Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
18. feb 2008

Kamajka, neviem aky mas kocik, to pisala Zuzka 😀 Fakt musim zmenit foto, ale ked ten moj muz nas nikdy pekne neodfoti 😒
Ked mate nazvys kociky, tak ja by som brala jeden lahky sportovy, na ktorom sa da lahko nastavovat opierka chrbta 😀 Dnes som nemohla dat malu posadit, lebo ani za svet mi nechcela zapadnut opierka, som sa nervacila 😠

kamajka
autor
18. feb 2008

Zuzka nakoniec to tam upratal... 😀
a je tam veru aj trojkolka... maly sa v nej vozil 2krat, nepačilo sa mu tam.. tak teraz stojí a stojí a zapada prachom.. a ešte jej chyba aj srobik jeden.. teda srobisko, nie srobik.... 😒 (sestra to raz montovala a niekde ho stratila)

Nika s opierkou nemam, mam len jedne golfky staaare este po Vike (ale akože nevyrabaju sa inaksie este 😅 , len uz maju hm 2,5 roka), potom mam hlboky teraz sa trimte cierny kocik (ja neviem ako ma to napadlo ze cierny mi muselo dobre hrabat v tehotenstve) je to stvorkombinacia, ale vobec sme to nevyuzili, potom mam este demacky "golfac" s pevnou ruckou, nie je to vlastne golfac, ale ma otocne kolieska a taky maly vozicek to je.. ale roztrepany na minďááár, a to sme ho kupovali v aprili 2007 😠
no a pouzivam golfky so strieskou teraz tiez demacky tak som zvedava dokedy vydrži. Ale neznasam tieto haraburdy... 😠
A este pri malej som mala veelky hlboky kocik od susedov prekupeny po ich 10 rocnom synovi (ten sme uz vyhodili), a potom sme malej ked mala asi rok kupili kocar stegi ale to tiež bola zbytočna kupa, este dobre že sa mi ho podarilo predat..

Inak sestra robi seminarku o kocikoch detskych, tak som sa dnes dozvedela, ze najlpesie na tych prvych 6 az 8 mesiacov je kupit uuplne najobycajnejsi kocik, ziadne kombinacie, alebo este najlepsie je prekupit od niekoho, a potom kupit kvalitny sportiak, lebo ked sa to tak vezme, darmo si clovek kupi stvorkombinaciu, jednak ho to casom omrzi, su to tazke opachy, nikde sa s tým nevtrepes atd atd....
A setre som dala za pravdu, lebo ju má 😉 len ja som tupááá a len kočiare nakupujem 😀

zuzkafuny
18. feb 2008

To je ako tá baba čo ponúkala aj na našej stránke veci... sa mi zda že z LC bola... tá teda mala kočíkov. Vraj kočíkovú chorobu mala 😉
Pas mi z papule jablko vybral... hajzeľ 😀

zuzkafuny
18. feb 2008

boha... pes nie pas... cssss 😠

kamajka
autor
18. feb 2008

Zuzi ty si ina srandistka, že hajzeľ 😀 😀 😀
ja som akurat dojedla zmrzku, idem do spršky a potom tu ešte kuknem 🙂
a s tym pasom som si domyslela 😀
aj mne sa stava 😉

kamajka
autor
18. feb 2008

jaaaaj no a chora som ja teda riadne na hlavu 😖 ....................
mne sa vždy všetko zunuje a chcem vždy niečo nove a vždy dačo..
chudak fakt ten moj nič.. nie len ja 😀

kamajka
autor
18. feb 2008

nie moj nič , moj muž , kuuurnik to už som ako mohla napisat že moj nič 😀
no hned mam dobru naladu... najprv hajzeľ teraz ja takuto sprostosť napisem.. hahaha 😀

zuzkafuny
18. feb 2008

Peťka... ja mať peňazí, tak odkúpim susedov pozemok... aby som si mala kde kočiare odparkovať ☹
no... nemám... tak aspoň tá trojkolka do 3 tisíc by sa mohla podariť 😀
Vidíte dievčence... Zuzka vie byť aj skromná 🙂
Kde je Rimava a Miška?

zuzkafuny
18. feb 2008

nič
muž
dve spoluhlásky a jedna samohláska... to neva. Sa mi to podobá 😝 😀 😀 😀

kamajka
autor
18. feb 2008

ježiš, ty si myslela taky kočik akože trojkolka 😀
bože no ja som už blbá fakt..
nejako som to nepochopila s tym pozemkom a kočiarmi 😅

pascalka
18. feb 2008

iba som sem mrkla 😀

zuzkafuny
18. feb 2008

ahoj Pascalka 😉 aj my na teba mrkáme mrk 😉 mrk 😉 mrk 😉

zuzkafuny
18. feb 2008

No... Peťka! Dobré ráno sa praje... aká bola noc??? 😀 😀 😀

pascalka
18. feb 2008

uz som aj zdrhla ku nam na LC 😅 😅 😉

zuzkafuny
18. feb 2008

idem ja... kvietok (moja polovička) brble... 😒
pekný večer prajem

zuzkafuny
18. feb 2008

Pascalka...môžeš aj ku nám občas.
Tak aj častejšie ako občas 😉
papa

kamajka
autor
18. feb 2008

pascalka a čože ty tak mrkas ? 🙂

dobre rano aj tebe moja.. ja som uz de fakto píííííííííííííííp 😀
co s tym bocikom? mozem prist cez leto piect k vam na dvor? 😅
juj už by som sla aj na navstevu k tebe, ale muz je stale doma...

kamajka
autor
18. feb 2008

pekny večer aj tebe Zuzka... pa

pascalka
18. feb 2008

zuzanka velmi rada, sem tam dobehnem,aj ked niekedy nestiham ani na ...potrbu ist 😀 hm je to zabava mat dietatko 😅 😅 pa pa Zuzka... Kamajka ja rada mrkam 😉 ale nemam tik 😀 😀 😀

pascalka
18. feb 2008

a uz tu nie ste 😒 😒 tak idem pozerat telku pa pa Vam 😵 😵 😵 😵

nika_ke
18. feb 2008

baby, vy dnes srsite humorom 😀 ja sa tu rehocem a moj muz hundre, lebo si nedoniesol PC z roboty, chudacik sa nudi a len opakuje po mne "hahaha" ...

ja som asi "ina" lebo mne by stacil aj jeden dobry kociar pre jedno dieta, zrejme nie som normalna 😕 teda, este planujem kupit golfac, az o rok, ale Dema to nebude po Kamajkinych referenciach.

Ahoj Pascalka 😉 pekne od teba, ze si nas prisla kuknut.

mishelin
19. feb 2008

ahojte vcera som mala obsadeny pc 😠

nika_ke
19. feb 2008

ahoj Mishelin, ktoze ti obsadil PC? tvoja polovicka? a co takto zavcas rana, Patrik spinka?

My sme mali konecne po 1,5 mesiaci super noc, o 1:40 podanie cumla, o 3:30 papkanie a o 6:20 budicek. 😅 paradicka.

mishelin
19. feb 2008

nika ani mi nevrav o super noci..
nasa noc. o 20.000 zaspal,o pol 11 hore,o polnoci hore o pol 2 jedol o pol 3 hore a od pol 4 do 8 hore..teraz uaspal aleuz sa mrvi...
nie,polovicka je na 2 tyzdnovke...mam tu jeho bratrancov

zuzkafuny
19. feb 2008

Mishelin... bratrancov vydúr kadeľahšie... csssssss!!!
Dnes mi doniesli na kočík porobené kolieska... a hneď sa mi zdá krajší. Možno ani nový nekúpime 😉
Peťka... jasné že môžes ku nám... aj s bôčikom 😀 😀 😀
jaaaj... tak by som dnes išla von ale malý začal sopliť. Ráno pôjdeme mudr. kuk 😉

zuzkafuny
19. feb 2008

Počujem mľaskot... že čo to...???
A to malý žužle Cerbovu kosť 😀 😀 😀
A minule mu cucal koniec chvosta... psovi sa páčilo, malému tiež a mne rohy rástli 😀 😀 😀

nika_ke
19. feb 2008

Zuzka, u vas je pekne veselo 😀 aspon sa nenudis. Pustila si vcera Cerbiho na luke?

Mishelin, bratrancov zapoj do domacich prac a ty si sadni k PC 😵

juuj, musim sa postazovat trosku, citila som v kostiach, ze budu problemy, ked pride big boss. Uz zacali a to ma dorazit az zajtra, dnes som ho riadne nastvala ... pisal mi, aby som prisla do roboty na cele popoludnie, min. 4 hodiny a malu nech dam opatrovatelke 😠 Ked som mu odpisala, ze malu ziadnej opatrovatelke nedam, tak sa normalne urazil 😖 ti chlapi si vsetko predstavuju "jak Hurvinek valku". Mysli si, ze dam malu hocikedy do zalozne, ked sa mi prave nehodi do planov??? A to, ze ju poobede kojim, mu budem asi tazko vysvetlovat. 😠 Navrhla som, ze mozem prist na 2 hodiny a Risku by kocikoval manzel okolo firmy, ale to sa mu nepacilo. Tak nebude mat nic ... 🤐

A tiez trosku pochvalim moju malicku,dnes rano sa jej podarilo postavit na styri a posunut 😀 Aj vy sa tak vytesujete, ked vase deticky dokazu nieco nove 😵

zuzkafuny
19. feb 2008

Nika... 😀 my sa tiež tak vytešujeme... jasné! Však to je nejkrajšiekaždému sa chváliť čo už naše dokáže 🙂 aj ja tak robím 🙂
Hafana som včera pustila a aj dnes. Lepšie ako na vodítku, hoci má 15 metrov. A bolo oki aj prišiel keď som na neho zavolala 😀 však som vo vrecku mala piškóty 😀

zuzkafuny
19. feb 2008

halllllllloooooooo..... 😕 nikde nikoho....????

nika_ke
19. feb 2008

my sme sa kupkali 😉 Bambulka uz spinka, dufam, ze tak ako vcera.
Poobede sa mi mala vypisala na postel, kym som jej stihla vymenit plienku ☹ Vymenim opisany paplon za triesky 😀

ja som sa 4 dni tesila na utorkovu Poistovnu a ona asi skoncila 😨 Drahy chce pozerat vcerajsi Panelak, tak mu uvolnim PC a ja idem trosku pobalit malinke dekoracne blbosticky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre