Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
30. jún 2009

caute zienky
som tu len na skok, pisem od nasich, tak mam naponahlo 🙄

stretko???!!!!! coze????? 😀 jupiiiiiii!!!! ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

este sa dnes ozvem...

nika_ke
1. júl 2009

lili, prajeme ti všetko naj-naj-najlepšie k meninám 😉

a čo so stretkom?
v piatok bude asi viac pršať, tak ja by som sa postretkovala aj zajtra 😎 hocikde, len nech je tam tieň 😅

liliandax
1. júl 2009

nika - dakujeeeeeeeeeeeem 😵 krasne!

co sa tyka stretka, mne je to aj jedno, kde.. sakra, ked tu v RS nic nie je 😠 zeby zase Hnusta? 😅 alebo?!

nika_ke
1. júl 2009

čo takto pre zmenu tornala? 😀
alebo sa nasáčkujeme k zuzke do hnúšte 😀

my s Riškou nie sme náročné, stačí nám pieskovisko alebo aspoň štrk 😀
ja osobne by som aj rada vypadla niekam do prírody, len tiež nič v blízkosti nepoznám ... žeby kurinec?

liliandax
1. júl 2009

nika - viac sa mi pozdava ta druha moznost.. sackovanie k zuzke 😀

Kurinec?? hm.. no tam toho vela nie je, ale Petkovi staci, ked si moze kamienky hadzat do vody 🙂 Je tam sice jedno ihrisko, ale neviem, ci je pristupne verejnosti, alebo len tym, co hraju tenis?! tam je aj pisok.. 😉

alebo sa nasackujeme tam?! a basta! 😉

nika_ke
1. júl 2009

ihrisko je isto len pre tych, co hraju tenis alebo golf, cize by sme museli zaplatit vstupne za golf, ale snad by tam skoro nikto nebol.

nika_ke
1. júl 2009

Riška mi už druhý deň píli uši, že chce ísť do druhej dediny na šmýkalku, takže mi isto niekam pôjdeme ...
v abovciach nie sú stromy, takže tam nie
lili, ako býva obsadené to vaše ihrisko medzi vežiakmi?

liliandax
1. júl 2009

no neviem.. my sme tam minuli boli (muz hral sice tenis), ale bola tam jedna rodinka s detmi a ti nehrali nic.. a na ihrisku boli.. vsak to by ani nevadilo, aspon by sme sa presli, pokecali.. a zasli na Rybu na kofolu 😵

my na to ihrisko nechodime.. ale byva plno 😖

liliandax
1. júl 2009

a ostatne baby, kde ste? 😕 bolo by fajn, ak by sme sa mohli vsetky stretnut 😉 Inka, kuspi, Peti, Reni? 🙂

.. ten moj maly este spi, zeby ho to teplo tak zmohlo?! 😅

zuzkafuny
4. júl 2009

tu sooom... na skoook!!! nič sa mi nechceee... ženy! dohodnite sa a kľudne prídite...!!! deťom doniesť montérky 😀 😀 😀
letííím, zas prídem... 😵

liliandax
4. júl 2009

caute kocky!

zuz - monterky?! preco prave tie? 😅 moj teraz beha vsade v gumakoch, aj ked mlaky obcas nie su, ale co uz.. 😀 je to predsa velka zabava!!

co mate nove?

Peti - ak citas, tak vsetko naj naj naj prajeme malemu - velkemu Milkovi 😵

liliandax
7. júl 2009

zeny!!! 😠 😠 😠

boli sme az na 3. strane! 🙄 kdeze ste??!

nemam s kym kecat, muza mam na kombajne, tak sup sup sem! to je rozkaz!!! 🤐

😀

nika_ke
7. júl 2009

lili, nejakym zazrakom som ta vypocula 😀

ja som od soboty u nasich .... mame praaaaazdninyyyyyyyyyy 😎 😎 😎 ... Richelle len zira, ze vyjde pred blok a moze si vybrat zo 4 ihrisk so smykalkami, preliezkami a hojdackami 😨 v nedelu "vravela" babke, ze sa ide smykat do druhej dediny (ako zvykne do aboviec) a moja mama na mna cumela, ze na aky celodenny vylet sa chystame 😕 😀
... po mesiaci mam pocit, ze opat zijem 😵
dnes Riska dokonca vzala na milost autobus a trolejbus, boli sme sa povozit po sidlisku 😀

nika_ke
7. júl 2009

zajtra sa chystam spat, ale vobec sa mi nechce ☹

lili, nie ze by som mala nieco proti tvojmu muzovi, ale zajtra by sa mohol dohodnut so vsetkymi kolegami od kombajnistov po traktoristov, nech si daju pauzu, aby som ich nemusela obiehat 😅 🤐 😀

nika_ke
9. júl 2009

boze zenyyy, pomoooc ... mne niekto vymenil dieta 😢 ... zdrha si sama prec kade tade 😲 a lieta ako blazon s vrtulou v zadku 😨 😠 ☹
dnes sme mali taky blby den, Riska sa dvakrat riadne strepala, raz z lavicky, raz z preliezky... lebo ona musi rychlo ujst mame a podla moznosti co najvyssie 😖
... ja chcem spat svoje milucke dievcatko drziace sa za ruku 🙄

zuzi, ked ti Misko takto lieta uz rok, tak ti teda vobec nezavidim

liliandax
11. júl 2009

caute kocky

nika - to ti nezavidim teda.. ze sa Riska tak rozkokosila 😅 🙂 Ale necuduj sa.. anjelik naveky nebude 😀

klop klop.. ja musim poklopat, ten moj nie je ziaden klidas, ale zas k vystrajaniu a neposluchaniu ma daleko 😵
my sme spokojni 🙂

nika - ak vidis vo vasom okoli kombajn s unudenym kombajnistom, tak to bude isto MM 😀

nika_ke
21. júl 2009

ahojte zienky,
tu asi skapal pes a ja mam tiez naladu na figu 🙄 po vikende sme vcera poobede prisli spat domov a nejako to neviem rozchodit ☹

lili, ja v tej rychlosti nestiham pozerat po kombajnistoch 😀 musim sledovat, ci ho stiham obehnut alebo musim podradit 😉

Riska sa nastastie znormalizovala, alebo mozno ja som si uz zvykla na vyssiu rychlost behania za nou 😅
len ma zacina dost stvat, ze tu nema ziadne deti, s ktorymi by sa hrala ☹
vcera mala prvy "trening" s divymi kosickymi detmi 😀 boli sme v optime na novej preliezke so smykalkami. Riska nevedela kam skor skocit, ked sa okolo nej nahanali cca 7 rocne deti, ale nastastie ju smykalka velmi lakala, tak sa nenechala nicim odradit. Musim ju trenovat castejsie, lebo v skolke ju prevalcuju ☹

baby, mohli by ste mi dat nejake tipy na vylety tu v okoli, lebo sa tu asi unudime s Riskou.
Najblizsie sa chystame do Driencan, mozno aj zajtra doobedu, ak nebude horucava.

mam jednu novinku ... chodim na vodny aerobic do domice kazdy pondelok vecer 😎 nepridate sa niekto?

zuzkafuny
22. júl 2009

Ahojte babuľky 😀
Nika... uži si malého šintra. Mišiak behá ešte viac ako behal a obdobie vzdoru je už asi na najvyššej možnej miere znesiteľnosti 🙄 🙄 🙄
Boli sme sa minule kúpať v Číži... Ženy! nie je to ďaleko a je tam nádherne a teplá vodička a dokonca aj ceny sú supiš!!!
Inak na aerobic by som sa pridala 😉 🙂 Lebo plavky od vlani sú mi že len tak tak a ešte trošku menej 😀
Lili šups s drahým na kombajn 😉 😀
Tu nič nové okrem nervov 😠 nehovorím teraz o dieťati 😖
Mišiak rozpráva len keď sa pomýli, ale je to krásne 😵
Ozaj žienky!!! Máme v Hnúšti SUPER fotografku.... Mladá babuľa, ale robí pekné fotečky...
Idem si urobiť album, tak urobte kuk 😉 Zuzka teraz ľutuje, že sa aj ona nedala fotiť...
Idem teda na to!!! Kým mám kúsok čas...

nika_ke
22. júl 2009

Zuzka, fotky sú prenádherné 😎 a perfektne vám vyšli spoločné fotky 😉 Mišiačik vyzerá ako nevinná bábika a vôbec nie ako šidlo 😵

Riška sa ani po 2. roku nepohla dopredu s rozprávaním 😒 u našich si začala trochu viac "pospevovať ba-blala-bla-bla-ba" , moja mama sa z nej rehotala 😀 ... najlepšia svokryna hláška tohto týždňa "a ty jej ako rozumieš, čo hovorí?" 😨 😲 😠 ... že by preto, že som jej mama 😕 😀 ... po tomto svokrinom výroku sa už ani nečudujem, že muž do 3 rokov nerozprával vôbec 😖

ale aspoň sme už bez plienok, hurááá 😅 jedného dňa som kúpila v tescu sadu gatiek, redukciu na WC a Riška sa začala pekne pýtať z jedného dňa na druhý 😵 dva nočníky môžem vyhodiť.

dnes sme boli nakoniec na kurinci v RS, tetuška nás pustila zadarmo na ihrisko 😎
Číž mi vŕta v hlave, aj by som tam skočila niekedy poobede, ale samej s malou sa mi veľmi nechce 🙄

zuzkafuny
22. júl 2009

Nika... tak prídem do RS a vezmeš ma po ceste 😎 😀
Som sa tak nenápadne vtisla 😉 🙂
Svokra musí byť super žena 😵 😀 😀 😀

liliandax
23. júl 2009

cafteeee

co toooo??? tu sa chysta nejake stretko v Cizi? 😲 🙂 aj by som si dala povedat 😀

Nika - ty si bola na Kurinci?! a to si sa neozvala??? 😠 😠 😠 by sme sli s tebou, ved skapiname nudou.. uz by to chcelo nejaku zmenu 😉

Zuz - tie fotky su fakt krasne!!! klobuk dolu, ste spolu krasnucki!!!

a co sa tyka rozpravania... uzivajte si to "ticho" 😀 lebo mne z Petka obcas rozum zastava, ze kde chodi na tie otazky a hlasky.. (?) 😅 🙂

nika_ke
23. júl 2009

Zuzka, ja ta v pohode vezmem, len mi akosi nedochadza, ze kam? 🙂 lebo cez RS chodim iba na kurinec a ty si myslela zrejme Ciz 😨 tam chodime spodkom cez kral, cez RS je to riadna okluka, no ale co pre teba nespravim? 😉 len mi bude musiet drahy pozicat vacsie auto.

svokra je uplne super, ak je 100km daleko 😀

Zuzka, chodievas tento rok k vam do hnuste na kupko? minule leto si tusim chodievala.
ja postupne naberam odvahu, ze sa ukazem v plavkach na tornala beach. Pre zaciatok som dnes Riske kupila bazen a budeme v plavkach na balkone 😀

o dva tyzdne o takomto case sa budeme balit na dovolenku, jupiii 😎 nakoniec predsa len ideme a na rovnake miesto ako minuly rok. vymenila som muzov narodeninovy darcek - notebook za more. Snad mi tento stary pc este nejaky cas posluzi.

liliandax
23. júl 2009

nika - si tuuuu??? 😵

aj my ideme poobede, ked sa maly zobudi do bazena na balkon 🙂 aspon sa maly schladi 😅

takze idete opat do Chorvatska? 😉 super!!! mozno zlanarim aj ja toho mojho, kedze zatva uz u nas minuly tyzden skoncila (hip hip hurraaaaa) 😀 Sla by som aj ja dakde.. vcera som bola vybavit sebe pas a maleho zapisat = 1. uspesny krok mam za sebou 😵

a Riske dodatocne gratulujem k narodeninam (zabudla som ☹ ) a tiez k bezplenkovaniu 😎

nika_ke
23. júl 2009

ahoj Lili, som tu, struham piskoty na kolac a netujem 😀

ano opat do chorvatska, tu http://www.ferrotour.sk/index.php?id=2&t=hotel&...
nic lepsie som pre nas nenasla, je tam klima a kuchynsky kut s chladnickou a celkom fajn cena ... v dedinke 2 zmrzky, 4 krcmy a to je tak vsetko, aspon sa budem citit ako doma 😀

ta zatva vam neskoncila nejako skoro?
presvedc muza, isto vam to padne dobre a snad by uz mohla byt aj bambulka na ceste 😉

nika_ke
23. júl 2009

ozaj Lili, ked si tu, tak prosim ta, mysli na mna v septembri a daj mi vediet, ked sa k tebe dostane nejaka infoska o cviceni v RS vecer od 19h, budem ti veeeelmi vdacna 😉

dakujeme za blahozelanie 😵

liliandax
23. júl 2009

... bola som si "trocha" zdriemnut pri malom.. 😅 taky hodinovy slofik dobre padol 😀

zatva uz lezie vsetkym na nervy, tak sa na.rali a jeden kombajn predali 😵 a dufam, ze pojde aj dalsi coskoro 😅

s tym cvicenim sa ozvem.. ja sa pridam tiez 😉

nika_ke
23. júl 2009

Lili, ako ti dobre, ja si niekedy pri malej tiez zdriemnem 🙂

ja som stihla zatial upiect kolac a Riska este spi 😅

liliandax
23. júl 2009

nika - jeej.. aka sikulka 😉 neposles mi kolacik? 😵

vidim, ze aj Riska si rada pospi.. potom vecer kedy ide spat?

zuzkafuny
23. júl 2009

ste tu nakecali 😉 😀
bola som ray na kupku... chcela som ísť dnes, ale malý je od rána že nem a ešte má aj soplik 😖
Ale zajtra pojdeme...

zuzkafuny
23. júl 2009

Nika... pekne to tam vyzerá... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre