Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kuspitka
16. dec 2008

Ahoj zuzka ja zas tiez zhanam a neviem zohnat .....ani na nete

kuspitka
16. dec 2008

zuzka mam kadernicku...celkom dobra sa mi zda

nika_ke
16. dec 2008

lili 😢 silno vam drzime prsty, hlavne nech doktori rychlo zistia, co Petkovi vlastne je a nech lieky ihned zaberu. Aj ty sa drz, viem ako ti musi byt, ked si Petka musela nechat v nemocke sameho ☹
Riska posiela Petkovi pusinky na rozveselenie.

nika_ke
16. dec 2008

kuspitka, naposledy som bola v rkstudiu a celkom som bola spokojna s ucesom, s cenou uz nie velmi - kadernicka mi trosilinku zastrihla ofinu a konceky na bokoch, vyfukala a cvakla som 250SK 😒

zuzka, neviem, ci si videla, vcera davali v spravach, ze tusim do 19.1. sa budu dat zamenit drobne mince bez poplatku aj v komercnych bankach. Takze Zuzke ich zamenia kdekolvek do tohoto terminu. Potom to bude bez poplatku tusim len v narodnej banke a tu v rs asi nemate.

kuspitka
16. dec 2008

ahoj nika tak do Rk by somnesla manzela tam hroznie ostrihali tam nechcem ist ale nasla som dobru kadericku dufam poviem zajtra.
inak ako sa mas???

nika_ke
16. dec 2008

ahoj kuspitka, diki, mame sa fajn. sme zdravi a vsetky ostatne problemy som zahodila prec ...
ako sa ides dat strihat? davas si aj melir alebo ine hokusy-pokusy?
uz si zahojena po laparke?

kuspitka
16. dec 2008

uz hej trosku tak nejdem si dat melir len spodom si chcem dat farebne....
padaju mi vlasy tak sa bojim farbyt

kuspitka
16. dec 2008

je tu niekto???

zuzkafuny
16. dec 2008

Kuspi ja som tu na chvííľku... 😀
Držím palce pri kaderníčke a rovno sa jej opýtaj, či nemá nabitý program 😉 🙂
Nikaaa... už sme zamenili 😀

kuspitka
17. dec 2008

ahojte...
tak lili je v nemocnici pri malom od vcera...tak teplotu uz nema Petko ale stale ma po sebe tie flaky.
to vam odkazuje lili....a nevie kedy pojdu domkov...

nika_ke
17. dec 2008

ahojte,
kuspitka, vdaka za spravy o lili a Petkovi. Hned mi trosku odlahlo, hoci su este v nemocke, ale aspon moze byt lili s nim.

kuspitka, ako sa sama sebe pacis s novym ucesom?

kuspitka
17. dec 2008

nika este nemam musela som to zrisit.inak vcera muza dobre ostrihali a platil 100sk
ja idem zajtra mozno dam sem foto

kocurik16
17. dec 2008

vdaka za správy posielam pozdrav liliaj Peťkovi

kuspitka
17. dec 2008

kocurik neskor mozno im to poviete aj si to precitaju

inkak
17. dec 2008

Ahoj Kuspi, nebud smutna 🙂 tes sa na Vianoce a potom ideme na vyletik 😉 a takyto cas o rok, budes fucat pred pocitacom s velikanskym bruchom a opuchnutymi nohami 😉 😀 Stavaju sa aj horsie veci, staci si pozriet vecer reflex. Hlavne nezabudaj, ze musis pozitivne mysliet, to je lepsie ako kajanske korenie 😉

zuzkafuny
18. dec 2008

Inka... 😀 😀 😀 to je pekné 😀 😀 😀
bez tých tučných nôch by bolo lepšie... nie??? 😉 🙂 alebo radšej všetko v kope nech si to pekne užijete...??? 😀 😀 😀

kuspitka
18. dec 2008

Ahojte.zuzka ides do mesta???nevies co je dnes meste???

zuzkafuny
18. dec 2008

Kuspi neviem čo je v meste... niečo je? Malého som dala akurát spať, tak max. za tri hodinky sa niekam vyberiem... až nebude pršať.

kuspitka
18. dec 2008

tak ja uz som domka varia kapusnicu davaju lacno plisakov

zuzkafuny
19. dec 2008

Kde ste...???

nika_ke
19. dec 2008

ahoj zuzka 😉 tu soooom ... doma 😀
ako sa mate?

liliandax
19. dec 2008

ahojte zienky

dakujem vam za podporu a ze ste na nas mysleli a drzali palce 🙂

uz sme doma, dnes poobede nas pustili.. chvalabohu. Dlhsie by som to tam tazko zvladla 😒 najma kvoli malemu, uz mu tam bolo dlho.

Zistili nam, ze mame alergiu, este neviem na co, kedze to vie zistit iba alergolog, ale mame vysoke hodnoty v krvi ☹
A mame v hrdielku plesen 😲 No bola som v soku, ze ako sa tam dostala.. 😕

nika_ke
20. dec 2008

ahojte,
jeeeej, lili, tak som na vas myslela. supeeeer, ze ste doma.
Zrejme na to "nieco" bude Petko riadne alergicky, ked tak prudko zareagoval ☹

my od vcera tiez teplotujeme ☹ ale asi to bude uz od stvrtka, len ma mama s muzom presviedcali, ze mala nie je tepla. nabuduce dam na svoj instinkt ☹

kocurik16
20. dec 2008

ahojte,lili som rada,že ste už doma tú alergiu vám zistia na to sú dobré lieky.Nášmu Dodovi v jeseň zistili, lebo on skoro 16 rokov nemal problémy a v júli začal zo dňa na deň kašlať ale tak že mu nezaberali žiadne lieky, každý záchvat kašľa končil zvracaním vo dne aj v noci.Teraz má lieky a sprej a je v pohode. 😀
nika dúfam,že sa do vianoc vyliečite 😎

liliandax
20. dec 2008

ahojte baby

aj ja som rada, ze sme doma, obcas to v tej nemocnici bolo dost huste, najma prve dni, ked petkovi tiekla infuzia, tak mal priviazanu ruku o postielku ☹ Tak sa ani hybat poriadne nevedel a uz mu bolo dlho.. ani sa mu necudujem 😖

uz len zistit, na co sme alergicki 😔 aby sme sa mohli tomu vyhnut a liecit sa..

Hnustanky - svagrina mi odporucila alergicku v hnusti, nejaku zelnerovu.. nepoznate ju nahodou? 😅

nika - ako sa ma riska?

nika_ke
20. dec 2008

ahojte,
kocurik, to dufam, ze budeme fit, vdaka 😉

lili, co si pamatam, tak kamajka nebola velmi spokojna s ich alergologickou 😒 ale neviem, ako sa vola. Len sa priprav na dlhe cakanie kdekolvek u alergologa. Ja mam pocit, ze teraz je kazdy na nieco alergicky ☹

ja niekedy na mojho muza 😀 (to len tak na odlahcenie 🙂 )

riske zabral paralen cipok, zobrala si dudku a sla spat 😨 nas rezim je v kybli, ale radsej nech si oddychne. Len mi je divne, ze okrem teploty jej nic nie je, ani kasel ani sopel, takze netusim, cim to moze byt. Ani ziaden zub nie je na obzore 😕 Len moj muz akosi podozrivo pokaslieva, tak snad nam nedoniesol z roboty nejaku pliagu 😠

idem balit darceky, nech mam aspon trosku pocit, ze idu vianoce 🙂

vy zienky ako? uz mate pobalene, upratane, napecene? 😅

kocurik16
20. dec 2008

ja doriadˇuje,zajtra idem sušiť švagrovcom tortu nám usuším na nový rok pondelok budeme piecť.
ja chodím s chlapcom na alergo ku doktorkre Benedekovej dlho treba čakať,ale zatiaľ som spokojná.on je už veľký somár a bola veľmi zlatá ku nemu 😀
teraz o nejaké pliagy neni núdza pre to počasie.naši pokašliavajú ale teplotu nemajú.ked to už také stádo si nedá ani poradiť aj teraz ránovo vetrovke a domov zo školy vetrovka do tašky ako na jar 😅
dnes okolo 18.00 príde aj môj drahý domov 😀 aspon varenie mám z krku do 4.januára 😎

nika_ke
20. dec 2008

kocurik, aka je susena torta? 😨
poriadne si oddychni, kym budes mat draheho doma 😉
no s pubertiakmi tazko 😒 su teraz asi najmudrejsi na svete, co? to si pamatam 😀
uz aby konecne mrzlo, nech potvory vo vzduchu skapu.

zuzkafuny
20. dec 2008

Lili...
je to Zollerová 😖 hm... neviem
Sestra chodí ku nej s malou a hľadá si inú lekárku... víííc nemviem.
Nika... sušená torta je najlepšia torta na svete...!!! Milujem sušenúúú tortu...!!!
Je celá biela a má tmavo hnedú plnku (čokoládovú) 😵 😵 😵
Kocúúúrik... prídem si dať... môžem...??? 😅 😅 😅 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

inkak
20. dec 2008

Ahojte baby 🙂 Lili, som rada ze ste uz doma. 🙂 Alergiu ma uz teraz asi kazdy. 😒 K Zollerovej chodi aj moj muz, sestra, kolegyna a chvalia si ju. Niekedy je tazke rozhodnut sa podla nazoru inych, kazdemu vyhovuje nieco ine. Zuzka susenu mam aj ja najradsej. 😉 Vcera vecer nam prisla navsteva, takze rano som sa zase budila na nemecke detske pesnicky. ☹ Jenny je riadna tanecnica, vykruca sa pred telkou cely den. 😀 Zajtra ideme na nakupy do madarska, dufam ze kupim vsetky darceky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre