Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
11. nov 2008

no tak nejak lili 😉 hoci ona byva celkom osobitne,takze je to v pohode 😉

liliandax
11. nov 2008

csilla - ale ak mas s nou dobry vztah, tak mozem len gratulovat 🙂 s tou mojou to za vela nestoji, ale ja som spokojna 😀

csilla76
11. nov 2008

no celkom dobry akoze..ale nikedy ma vyvedie z miery ako kazda asi..... 😉

Petko co robi? 🙂

liliandax
11. nov 2008

asi tak nejako je to vacsinou so svokrami

Petko si prave siel lahnut.. takze pravdepodobne sa teraz este rozprava s autickami a o chvilu bude ticho 😉

ostatne zeny kde ste? 😵

nika_ke
11. nov 2008

caute kocky,

som v tornali, no kde by som asi tak bola 😠 a mam velmi-velmi-velmi zlu naladu, tak radsej nepisem 🤐

tento tyzden som Risku naucila hovorit moja, ale povie to po svojom ma-ma 😀

idem dalej makat, klasicky 😒

liliandax
11. nov 2008

caff nika, co sa deje? 😅

ja Petka ucim, teda aspon sa snazim ho opravovat pri slovickach na č a š.. lebo teraz dost susleme ☹

nika_ke
11. nov 2008

lili, to ho chces totalne nabiflovat a v septembri ho zapises rovno do skoly 😀

csilla76
11. nov 2008

co sa stalo nika?Riska uz spinka?

pojdem aj ja pomaly..muzik zaspal pred telkou..idem ho zobudit a prestahujeme sa do spalne

liliandax
11. nov 2008

nijeeeeeeeee.. by ma siblo.. len ho zvyknem opravit, aby sa lepsie naucil spravne vyslovovat 😵

vraj do skoly!!! mam mindraky, ze uz pojde do skolky.. ☹ Ja by som tak chcela zastavit cas... 😔

nika_ke
11. nov 2008

Riska spinka, esteze s nocnym uspavanim nie je problem 😅 , by ma slahlo 😒
dnes poobede som zase musela 2h kocikovat. To mam za to, ze som pisala ako rada kocikujem 😒 ale aspon som si precitala cely casopis dieta 😅 popritom som normalne stupla do h...a, skakal do mna pes, cestu mi skrizila cierna macka a ked som mala odmrznute ruky v rukaviciach a z nosa mi riadne kapcalo, tak som sla domov.

a ja chcem byt aspon 6 mesiacov v kuse na materskej 😖 😢 😵

liliandax
11. nov 2008

jaaaaaj tak nika - no fakt vydareny den! 😒 preco kocikujes 2 hod.? 😅 nejako nie som v obraze

liliandax
11. nov 2008

csilla - dobru noc 😵

nika_ke
11. nov 2008

lili, kebyze jeden den, mne sa to taha uz tyzden ☹

proste ja som si ako vzdy idelane vysnivala ake to bude, ked budem chodit do roboty a realita je uuuuplne ina a vobec sa mi nepaci. 😖
Riske sa totalne nabural cely denny rezim, zaspi mi v aute od 10:30 do 11:00 a potom uz doma nevie spat ☹
A dnes som mala taky blby citak, ci sa ona nenaucila zaspavat iba pri drkotani nejakeho vozidla. Cela stastna sa vytrepala poobede z postele a sla pre kocik. Nachystala som jej novy kocik, lebo v tom ma taky akokeby fusak a zakryte nohy. Lenze slecna sa rozhodla, ze chce ist v starom, tak som musela zase vsetky deky prekladat 😖 Vonku prvych 30min cumi na auta a traktory, takze dalsiu hodinu a pol ju kocikujem, aby si aspon trochu pospala. Branu na bloku mame taku uzasnu vrzgajucu, ze sa vzdy zobudi, ked ideme domov 😖 Takze doma sichta pokracuje, lebo slecna sa chce hrat so mnou a ani za svet sama.

Ja uz proste nevladzem ... ☹

liliandax
11. nov 2008

no nika, fakt situacia na nezavidenie ☹

.. ani neviem, co by som ti poradila 😔 ☹

nika_ke
11. nov 2008

lili, daj tip, kde najdem dobreho chlapa 😉

idem aj ja do postele, dnes som nestihla ani poobednajsiu kavu, dobruuu 😔

liliandax
11. nov 2008

nika - ked zozeniem, tak ti dam vediet 😉

aj ja idem.. dobru noc!

csilla76
12. nov 2008

dobre ranko zienky 🙂

vcera som sa nestihla rozlucit vypadol mi net.... 😠 tak aspon takto na rano pozdravim 😉

liliandax
12. nov 2008

aj ja vam prajem pekne, ale riadne studene rano 🙄 normalne sa mi ani nechce nos vystrcit ani na balkon 😀

zienky, dnes oslavujeme 😉 prave dnes je tomu rok, co som napisala prvy prispevok sem do regionov, takze je tomu rok, co sa pozname 😵

kuspitka
12. nov 2008

Ahojte...
ako sa mate????

zuzkafuny
12. nov 2008

Lili 😀 ty to sleduješ...??? To máš takú pamäť...??? 😕 😕 😕 závidííím 😵
Kuspi... 😉 kde sa túlaš...!!! 😠
Nika... bude aj lepšie 😉 🙂
dnes celkom oki dník... bola som venčekovať s Mišiakom a bol celkom zlatý... aspoň niekedy 🙂
Cerbo mi žerie nervy 😠 raz orange a raz pes... 😠
aspoň sa nenudím... 😀 a nemusím dnes variť... drahý včera robil Lasagne a zvýšilo sa mi aj na dnes 😅

kuspitka
12. nov 2008

zuzka tak bola som odpojanaod netu...
a potom som si urobila uraz tak som nemala chut tu byt

zuzkafuny
12. nov 2008

A niečo vážne...???
slová pre Niku... patria teda aj tebe... "bude aj lepšie" 😉 🙂

kuspitka
12. nov 2008

zuzka nic vazne....
inak ako sa mas???

liliandax
12. nov 2008

zuzi - ja si to nepamatam, ale kukla som sa na 1 stranu 🙂 odo mna vacsieho sklerotika tazko najdes.. 😀

kuspi - vitaj spat 😵 uraz si mala?? tak to si davaj pozor 😅

kuspitka
12. nov 2008

hej prisla sedacka a ja som ju nozom otvarala a pichla som sa do nohy 😅

liliandax
12. nov 2008

no si sikulka teda.. hlavna vec, ze to nie je nieco vazne

sedacka je pekna? 🙂

kuspitka
12. nov 2008

lila zatial iba taka aby sa na nej dalo len sediet...ale neskor si kupime inu teraz mame len taku provizornu

liliandax
12. nov 2008

hlavna vec, ze splni ucel 😵

my mame take hebedo, ale som spokojna.. menej s jej terajsim vyzorom, lebo je na nej od lentiliek, keksikov a cojaviem akych kadejakych flakov hadam vsetko, tak sa ju chystam tepovat 🙄

neviete mi poradit nejaky tepovac? 😅 taky nejaky rucny 🙂

nika_ke
12. nov 2008

cauteee,
hip,hip, huraaa, Riska zaspala doma v posteli 😵

zuzka, diki 😉
lili, aj u nas je kosa 😒
Riske som dnes nachystala teple oblecko na vonku a bola fajne teplucka, ale asi az privelmi 😀 pre mna je to hotova veda trafit sa do poctu a hrubky vrstiev 😒 vcera bola ako cencul

kuspitka, davaj na seba pozor, nozik musi pouzivat stale od seba 😉
super, ze mas novu sedacku 🙂

lili, rucny tepovac sa vola manzel 😀 pripravok ti neporadim, ja netepujem gaucovky. Svoj gauc mam prikryty dekou, ktoru obcas vyperiem a firemne gaucovky sa snazime nezaspinit 😀

liliandax
12. nov 2008

cau nika, gratulujem k riskinmu uspechu v spinkani 😉

aj ja mam obcas problem s obleckom.. vobec ma toto pocasie nebavi, obliekanie je niekedy viac nez horor 😠 .. no neviem, co bude v zime 😝

tepovac = manzel to u nas nehrozi 😖 .. potrebujem na to techniku 🙂 a tiez rozmyslam nad nejakym prehozom, lebo je to des, ale neviem, ci sa na svojom mieste udrzi, nakolko petko robi akrobaticke kusky, ked po nej skace a zhadzuje vankuse.. a samozrejme skace aj po nich a najnovsie cez tie vankuse jazdi aj na motorke.. to je parada! .. pre neho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre