Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
20. dec 2008

kocurik - aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! je sice strasne sladka, ale aj tak ju mam rada 😵

no s tou dr. ste ma riadne dostali.. ale je to asi tak, ze jeden je za a jeden proti, vyskusam a uvidim.. k tejto do RS nechcem ist 😖 este si chvalia nejaku v LC..

je to tak inka, v nemocnici mi vraveli, ze na slovensku 47% ludi ma na nieco alergiu ☹

tak mate veselo inka, ked mate taku vzacnu navstevu 😉

liliandax
20. dec 2008

inka - kam idete zajtra na nakupy? aj ja by som sla, len toho mojho niekam dostat.. no neviem 😒

inkak
20. dec 2008

lili ideme do miskolca.ja sa divim, ze som toho mojho nahovorila. 🙂 berieme este aj moju kamosku z poltara a na to tiez nenamietal. aj ona sa divila ze namal pripomienky 😀 ale inak s nim rada nakupujem 🙂

zuzkafuny
20. dec 2008

Aj ja by som niekam šla 😠 na nááákup...!!!
Ale s malým asi eee.
Dnes nám raňajší nákup trval asi 1hod a 45min 😖 a keď som prišla domov... to bola úúúľava.
A malý mi dnes nespal 😠 a fungoval ako na Duracelky 🙄

zuzkafuny
20. dec 2008

pes mi žerie nervy 😠
už dlho nebehal... lebo všakže gróf sa bojí dažďa...!!!
a tak je besný... zajtra sním pôjdem na kopec... dúfam si uženie svalavicu a dá potom na chvíííľu pokoj 😀 😀 😀

inkak
20. dec 2008

Zuzka mas Ty teda hyperaktivny zivot 😉

liliandax
20. dec 2008

caute, ste tu? 😕 🙂

zuzka - noooo.. ty sa fakt nenudis 😉 ta normalne obdivujem, ze vsetko stihas!

inka - mozno pojdeme aj my zajtra do madarska, prisiel dnes k nam brat a oni boli dnes v kazincbarcike, tak to tak vyzera, ze sa muz dal nahovorit 😀

nika_ke
20. dec 2008

ahojte,
aj my sme chceli ist do madarska kupit mame pod stromcek radio,ale brat ma predbehol 😠
a este k tomu riskina teplota ☹ sme sa boli previezt v RS na pohotovosti a vraj jej nic nie je 😕 😖 😅 asi bojuje s nejakym virusom a mame ju sledovat. Ja si myslim, ze len chcela na seba uputat pozornost 😀 , lebo sme si ju posledne dni velmi nevsimali, ale riesili sme muzove pracovne problemy ☹

zuzka, mohla by si mi poslat aspon kusok tvojej energie? 😉

lili, Petko je uz uplne v pohode? bez teploty?

inkak, pekne si uzivaj neterku, nech sa na teba nalepiii 😅

inkak
20. dec 2008

no vidis lili, tak sa mozno stretneme 😉 a co sa tam oplati nakupit? ja ani neviem, ale neznasam ked mam chodit cely den po obchodoch, vsetko chcem nakupit na jednom mieste. a nemam ani bohvieaky prehlad o cenach tu u nas, ale ked vsetci vravia ze sa oplati, tak ideme 🙂

zuzkafuny
20. dec 2008

Nika... to len vypadá že jej mám veľa 😀 😀 😀

liliandax
20. dec 2008

nika - riska je potom pekne prefikana 😉 ked takto vymysla, aby uputala pozornost 😅 Teda dufam, ze jej nic vazne nie je a drzim palce, aby boli sviatkyv pohode 😵
Petko ma trosku zvysenu teplotu, flaky uz pomaly miznu.. len problem je v tom, ze teraz nemoze hocico spapat a jemu to tazko vysvetlim, ze sa to neda 😖
Ked bol zvyknuty na ine a teraz chudatko dietuje 😒

inka - sama netusim, co sa tam oplati kupit, brat kupoval darceky a potraviny.. aj my musime, lebo ak nie zajtra, tak asi ani stromcek nebudeme mat ozdobeny, nakolko nemame este ani ten stromcek 😀 Sice nam otec nejaky zivy doniesol, ale sa nam zda, ze je dost vyziabnuty 😠 Tak kupime umely.. asi 🙂

zuzka - z tej energie si prosim aj ja 😉 mam pocit, ze uz aj na mna daco lezie, boli ma hrdlo a hlava 😝 len dufam, ze sa v nemocnici nic na mna nenalepilo, kedze tam bolo kopec chorych ☹

Inak.. vraj sa velmi rozsiruje laryngitida ☹

nika_ke
21. dec 2008

caute kocky,
ulozila som deti a ja si kavickujem 😅

lili, moja sesternica, ked bola malicka tak presne takto vymyslala, vzdy mala horucku, ked mala jej mama odist na dlhsie prec 😖
ja len dufam, ze riska nema nejaky vazny zapal v tele ☹ zajtra sa ideme ukazat nasej dokine, tak ju poziadam, nech vezme riske krv, pre istotu.
Petko snad nebude musiet dlho dietovat ☹ mali ste problemy s papanim a teraz asi nemoze ani svoje oblubene jedla ☹
Kedy sa chystate na alergo?

my uz mame rozsvieteny stromcek 😎 vcera v noci sme varili sviatocny obed so zemiakovym salatom a zdobili stromcek do 01:30 😔 presunuli sme si vianoce na dnes, lebo zajtra poobede odchadzam k nasim. Pod stromcek sme si dali drobnosti, co som nakupila do domacnosti, nech to nemusime terigat k nasim a potom naspat. Riska dostala lego a po 15 minutach sa tvarila asi tak, ze "fajn, vianoce boli pekne a co ideme robit dalej?" 😠 😀

kocurik16
21. dec 2008

lili,ked budem sušiť pre nás tak ti dám vedieť.Pozývam ťa potom na tortu,táto ide do Bystrice 😀

zuzkafuny
22. dec 2008

ahojteeee
ja som si bola práve na padláši pre stromček a teraz osprchovaný čaká, kedy ho ozdobím... Takže tohto roku sa žiadne pokusy so stromčekom robiť nebudú a bude klasika 😀
🙂
malý buvka, idem rýchlo urobiť kááávu 😉 🙂

kocurik16
22. dec 2008

ja teraz sedím pri káve,bola som ráno na prevent.a teraz mám oddych. 😅

nika_ke
22. dec 2008

ahojte zienky,
ako ste si dnes pekne pokavickovali 🙂

zuzka, ty sprchujes stromcek? 😕 my sme zivy vzdy len strcili do stojana a bolo 😀

ja som s Riskou dosla dnes poobede k nasim, oni este stromcek nemaju, asi ho postavi az moj muz na stedry den. Riska vyzera ako inverzna muchotravka, cela je vyhadzana ☹

mna s mamou caka zajtra velke pecenie, lebo mi robime len kremove kolace, mnamky 😀

zuzkafuny
23. dec 2008

Nika 😀 😀 😀 že inverzná muchotrávka 😀 😀 😀
Ja som spršila umelý...!!! 😉 😀

kocurik16
23. dec 2008

dievčatá prajem všetkým veselé,bohaté, v zdraví,šťastí a pohode prežité vianoce ,do budúceho roku nech sa každej plnia všetky sny a túžby.

kamajka
autor
23. dec 2008

ahojte..... prajeme Vám všetkým krásne Vianoce a veľa veľa darčekov 🙂

kuspitka
24. dec 2008

Ahojte.Vonu medu ihlicia dobrot plny stol atmosfera vianocna liek na kazdy bol. Je to cas Vianocny ked stromcek sa ligoce zo srdca prajem Vam krasne Vianoce.

nika_ke
24. dec 2008

ahojte zenusky,
ja som mala bezny mamickovsky den a az teraz mi zacinaju chvile oddychu, tak som vam prisla popriat aspon teraz

krasne, stastne, pokojne a vesele vianocne sviatky vsetkym vam, vasim rodinam a detickam hlavne vela zaujimavych darcekov 😉

liliandax
25. dec 2008

ahojte zienky

aj ja vam dodatocne prajem krasne prezitie sviatkov 😵 zdravie, rodinnu pohodu..

tak pochvalte sa, co vam ten jezisko doniesol? 🙂

csilla76
25. dec 2008

ahojte 🙂

zelám aj ja krasne sviatky vianocne plne spokojnosti,pohody,zdravia ,stastia a lasky 😵

vecer nam pride navsteva,tak bezim prestriet stol páááá

inkak
25. dec 2008

Ahojte, vsetkym Vam zelam krasne a pohodove Vianoce. 🙂 Vcera som nestihala zapnut internet 😉 Aj ja som zvedava co ste dostali od Jeziska 🙂

zuzkafuny
25. dec 2008

Aj odomňa letííí že Krásne a Veselé Vianoceee...!!! 😵 😵 😵

liliandax
28. dec 2008

ahojte zienky

kdeze ste? 🙂

.. my sme boli zas v nemocnici ☹ Od 25-teho do vcera, tentoraz so zapalom priedusiek 😖 Vcera nas pustili, ale Petko stale otrasne kasle, mna uz z toho porazi..

vcera sme mali aj stretko z gympla po 10 rokoch, tak som dost zlomena 😀 prisla som domov o pol tretej rano 😅 Tak sa z toho furt spamatavam

Medzitym ma seklo este v nemocnici, neviem si hlavu otocit, zdvihnut ruku 🙄 , tak teraz som ako terminator 😝

..dufam, ze vy ste prezili sviatky pohodovejsie ako my 😔

kocurik16
28. dec 2008

lili,dúfam,že sa skoro vyliečite

môj mladší má rande,ale inak je zdravý a dodovi šibe to sa liečiť nedá.starý išiel so psom aby mladému neskazil rande

nika_ke
28. dec 2008

ahojte,

lili ☹ na vás sa to nejako valí ☹ držíme Peťkovi palce, nech sa rýchlo vylieči 🙂 a ty si tiež dávaj na seba pozor. asponže si sa dobre odreagovala pri spomienkach na zlaté gymplácke časy 😅

kocurik, dnes už takí mlaďasi randia? 😕

ja som asi zaspala dobu 😔 8 ročnej neteri som kúpila výbavu pre lekárku a ona ju posunula 5 ročnému bratovi 😀

my sme sa dnes vrátili po týždni do tornale 😖 , na prednej hore bolo ako v raji 😵
zajtra dám do poriadku byt a potom opäť vyrážame k našim 😅

kocurik16
28. dec 2008

už to tak vypadá,že v 14.začínajú 😅

liliandax
31. dec 2008

cafte zienky

dakujem za povzbudenie 🙂 Petkovi je uz lepsie, hoci od vcera sme na antibio, lebo mame nejakeho bacila - hemofila v hrdle 😒

a vy ako? ako budete dnes oslavovat? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre