Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
25. mar 2009

policka to vydrzala 😉 ona znesie vela 😀

neviem, co vsetko bude v tom centre, som zvedava... preco prave DM? 😕

liliandax
25. mar 2009

nika - a davaj si pozor pri tom umyvanie okien 😉

nika_ke
25. mar 2009

na dnes padla, mam umyte 2 okna, jupiii, sa tesim ako nikdy 😅 ale v jednej chvili to vyzeralo, ze nedoumyvam ani jedno, lebo z vonkajsej strany si na nom drzo sedel pavuk 😠 kym som rozmyslala, co s nim, tak zdupkal 😀

no aj tentokrat som mala mensiu nehodu, kvapla mi jarova voda ku korytnacke ☹ rychlo som ju prelozila do maleho akvarka, snad sa jej nic nestane... muz bude mat reci, ze musi umyvat velke akvarko... ja mam tento rok na jarne upratovanie daku smolu, asi by som s nim mala seknut 😀

lili, v dm zvyknem nakupovat akciove kase pre Risku, obcas drogerku a za nazbierane body mam potom zlavu... taky psychologicky efekt, ale potesi 😅

nika_ke
25. mar 2009

pekny datum si zvolili za postavenie zakladneho kamena family centrum ... prvy april 😅

liliandax
25. mar 2009

vy mate korytnacku?? ani som o tom nevedela 😅 🙂 sranda...

no.. dufam, ze si z nas nevystrelia s tym Family centrom, ako to bolo s Kurincom ☹

nika_ke
25. mar 2009

kedze idu stavat dalsi obchod v tomto kraji, tak podla mna vobec nie je pravda, ze tunajsi ludia su tak hrozne chudobni, ako ich mnohi lutuju 😒

korytnacku som dostala este velmi davno, tusim pred 10 rokmi od kamosky a ona ju tiez mala od kamosky ... to je taka putovna. asi ju tiez niekomu posuniem 🙂

liliandax
25. mar 2009

no tazko povedat.. postavit mozu, len ci tam budu ludia aj chodit nakupovat?? 😒 a ked to nebude az tak ziskove, nevadi.. utiahnu to ine obchody z vacsich miest.. hlavna vec, ze maju vela pobociek = dobry obraz 😅

len si tu korytnacku nechaj, ked uz vydrzala tolke roky! 🙂

renatka86
25. mar 2009

Ahojte!

zuzkafuny
25. mar 2009

Lili... family centrum niečo ako v LC...??? Chcem tam robíííť 😀 😀 😀

liliandax
25. mar 2009

zuzi - asi ano, nieco take to bude.. to fakt by si tam sla robit? 🙂

reni - vitaj, co noveho u teba?

zuzkafuny
25. mar 2009

idem kuk NEBóóó...

liliandax
25. mar 2009

a ja panelak 🙂

zuzkafuny
26. mar 2009

Ahojte... u nás sneží 😖
amalý už od pol šiestej buchoce... 😠

liliandax
26. mar 2009

ahojte

aj tu snezi 🙄 ja nechceeeeeeem 😖

Misko je taky ranostaj?? 😅 hoci aj Petko vstaval nieco po siestej, co je pre neho skoro, no co uz.. teraz sa ukludnuje skladanim puzzle 🙂

a na mna nieco lezie.. boli ma hrdlo ☹

nika_ke
26. mar 2009

caute,
doplnam ranne spravy o pocasi, aj tu sneziii ☹ tato zima nema konca
a tiez sme hore od siestej 😔

liliandax
26. mar 2009

nika - to preto snezi, lebo si umyvala okna 🙄

liliandax
26. mar 2009

toto vam musim napisat 😀

maly mi prave zapilil ... maminka.. vies co?? ty si nesikovna bordelarka! 😲 😀

a to od rana za nim len pracem 😠 🙂

nika_ke
26. mar 2009

cakala som, ze bude prsat, kedze mam umyte 2 okna, ale sneh??? to je sila... co by asi tak padalo, keby som umyla aj zvysne 3 okna 😨 ... traktory? 😀

lili, Petko ma uzasne hlasky 😉 ja ho stale obdivujem, aky je rozumny 🙂

aj ja by som uz chcela, aby mala rozpravala, lebo obcas sa stane, ze sa nechapeme, kedze u nej ma jedna slabika neskutocne vela vyznamov 😕 ... ale najhorsie je u nas na tom s porozumenim moj muz, tomu musim kazdy den prekladat 😀

nika_ke
26. mar 2009

renatka, ako sa vam dari?
pozeram, ze tvoj maly je zhruba v Petkovom veku, on ma asi tiez podobne hlasky. 🙂

renatka86
26. mar 2009

Ahokte kocky!uz sa pridavam aj ja...mesiac je medzi nimi.Alex ma niekedy aj zbytocne hlasky, ale nevadi 😀 Aj doktorka vravela, ze velmi cisto rozprava,a ze velmi skoro zacal hovorit... totizto sme boli chori, ale uz sme v pohode...mal zapalene hrdlo, sopliky a tak...
Aj u nas snezi...strasne....

liliandax
26. mar 2009

ahojte

nika, ty uz radsej okna neumyvaj 😉 😀 lebo neviem, neviem, ak by zacali padat tie traktory!! 😕 😀 .. by sa najviac tesili nase deti 😉

petko ma tych hlasok strasne vela, aj nasi sa cuduju, ze odkial na to chodi 😵 teraz zvykne najcastejsie vraviet (ked mu kazem aby si upratal hracky..), tak sa ma pyta, si nervozna??!! 😅 🙂

podareny je..

aj Riska zacne coskoro vraviet, bude u vas veselsie 😵

zuzka - kedy mate oslavu? Misko bude mat teraz dakedy narodky, nie? ci sa zle pamatam??

renatka - nedas si nejake foto? aby sme si ta vedeli lepsie predstavit 😉

renatka86
26. mar 2009

uz som si chcela dat, ale dajako mi to tam nechce dat, viackrat som skusala, neviem preco...ale ak budem mat viac casu zase sa pokusim...

no to urcite bude veselsie...

liliandax
26. mar 2009

a nemaju tie fotky velku velkost? a preto sa ti nedaju vlozit?

renatka86
26. mar 2009

to mi vypisuje, ale ako ich tam dam?pomoooooc 😵

duracelko
26. mar 2009

prosim o radu 😝
je v rimavskej sobote nejaka predajna s kočíkmi roznych značiek, ak áno tak akých???

renatka86
26. mar 2009

Kocky už mám fotky kuknite sa!!!!!!!!§ 🙂

zuzkafuny
26. mar 2009

Renka... pekná 😉 🙂
Duracelko neznám... nie som odtial...
Ženy... zajtra má Zuzanka 14rokooov 😢 😢 😢 ja chcem aby bola ešte taká malilinká 😢 😢 😢
Som tááák smutná z toho že ma potrebuje čoraz menej a menej 😢 😢 😢
Plus ešte majú tri Alenky meniny a ešte segra Františka mala asi pred dvomi týždňami a odbije sa to všetko u nás... 😀 😀 😀

nika_ke
26. mar 2009

duracelko, tiez nie som priamo z RS, ale nepoznam tam ziaden obchod so znackovymi kocikmi 😒 pokial chces kupovat nejaky sportak pre malu, tak podla mna tadial cesta nevedie.

renatka, pekne fotky si pridala 🙂 kolko mas rokov, ak sa mozem spytat?
mas rovnaky nos ako moja mala 😅 taky obly, ja mam spicaty, takze preto som si to vsimla 😉 moja mala ho ma po muzovej rodine ☹

zuzka, tiez som na vas myslela, ze vam zacinaju oslavovacie grilovacky. blahozelame celej rodinke 🙂
nebud smutna ☹ ved Zuzanka ma do dospelosti este 4 roky, isto si s nou uzijest este dost zabavy 🙂 😀

lili, najblizsie budem umyvat okna az dalsi tyzden, tak ti dam vediet, ci mas chytat nejaky traktor pre Petka 😀 alebo radsej lokomotivu tomasa 😀

zuzkafuny
27. mar 2009

Nika 😀 aj ja chem traktooor 😀

renatka86
27. mar 2009

neviem lepsie pridat, tieto mam z mobilu z fotaka sa neda....
aj Alex ma taky nos...aj moja mama,bratia a cela mamina rodina ma taky nos 😀
ano, mozes sa spytat...23

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre