Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
12. nov 2008

lili, vase dni si pekne akcne 😅
vsimla som si na fotkach sivy chlpaty koberec v obyvke, to je ten novy, co si kupovala?

nika_ke
12. nov 2008

nie je v RS nejaka tepovacia firma?
v KE je taka srandovna - jarek cisti koberce 😀

liliandax
12. nov 2008

nika - ano to je on 🙂 a tepovacia sluzby existuje, ale tepovat potrebuje aj moja mama, prave malovali 1/2 domu a chce vytepovat koberce.. tak za tu cenu co dam im, kupim tepovac a vytepujem s nim vsetko.. aj muz chce auto vygruntovat, tak sa zide

prave dosiel muz domov a opat ide prec 😠 a pride v noci.. no co ja z neho mam??? 🙄 😝

nika_ke
12. nov 2008

lili, vidim, ze aj ty si na tom podobne ako ja ☹ s tymi muzmi je to strasne 😖
moj nastastie zatial nechodi domov v noci, lebo vie, ze by som sa rovno odstahovala domov, teda naspat do KE, vsak co by som tuna robila cele dni sama...
uz teraz sa citim na figu, ze nerobim nic len som v robote alebo sama s Riskou alebo varim, pratam ... 😖
... ziadne normalne zenske vyzitie nehrozi ...

miestna kadernicka ma uz nezobrala na sobotu na fukanie, tak pojdem asi do RS, som objednana na 10h, tak ak si do vtedy ten ples nerozmyslim, tak zbehnem tam

nika_ke
12. nov 2008

tak to sa vam isto oplati kupit tepovac, ak sa chystate na velke upratovanie 😉

liliandax
12. nov 2008

a muz je uz fuc 😖

a saty si si uz kupila? 🙂 a ku kt. kadernicke si objednana?

mna porazi.. aj ja mam teraz naladu na figu 😝 tieto dlhe vecere ma ubijaju 😠

liliandax
12. nov 2008

nika - mohli by ste sa prestahovat nazad do RS, by sme sa chodili navstevovat a dlhe vecere by boli mozno aj kratke 😵

nika_ke
12. nov 2008

lili, my sme nabrali kurz - vychod, takze najblizsie stahovanie uz len tymto smerom 😅
tvoj muz sa ozaj dlho nezdrzal ☹

taka kamoska s dietatom primeraneho veku mi tu ozaj chyba ☹ aj Riska by sa zabavila, aj ja 😀

objednana som do rk studia, tam som obcas zasla na kozmetiku a nechty. I ked tie nechty vyzerali po case o nicom a jedna kozmeticka v ke sa ma s hrozou pytala, ze kto mi ich robil 😨 a potom som mala babo, takze nechty som zrusila a mam ich otrasne. Uz by som si aj mohla dat znova spravit 😎

kuspitka
12. nov 2008

nika tak ti chyba kamoska???

liliandax
12. nov 2008

nika - mala si gelove? 😵 v RK studiu som bola raz a dost 🙄 Nejako mi neboli sympaticke tie tety tam, ale mozno sa uz zmenili 🙂

aj mne chyba nejaka kamoska ☹ vsetky su bud mimo RS alebo byvaju od ruky 😠 Ale viem, ze vo vedlajsom vchode byva jedna symposka, ma asi tak 1 a 1/2 rocneho chlapceka Andrejka, ale uz som ju dlho nevidela 😖 By som sa s nou mala dat dokopy a bolo by to fajn 😉

nika_ke
12. nov 2008

kuspitka, my totizto nie sme odtialto a miestni ludia hovoria jazykom, ktoremu nerozumiem. Takze s nadvazovanim novych kontaktov je to tu dost tazke. Este ked sa k tomu prida moje zamestnanie, tak je priam nemozne najst si kamosku. 😒
A pri vsetkej ucte k tomuto krasnemu malemu mestecku ... kazdy tu kazdeho pozna a je cely stastny, ked moze niekoho ohovarat 😠

nika_ke
12. nov 2008

lili, dame si k mikulasovi zavazok, ze sa zoznamime so susedkami 😉

kuspitka
12. nov 2008

lila ani ja rada tam nechodim lebo sa mi tam nepaci..
ved ani ja tu nemam nikoho a obcas mi to chyba isla by som niekde na kafe na prechadzku a tak...

nika_ke
12. nov 2008

rk studiu su tiez klebetnice, clovek sa tam pride zrelaxovat a ma pocit ako keby prisiel na spoved 😀

nika_ke
12. nov 2008

kuspi, vsak mozes ist so zuzkou, ona je taka optimisticka pohodacka rozlietana za Misiacikom 😅 date si kavu do kelimku a budete za nim behat obe 😀

nika_ke
12. nov 2008

lili, ano mala som gelove

chodila som tam preto,ze mali otvorena do vecera a aj v sobotu.
a musite uznat, ze nejaky extra vyber kozmetiky a nechtov v RS nie je.
kolegyne mi vraveli, ze tu chodi nejaka madarka, ktora robi cez vikendy nechty zenam z celej dediny 😀

nika_ke
12. nov 2008

uz len zajtra a pridu nasi, ja sa tak tesiiiim 🙂

liliandax
12. nov 2008

kuspi - presne tak.. v spolocnosti je veselsie a ked mam este aj muza takeho, ze lieta kade tade, ani doma poriadne nie je, taka kamoska by sa zisla 🙂

nika - okej, do mikulasa nejako vydrzim 😵 a ak ju nahodou stretnem dovtedy, tak ta aspon predbehnem 😀 Alebo mam k nej len tak zazvonit na dvere? 😅 .. cau.. prisli sme na nastevu, doma sa nudime 😀

nika_ke
12. nov 2008

a zabudla som, ze uz mam jednu kamosku, csillu 🙂 ale byva neskutocne daleko ☹

liliandax
12. nov 2008

nika - takze na vikend su vasi u vas? 🙂 nasi tu dnes boli, takze limit je uz vycerpany 😖

kuspi - veru, to je dobry napad, zajst k zuzke.. u nej sa nudit nebudes 😀

nika_ke
12. nov 2008

lili, lepsie bude zazvonit... cau doniesla som ti na hodinku Petka, nech sa s Andrejkom vysalia 😀

ja som minule strazila vonku 5 rocnu Riskinu kamosku, by mi to mohla ta suseda aj vratit 😕 ale od vtedy som ju vonku nevidela, ktovie preco 😨 vsak som malu aj domov odsikovala napriek jej protestom 😀

nika_ke
12. nov 2008

hej, pridu nasi strazit Risku, kym budeme s muzom plesat 😵 a zostanu az do pondelka, lebo je sviatok. Spravia si vylet.

nika_ke
12. nov 2008

vonku je uz takmer tma, takze dnes von nejdeme ☹

liliandax
12. nov 2008

vidis! to je celkom dobry napad 😉 .. len potom by uz asi nehrozilo, ze by sme mohli byt kamosky ☹ .. skusim ju nejako radsej odstopnut 🙂

fuuuha.. taky vylet v tornali 🙂 celkom fajn, nie? 😉 😀 ale hlavna vec, ze budete spolu 😵

riska este spi?

kuspitka
12. nov 2008

neviem ako by to to zuzka priala..zas nechcem sa vtierat taka niesom

liliandax
12. nov 2008

kuspi - podla mna by to zuzke nevadilo, vsak zuzi? 😕 🙂

treba sa jej spytat.. ja kebyze som z hnuste, som u nej kazdy den 😵 😀

kuspitka
12. nov 2008

lila to nieje take jednoduche

liliandax
12. nov 2008

kuspi - preco? 😕

kuspitka
12. nov 2008

lila ona svoj zivot

liliandax
12. nov 2008

ale opytat sa mozes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre