Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
8. nov 2008

lili, opat naaadherna torta 😉 ako sa Petkovi pacili darceky? ake jednohubky si nakoniec robila?

nika_ke
8. nov 2008

dnes na podvecernej prechadzke sa nam stala taka zaujimava vec, nalepil sa na nas jeden tulavy pes a prechadzal sa s nami, my sme sa ho snazili odohnat, ale Riska na neho kricala, aby siel s nou 😀 aj domov by za nami isiel...

chcela som dnes dat prat aj druhu pracku, ale nechala som si ju na zajtra, vsak ja to tym susedom vratim 😀

lili, oni skutocne peru nenormalne casto, ak nie kazdy den, tak kazdy druhy urcite 😖 a ked to vidim zavesene na balkone, tak su to vacsinou podla mna handry, ktore pretrcaju az na moj balkon a tienia mi 😠

ideme s muzikom dopozerat film zo vcera 🙂

nika_ke
8. nov 2008

zuzka, ozaj krasny fotak, 😉 az sa ani nezda na ericson 😨 ma super fotak s bleskom, tak mozes cvakat Misiacika, kde sa len pohnete 🙂

csilla76
9. nov 2008

Ahojte 😵 peknu nedelu zelám,hoci je uprsane take o nicom 😒

veru-veru nika vrat im to aby aj oni pocuvali a aj vysavac zapni pre istotu nech sa vytesuju....asi najlepsie by to bolo skoro rano ked este drichmu...ale zase to nie je vhodne koli Riske bo aj ona by sa zobudila,ze?
viem aky to je blbi pocit ked ta zobudi vysavac od susedov,minule ked som bola u kamoske v KE tak tam uz skoro rano o 7 hod vysavala susedka..to teda bolo a este buchala do radiatora tak sa to pekne ozyvalo 🤐

mi sme boli u nasich vcera,jooooj tolko sme sa nasmiali.... 😀 aj brasko prisiel bo bol niekde vonku s kamosmi...tak som ho videla po 3 mesiacoch,dlhe kucerave vlasy si ostrihal na celkom kratke..ale slusi mu to 😉

no idem aj ja zapnut pracku,dufam svokra ku mne nenabehne 😀 ale aj susiak musim doniest dnu z balkonu,bo vonku mi to neuschne 😒 a potom idem robiet zakusok,mam od mamy novy receptik tak vyskusam....len som zabudla vcera vybrat z mrazaku tvaroh takze trosku musim stym pockat 😝 😅

a vy co mate na plane ? 😉

csilla76
9. nov 2008

nika a ozaj boli ste vcera na vyletiku ? 🙂

lili tak ako dopadla oslava? 🙂

zuzkafuny
9. nov 2008

Ahojte 🙂
malý v postielke, drahý v obchode (bude dobrý obed 😵 )
A ja pri kávičke 😀

csilla76
9. nov 2008

zuzka a co varis?aky obedik? 🙂

liliandax
9. nov 2008

cafte baby 🙂

zienky moje, som total K.O 😔

oslava dopadla super, nejake fotky su v albumiku.. 😵

.. teraz ma caka veeeeeeeeeeeeeeelke upratovanie 😝

csilla76
9. nov 2008

lili krasne torty ako vidim oslava Petkovych narodenin dopadla perfektne 😵

sa vytesoval z darcekov 😵 inac take jednohubky aj ja zvyknem 😉

fotky su super 🙂

liliandax
9. nov 2008

csilla - dakujem 😵

co robis teraz? 🙂

csilla76
9. nov 2008

idem umyt riad,zase je od pecenia kopa a potom este umyt povysavat v kuchyni a umyt dlazku 😉

a ty ako uz si upratala?mas peknu zaclonku inac 🙂

liliandax
9. nov 2008

myslis tie kolajnice? 😀 dakujem 😵 .. ma z toho porazi.. som zvedava, dokedy tam budu 😠

poriadok mam tak na 50%, neoplati sa mi pratat viac, lebo viem, ze ked sa Petko zobudi, bude 100% neporiadok 😀 teraz ma vela novych hraciek, su vzacne.. este aj spat s nimi siel 😵

aky kolac si robila?

csilla76
9. nov 2008

ano myslim tie kolajnice,super su...to si ich ty davala tam? 😉

jasne ze pri detoch je to tak ze sa neoplati moc pratat,bo raz-dva to rozhadzu ved sa musia hrat 😉

som piekla struhany tvarohovy zakusok....vcera mi dala mama recept,ta reku vyskusam..treba do toho dost vela tvarohu-ale mi mame radi tvarohove .... 😉

liliandax
9. nov 2008

ja tvaroh nemusim.. a ani moj muz a Petkovi tiez nechuti.. ale ten je v poslednej dobe velmi vyberavy, tak sa necudujem

zaclonu daval svagor, lebo "zavadzala" najma malej Natalke.. chcela ju rozobrat 😅

a kolac sa podaril? 😉

nika_ke
9. nov 2008

ahojte,
lili, Petko sa uzasne vytesoval 😅 a tolko ma hraciek 😕 aj vlacikova torta bola pekna. Zaclona sa mi viac paci povodna ako kolajnicova 😀
ja hracky pratam iba pocas Riskinho obednajsieho spanku a vecer, medzi tym sa neoplati 😒

vcera sme vsetci traja stihli upiect jablkovy kolac, trosku sa pripiekol na spodku, neviem si zvyknut na tuto plynovu ruru 😖 ale zjedli sme uz polku, takze je fajny aj pripeceny 😀

Riska zase poobede nechcela spat, zaspala v aute po nakupoch v RS a potom az s ockom v kociku. Idem ju uz zobudit, vsak kedy pojde vecer spat...

csilla, vcera sme boli iba okolo sidliska, o stvrtej sa nam uz nikam neoplati ist 😒

prave posielam objednavku na kalendare, tak sa modlim, aby vysli 🙂

csilla76
9. nov 2008

lili no kolacik sa vydaril,je mnamky..aj svokre som odniesla... 😉

nika ved tie plynove rury sa nedaju predvidat,aj moja mama sa vzdy stazuje ze sa jej pripieklo tak kupila elektricku ruru. 😉 mi mame elektricky sporak aj ruru elektricku,som s nou spokojna 😵

westka
9. nov 2008

ahojte je tu niekto aj s Hnuste???????????,

csilla76
9. nov 2008

ahoj westka 🙂 vitaj 🙂

ano su tu kocky aj z hnuste 🙂

liliandax
9. nov 2008

ahoj wetka 🙂

su tu kocky z hnuste, isto sa ti ozvu 🙂

nika - sama som prekvapena, ze Petko ma vela hraciek a zatial sa aj drzia 🙂 zlikvidoval ich hadam max. 5, aj to take... kvalitou nijake 😖

kolajnice z kuchyne sa prestahovali do obyvacky 😠 takze mi visia tam 🙄 pockam, kym bude vlacik hitovka a potom ich odlozim 😉

aj ja mam elektr. ruru a nemenila by som ju za nic 😵

zuzkafuny
9. nov 2008

tak ja píšem a píšem a píšem a vymazalo mi to...
Lili pekné fotky 🙂
Csila... drahý varil... čína a tak a na večeru varené údené rebierka 😅
Westka 😀 ja som z Hnúšte 😉 🙂 ale nepoznám ťa... 😅

westka
10. nov 2008

ahoj zuzkafuny ja uz sice v hnusti nebyvam ale hladam nejakych znamych s pred 10 rokov 😉
az sa smiem opitat aky si rocnik? ja som 1980

zuzkafuny
10. nov 2008

moje mladé... 😉 😀 😀 😀
ja už budem pomaly babička 😀 😀 😀
ročník 75 😉 🙂 😀

liliandax
10. nov 2008

ahojte kocky

westka - preco prave s hnuste? 😕 🙂

zuzi - to teda si... riadna vykopavka 😀 🤐 .. aj ja sa pomaly blizim k tebe 😉 😖

aky mate den? my s Petkom sme dnes boli v skolke, uz tej, kam aj bude chodit.. mame aj prihlasku 😵 uz ju len vyplnit..
male deti boli na dvore, tak sa s nimi pekne zahral.. ani domov nechcel ist, normalne mal slzy v ociach 😔

a povedal, ze prideme zas 😵

csilla76
10. nov 2008

Ahojte 🙂

u nas je pohreb,tak muz so svokrou isli,ja nemusim pohreby nejak tak som domka.

zuzi ze babicka,no to este mas daleko 😉

kedy chces prihlasit Petka do skolky?to je fajn ked sa mu pacilo,aj sa zahral s detickami,nech su zvyka 🙂

liliandax
10. nov 2008

csilla - az od septembra, skor sa neda.. a ani by som nechcela 😵

Petko je strasne rad medzi detmi, chvilu sa hanbi, ale potom je to ok 🙂

fuuhaa... pohreby! tie neznasam ani ja a najma teraz, ide december normalne zacinam mat strach.. ☹ 2 roky za sebou mi zomrela jedna starka, pohreb bol na moje narodeniny 😔 a minuly rok zomrela druha starka a jej pohreb bol na narodeniny mojho otca ☹
Nieco strasne.. clovek sa ma radovat a pritom pochovava blizkych..

ale dost takej temy.. co dnes varis? mohla by si ma inspirovat 😵

westka
10. nov 2008

lili v hnusti som zila do mojich 17 a tak si chcem s niekim pospomynat na to krasne obdobie 😉

westka
10. nov 2008

zuzka ze babicka 😀
no neprehanaj ved si starsia len o kusok 😉

csilla76
10. nov 2008

westka tak dufam sa ti ozvu baby a budes vediet po spominat a najst nejake zname z tvojho rocnika 🙂

lili veru aj u nas to bolo tak ze starka,starky odisli za sebou.....uz mi zije len mamin otec a ma 87 rokov a je este ciperny....muzikov otec uz zomrel pred 15 rokmi,ani som ho nepoznala..no skoda....

aj ja som myslela ze das Petka len nabuduci rok ked uz bude mat skoro 3 roky... 🙂

dnes nevarim lili,mame este aj perkeltik,aj fasirky..akurat zem.kasu urobim ktomu a tolko. 😉

liliandax
10. nov 2008

westka - ach taaaaaaak.. uz som v obraze 😵

csilla - tak mas dnes pauzu od varenia.. nastastie aj ja.. lebo sa mi dnes fakt nechce absolutne nist 😝

jankamamka
10. nov 2008

ahojte aj ja som z Hnuste a poznam ta Zuzkafuny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre