Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

inkak
12. dec 2008

jej nika nova fotka. ja tiez hladam fotku do pasu. my dnes robime vsetko rovnako 😵 mas novy uces?

nika_ke
12. dec 2008

inkak, ja sa podobne ako zuzka vyzivam v zdobeni stromceka. Mna chyta panika, uz len ked vidim svojho muza, ze dava gulu na nespravny konar 😠 😀 ja musim mat gule rozvesane pekne symetricky 😀
a nejako mi nedochadza ... to ti svagrina donesie vyzdobeny stromcek? 😕

nika_ke
12. dec 2008

s fotkou ma inspirovala lili 😉 ale ja nemam pomaly ziadnu s Riskou a uz vobec nie taku, kde sme tesne pri sebe ☹ vzdy len ja fotim muza s malou 😖

uces mam odrasteny 😀 ofinu som mala povodne do sikma ako redaktorky v telke, ale mne sa to nejak nedari odsmyknut, tak som ako podla hrnca 🙂
chcem si nechat opat narast trosku dlhsie vlasy po plecia, nech vyzeram trosku romantickejsie 😎

inkak
12. dec 2008

nie, len som si dala kupit novy stromcek.keby som bola doma sama s muzom , tak aj ja sa v tom vyzivam. ale svagrina pride 19. a vtedy ma to nebavi ked nie som sama doma. neviem ci to chapete 😖 neviem si predstavit, ze ja zdobim stromcek a vsetci ostatni sedia a pozeraju na mna.

nika_ke
12. dec 2008

inkak, ty byvas so svagrinou?
ja asi aj u nasich budem zdobit stromcek, lebo mama bude stale nieco kuchtit, oco bavit sa na PC, muz snad ustrazi malu, brat bude robit nejaku web stranku a nebude mat na mna kto pozerat 😀

inkak
12. dec 2008

nie, byvame sami. svagrina byva vo viedni, to je ta co ma malu jenny.

kocurik16
12. dec 2008

nika oni to majú v škole tvorivé dielne tam sa môžu zapísať na rôzne činnosti a podľa toho robia,tak si aj škola trochu pomôže aj dačo darujú.náš stromček budú chlapci zdobiť bud 23.večer alebo24.ráno.nechcú skôr a pravdu povediac mne sa ani nepáčia skoro ozdobené stromčeky.raz je to symbol vianoc tak nech sa dovtedy nezunuje 😀
krásne sníčky!

inkak
12. dec 2008

kocurik ja som kukla tvoje fotky a ak ten pan vedla teba je tvoj manzel, tak ho poznam 🙂 aj tebe krasne snicky

kocurik16
12. dec 2008

ten čo vypadá ako keby som mu dala jesť iba raz do roka a ten zbytok zjedla ja tak ano,ten vedľa je bratranec,oproti neho náš starší a vedľa Doda bratrancova žena

inkak
12. dec 2008

aaaale nie je to az take tragicke 😉 hlavne ze sme stastni, no nie 🙂

inkak
12. dec 2008

no zienky, ja uz idem do postielky. majte sa pekne papa 🙂

zuzkafuny
12. dec 2008

Ahojte dievčence... idem aj ja 😀
som kuk film, tak som nepísala 😀 😀 😀
čo tak meníte fotočky...???
Idem aj ja niečo novšie vytiahnuť 😉 🙂
a isto hodím foto keď bude stromček na svete 🙂
dobrúúú zlaté moje 😵 😵 😵

kocurik16
13. dec 2008

inka máš pravdu. ako pozerám tvoje foto aj ty si mne nejaká známa len neviem kam ťa zaradiť alebo mi niekoho pripomínaš.pochádzaš zo soboty? 😉

kocurik16
13. dec 2008

kočky,zmoril vás jarmok? 😀 😀 😀 😀

liliandax
13. dec 2008

caute zienky, vsak ste tu?? 😉

liliandax
13. dec 2008

😠 ale no taaaaak.. nerobte mi to, ze sem nekuknete. Nemam chlapa doma, nemam s kym klabosit ☹

liliandax
13. dec 2008

tak dnes nic.. 😖

bru noc prajem 🙂

kocurik16
14. dec 2008

to asi chodíme každá inokedy,lebo ani ked som tu bola ja tak tu nebol nikto 😀

liliandax
15. dec 2008

ahojte baby,

tak tyzden zacinam smutne 😔

cez vikend Petko dostal vysoke teploty, kt. sme nevedeli nijako znizit, k tomu sa na celom tele vysypal takymi cervenymi bodkami.. tak sme vcera vecer sli na pohotovost a tam na povedali, ze musime ist do nemocnice, lebo sa dr. nezdali tie vyrazky, vravela, ze su netypicke a kedze paralen nezaberal tak mohli by pri teplote vzniknut z nich podkozne krvne "neviemco", tak sme sli do nemocnice. Tam mu hned brali krv, dali infuziu. Teraz je na JIS-ke ☹
okolo 11-tej idem za nim, tak uvidim, potom sa ozvem

drze sa!

kocurik16
15. dec 2008

lili,držím palce aby ste sa skoro vyliečili daj vedieť čo bude nové

kuspitka
15. dec 2008

Ahojte..liliandax je mi luto ze maleo mas v nemocnici.......budem drzat palce nechc sa cim skor uzdravi

jankamamka
15. dec 2008

Lili drzim palce a prajem skore uzdravenie a hlavne ,aby ste boli na vianoce pokope

liliandax
15. dec 2008

dakujem zienky 😔

nove nemame nic, maly je furt v nemocnici na infuziach, krvne testy este nie su hotove, az zajtra snad..

co ma najviac sere je, ze nemozem tam byt s nim, lebo nemaju volne miesto ☹

kocurik16
15. dec 2008

len sa drž a musíš veriť.Ja pevne dúfam,že onedlho ho budeš mať doma........Silno držím palce a aj ked nebýva mojim zvykom,ale modlím sa aby malý vyzdravel čo najskôr.Teraz by si si mala isť odýchnuť,aby si mala dosť síl ked pôjdeš ku nemu.Za nás všetkých posielame veľkú pusu.

liliandax
15. dec 2008

kocurik, dakujem za podporu 😔 zajtra bude isto lepsie a som si vedoma toho, ze tam mu je lepsie, lebo doma by som mu pomoct nevedela. Len mi je luto toho, ze je tam sam ☹

Prajem vam vsetkym dobru noc

kocurik16
16. dec 2008

lili,to je pochopiteľné,že by si bola radšej s ním ked už tam musí byť.Je to zle spravené že rodičia nemajú miesto pri deťoch,lebo ja myslím že aj to liečenie by bolo rýchlejšie keby tí rodičia mohli byť pri deťoch.
Náš Marek mal 6 rokov,ked ho operovali na očnom a aj to bolo zlé,nie taký malý ako Tvoj Peťko.
Ak sa dá daj mu za nás pusu a daj vedieť čo bude nové

kuspitka
16. dec 2008

Ahoj lili potom napis ako dnes dopadnu testy....

csilla76
16. dec 2008

ahojte 🙂 lili je mi to velmi luto,ale Petko je urcite v dobrych rukach,tak mu prajem cim skor nech uzdravie a boli ste spolu.

kuspitka
16. dec 2008

Ahojte dievcata .nemate niektora dobru kamosku kadernicku co ma cas???

zuzkafuny
16. dec 2008

Ahojte...
Lili... ako sa máte...??? Ja som včera nemohla... malý mi polial klávesnocu kávou a nešla... ale už ide 😀 😀 😀
Kuspi až nejakú kaderníčku zoženieš, daj vedieť... aj mne by bolo s "három" niečo urobiť 😀
Idem... malý vstal...
Jankamamka čau!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre