Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

gebula
12. aug 2010

@nika_ke to je najmenej,my mame tiež taku školku kde nič netreba "samozrejme okrem kadejakych poplatkov" 😝 , stačí kefka,pastička,možno aj toaletak aj hyg.vreckovky a zopar veci do skrinky,hlavne nohavičky a ak ti dovolia tak jej možeš dat svoje vlastne pyžamko a plyšiačika,nam dovolili 🙂 Na jesen ja už davam skor trička s dlhym rukavom,ale v skrinke vždy mame aj s kratkym,pančušky netreba,ponožky nahradné,tepláky alebo leginky a dokup jej gumačiky a pršípláštik 🙂 🙂 🙂 🙂 A v zime nam tiež odporučaju učitelky,aby sme im do triedy pod teplaky nedávali pančušky ale len ponožky a ked idu von oni ich prezleču 😎

gebula
12. aug 2010

@zuzkafuny ahoj dik, ale nie som GEBUĽA ale GEBULA 😀 😀 😀 😀

zuzkafuny
12. aug 2010

@gebula prepááááč... to som si ani nevšimla že tam je mäkčeň... mrzí ma to... ☹

kamajka
autor
12. aug 2010

@gebula malá bola KP a mala som preeklampsiu, pri chlapcovi zase preklampsia a dr sa vyjadril deň pred pôrodom, že pochybuje že by to zo mňa vyšlo, tak asi úzka panva k tomu... tak do tretice zase cisarák 🙂
@zuzkafuny aj tebe 😉

inakk som sa dnes odtrepala do nemocnice, dodrbkali ma lebo som mala prísť už muinulý týždeň, a vzápätí ma poslali domov, vraj nemajú miesto a mám prísť zajtra........... no... nemám slov. 😝

gebula
12. aug 2010

@zuzkafuny to nič 🙂 🙂 🙂 🙂

gebula
12. aug 2010

@kamajka presne aj ja pri tretom som mala preeklampsiu a dievky som mala riadne,žiaden problem,že z čoho ta preeklampsia? aj teraz uživaš lieky na tlak?

kamajka
autor
12. aug 2010

@gebula teraz zatiaľ neužívam nič zatiaľ mi preeklampsiu nepotvrdili len maličký vraj zaostáva v raste

nika_ke
12. aug 2010

@gebula to fakt obliekaju 20-tim detom pancusky? 😕 realne si to neviem predstavit. Richella si oblecie vsetko, ale ten caaaaaaaaaas. No vsak uvidim v septembri. Asi si tajne namontujem do triedy teplomer a podla toho ju obleciem 😀

@kamajka nemam slov na nase zdravotnictvo 😠 zavolaju ta, zdrbkaju a poslu domov 😠

nika_ke
12. aug 2010

@zuzkafuny aj my vam posielame pusinky :-*

gebula
12. aug 2010

@nika_ke v triedach je strašne teplo,a ešte ktomu ked behaju tie deti a hraju sa,neboj sa nič 🙂 stihaju,musia, a ktore dieta je sikovnejsie tak sa aj samo oblečie 🙂

gebula
12. aug 2010

@kamajka mozem sa opytat kolko mas rokov? aku ma hmotnost maly teraz?neboj sa určite bude vš.ok 🙂 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
12. aug 2010

@nika_ke tak ako vraví tuto gebula - môj malý aj v zime behal v krátkom, že mu je teplo..... oni tam kúria o 106 🙂
k zdravotníctvu- ja som sa len smiala a dr ziapal na mňa, vraj primár ma odstrelí ked uvidí že už piateho som tam mala byť, a že som nedisciplinovaná, že sa opakujú staré scenáre (dr je sused :D pozná ma od decka) a ja som sa len usmievala ako krava - ale radšej ako vybuchnúť 😎

kamajka
autor
12. aug 2010

@gebula ja sa nebojím, to aj pred štyrmi rokmi bolo a dokonca aj pred šiestimi - to dieťa neprežije, to nemá ani dve kilá, blá blá blá len ma strašili a strašili a tu sú malí - veľkí ako kone :D
neviem ti povedať koľko váži ale o tri týždne menej tak asi nejaké dve kilá...... ale ja tomu neverím

kamajka
autor
12. aug 2010

@gebula jaj a 24

gebula
12. aug 2010

@kamajka tak to zdravotnictvo je u nas nanič,tak isto aj lekari,no nie všetci 😝 tak to si ešte mladučka žena 🙂 ja mam 29, a ako sa citiš? mne sa Stanko narodil tiež 2týždne pred termínom,vážil 2700kg a teraz je z neho 18kilovy buk 🙂 🙂 🙂 je ťachší ako stredna dcera 😵 😵 😵

nika_ke
12. aug 2010

@gebula diki, za rady. Mojej malej je na rozdiel odo mna vzdy horuco, obliect jej dlhy rukav je hotovy boj 😀 takze spociatku jej nabalim tricka s tenkym svetrikom. Teda ak nebude zase nejake prekvapive pocasie, ako v poslednej dobe byva.

@kamajka a kolko napokon vazili deticky pri narodeni, ked ta tak strasili

nika_ke
12. aug 2010

@gebula moja mala bude mat tolko kil asi az ked do skoly pojde 😀

gebula
12. aug 2010

@nika_ke 🙂 🙂 🙂 🙂

gebula
12. aug 2010

@nika_ke ja sama nechapem ako ma tolko kil,ked ledva masko spapa,ale inac ma dobry apetit,je taky maly svalač,no maly-na svoj vek dost velky 🙂 🙂 a dievky su chutnejsie ked su stihlejsie,nie?,udržiavaju si svoju postavu 🙂 🙂 🙂 zato najstaršia ma 34kg,takže mame s nou co robit,už premyšlam,že s nou začnem chodit na zumbu 😠

gebula
12. aug 2010

@zuzkafuny zuzka ty maš ale riadny vekovy rozdiel medzi detmi 😎 ale sapon mas parik 😵

nika_ke
12. aug 2010

@gebula ja som bola ako dieta vzdy najmensia v triede, takze sa ani necudujem, ze aj mala je taka chudsia ... za to po 25-ke som vsetko dobehla a po porode a 30-ke cista katastrofa 😝

kamajka
autor
13. aug 2010

čaute 🙂

@gebula no mladučká,ja som mala dcérku 17-ročná a chlapca takmer 20-ročná 😝 (to je rozum,haha), ale zvládla som,tu som 😎 😎 😎 , a ako sa cítim? primerane 38.týždňu ja sa vlastne cítim dobre,, aj verím, že maličký bude mať aspoň akú takú váhu, to len títo doktori to je des.....
malý musí byť oporiadny puckoš 🙂 no moji sú trocha chudší ale primerane k svojmu veku, dievča má asi okolo 23kg a chlapček tak 16, už sme ich dávno nevážili....

@nika_ke malá mala 2,5kg 46cm, a malý 2,7kg a 50cm 🙂

malý mi ochorel ideme k doktorke ešte na rýchlo a potom pádim na bus do nemocky, takže sa už neozvem, tam budem bez netu 😒 , dúfam aspoň že nevyfasujem nejaké špecilne spolubývajúce s ktorými sa ani dorozumieť nebudem vedieť.

kamajka
autor
13. aug 2010

jaj nechce sa mi veriť že už je to pomaly tu a že pravdepodobne už o nejakých 10 dní budem držať to maličké v náručí......... 🙂 ale sa aj bojm toho cisárskeho - a to ako čerta!, k tomu sterilizácia no aau, dúfam že to zvládnem,
držte mi palce 😒 😅

kuspitka
13. aug 2010

ahojte.
tam vy takto tu pisete.....
uz som doma,dovolenka bola super.
cita,z su tu nove dievcata.

gebula
13. aug 2010

@nika_ke to ti verim 🙂 to tie nase hormony nam šarapatia 😝

gebula
13. aug 2010

@kamajka držime Vam palce 🙂 🙂 🙂

kuspitka
14. aug 2010

@kamajka drzime velmi palce moja...

zuzkafuny
14. aug 2010

@kamajka myslím na Teba Peti...

@nika_ke neboj sa škôlky... u nás to bol zo začiatku des a trval dosť dlho, ale potom pohoda a učiteľky všetko povedia a vysvetlia... Môj sa pýta každé ráno... ešte nejdem škovky? plážniny sú ešte? 😀 😀 😀 Ho pre istotu pripravujem od začiatku prázdnin, že tie raz skončia 🙂 Ale cirkus bude isto statočný v prvý deň ☹
Inak AHOJTE 😉

gebula
16. aug 2010

ahojte kočky,ja len na skok,ale ako pozeram tak je tu pusto 😒 kde všetky? žiadna tema? 😲 ak by som mohla poprosit niektoru z Vas,kt.ma skusenosti s nastupom do 1.ročnika ZŠ a čo všetko treba detom ešte prichystat,tak sem s nimy rada uvýtam dobre rady 🙂 🙂 🙂 ďakujeeeeeeem pekny dneň všetkým 😎

gebula
16. aug 2010

@kamajka ahojky tak ako,? predpokladam,že si v špitali,lebo ta tu niet ☹ davaj pozor na seba a na drobca 🙂 držte sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre