Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kuspitka
10. dec 2008

zuzka ako ramiki a tak ako to myslis???

zuzkafuny
10. dec 2008

No... z dreva si urobím nejaký rámik taký krivoľaký 😀 a naaranžujem doň nejaké suché kvietky, alebo skalky a to čo ma v tom momente napadne 😉 🙂

kuspitka
10. dec 2008

jaj ja ze nieco take ako aranzovat ja rada robim take veci aj teraz na vianoce si robim take veci uz mam 2 urobene...

kuspitka
10. dec 2008

tak ak pojdem na urad prace tak by som si asi urobila kurz

zuzkafuny
10. dec 2008

Kuspi... myslela som aranžovanie 😀 ale ja nič nemám ešte doma... 😖

kuspitka
10. dec 2008

ja uz hej aj dnes som si bola kupit.hej aj tak si to pochopila.
tak sa idete stretnut v piatok????aj ja by som isla ale idem do nitry tak nestiham.odlozte to ked budem moct chcem ist aj ja

liliandax
10. dec 2008

zuzi - zamestnas ma??? 🙂 mna to tiez strasne bavi.. aj doma mam par kuskov 😉

nestiham vas citat.. fnuk ☹

zuzkafuny
10. dec 2008

Kuspi... však my sa môžeme aj v Hnúšti.. ale nevterkuješ 😉 😀
Ja som už tiež moje zlaté LILI a NIKU nevidela asi 9mesiacov...??? Ženýýý...!!! Ešte že máte porobené albumy lebo by som isto iste zabudla ako vyzeráte a nespoznala by som vás 😀

kuspitka
10. dec 2008

tak dobre tak sa stretnite.................. ☹ 😉

zuzkafuny
10. dec 2008

Lili 😀
Ženy už asi aj idem... ide byť Rozboril 🙂

inkak
10. dec 2008

no vy dve aranzerky 😀 ja som na take antitalent. aj ked mam robit oblozene misy tak sa natrapim. 😝 vcera sme robili vianocnu vyzdobu so zdenkom, tak sa strasne vytesuje ako vyzdobil okno v spalni. mame tam take svetielka ze snehuliacik a mikulas sa striedaju - a on sa z toho tak strasne tesi 😵 no zlaty je ten moj muz.
Zuzka ale Ty si fakt sikovna casnicka, ale mas pravdu, tu to nie je dobre platene, ale napr. na Pratri to su ine prachy 😒

inkak
10. dec 2008

ja nestiham pisat 😅 3 aranzerky 😉 😀

zuzkafuny
10. dec 2008

Inka díky 😵
Pozdravujem šikovného ozdobovača okna v spálni 😉

inkak
10. dec 2008

myslis toho hokejistu momentalne? 😀 odovzdam ked sa vrati 😉

zuzkafuny
10. dec 2008

idem kuki markízu... papa a ten môj zas pííííííííí 😀 😀 😀

inkak
10. dec 2008

a sukromne pasce uz skoncili ☹ ja som sa tak tesila 😠

inkak
10. dec 2008

kocky tak ja tiez padam, majte sa pekne papa 🙂

nika_ke
10. dec 2008

ahojte zienky,
ako ste si pekne pokecali 😉

aj ja mam rada aranzerske cacky-macky 🙂 zvykla som si robit len nejake drobnostky na kazde rocne obdobie, ale odkedy mame Risku, tak mi to drahy zatrhol, aby nahodou nezjedla nejaku jedovatu bobulku ☹

zuzka, velmi ta obdivujem, ze ta bavi robit casnicku 😉 to je jedno z povolani, ktore by som ja nikdy nedokazala robit ☹
ked sme mali statnice, tak ma spoluziacky donutili, aby som zobrala tacku so sampanskym a obehla vsetkych profakov. v triede bolo uplne ticho, do ktoreho krasne vyznel zvuk drkotajucich poharov 😠 esteze som nikoho neoliala 😀 ale povedala som si, ze nikdy viac 😔

snazilkam silno drzim prsty, aj vsetko mozne 😉

v piatok planujem byt v RS na trhoch od 9:30, idem aj s Riskou a mamou. Ak ma niektora uvidite, tak na mna kludne kricte aj cez celu ulicu 😀

liliandax
11. dec 2008

caute zienky 😵

tak ako, dojdete zajtra? 🙂 Aj my sa chystame, tak snad sa stretneme, vyjdeme von okolo desiatej, pokukame 😉 nakupime sprostosti 🙄 a pojdeme domov 😀

ja zas nemam muza 2 dni doma.. ach.. co uz s mam robit?? 😠 😝

nika_ke
11. dec 2008

ahoj lili 🙂

aj my ideme nakupovat hluposti 😀
esteze ten tvoj chlap je obcas prec, lebo by sme o tebe ani nepoculi 😀 😉

s muzom sme si zmysleli, ze pojdeme medzi sviatkami niekam na hory a zistujem, ze bud je vsade brutalne draho alebo obsadene 😖 snad nezostaneme trcat doma ☹

liliandax
11. dec 2008

cau nika

tak ten moj je v poslednej dobe skoro furt prec 😠 a opat je na vychode 😀 .. tentoraz na Sirave

ked zozenies nieco fajn na vylet, daj vediet, muz povedal, ze nas niekam vezme, ked uz my furt trcime doma 😖

inkak
11. dec 2008

Caute kocky, kto teda pride zajtra na vianocne trhy? Lili, skoda ze ste dnes odisli, ☹ mala som takeho chujka a ked som vas zbadala tak som sa potesila, ze konecne niekto kto sa neprisiel stazovat. dnes ma tak vycucali , ze som sa citila ako keby mi bolo z oci 😝 nastastie ma to doma vzdy prejde. 🙂 Kuspi a Ty ako? si sa neprisla ukazat.uz si bez cverniciek?

zuzkafuny
11. dec 2008

ahojky 😉 🙂

inkak
11. dec 2008

ahoj zuzka, tak co, pridete zajtra s Miskom? Co ste dnes porabali?

liliandax
11. dec 2008

caute..

inka - vyzeralo to tak, ze si este pokecate dlho a jedna zenska, co sedela na stolicke furt kukala na vas, tak som myslela, ze je ona na rade 😖 Nechcela som rusit 😉

snad sa zajtra stretneme na trhu, nie? 🙂 a vy, ostatne? 😵

liliandax
11. dec 2008

kdeze ste? 😕 ☹

inkak
11. dec 2008

ja som tu 😉 hladam domacu pekaren, chceme ju kupit nasej mame na vianoce 🙂 ked to citam, ze co to dokaze tak aj ja chcem

liliandax
11. dec 2008

ano? ja som ju nejako hlbkovo neskumala.. ale ak sa to oplati, mozno by som sa dala nahovorit 😅

mas uz nejaku konkretnu?

inkak
11. dec 2008

zatial hladam ale celkom sa mi paci tato Moulinex OW200030. ani ja to nemam az tak nastudovane. ja sa vzdy na zaciatku na vsetko nadchnem 😵 a moj muz ma stale schladi ze nam to netreba atd 😠 neva, budem chodit na ochutnavky k mame 😉 najviac sa mi paci, ze si to vies nadstavit tak, ze ked rano vstanes, tak mas cersty upeceny vonavy chlebik 🙂 no nie je to romanticke 😵 😀

liliandax
11. dec 2008

ja som rovnaka, tiez vzplaniem pre kadeco a potom ma muz schladi 😖 Vacsinou ma sice pravdu, ale ked ja tak rada nakupujem 😀
´
znie to fajn, ze rano mat na stole cerstve pecivo.. tomu mojmu sa velakrat nechce do pekarne, hoci ju mame pod nosom.. 😠
Takze mu tento vynalez navrhnem.. aj tak nevie, co mi ma doniest jezisko 😀

ty mas draheho doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre