvy, tak normálne by som platila pokutu 😠 😠 😠
Tak si počkám ako zareagujú na sťažnosť a čo mi odpíšu... a potom neviem... 😖

liliandax
31. okt 2008

zuzi - no ako vidim, aj vasi boli sikovni 😵

s tymi staznostami je to na ... 😠 my mame od RSnetu, je to v pohode.. raz sa daco dodrbkalo na streche cinzaka a kym sa im uracilo prist.. no otrassssss

co mate dnes na plane?

my o 18:00 ideme na Halloween pred Kaufland 😵

nika_ke
31. okt 2008

zuzka, to mas smolu s internetom ☹ a orange je asi to najlepsie z najhorsieho 😒

zuzi, lili, to je sranda ako sa to vasim rodicom podarilo 😅 mojmu byvalemu sefovi sa tiez takto deti narodili a tusim aj on bol v ten isty den 😀

len neviem, preco prave ja mam tu smolu, ze mam dieta racicu, uplne mimo celej mojej rodiny ☹

aj u nas v meste asi bude nejaka halloweenovska akcia, ale mne sa uz dole nechce trepat, este k tomu po tme 😒 tu je aj problem s parkovanim. Bud su platene parkoviska beznadejne obsadene, alebo neplatene su mimo centra 😠
dnes som si bola objednat na namesti sosovky na ples a mala som co robit, aby som sa tam s Riskou odtrepala. Ale aspon sme si odbili doobednajsiu prechadzku, Riska bola uvelicena z elektriciek, vzdy ked sme v meste, tak ich obdivuje s otvorenymi ustami 😲 😀 a este aj deda sme vyzdvihli z roboty a nemusel sa terigat busom na sidlisko, takze sa mame celkom fajn 😵

lili, nevies prosim ta, kde mi v RS spravia fukanu a vecerne licenie v sobotu poobede? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre