Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
22. feb 2009

zuzka, tiez som skusala Gimp, ale pripadal mi akysi tazkopadny. v podstate su vsetky kresliace programy na jedno kopyto. mne sa ich nechce ucit, radsej pouzijem svojho chlapa, on je schopny za hodinu sa naucit robit v novom programe 😅
... to mi pripomenulo, ze mal cez vikend napisat reklamny clanok o kresliacom programe z roboty a dostat za to nejake prasule, stavim sa, ze to nestihol napisat, idem ho popohnat... 😖

kamajka
autor
23. feb 2009

Dobré ránko dievčence............
Tak ako sa "máme" v tento krááááásny zasnežený deň?

kamajka
autor
23. feb 2009

čo už ja som blbá......... kráááásny malo byť v úvodzovkách 😀 😀 😀

zuzkafuny
23. feb 2009

Peti... prečo v úvodzovkách...??? 😠 😠 😠
Je krásny...!!! Už sme sa boli aj prejsť na sánkach... hm... no po ceste nám to bohvieako nešlo 😖
ale v parku pohoda... malý už aj spí... sa unavel pri tom sedení 😀 😀 😀

liliandax
23. feb 2009

cafte kocky!

aj ja som tuuuu 🙂

maleho mi prave nasi zobrali na kopec (to akoze k nim, na sibenicny vrch) sankovat sa, takze mam free.. ale citim sa ako zbity pes, dostala som mrchu, tak som K.O :(

inak, ak si chcete dat spravit fotky, cez fotolab, ak zadate do objednavky pri cisle kuponu slovo "ZLAVA", tak vas 40 ks fotiek vo formate 10x15 cm vyjde na 0.98 €
Ja som si dala takto porobit snad 500 fotiek..

skuste 🙂

kamajka
autor
23. feb 2009

Zuzu, ja mám chorých malých, nemôžem ich do toho sňahu zobrať,
oni by sa mi hneď hádzali do neho, šinteri, a kde to takí chorí do mokroty .... 😖
Lili, aký fotolab? aká zľava? ja som dala robiť cez happyfoto............

liliandax
23. feb 2009

kamajka - cez www.fotolab.sk, tam si musis nainstalovat ich softver a ked posielas objednavku, pri vyplnovani napises do takej kolonky ZLAVA a ono ti odpocita cenu fotiek, platis len za ich spracovanie 🙂
Mate v hnusti nejaku zbernu na fotky?

kamajka
autor
23. feb 2009

jo, mame zbernu na fotky..... kaslem uz na to, uz mam objednane z happyfota... tak nic...
si mohla skorej napisat ze maju zlavy 😀 😀 😀

zuzkafuny
23. feb 2009

Lili... pekná fotečka 😵
ja tiež len cez fotolab dávam robiť foto... dám si ich poslať do kvetinárstva a mám to... do kedy je ekšn???

liliandax
23. feb 2009

zuzi - diky 🙂

netusim dokedy.. ja teraz rychlo posielam, kym mi bere tu zlavu :D

zuzkafuny
23. feb 2009

Jáj... niekomu sa frajeruje že rýchlo posielam 🙄
hm... 😠

liliandax
23. feb 2009

zuzi - :D nie je to celkom tak :/ chytam pri tom riadne nerva.. lebo aj tento lekvar pocitac si robi co chce :(

idem off.. moj stary ma pozval na obed 🙂

asi odpadnem

zuzkafuny
23. feb 2009

vav... Lili daj si aj dupľu, aj dezert 😀

kamajka
autor
23. feb 2009

Jeeeee Dianka, to je romantické ... 🙂 , milé od neho 🙂
Baby, chcete mať ešte deti? 🙂

nika_ke
23. feb 2009

caute kocky, ako dnes mame nadherne bielo 🙂
lili, jeeej, aky ste cecany 😅
mna muz nepozval do restiky ani nepamatam ☹ este aj na valentina som celu family ja pozyvala, lebo som odmietla varit, ale aj tak sme sa vsetci museli dojest zemlami, lebo z tornalskych miniporcii sme boli hladni 😖 😀

aj my sme sa boli rano sankovat, esteze je tu kopcek akurat pre male deti, lebo Riska sa chce iba spustat, len take obycajne tahanie po rovinke sa jej nerata. riadne sa unavila a uz spinka 🙂

peti, my by sme chceli este jedno babo, len neviem kedy, podla mojho muza na to teraz nemame penezi ☹

nika_ke
23. feb 2009

Peti, ty rozmyslas na tretim babom s novym ocinom? 😕 🙂

inac, neuverite, ako Riska zaspavala, s casopisom ikea v rukach 😀

liliandax
23. feb 2009

uz som na drooooote :D sice sedim u muza v kancli, ale neva 🙂

konikovat sa da aj tu.. sice sa tvarim, ze akoze mu pomaham, ale psssssssst :D

a smajlice nejdu ani tu... vrrr

liliandax
23. feb 2009

peti - ja by som mimi uz chcela, tento mesiac sa nezadarilo, ale marec to isti!!! 🙂 aspon by sa male narodilo niekedy okolo mojej 30-ky, by to bol krasny darcek.. a ak by to bola este kocka.. ach jaaaaaj :D

nika - mala musela byt podarena s tym katalogom v ruke, mala si ju odfotit 🙂

kamajka
autor
23. feb 2009

Jej, Lili, tak snažilkujete teda ? 🙂 držím palce, nech sa zadarí čím skôr 😉 😉 😉 ..
Nika, no, ako by som to... Tak určite by som chcela ešte mať bábätko, ja po dvoch sekciách a preeklampsiách v podstate už môžem mať len jedno, takže by som to chcela využiť 🙂

zuzkafuny
23. feb 2009

Lili... 30? fúúú bude sa píííť 😀

liliandax
23. feb 2009

Peti - no dufam, ze sa coskoro zadari, pri petkovi to bolo na prvy vrz :D ale ako vidim, uz starnem :( :D

nika_ke
23. feb 2009

lili, neboj, nestarnes, len sa asi velmi snazis. Najblizsie to isto vyjde 😉 ked tak urob sviecku, pre istotu 😅 u mna to zabralo.

zuzkafuny
23. feb 2009

hm... a máš to aj s gymnastikou 😀 😀 😀

liliandax
23. feb 2009

nika - ani by som netvrdila, ze sa velmi snazim :/ skor je to take sup sup a dooooost :D - ale najblizsie vyskusam 🙂

zuzi - :D

nika_ke
23. feb 2009

snazenim som myslela, ze si to velmi zelas a myslis na to. ja som si ista, ze v maji (v 12tt) nam oznamis radostnu novinku 😉

moj muz ma minuly tyzden riadne prekvapil, vraj ked NIC nerobim doma s jednym dietatom, tak to NIC mozem robit aj s dvoma 😠 no ale vyratala som si, ze by to bol skorpion, tak som ho aspon tento mesiac schladila 😀

lili, zeby sme isli do toho spolu 😉 😅

zuzkafuny
23. feb 2009

Lili... smajlíky ti nohy dostali... 😕 😅

zuzkafuny
23. feb 2009

Nika! Aj ja chcem...!!! hm... to ale bude problém 😖 😉 🙂

liliandax
23. feb 2009

nika - preco skorpiona nie? petko je skorpion a co?? mne je to jedno, co to bude ;)

nie je to zly napad, aby sme sa nato dali spolu, aspon by som bola viac motivovana :D

zuz - aj ty chces mimiiiii??????? 🙂)

nika_ke
23. feb 2009

lili, Petko je zlaty a nevyzera na skorpiona, zatial 😉 ale moj brat a Riskina krstna su skorpioni a tolko ich v rodine staci 😀 oni totizto velmi radi rozhadzuju prachy a kto by na take dieta robil 😀

zuzka chce tretie babo snad aj rok, ale asi este nezlomila draheho.

liliandax
23. feb 2009

nika - no uvidime, co sa z petka vykluje, ale on isto bude ten najsamlepsi skorpionik 🙂

zuz - raz ho zlomis, uvidis.. ved aj tento moj sa zlomil len nedavno.. hm.. ale zatial neprotestuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre