Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
7. nov 2008

nie nika 😀 to by bolo nebezpecne,lyz.svah je trosku dalej...a daju sa tam poziciat aj lyze a vsetko ktomu za par korun oplati sa..mnohi chodia z okolia sem s detickami 🙂

liliandax
7. nov 2008

csilla - mohla by si mi hodit do IP tvoje cisielko? 😅

csilla76
7. nov 2008

uz to tam mas 🙂

liliandax
7. nov 2008

dakujem, ulozim si ta 🙂

nika - aky turnaj pre chlapov!! snad pre nas, nie? 😀

no vidim, ze ku vam musime prist co najskor, taky servis nenajdeme hocikde 😉

csilla76
7. nov 2008

lili si supis.... 😀 tvoj muz vie po madarsky hm? 😀

aj ja si ta dam do zoznamu 😉

liliandax
7. nov 2008

csilla - preco sa pytas? 😉 v podstate vie len tolko, co potrebuje 🙂 k praci

ale ja viem 🤐 🙂

csilla76
7. nov 2008

jaj,taaaaaaaaaaak 😉 len preto sa pytam ze si cosi spominala ze niekto z vas vie...a som uz zabudla ze to si asi seba spominala ze ty vies... 😉
idem ja cosi porobit potom vecer este nakuknem 🙂

liliandax
7. nov 2008

len som tak nakukla 😉

pecie sa mi zakusok.. a este ma caka torta, tak nestiham 🙂

csilla76
7. nov 2008

juj tak posli nejake fajnotky 😀 aku tortu pecies?aj moja svokra bude piect teraz 2x po sebe bo obidvoch vnukov ma narodenych v novembri 😉

nika_ke
7. nov 2008

lili, kto ti je s Petkom, kym pecies?

aj ja by som piekla jablkovy kolac, ale Riska mi nedovoli

csilla76
7. nov 2008

nika mnam jablckovy kolacik....Riska lubi tiez? 😉

zajtra ideme zarezat 3 kohutov,svokra sa na to podujme bo ja by som nevedela....bude kuracia-polievka a este druhe vymislym 😀

liliandax
7. nov 2008

csilla - peciem tortu taku istu ako minule, len dnes to bude oplatka s vlacikom Tomasom 🙂 a zakusok, to je moje najfajnovejsie co zvyknem piect.. Karamelove pokusenie 😉

nika - nikto s nim nie je 🙂 muz siel k bratovi pomoct s nabytkom a on sa bud sam hra alebo mi asistuje 😀

monkula
7. nov 2008

no, mne by si sa Lili s karalmelovým pokušením teda nezavDˇAčila 🤐 🤐 neznášam karamel 😝 😝

csilla76
7. nov 2008

fiha karamelove pokusenie to dobre znie 🙂 potom napis receptik... 🙂

Petko ako mali asistent..uz si ho predstavujem ako sa oblizuje 😀

monik ahoj,ako sa dari?deticky posluchaju? 😉

liliandax
7. nov 2008

moni - 😝 ja ho zas milujem 😀 Ale len na tomto zakusku 😉 a tiez na karam. veternikoch 😵

csilla - asistuje perfektne.. prave sa rozprava so zvieratkami a obhryzkava pri tom keksik 😵

nika_ke
7. nov 2008

lili, to mas super, ze ti Petko pomaha, snad raz aj Riska zacne.

csilla, riska kolaciky nepapa ani nic sladke. Len ked velmi neviem co s nou, napr. pri dlhej ceste v kociari alebo ked nespi v aute, tak chrumka detske keksiky sunarka alebo safari.
Mnou pecene kolace nemoze vobec, lebo do vsetkych davam orechy.

nika_ke
7. nov 2008

karamel mozem tiez iba na veternikoch, inac 😝

este som nestihla kuknut aktualne letaky, je niekde nieco suprove?

monkula
7. nov 2008

no, ja ani na veterníkoch ,radšej absťák ael karamel do úst nedám... 😝
ahoj csilla, neposúchajú, ako vždy 😀

csilla76
7. nov 2008

aha...chapenzi nika 😀 do vsetkych davas orechy?to tak velmi mate radi? 😉 sa mi to inac paci ze nedavas sladkosti riske len vo vynimocnych pripadoch...a este aj viacej veci sa mi paci...a budem to tiez tak praktizovat ked budem mat ja babo 😵
lili tak dojdeme na navstevu,ujde sa nam hm? 😀

nika_ke
7. nov 2008

csilla, ja viem len take, kde idu orechy 🙂 ale moznoze jeden z piskotoveho cesta spravim na vianoce, aby si aj ona mohla dat hlt. Alebo jej spravim to, co mala na narodky - puding s jablkami a safari susienkami, to chutilo aj ockovi 😉

len keby sa mi podarilo drzat Risku aj od inych nevhodnych potravin, s ktorymi mi muz robi nervy, lebo ked ho Riska vidi, tak hned to chce jest 😠

nika_ke
7. nov 2008

prave som zistila, ze v hypernove je opat akcia na vodu, tak musime zbehnut, lebo mame otvorenu poslednu.
Skoda, ze hypernova nie je aj v roznave, tam sme davno neboli.

liliandax
7. nov 2008

monki - tvojho muzika poznam 😵

nika - Petko uz je vsetko.. bohuzial aj sladkosti, na dobre sa rychlo zvyka a neviem mu uz vysvetlit, ze by to papat nemal.. drz Risku co najdalej 🙂

csilla - no skus, ale pochybujem, ze daco ostane 😵

nika_ke
7. nov 2008

keby ste sa vecer nudili, tak by som ocenila tipy na vianocne darceky pre mamu, oca, brata, svokru a svagra. A ked ma muz do vianoc nenahneva, tak aj pre neho 😀

csilla76
7. nov 2008

ok lili ja len zo srandy 😀

aj ja rozmyslam ze ake upiect na vikend...este si pospim na to asi... 😀

liliandax
7. nov 2008

nika - no s vianocami ti ja asi neporadim 😖 ja mam uz teraz z tych zhanani darcekov depku 😒

csilla - ved ja viem.. no a ak by aj kolacik nebol, nieco ine by sa isto naslo 😉

zuzkafuny
8. nov 2008

Ahojte...
som discovala včera... ale bolo tááák mááálo ľudííí ☹ ale aspoň som sa pohrajkala s novým telefónom od T-mobile 😵 😵 😵 ja som taká rada 😵 😵 😵 je úžasný... 😵 😵 😵 som sa zaľúbila 😵 😵 😵
teraz v kľude kávičkujem a besná šelma spííí 😖 😉 🙂
Nika... ani ja neviem čo s darčekami ☹ a tieto netrebé vianočné reklamy s dvojmesačným predstihom len stresujú 😠 a kazia to čaro...
O čom ste to písali...??? Že stretko...??? Ja ideeem 😀 a aj sa ubytujem... 😀 a odýchnem 😀 😀 😀
a Csilla na teba sa môže lepiť...!!! 😀 😀 😀

nika_ke
8. nov 2008

ahojte kocky,
zuzka, o tyzden budete mat natrieskane, bude po vyplate 😉
aky telefon si si kupila?

ste mi teda neporadili, ☹ ale neva, kupil nieco, co bude v akcii 😀 len si musim rozratat, kolko ma ta vianocna sranda vyjde, nech viem, kolko mi zvysi na seba 😀 ja si kazdy rok kupujem jeden darcek, lebo viem, ze mi ho nikto nekupi 😅

nasi susedia nad nami su cisti magori, rano prali 2x, teraz ma zobudili s vysavacom a rockovou hudbou na plne pecky, no a peru 3x 😠 esteze Riska spi, lebo by som k nim nabehla.

poobede som chcela zbehnut niekde na kratky vylet, len neviem, ci z toho nieco bude, lebo sa akosi chmari ☹

zuzkafuny
8. nov 2008

Nika 😉 sony ericsson c902i 😵 😵 😵
my ideme blahoželať... ale len na chvíľku... uvidíme koľko nám synko dovolí 😀 😀 😀

liliandax
8. nov 2008

ahojte kocky

nestiham sadat za PC, mala som frmol 😖 Ale ja som sikulka, takze uz mam vsetko ok 😉 Aj petkovi tu tortu som zbuchala.. dam do albumu 😵

nika - my mame tiez takych dilinov susedov (dochodcovia) co su nad nami.. ale snazim sa ich ignore, lebo ked su ich vnucata besne, spomeniem si na susedku pod nami, ze co asi zaziva pri Petkovom motorkovani 😅

Ale stihli nas uz skoro vytopit 😠 Este vtedy ked sme sa cerstvo nastahovali, kukam v nasej kupelke mokre steny, take pasiky 😲 .. bezim za starou, ze nas prave vytopili 😠 a ona.. vraj perie! tot vsjo 🙄 Potom dobehla, vraj muz zastavil uz vodu, bude to vraj OK 😕 .. jaaaaaaaaaj.. ale mala stastie, ze sme boli novi v panelaku, tak som jej nechcela spravit riadnu scenu 😀 a ta stena vyschla 😵

zuzi - blahozelam k novemu telefoniku 😵

nika - u mna to vyzera na vianoce tak, ze nasim kupim nejake poukazky - napr. do kauflandu, kedze tam furt chodia nakupovat a nech si kupia co chcu.. je to suchy darcek, ale co uz... 😖

csilla76
8. nov 2008

Ahojte 🙂 pekny vikend prajem 🙂

mi sme dnes so svokrou zarezali a ocostili 3 kohutov 😀 z jedneho som urobila polievocku a tiez perkeltik a este aj fasirky 🙂

za obedom sme pretriedovali jablka a prisli nam poorat zahradu,takze aj to mame 😉

vecer sa chystame okolo 17hod.ku nasim,mama volala ze mame doviezt zo 60kg jablk,lebo ich suseda a este jedna druha pani chce od nas kupit,tak to idem odvazit a dat do debniciek a muzik potom ponosi do auta aby bolo vsetko pripravene 😉

zuzi ejha mas novy mobil,ale si frajerka 😀 no ano kecali sme o tom ze niekedy by ste mohli prist sem na ranc kuknut koniky a prirodu,Nike a Riske sa pacilo 🙂

nika to teda su blbi susedia 😠 ja nechapem co tolko peru vkuse cely tyzden 😒 by som knim isla hned ich dat do poriadku 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre