Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
12. dec 2008

kocurik - ani som nevedela, ze sa take vyrobky na trhu predavali.. 😕

kocurik16
12. dec 2008

mali nejaké rámiky,magnetky s vianočnou tematikou,štipce a tieto stromčeky.Stánok mali pred knižnicou,nebola si tade? Výborne vypredali o 15:00 mali už iba ten jeden stromček čo mne odložil Marek.Každý rok na vianoce a na veľkú noc majú tvorivé dielne,výrobky potom predávajú na jarmoku.časť zisku ide škole,a,časť dávajú do domova alebo inam na charitu 😀
Na veľkú noc som kúpila čo Marek robil ako košík ale skôr do výšky a nato že to robil prvý raz tak je to celkom pekné.aspon bude mať pamiatku.

zuzkafuny
12. dec 2008

Ahojte... nebola som nikde...
Ozaj Stratila som hlas 😀 😀 😀 neviem hovoriť a ani discovať dnes nejdem ☹ nevybúrim sa s mojimi alkáčikmi 😉 🙂 😅 😀
no... užijem si to budúci týždeň 😉
Lili pekné foto 😵

zuzkafuny
12. dec 2008

Idem ja dnes večer domov a pred domom plno hasičov a policajtov... Susedovcom zhorel dom 😢 😢 😢
Teraz pred vianocami ☹
mi je normálne zle od žalúdka...

liliandax
12. dec 2008

kocurik - nesla som okolo kniznice, tam sme sa uz nedostali 😅 Ale je to pekna myslienka, pomoct inym takymto sposobom 😵

zuzka - cozeeeeeee??? to je hrozne ☹ Co sa im stalo? 😕

a ty si vela spievala, ked nemas hlas? 😅

inkak
12. dec 2008

ahojte kocky 🙂 ja som nakoniec na trhoch nebola. skoncili sme okolo tretej a v RS bola mama, tak som isla s nou domov. vsimala som si vsetky maminy s kocikom , ci nestretnem Niku 🙂 ale to ste tam uz tak neskoro asi neboli. Dnes som cerpala moj posledny den volna ☹ ozaj lili, vies koho som stretla v skole? presne. juliusa. 😀 to je strasne ked niekomu zhori dom. Neviem si to predstavit, ze by som prisla takto o vsetky moje veci na ktorych mi zalezi. . Zuzka, tak Misko si teraz moze robit co chce, ked nerozpravas 😉

nika_ke
12. dec 2008

zuzka, to je strasne ☹ snad maju kam ist ☹

mna tiez obchadza taka sentimentalno-depresivna nalada 😢 dozvedela som sa, ze jeden pan od zakaznika dostal vypoved, bola som s nim casto v kontakte a u neho prveho som bola na navsteve pred 3 rokmi na vianoce, hned ako som nastupila tuna do prace. Bol v nasej firme minuly tyzden, co som mala take stresy a vyzeral velmi znicene, teraz uz viem preco ☹ Pride mi to take zvlastne, ze naraz koncime vo svojich firmach 😢

ale som ozaj rada, ze dnes vecer mame kde spat, kedze aj horsie veci sa stavaju 😢

mohla by inkak napisat nejaku srandovnu predohru, nech nas tu rozveseli 😀

zuzka, na hrdlo mne osobne pomaha calcium 😉

kocurik, mas perfektne vychovaneho syna, ked sa spolupodiela na takychto dobrocinnych akciach 😉

ja som si v ke zvykla kupovat casopis nota-bene. neviem, ci ho predavaju bezdomovci aj v RS. cez vikend pojdem do mesta, tak ak niekoho uvidim ho predavat, isto si kupim.

nika_ke
12. dec 2008

inkak, ako sme sa trafili 😀
my sme boli na trhoch od 10:30 do 12:00, to viem presne podla toho, ze na obed sme si este vypoculi zvonkohru 🙂
budes robit aj medzi sviatkami, ked uz nemas volno? 😕

ja som si vypisala dovolenku od 22.12., este ju nemam podpisanu, ale aj keby sa sef na hlavu postavil, tak pred sviatkami do roboty nepridem 😒

ozaj baby, kedy staviate stromcek? my asi buducu sobotu, len som zvedava, ci sa nam ho vobec podari cely ozdobit 😀
lili, Petko bol minuly rok asi taky stary ako Riska. Ako ste pred nim dokazali ochranit stromcek?

inkak
12. dec 2008

nika 😀 take tu nemozem pisat 🤐 ale mas pravdu, vzdy sa najde niekto kto sa ma horsie ako my. dolezite je aby sme si to uvedomili aspon sem tam a zbytocne sa netrapili niecim co je vlastne len banalita. ale toto nebolo vesele, tak skusim nieco ine. sme sa dnes rozpravali v skole o uplatkoch. tak som si spomenula aky najkurioznejsi uplatok som dostala. si predstavte ze nohavicky 😎 teta mi ich priniesla a ked som sa postavila ku tlaciarni, tak mi len tak mimochodom povedala, ze ak by som potrebovala vacsie aby som prisla vymenit. 😀 boli mi dobre 😅 vy ste co dostali?

inkak
12. dec 2008

ja som uz stromcek urobila v robote, doma som vyzdobila a stromcek budeme mat novy 🙂 lebo ten nas stary je uz fuj 😝 bude mi ho zdobit svagrina, ona sa v tom vyziva, ja budem robit cele sviatky. posledny den pred vianocami pustam zenam v robote vianocne cd, robim im srandicky, a potom sa fotime pri stromceku.idu ma sice zabit, lebo ony musia makat, ratat prachy ale mna to strasne bavi 😀 😀 strasne mam rada vianoce aj vy?

inkak
12. dec 2008

ozaj csila si tu? som zvedava ako si dnes dopadla, tak daj nejake to ciselko 😉 🙂

nika_ke
12. dec 2008

inkak, jasne, ze take sa nepise 🤐 😉 aj nohavicky su dost dobreeee 😀 😀 😀
ja som darceky v ziadnej robote nedostavala, ale mala som zlavu v niektorych obchodoch, ktorych budovy som spravovala 🙂
s nohavickami si ma inspirovala, musim vymysliet nejake prekvapko pre draheho cez sviatky 🤐 😵

zuzkafuny
12. dec 2008

Jéééj úplatky 😀
Ja som minulý týždeň dostala prenádherný "úplatoček" 😵
V sekáči som jednej starunkej tetuške (krásnej starej tetuške) pomáhala vyberať veci (ona nie hočo... len kadejaké modernosti 😀 ) a potom ma od radosti vyobjímala a pobozkala na líčko 😀 😀 😀
Aj vám sa niektorí starí ľudia zdajú neskutočne krásni...???

zuzkafuny
12. dec 2008

A ja budem stromček zdobiť tesne pred vbianocami... a Zuzka bude na mňa kukať ako ho zdobím 😀 lebo ja to nikomu nechcem dovoliť...!!!
Tohto roku chceme ale taký iný stromček... asi listnatý bez listkov, ale s ozdobami 😀

zuzkafuny
12. dec 2008

Sa mi mihókuje keď chlapinu doma nemám 😉 🙂

zuzkafuny
12. dec 2008

fu! aj mám s kým kecať 😅

inkak
12. dec 2008

ja strasne rada pocuvam pribehy, ktore rozpravaju stari ludia. uz nemam ani jednu staru mamu a to ma velmi trapi, lebo boli obe super.so starymi ludmi robim rada, normalne uvazujem o tom , ze by som chcela robit v domove dochodcov.

zuzkafuny
12. dec 2008

jéj Inka... mňa už to tiež napadlo 😀

inkak
12. dec 2008

zuzka to vazne chces mat taky stromcek? 😅 to nie je vianocne

inkak
12. dec 2008

no, tak si predstav ake programy by sme im vymyslali. by sa dedkovia poriadne zabavili a tetusky odviazali, co 😀

zuzkafuny
12. dec 2008

no... pred 4rokmi sme mali ihlan. Drahý urobil konštrukciu a prepletali sme rozne druhy ihličnanov a napokon to vyzeralo úžasne 😵 pokvačkali sme medovníky a pomaranče a co dúúúm dal a bolo 😀
potom zaradom to bola klasica... Zuzka chcela klasicu a z úspor kúpila krásny umelý stromček. Tak špekulujeme 😀
zatial...

zuzkafuny
12. dec 2008

idem rozmýšľať 😉 🙂 nad programami 😀

inkak
12. dec 2008

vy ste aki umelci, teda. 🙂 potom chcem vidiet foto 😉

zuzkafuny
12. dec 2008

Inka... mám 3000,- v 5 a 10 korunáčkach. Chcem ich odniesť do banky s tým, že chcem účet. Zoberú mi drobné...??? Lebo sú Zuzkine a chce si začať sporiť... 🙂

inkak
12. dec 2008

mince sa menia za poplatok, tusim je to 5% zo sumy. prid do RS ja Ti to zmenim zadara. 😉

nika_ke
12. dec 2008

inkak, ale ak by chcela zuzka vlozit mince na ucet, tak aj to je spoplatnene?

presne na toto sa ma dnes muz pytal, ze ako si deti poriesia vreckove v prasiatkach 😕

nika_ke
12. dec 2008

zuzka, drahy isiel za teba na discu? 😀
Zuzka je teda usilovna, ked nasporila taku peknu sumicku v drobakoch 😉

ja mam v prasiatku asi dve 5-ky 😒

inkak
12. dec 2008

aj to je spoplatnene tak isto. tieto poplatky presne neovladam ale myslim, ze 50 ks je zadara, alebo 20? fakt neviem 😒

nika_ke
12. dec 2008

stromcek ihlan musel byt isto krasny 😅 ale vyschnuty konar ja osobne nemusim 😖 to uz radsej ten umely.

my budeme mat prvy rok umely stromcek, ale vyzera ako zivy nas klasicky smrek, som sa strasne rehotala, ked som ho zbadala v obchode. je uplne iny ako klasicke umele tmavozelene stromceky. Vsak potom hodim foto.

inkak
12. dec 2008

ja som nas este nevidela, ale svagrina tvrdi, ze je krasny tak budem mat prekvapko, potom hodim aj ja. sme sa s muzom dohodli, ze ked budeme mat deti, tak budeme mat aj zivy, koli atmoske. nasi mali minuly rok zivy a zabral im asi 1/4 obyvacky 😀 no ale ta vona 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre