Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
2. dec 2008

ahoj kocurik - dakujeme 😵 ty sa mas ako?

kocurik16
2. dec 2008

sťažovať sa nemôžem aby ma nevysmiali a chváliť sa nemámčím 😀 Ale vážne nejako som prechladla,kedˇsme boli bez kúrenia pred týždňom. 😒 Chcem sa opýtať,či daktorá z vás nevie o niekom,kto vykupuje perie. Volala som na číslo z inzerátu z GZ ale ten pán ma odrbal mám už tretí mesiac vyloženú kopu perín na predaj a on si robí so mňa prču ☹

liliandax
2. dec 2008

kocurik - s tym ti nepomozem, bohuzial nepoznam nikoho, kto by kupoval perie ☹ Ty si si neskusala podat inzerat, aby sa niekto ozval tebe?

u nas je nove este to, ze Petko je chudokrvny ☹ Ma malo zeleza, takze ideme zas brat kopec sirupov.. uz si musim spravit nejaky poradovnik, lebo ich mame tolko, ze pomaly z toho budem mat chaosssss 😝 😀

liliandax
2. dec 2008

baby, kde ste????

ako sa vam pacim?

http://www.facebook.com/photo.php?pid=56890&l=b...

heheeeeeh 😀 😀 😀

kocurik16
2. dec 2008

ste super 😀 Skúšala som na internete a nič.musím skúsiť nejaké noviny. dosť ma to tlačí,pán Péter povedal,že do týždňa zoberú,ja som všetko poznášala na kopu teraz mi perie zavadzá poukladané po izbách a pán P. sa na mňa vys..l 😠
Keby Dodo nemal alergiu tak ma to ani neštve a spracem nazad ,ale takto čo.

liliandax
2. dec 2008

tak ak mate alergiu, tak chapem, ze sa toho chces zabavit.. a nevies to dat do nejakeho velkeho vreca? ci je toho az tak moc? 😅

liliandax
2. dec 2008

skus si dat inzerat na www.rimava.sk Tam chodi dost sobotanov 😉

kocurik16
2. dec 2008

skúsim,lebo čo používame sú 4+4 a okrem toho sú tam duchny vankúše,no spústa 🙄

nika_ke
2. dec 2008

caute kocky,
este zijem 🙂

lili 😀 😀 😀 ja ze kto zase zneuzil moj email, som ta nespoznala 😕 az teraz mi doslo 😅
takze si mala spravny citak, ze Petko je chudokrvny. Mate teraz riadnu kopku liekov ☹ Riska brala maltofer, aj vy ho mate?

kocurik, pekny fakt a symposi chlapci 😉 aku rasu psika mate?
s perinami ti neporadim ☹ moj muz je tiez alergicky, ale ja sa svojej perovky u mamy nevzdam 😵 pockam kym dosluzi.

zuzka, blahozelam k novej sedacke, hlavne ze tebe sa paci 😉 Riska dakuje za pusinky a posiela jednu fajne uslintanu spat 😵 😝
kalendare su ozaj super, zostanu aj na pamiatku, len ozaj budem musiet aj ja robit krajsie detailne fotky.

mam jednu novinku, dnes som oznamila v praci, ze idem spat na rodicovsku od januara, ale netesim sa z toho nejako extra 😒 😨 na moje velke prekvapenie sa moj muz vobec nehneva, zlatusik moj 😅

nika_ke
2. dec 2008

teraz po sebe citam, ach jaj 😒

kocurik, pekny pas 😅

muz do mna hucal, tak som pisala blbosti 😀

kocurik16
2. dec 2008

nika-ke dík!Pes je alpský jazvečíkovitý durič/daxlkopov/ 😅

zuzkafuny
3. dec 2008

Lili... to si ty...??? Ženy ja žijem 🙂 a napriek tomu že v mojej hlave sú diery na vás nemzabudnem 😀 😀 😀
Som nejaká zničená z Mišiaka. Keď mu niečo poviem, tak just naopak... ale všetko naopak...!!! Ale zlé naopak neurobí 😠 to sa teší keď mu poviem Poď ideme hračky rozhadzovať do lády 😅 tú ládu prepočuje 😢 😢 😢
pomoooc...!!! Kde sú snažilky...!!! Chcela by som vám požičiať Mišiačika 😀 😀 😀

zuzkafuny
3. dec 2008

Ozaj... asi budeme mať psíka 😀 😀 😀 Ja mám veľkého a drahý chce malého... no... ale budem sa o neho starať ja. Takže bude môj 😀 😀 😀 ale akože je Ivov 😀 😀 😀

nika_ke
3. dec 2008

kocurik, my sme mali jazvecikov hrubosrstych 😉 pri pohlade na vasho psika som si ani za svet nevedela spomenut, aka rasa je podobna len o kusok vacsia, ta moja hlava derava ☹

mozes aspon utesit mna aj zuzku, kedy sa nam tie diery v pamati po tehotenstve zaplataju 😉 len nepovedz, ze uz nikdy 😠 😀

zuzka, aj u nas zacina obdobie vzdoru 😖
co je to lada? 😨 ja poznam len princeznu ladu s mysim kozuskom 😅
nestacia vam dvaja psikovia? 😕 uz si zabudla, ako ta obcas nastvu? 😀 mas velku vyhodu, ze mate dvor, nemusis s nimi chodit v dazdi, snehu po vonku 🙂

nika_ke
3. dec 2008

kocky, kebyze ste sa este chceli vybrat na vianocne nakupy, tak v optimake.sk otvorili novu cast a je tam aj H&M a C&A 😎

kocurik16
4. dec 2008

nika naša kočka by mala hyť nižšia 😅 ale trochu to prehnala s rastom 😀

liliandax
4. dec 2008

ahojte kocky

nika - vraj ti zneuzivam mail 😠 vrrrr.. tak toto mi este nikto nepovedal 😀 Potvrdis si ma medzi priatelov, ci ni? 🙂

lada = láda = nejaky kos, krabica, asi na hracky 🙂

kocurik - kukala som tvoje fotky, nepoznam ta 😅 ale mas fakt doma symposov.. a krasneho havina 😵

zuzka - dalsi psik???? 😲 🙂 .. sa nezdas! 😀

.. ja idem dnes 1x robit medovniky.. no som zvedava, aka spust mi ostane v kuchyni.. teda ak nevybuchne 😀

a ako ste na tom s darcekmi na vianoce?? neviem, co kupit muzovi 😖 Nemate nejaky tip? 😅

liliandax
4. dec 2008

zienky.. kdeze ste? mne je tu smutno bez vas... ☹

kocurik16
5. dec 2008

lili ani ja ťa nepoznám ale raz sa môžme niekde stretnúť. 😀 dˇakujem za chalanov a havina.čakáme na cd z venčeka foto doložím,chcem hodiť nejaké foto z detstva,ale musí mi to dodo zoskenovať /ja som do takýchto vecí teľa/ a musím ho presvedšiť,že jeho sláva neutrpí ujmu,ked ho uvidia ľudia v dobe ked nosil plienky, lebo aj to patrí k nemu. 😉

liliandax
5. dec 2008

ahojte

kocurik - jasne, mozme sa v meste stretnut, my sme skoro kazdy den v meste 😵 Len neviem, ci sa dnes vymoceme aspon do obchodu, ked vyzera, ze kazdu chvilu chce prsat ☹
joooj.. toto pocasie fakt nemusim

na tie fotky z detstva som zvedava, ja si stale rada pozriem aj svoje fotky, ked som bola mala 😉

a aky mas problem s RSnetom?? 😕

zuzkafuny
5. dec 2008

ahoooj...
Psík bol nápad môjho drahého 😀
ja som sa toho chytila a on teraz povedal, že radšej nechce... 😠 ma chcel asi nasr...ť
tu nič nové... malý spí, ja ako vždy robím všetko iné len neriadim... mala by som začať.
Ale som si povedala, že keď vypijem kávu... no a potom na to zabudnem 😀 😀 😀

zuzkafuny
5. dec 2008

Nika... to Optimake.sk to je stránka nejaká...??? Alebo to kde otvorili...???

kocurik16
5. dec 2008

mám problém s mailom.v nete povedali Dodovi,že oni s tým nič nemajú a poradca nám vyhodil,že k znovunainštalovaniu potrebujeme nejaké kody a tie nám nedali.Tak musím volať taky čas ked bude doma mladý on má aspon poňatie o čom to je.Ani mi nepríjme ani neodošle mail.
dohodneme si termín a stretneme sa 😀

nika_ke
5. dec 2008

zuzka optima je prvy obchodak, ktory natrafis, ked prichadzas do KE zo zapadu 😉 a moj najoblubenejsi 😅
http://www.optimake.sk/mapacentra.asp

kocurik, ked su v rsnete taky neochotny, tak si nastav do outlooku stahovanie posty z inej schranky. mlady to isto bude vediet nastavit 😉
ja taketo veci tiez neovladam, mam na to administratora 😀

zuzka, citala som tusim v kam do mesta, ze budete mat v hnusti kopec vianocnych akcii. Jak vam fajne, mozte sa zabavit 😉

baby, nedame stretko na vianocnych trhoch v RS 12.-13.12.08?

lili, kedy vam zacina mikulas v skolke? az poobede?

my sa chystame na piatu do mesta, ale slecna sla spat neskoro, tak snad stihneme mikulasa 😕 a keby aj nie, to nevadi, len aby som sa k medovinke dostala 😅 , isto bude v meste natresk 😖

liliandax
5. dec 2008

caute krasavice

stretko????????? jasneeeeeeeeeeeeee!!! chcem vas tu mat pekne vsetky, aj vas snazilky, jasne??? 🙂

nika - na mikulasa nejdeme.. je to len take o nicom, akoze ziaden program, len im dal balicky a dovidenie 😖 Dnes mal byt na namesti tusim, ale nic z toho, lebo tu prsi a mlady pan este spi 🙂

liliandax
5. dec 2008

baby.. mozno blba otazka, ale pride k vam nejaky mikulas? 😅 Myslim niekoho znameho, preobleceneho 🙂

kocurik16
5. dec 2008

my ideme 12. na Dačov lom na zabíjačkuak sa dačo zmení dám vedieť.Aj som sa dosmiala,aj vyplakala,pozerala som dvd z venčeka fotky budú budúci týždeň.Mail mám spravený Dodo sa chodil pýtať na pobočku pri nábytku,tam mu povedali,že ich do toho nič 😒 ale na zmluve bolo servisné číslo ,zavolal tam a cez mobil mu diktoval servisák čo má robiť. 😀

liliandax
5. dec 2008

inak, obcas aj ja mam nervy na RSnet, ale muz tam ma kamosov, tak on vie vsetko lepsie vybavit 😉

u nas uz Mikulas chodil.. zas mam na 1/2 roka zasoby sladkosti, ale ako sa poznam, ani tyzden to nevydrzi..

.. jednoducho vyprchaaaaaaaaaaaaaaa 😀

zuzkafuny
6. dec 2008

Kocurik... nastavenie cez outlok nie je ťažké... už keď som to ja zvládla 😀 😀 😀
Nika... idem pozrieť že kam v meste... lebo ja som tu a neviem o ničom 😖
Lili... a môžem aj ja do RS...??? Až budem môcťm tak vás prepadnem 😵 😵 😵
Mne Mikuláš doniesol moje mliečno Figaro čokolády 😵 Zaklopal na okno a za ním balíček 😀 😀 😀
Ma môj milovaný prekvapil 😉 🙂
Nika ja som náhodou včera na disce zistila, že optima je v KE 🙂 (patrí do všeobecného vzdelania...???

kocurik16
6. dec 2008

budem sa musieť dať na učenie len musím pozháňať nejaké knihy alebo dačo podobné na prácu s pc lebo ja som do toho cvok ešťe aj celý počítač mám taký,že robí iba ked on chce a to čo on chce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre