Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
12. jan 2009

jeeeej, lili, uz si oficialne snazilka 😅 silno drzim prsty, nech sa vam co najskor zadari 😉

liliandax
12. jan 2009

nika - noooo.. uz sa na tom pracuje 🙂 Sice nie intenzivne, ale snad sa zadari 😵

inak, peciem briosku, tak ak budete pocut, ze v RS horelo, tak to budem pravdepodobne u nas 😅

😀

jankamamka
12. jan 2009

ja som rodila v RS pred dvomi tyzdnami.Nikdy viac.
Nechali ma tam cele sviatky,aj silvester.Rodila som 11 dni po termine,cisarskym rezom.Prvy som mala tiez cisarsky.Proste nechaju vas tam cakat a nic s vami nerobia....brrrr

liliandax
13. jan 2009

dobru noc zienky.. len som vas chcela pozdravit a supnut nasu temu na 1 stranu 🙂

nika_ke
14. jan 2009

ahojte kocky, u nas nic nove

janka, hlavne ze ste aj s natalkou v poriadku 😉

zuzkafuny
14. jan 2009

Janka... všetko najlepšie ku malej NAtálke 🙂
nech ste zdravééé...!!!
Ženičky ja som na vásnezabudla... malý mi polial notebook a nešiel... sa s ním už druhý deň zabávam... 😅
Večer sa stavím... dúfam... papa moje.

nika_ke
14. jan 2009

fuuuha, zuzka, taka smola, konecne mas rychly net a odide ti notebook ☹ mna by slahlo 😖

baby, spustam anketu - byt v meste, resp. na sidlisku alebo dom 15km od optimy? hlasujte, prosiiiiim 😉
ja sa neviem s tym mojim muzom baranom dohodnut a rozhodnut 😒

liliandax
14. jan 2009

caute!

zuz - to je fakt teda smola 😅 Misko je riadny huncut 😉 Ale dufam, ze to v pohode rozchodite!

nika - ja hlasujem za ten dom 😵

liliandax
16. jan 2009

zienky, kde ste? ☹

jankamamka
16. jan 2009

zuzka a lili dakujeme pekne,hlavne ze to stalo zato

nika_ke
16. jan 2009

ahojte,
my sme sa presunuli k nasim a ako sibnutim carovneho prutika ma prestala po dvoch tyzdnoch boliet hlava 😅

lili, dakujem za hlas, urobila som si ciarku 😉 buduci tyzden sa definitivne rozhodneme, sama som zvedava ako 😀
ako sa inac mate? boli ste s Petkom na odberoch kvoli alergii?

zuzkafuny
18. jan 2009

A to ako že sme až na tretej strane?!?!?!
Nika... ja som tiež za dom... a bude aj grilpárty 😉 🙂 mmm sa tešííím 😵
a Nika... rýchly net som mala len na skúšku či pôjde ☹ no... išiel, ale už mám zas toto pomalé h...o!!! 😠
Užaby nám ho zrušili! Sme už tretiu sťažnosť písali... Bande oranžovej...!!!
Inak... máme sa fajn 😉 🙂

ivuska027
19. jan 2009

nika, neviem, co by som si vybrala, ale asi byt. Som sidliskovy typ.. Budes pri kosiciach a stale nie v nich... 😕
inak zahajujem patranie po byte v Tornali... S listom vlastnictva.... pokial mozno... 😅 Kocky pomozte...

kocurik16
19. jan 2009

ja som vyrástla v dome,prázdninovala na dedine,teraz bývam v byte takže môj hlas je jednoznačne dom. 😀

ja mám od oranžových mobil pre Mareka,2x bol v oprave od polovice novembra.V sobotu sme ho vybrali,dúfam,že bude dobre,lebo z pôvodného zostal iba obal všetko vymenili.Uvidíme!!!!!!!!! 😕

nika_ke
19. jan 2009

caute zienky,
vas asi vsetky podplatil moj muz, aby ste ma presvedcili na dom 😖 🤐 😀

zuzka, ak raz dom skutocne bude, tak jasne, ze aj so specialnou kolaudacnou grilparty pre baby z kona 😅
do kedy ste este viazany na slimaci net? ved sa s nim serkas uz tak dlho ☹

ivuska, krasne vecicky mas nachystane pre Miska 🙂
preco zhanas byt v tornali? nestahovali ste sa len nedavno? ci to ste v podnajme?... a nejak mi nezapaluje - ved ku kazdej nehnutelnosti je list vlastnictva...ci? 😨
neviem ci poznas https://www.katasterportal.sk/kapor/
zial, neviem o ziadnom byte na predaj. Nemali by sa stavat nejake nove bytove domy? 😕 nieco take som pocula, ale to je len JPP

kocurik, kde mas foto? 😕
ja som vzdy mala mobily iba nokie a nedam na ne dopustit, vzdy mi uplne v pohode vydrzali 2 roky a dalsie 2 roky sluzili mojej mame. v lete mi konci zmluva a opat si vyberiem tuto znacku. Muzovi sa tieto telefony nikdy nepacili, kupoval si vselijake ine a kazdy jeden mal v oprave. teraz si chcel konecne zobrat N95, ale setri prachy na dom 😀

ivuska027
20. jan 2009

nika, dakujem za pochvalu.. 😀
my tu byvame v podnajme a ak si myslis, ze ku kazdemu bytu je list vlastnictva, si na omyle 😢 . To su vsetko druzstevne byty, cize ti ho "odstupia" za pol miliona, lebo sa im nechce platit zapis do katastra, dan z nehnutelnosti a este poplatok za byt na druzstve... cize pri 450.000 za byt su dalsie poplatky okolo 150.000, co nikto nechce platit, ale bez LV nam hypoteku nikto neda a ked to bude na nase meno prepisane na druzstve, nemozme ziadat.. no je to zacarovane ☹ o nejakych novych bytoch neviem, teda aspon v tornali.. skor v revucej.. neviem, co budeme robit, lebo brusko sa zvacsuje a vacsi byt v nedohladne.. ☹ na tom katasterportali mam co hladat? som sa nejako nezorientovala... 😅 Inak ale dakujem ti velmi pekne... 🙂

kocurik16
20. jan 2009

nika,foto dám iné,len neviem kedy.Už by bolo na4ase 😀 Ja som mala roky nokiu,ale tá posledná to bola katastrofa.Bola viacej v oprave ako používaná.Marek si vybral Sony Eric. a ja mám nový samsung.Dúfam,že už bude dobre vymenili celý vnútrajšok,tak nádej umiera posledná 😀

kocurik16
22. jan 2009

Halooooooooooooo nikde nikto????????????????????,

zuzkafuny
22. jan 2009

ahojteee...
my sme dnes mali deň!
Malý spadol a rozťal si vzadu hlavu... až jeden štich máme 😢 som sa už dávno tak nebála 😖
Lebo skáče ako opica furt 😠 Sestrička mi povedala, dajte ho spinkať keď prídete domov 😀 😀 😀 tak zaspal len pred deviatou... a vyzeral, akoby sa mu ani nič nestalo... skákal ďalej... hlavičky do sedačky 😅
tak sa mi majte... a nech sa dietky držia...

nika_ke
23. jan 2009

zuzka ☹ Misko je teda riadne sidlo a tvoj strach si viem predstavit ☹ ... ja neviem, preco si tie nase deti nedaju povedat 😒
ozvi sa aj ked budete mat nejake prijemnejsie novinky 😉

kocurik, pekne foto, a co tvoji chlapci? ti snad pocuvaju 🙂
pocula som v spravach, ze zatvaraju uz aj mliekaren v RS ☹ ved u vas pomaly ziadna firma nebude 😖

ivuska, na katasterportali si mozes overit vlastnika bytu a ci nie je na LV plomba alebo tarcha, nemusis behat po uradoch 😉
dik za info o DB, to som netusila, ze je s nimi tolko problemov
hoci keby som si ja mohla kupit byt za smiesnych 600litrov, tak som stastna jak blcha 😀
ak by si nasla vhodny byt, nedalo by sa s majitelmi dohodnut tak, ze podpisete zmluvu o buducej zmluve na urcitu (navysenu) cenu, oni by si vybavili odkupenie bytu od druzstva do OV a vy by ste potom kupili byt a aj dostali na neho hypoteku? 😨

lili, co je s vami? 😕

dnes za nami po tyzdni konecne dojde moj muz, uz sa ho s malou nevieme dockat 😵

kocurik16
23. jan 2009

ahojte!Moje drahé deti plieska len tak hučí,dúfam,že už to nebude dlho trvať. ☹ 😎

Tu nič netreba,načo by boli v Sobote fabriky,ešte by sme mali kde robiť.Aj ja hľadám nejakú robotu v nejakom obchode keby bolo niečo voľné u číňana tu na námestí ale nič.To čo som našla mi doktorka nepodpísala,že to moja chrbtica neunesie,tak neviem. 😒

Nášmu Dodovi ked bol malý spadla na hlavu psia hlava aj so závažím.Pamätáte na tie psy do auta čo kývali hlavou, tak to mu dali svokrovci rozobrať.Ešte aj teraz mu vidno na čele stopy. 😨

Prajem krásny víkend. 😀 😀

zuzkafuny
23. jan 2009

Nikaaa... Za 600litrov si u más byt aj kúpiš, aj prerobíš a ešte aj zariadiš... Navnadila som ťa??? 😉 🙂
Kocúrik viem čo myslíš tým plieskaním 😅

jankamamka
23. jan 2009

Ahojte zienky.Ja iba kuk na vas,co ma kto nove.
Ja mam infarktove stavy.Predvianocami sme v Madarsku kupili LCD 82 uhlopriecka a dnes prestal fungovat.Z nicoho nic sa nedal zapnut a ked ho muzik zapol tak zakazdym vyrazil poistky.Musime zohnat tlmocnika a naklusat do Salgotarjanskeho tesca na reklamaciu.Normalne ma porazi,

kocurik16
24. jan 2009

janka,v rámci EU sa to nedá reklamovať aj u nás? Kdesi som počula,že reklamáciu by mali uznať aj na Slovensku

Zuzka,to sú niekedy fakt šoky,až uvažujem,čo by bolo u nás,keby som ja bola toľko vyvádzala.A vždy majú pravdu.Až mi je ľúto,že vyrástli 😀 😀

liliandax
24. jan 2009

caute zienky 😵

ja len tak na skok, kedze na konikovi v poslednej dobe len hopsam 😅 .. akosi sa mi nechce tuk do klavesnice 🙂

u nas nove nist 🙂

zuzka - ako sa ma misko? ☹ Isto ste mali riadne nervy 😖 Ja by som sa asi od strachu vyto... ☹

nika - ako sa riske dari s nocnikom? 😉

kocurik - ty uz riesis ine starosti ako my 😀 Puberta riadne vyvadza? 😅

janka - no s tym LCD-ckom ti neporadim, len som zvedava, ako dopadnete, lebo my sme v Miskolci kupili domacu pekaren a netusim, co by som robila, ak by si rozmyslela, ze uz nechce posluchat.. Chudatko fachci denne, tak dufam, ze vydrzi 😀

zuzkafuny
24. jan 2009

Jeeej... Lili 😀
Dnes som sa spotila čo som za Mišiakom toľko behala ☹
to bude mať asi z jagurtov... vraj dodávajú enerdží... ja mu dám takú energiu 😀 😀 😀
Inak nič nové...
Jani... nie bohviečo... mne osobne telka nechýba... asi by mi ani nevadilo ju mať... hm... ale ktovie čo by som hovorila, keby som ju fakt nemala 😀

kocurik16
25. jan 2009

lili,drží ich to pevne,teda hlavne Doda.

jankamamka
25. jan 2009

tak bol muzik v tom Madarsku,telku vzali,ze bud ju opravia,alebo daju novu,alebo vratia peniaze.Mame zavolat za tyzden a pol.Tak som zvedava.Potom dam vediet.

Zuzi, Misko je riadne cislo,ale je strasne zlatucky

Kocurik s tym plieskanim fakt nezavidim,ale nas to este iba caka

Dnes je krasne pocasie

liliandax
25. jan 2009

peknu nedelu prajeme!!!

zuzka - aspon pri malom nevyjdes z kondicky 🙂 Budes svizna srnka 😀

kocurik - no moja puberta bola (podla mna 😀 ) OK, pri muzovi to nehrozilo 😝 - ked pocuvam, co vyvadzal 😕 - takze ak sa maly dobre zmixne, tak sa to mozno bude dat zvladnut v poho 🙂 Len aka bude puberta o 10 rokov??? 🙄

janka - tak to je potom fajn, ak vam vzali reklamaciu 😉 dufam, ze vsetko bude oki 😵

moji chlapi sli spolu umyvat auto... no som zvedava, ci nepride umyty aj maly 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre