Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
8. mar 2009

ahojte kocky

aj u nas je super 😵 len ja sa super nemam.. ten moj stary dnes odisiel na firemne stretko.. do stvrtka bude prec 😒

baby, nespravime zur? 😅 😀

nika_ke
8. mar 2009

caute,
v KE priserne kosicky fuka... a muz ma strasne nastval, lebo ja som sla do mesta a mal ist s malou vonku max. na 30min za blok do zavetria a on siel miesto toho presne po tych uliciach, kde fucalo a este k tomu zabudol malej obliect rolak, sla vonku len v tricku s kr. rukavom, svetri a bunde 😠 poobede uz teplotovala a soplila ... super darcek na MDZ 😠

lili, na zurku sa pridam v stredu 😀
zuzka, snad si tvoj maly vycerpal rev za cely tyzden a budete mat krasnych 7 dni v tyzdni 😉

liliandax
8. mar 2009

nika -
😖 aj moj mal vecer sopliky.. hm ☹ vietor je aj tu, boli sme aj vonku 😒

zajtra mas vybavovacky?

zuzkafuny
8. mar 2009

Tu tiež fučalo...
a ten môj minimuž sa rozhodol, že ide mať nervné obdobie... To včera bol len slabý odvar 😖 Mi rohy rastú keď si prestavím zajtrajšok 😀

liliandax
8. mar 2009

zuzka 😠 co ma svoje dni???

liliandax
8. mar 2009

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

zuzkafuny
8. mar 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

liliandax
8. mar 2009

ved preto! dostanes na holu!! kolko chces?? 😀

zuzkafuny
8. mar 2009

stačia dve...!!! ale aj ty si bola ☹

zuzkafuny
8. mar 2009

Liliii... ide Zuzka buvkať 😉 🙂 😵 😔 😀

liliandax
8. mar 2009

bola, lebo som ta tam videla 😉

neva..

prajem pekne snicky 😔

liliandax
9. mar 2009

ahojte kocky

aj u vas je tak skaredo? tu cely den fuci, nejaka ta kvapka spadla ☹ s malym som dnes ani vonku nebola, kedze soplikuje a obcas pokaslieva.. 😒
ale za to prisiel moj otec, s malym sa pohral a medzitym mi opravil odtok. Tak si predstavte, odkedy mame pokazenu umyvacku, tak sme mali odpojenu taku jednu hadicu (co napustala vodu do umyvacky) a kedze tam ta hadica chybala, voda mi pekne stekala mimo 😲 Sa cudujem, ze som nevytopila susedov 😅
Otec vravel, ze ked sa voda pustala pomaly, tak v pohode, ale akonahle rychlejsie, tak katastroooofa.. - vcera vecer som zmyvala vodu, vsetky hrnce som mala od vody 😝

a bola som na socialke, prihlasit sa znova do 2. piliera, kedze s nastupom na matersku sa to nepredlzi automaticky, spravila som to az dnes 😔 Takze mam 2 roky v cudu 🙄 strateneeeeee...

a kupila som si novy obrus 😵 aspon z neho sa vytesujem 😀

a vy mate aky den?? 🙂

nika_ke
9. mar 2009

zuzka, ako Misko? graduje? ☹
zuzi, ak si v II. pilieri, tak si pre istotu skontroluj vypis, snad aspon ty mas komplet vsetky prachy 😉

lili, socialka je najvydrbanejsia institucia 😠 ja som sa prihlasila na zaciatku rodicovskej, ale nie po nastupe do prace, mne chyba pol roka, hlavne, ze som tie prachy mala strhnute z platu 😠 su to hnusni vydrbkanci 😝 (nie je tu grcajuci smajl)
... si mala stastie, ze ste neplavali v celom byte ☹
aky mas obrus? jarny?

ja sa chystam kupit si jarne prestieranie, lebo Riska mi vsetky potrhala 😖 my este stale mame vianocne 😀
Riska vyzera byt nastastie v poriadku, sopliky nema, ani teplotu. Idu jej ocaky, to bude isto aj z toho, este k tomu posledny tyzden zle spavala.
ja sa vytesujem, ze som dnes konecne vyspata, budicek az o 7:30 😅 babka nas chodila pozerat, ze co tak dlho spime 😀

liliandax
9. mar 2009

nika - mas pravdu s tou socialkou 😠 pozierac prachov, nervov a zdraveho rozumu 🙄

no ale uz nic nenarobim.. co uz.. ☹

obrus mam taky zlto oranzovo cerveny.. poobede, ked maly vstane ho vymenim + komplet vyumyvam kuch. linku, kedze uz mam hrnce aj tak vybrate 😅 teraz nechcem hrkotat, tak si vegetim 😵

nika_ke
9. mar 2009

rozmyslam, co budeme robit poobede 😕 mama ide cvicit, cize z nej nic. mala by som skocit do obchodov pokukat nejake veci, aj pre Risku mi treba jarne topanky, ale mne sa nejako nechce. cez vikend sme tolko behali po obchodoch, ze som sa nabila dostatocne energiou 🙂
asi pojdeme len vonku okolo domu.

... moje dieta je teda riadne mestske sidlo, ked zbadala optimu, zacala viskat a dobreze nevyskocila z autosedacky 😀 aspon v niecom je po mne 😀
len tak pre info - jarna bunda C&A stoji v Budapesti 638Sk, v KE 750SK ! muzovi som urobila radost, ze ako dobre som nakupila 😅

liliandax
9. mar 2009

nika - mne muz povedal, ze ako nahradu za to, ze som tolko vela sama doma, tak pojdeme na nakupy do madarska.. vsetci potrebujeme zmenit komplet celu garderobu 😖 nic jarne nemame 😅

uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😀

vidno, ze je riska riadna baba!! pockaj par rokov, a budete mat doma veselo ked sa bude kupovat oblecko 😉

nika_ke
9. mar 2009

lili, tesim sa s tebou, isto budes spokojna 🙂

mala je hore, ideme von 😅

liliandax
9. mar 2009

nika - bezte! len aby vas neodfukklo 😉 Inak, tu prsi ☹

nika_ke
9. mar 2009

u nas zazrakom nefukalo, ale trosku sme zmokli, snad vyrastieme 🙂

co nove v teplych krajoch? 😉
uvedomila som si, aky kludny zivot tam zijeme, ziadne smog, ruch, obchody, stresy, nikto sa za nicim nenahana...pianko 😔 ... normalne som si na ten styl po roku akosi zvykla 😕 doma ked v jeden den pobeham 3miesta, tak som utahana ako kon ☹

zuzkafuny
9. mar 2009

Ahojte 😀
Miško graduje 🙄 je mi do plaču... Dosť bol besný, teraz to obdobie jeho a si predstavte! vstal o 6ráno a zaspal horkoťažko o pol osmej 🙄 ani von sme neboli... všetkým mláti počnúc sebou.
Šla by som na nákup niečo si kúpiť... na nervy... alebo oddych by bodol...
pome niekááám... 🙂

liliandax
9. mar 2009

caute

zuzi - podmeeeeee!! ale kam? 😕

zuzkafuny
9. mar 2009

pome na Prednúúú Horuuu...

nika_ke
10. mar 2009

caute,
az teraz som si precitala zaciatok vcerajsie pokecu 🙂

zuzka, to ti verim, ze by sa ti zisiel oddych ako sol.
prid ku nam do tornale, u nas je taka nuda, ze isto zrelaxujes 😅

my sme dnes boli na zahrade, bolo super, slnko svietilo, ako na jar 😎 Riska vsetkych dirigovala a zametala chodnik, taka bola podarena 🙂

vy ste dnes co robili?

liliandax
10. mar 2009

ahojte kocky

tak mi sme boli dnes u doktorky, ale vsetko je ok, popocuvala ho a kukla hrdielko, ale ziadne lieky sme nedostali. Takze papame len calciovy sirup a sinupret.
ale maly sa sali ako pavian, vobec nevyzera, ze by mu nieco bolo 😀

zuzkafuny
10. mar 2009

My sme sa mali celkom oki... bola som vencovať a malého som odparkovala ku mame na 2hodky... jú dobre mi padlo...

liliandax
10. mar 2009

zuzi - bodlo by aj castejsie, take parkovanie 😉 ze?

Petko ma 39 teplotu.. som zvedava, aka noc nas caka ☹

renatka86
10. mar 2009

Ahojte!možem sa pridat?

liliandax
10. mar 2009

renatka - ahoooooj, jasne! konecne nova dusicka 😵 odkial si? 😉

nika_ke
10. mar 2009

caute kocice,
renatka vitaj 😉
lili ☹ davas aj zabaly? to ste este sami doma, co? dnes sa asi velmi nevyspis, ked budes Petka kontrolovat. drzim palce, nech teplota rychlo klesne a hlavne, nech sa Petko vyspi, aby si si mohla cez den oddychnut.
zuzka, vidis, nakoniec si vymyslela dobry relax 🙂 dokonca si spojila prijemne s uzitocnym 😉

mne sa dnes poobede mala neplanovane pokakala v obchode so sanitou, asi ju inspirovali tolke WC-ka 😀 vacsi problem bol, ked zacala po jednom buchat a potom histericila, ked som ju odtiahla prec 😠
ale po par minutach som sa na nu vobec nehnevala, lebo povedala nove dvojslabicne slovo "DOLE" a doma ukazovala na pismenko "R" v casopise a vravela, ze je to ona 😵 ja sa vzdy tak vytesujem, ked Riska nieco nove dokaze, asi ako vsetky mamicky 😅

renatka86
11. mar 2009

liliandax!že odkial?Z Riečky, a ty?
nika dakujem za privitanie!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre