Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
16. feb 2008

ty brďo... bôčik by som si aj ja dala...
Nerob chute! Mne drahý varí sedmohradskú kapustu... či koložvársku? To je asi to isté... nie?
Cez leto Peti budeme opekať spolu bôčik u nás na dvore... u nás sa väčšinou len to robí... my sme také svine nenažraté... hlavne ja 😒

kamajka
autor
16. feb 2008

Zuzka sa k vám pridám v lete 😀 😅

mishelin
16. feb 2008

dala by som si nieco fajne... 😎 pivo 😀 😀 😀

kamajka
autor
16. feb 2008

Miška a ty lubis pivo? 😝
ja teda veru nie....... 😖

mishelin
16. feb 2008

velmi..hlavne ked sa obzerem 😀

zuzkafuny
16. feb 2008

Miska... ja som teda pivko mala... tiež ľúbim. Hlavne v lete. Ale len malé, aby mi do hlavy nevošlo... V zime môžem aj dve... veľké 😀 občas...chi 😝

zuzkafuny
16. feb 2008

Dúfam toto moje nebude choré... zobudil sa a plačká... adem hodiť sprch a kľudniť potomka 🙂
Sa majte a dobrú

zuzkafuny
16. feb 2008

idem-nie adem

kamajka
autor
17. feb 2008

Halooo ??
prajem krasny dník 😉

rimava
17. feb 2008

Ahoj zuzkafuny. Teraz som si všimla, že máme skoro rovnako staré deti. Môj Lukáško má 8,5 mesiaca a dcéra Kristína bude mať 13 rokov.

kamajka
autor
17. feb 2008

ahoj rimava 🙂

rimava
17. feb 2008

Ahoj kamajka. Ty si priamo z RS ? Ja sem veľmi neprispievam, aj keď sa musím priznať, že sem mrknem skoro každy deň. No keď mi vyjde čas, čo sa pri malom veľmi nedá, len keď spinká. A to mám skoro stále čo robiť iné.

kamajka
autor
17. feb 2008

nie ja som tiež z Hnušte 🙂
ale som rada že si prispela 😉

rimava
17. feb 2008

Tak asi všetky baby sú tu z Hnúšte. Škoda.

kamajka
autor
17. feb 2008

sme tu štyri, teda päť, Mishelin je z okolia Brezna, ja a Zuzka z Hnušte, Lili je z RS 😉
aj Nika_ke, ale oni sa už buduci týžden stahuju do Tornale...

nika_ke
17. feb 2008

Ahojte baby.
Clovek si da jeden den volno a tu fici debata vo velkom. Vitajte Mishelin a Rimava, v rychlosti som kukla vase albumy, deticky mate nadherne.

Zuzka, Kamajka, ukludnili ste ma, ze mate podobny nazor na drevenu stolicku ako ja. 😉 Moj muz ma totizto presviedcal, ze som voci nej zaujata... Obdivujem vas, ze ste sa dokazali same prestahovat, ja mam z toho nocnu moru. No vcera sme uz zacali balit knihy a pohare. Zajtra budem pokracovat a dala som si predsavzatie, ze vsetky nepotrebne haraburdy povyhadzujem 😀

Dnes je vonku ina kosa, myslela som si, ze takto fucalo iba v KE 😖

zuzkafuny
17. feb 2008

Ahojte...! Rimava... 🙂 Sa chodím ku Rimave prechádzať a chovať kačičky s malým 🙂 Vitaj!
Ty si priamo z RS?
NIKA neboj nič... keď už bude po tom, ani si nespomenieš na tie stresy. Čo sa mi dnes stalo... išli sme ku svokre a pes zostal sám doma...no... a keď sme sa vrátili... ámen tma! Zabudla som zavrieť šatník a Cerber mi vynosil pol vecí do stredu obývačky a triesky od kozuba do posteli... 😀 😀 😀
Som sa musela smiať... somár malý 😀
brrr... fakt hrozná zima!

nika_ke
17. feb 2008

Zuzka, Cerber musi byt pekne sidlo 😉 asi ti chcel urobit teplucko v posteli 😀

zas mam kopec roboty a klasicky sa mi nechce. No musim sa prekonat, lebo v stredu pride big boss z francuzska a nechcem mat prednasku. 😖

a ako naschval, ked som ja tu, tak nikde nikoho...

kamajka
autor
17. feb 2008

caukkkyyyyyy ja už som tu na chvilocku 🙂
Zizu tak to blo prekvapko co 😀 mna by asi slak trafil 😅
Nika ale aspon mas napln prace 🙂

zuzkafuny
18. feb 2008

Ahojte... tak ako sa začal nový pracovný týždeň???
Tu u nás oki oki...!!!
Nemám kočík... robia sa nové kolieska... Ale rada by som tento strelila a kúpila si iný... 🙂 Snívam o trojkolke... našla som v mimibazare celkom fajn a lacnú 😀 To je hlavné...

nika_ke
18. feb 2008

Caute.
U nas sa zacal tyzden perfektne, mala vstavala o 7:15 😅 boli sme sice x-krat hore, ale aspon sme trosku dlhsie potiahli. Snad jej to vydrzi cely tyzden 😉
Balim priebezne podla nalady malickej, nie je to az take hrozne, no ale ten bordel ☹
Dnes ideme kupovat koberce do noveho bytu, tesim sa 😅

Zuzka, zavidim ti novy kociar vo vyhlade. U nas nieco take nehrozi, musim vydrzat s mojou polskou barabiznou. Ale aspon nafukovacie kolieska su super, mozem s nimi ist kade-tade 😀

zuzkafuny
18. feb 2008

Nika... nový kočiar bude, až sa mi podarí predať tento môj... 😀 a drahý povedal, že mi doplatí 1000,-
takže to nebude ani tak nový, ako nový kočiar ...chi 😉 to nechcem nejaký exklusiv 😒 to len zháňam taký do 3 max 4 tisíc 😅
A tam kde idete bývať už máte všetko prichystané...? Či pokuse si budeš chystať...?

kamajka
autor
18. feb 2008

Zuzkaaaaaaaaaaaa ja chcem tvoj kočáááááááááááááááááár 🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
18. feb 2008

Peti veď ty máš taký pekný... a načo by ti bol keď malý ti už v kočiari sedieť nechce...hm?

nika_ke
18. feb 2008

Zuzka, aky mas kociar, ze ho chces predat?

V novom byte nam maju tento tyzden spravit plastove okna. Este neviem, ci len z jednej strany do ulice, alebo z obidvoch. Potom musia namontovat novu vanu a umyvadlo. Ja som chcela len osmaltovat stare, ale tu nikde nesmaltuju, takze musia kupit nove. Inac, smaltovanie vane v KE stoji 1.900 Sk a vana vyzera ako nova. A este maju porobit par drobnosti - nove vypinace, zasuvky, ziarovky, sokle okolo linolea, opravit WC a dvierka na kuchynskej linke... Ma to na starosti jeden kolega. Kedze viem ako to v nasej firme chodi, budem rada, ak stihnu aspon polovicu veci. Len chudak moj muz, lebo vie, ze on si vypocuje moje litanie, ked nebude vsetko hotove, lebo na kolegu kricat nebudem 😀

Zuzi, kedy ides do prace? Nachystaj Cerberovi nejake triesky a mozes ist 😀

Kamajka, ty stihas pri dvoch detoch pozerat filmy, hrat hry, konikovat ... prezrad mi ako to robis? aj ja chceeem 😉

zuzkafuny
18. feb 2008

V stredu idem... ale to bude doma môj milý 😀 , takže žiadne trieskovanie sa konať nebude 😝
Ešte ho naučím zápalkami škrtať a môže aj zakúriť keď bude zima 😀
Čakam kedy sa syn zobudí a pojdeme na lúku... dnes sa hava pokúsim aj pustiť... fúúú.
Jaj! Kočík everflo... sa podobá na peg pereg.

zuzkafuny
18. feb 2008

Som malému objednávala sedačku do auta a ešte sa mi stade neozvali... tak neviem či objednávku dostali, alebo nie... 😒 Takú obyčajnú ZOOTY a je aj pekná 🙂

kamajka
autor
18. feb 2008

Nika a odkial vies aky mam kocik? 😕 😅
Ja mam doma styri.... a lezu mi na nervyyyy ukrutne..

kamajka
autor
18. feb 2008

no sme sa akurat zvadili s muzom, tak ich siel vyhodit z pivnice.. a aj veci malé... pako

zuzkafuny
18. feb 2008

Vyhodiť do smetí...? Trojkolka sa tam nenájde...? 😅
Tak sa dnes predsa ozvali... zajtra, možno pozajtra dojde 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre