Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
21. mar 2010

a to ste ani veľa toho nenakecaliiii odkedy som pisala 😀 tak si to zajtra prečítam.
budem tu strašiť od rána, decká pôjdu do škôlky takže si urobím voľný deň taký internetový 😀

kamajka
autor
24. mar 2010

no kde ste, uz tu cakam treti den 😠 😀

robika
1. jún 2010

Ahojte,
neviem ci tato tema este funguje, ale ak ano prosim vas aka je porodnica v RS? citala som ze nie je taka zla, ale predsa len, by som chcela vediet, ako to je vo vnutri, co sa tyka vybavenia, ako to funguje, kedze rodi vela romiek...

kuspitka
11. jún 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mate..
kamajka ani som nevedela,ze cakas babo.
lili ,ako je v praci?

dahra
1. júl 2010

Ahojte zienky,
prepacte, ze vam sem takto vhupnem. Chcela by som sa opytat ci mi viete poradit, ktora detska lekarka je OK v RS.
Budem rodit v ZA, aj byvame v ZA, ale kedze som od RS, tak priamo z porodnice chcem dojst k nasim na par mesiacov a neviem, koho si vybrat. Viete mi poradit?

kamajka
autor
18. júl 2010

@robika pôrodnica je v pohode aj ked ja nemam dobre skusenosti, no rodiť tam predsalen pôjdem znova, dúfam že to dopadne dobre keďže to bude tretia sekcia....... akurát v lete je to síce dosť na h...o, lebo je to celé presklenné tam, na uvarenie doslova... vybavenie asi ako v bežnej pôrodnici... pohoda..
@kuspitka no vidíš to 🙂 ako sa máte?

@dahra ja ti veru nepomôžem my sme z Hnúšte..... 😒 , ale počula som že Dunajová je fajn..... alebo tak nejak sa volá... mala som kamošku tiež bývala v hnúšti a k doktorke chodila s oboma deťmi do RS.. že dobrá doktorka vraj...

kuspitka
19. júl 2010

kamajka mame sa dobre,mala je kus narocna,ale nevadi.
tak ty uz budes aj rodit to je super.

dahra
19. júl 2010

Ahoj,
@kamajka - rozhodla som sa ist za Knappovou do Hnuste. Mne je to aj tak jedno, bo nasi byvaju na pol ceste na jednu ci druhu stranu. Aj tak je to len na par tyzdnov, max. mesiacov.

kamajka
autor
19. júl 2010

@kuspitka super ako super moc sa neteším na ten cisársky ale musím to prežiť 😀
a v čom je malá náročná? sa mi to len zdá alebo keď sme sem písali tak si ešte nemala bábo?

@dahra aj my chodíme ku Knappovej. Ona je fajn. Nemenila by som.

kamajka
autor
19. júl 2010

@dahra a odkial si keď píšeš že na pol ceste 🙂

kuspitka
19. júl 2010

@kamajka nemala som malu,ale uz mam ma 7 mesiacov
aj ja mam knappovu.
v tom,ze musi mat moju vsetku pozornost ona nedokaze sediet na jednom mieste musi stale nieco robit musim snov vvela chodit a ukazovat jej

kamajka
autor
19. júl 2010

@kuspitka zvedavučká je - ako deti 🙂

kuspitka
19. júl 2010

@kamajka a poriadne uz mame dva zuby a ide nam treti

kamajka
autor
19. júl 2010

@kuspitka jééj to musíte mať doma radosti 🙂

kuspitka
20. júl 2010

@kamajka tak to hej vcera mala bola plana idu nam zuby.a celu noc som nespala mala bola stale hore

stanusa
20. júl 2010

ahojte 🙂
prepacte, ze sa sem vtieram, ale potrebovala by som od vas radu - mam sa objednat k zubnemu chirurgovi a moja doktorka ma posiela za Jurkemikom, manzel mi tvrdi, ze aj Cifrus je dobry...koho by ste mi poradili? jedna sa o mensi zakrok, dakujem

kamajka
autor
20. júl 2010

@kuspitka veď nás to tiež čaká teším sa hihi

@stanusa v pohode ale ja ti neporadím ja chodím k Lichancovi a ten ani neviem či je chirurg :D zubár proste

kuspitka
20. júl 2010

@stanusa aj ja chodm ku Lichancovi
@kamajka ved mozno budes mat dobre dieta,ze nebude take ako nasa

kamajka
autor
20. júl 2010

@kuspitka a tak moji boli dobrí celkom aj keď boli malí, ako kedy no..... veď uvidíme.
kde sú ostatné baby z tejto témy? to tu vymrelo riadne 😒

kamajka
autor
20. júl 2010

@zuzkafuny
@nika_ke
@liliandax KDE STE? 🙂

kuspitka
20. júl 2010

@kamajka uz len my dve sem chodime.bud pracuju,alebo nemaju cas....

kamajka
autor
20. júl 2010

@kuspitka jaj ahaa... no nevadí... možno sa ešte niekto pridá 🙂 časom ..

kuspitka
20. júl 2010

@kamajka ak tu budeme my.....
mozno casom ,ked bude zima 🙂

kamajka
autor
20. júl 2010

@kuspitka no áno, cez zimu to asi viacej fičí 🙂

bože,že ja raz neviem kto si ty, a to sa iste stretávame.... sranda 🙂

kuspitka
21. júl 2010

@kamajka ja som ta uz videla par krat len som nevedela presne ci si to ty.inak mozeme chodit spolu aj kocikovat...
aky kocik budes mat?este stale byvas na slobodarni?

stanusa
21. júl 2010

kamajka a kuspitka - diky za odpoved 🙂

kamajka
autor
21. júl 2010

@kuspitka fakt? no ja neviem ktorá si Ty :D musíme dať stretko asi... 🙂
rada pôjdem kočíkovať len neviem ešte presne si to predstaviť, keď sa malý narodí budeme musieť nejaký režim zaviesť bude to ťažké lebo najstaršia ide v septembri do školy, asi bude trvať nejaký čas kým to skompletizujem s troma deťmi 🙂
kočík mám doma už od mája :D, steggi taký oranžovo hnedý (alebo oranžovo krémový, neviem) klasický hojdací kus je veľký ale taký som chcela, hlavne aby sa dal hojdať, sú aj lepšie značky ale u nás sa toho veľa kúpiť nedá, zatiaľ som s ním spoko, tam stojí v izbe a čaká na bábenko 🙂, vyšiel aj tak dosť draho na to že je klasický, cvakla som no........ čo už...

na slobodárni už nebývam od novembra, chvalapanubohu, v októbri mi umrela starká a ona si želala aby som ja tam s deťmi šla bývať kde bývala ona, tak sa to tak nejako poriešilo a sme teraz tam, na francisciho pri komunále čo je ten činžiak, na osmičke..... strašne tam praží teraz cez leto od strechy, fu zomrieť idem s tým bruškom tam ale oveľa lepšie ako na slobodárke, to bolo východisko z núdze, nechápem ako sme tam rok vydržali.

kamajka
autor
21. júl 2010

@kuspitka fakt? no ja neviem ktorá si Ty :D musíme dať stretko asi... 🙂
rada pôjdem kočíkovať len neviem ešte presne si to predstaviť, keď sa malý narodí budeme musieť nejaký režim zaviesť bude to ťažké lebo najstaršia ide v septembri do školy, asi bude trvať nejaký čas kým to skompletizujem s troma deťmi 🙂
kočík mám doma už od mája :D, steggi taký oranžovo hnedý (alebo oranžovo krémový, neviem) klasický hojdací kus je veľký ale taký som chcela, hlavne aby sa dal hojdať, sú aj lepšie značky ale u nás sa toho veľa kúpiť nedá, zatiaľ som s ním spoko, tam stojí v izbe a čaká na bábenko 🙂, vyšiel aj tak dosť draho na to že je klasický, cvakla som no........ čo už...

na slobodárni už nebývam od novembra, chvalapanubohu, v októbri mi umrela starká a ona si želala aby som ja tam s deťmi šla bývať kde bývala ona, tak sa to tak nejako poriešilo a sme teraz tam, na francisciho pri komunále čo je ten činžiak, na osmičke..... strašne tam praží teraz cez leto od strechy, fu zomrieť idem s tým bruškom tam ale oveľa lepšie ako na slobodárke, to bolo východisko z núdze, nechápem ako sme tam rok vydržali.

estera13
21. júl 2010

Ahojte...náhodov som Vas nasla tu na stranke,tak hovorim idem sa pozriet kedze som tiez okolie RS. Dufam ze nevadi. Inak pred materskou som robila v RS v zubnej technike ako tak poznam zubarov zo soboty. Cifrusa ano ,robili sme spolu protetiku a ako chirurg je dobry,teda pocula som o nom len dobre.... 😉 Jurkemika nepoznám....

kamajka
autor
21. júl 2010

prečo mi to dvakrát odoslalo? och...

kamajka
autor
21. júl 2010

@estera13 ahoj a odkiaľže si ? nám to tu už vymrelo, asi dva dni je tomu čo sem trochu píšeme 😉 tak by to bolo zase rozbehnúť 🙂

kuspitka
21. júl 2010

@kamajka to viem kde je.
@estera13 som rada,ze si prisla medzi nas....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre