Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
20. feb 2008

😅 Nikaja detail mam vyretusovany 😅
a k tomu obchodu... keby radsej u nas v Hnusti otvorili..
dnes som bola kupit malemu nohavice, lebo muz pistal, ze vsetky deticky su pekne poobliekane len nase chodia ako z kontajnera 😠 , mali dva druhy nohavic - jedne na traky a jedne do pasu, ale vzor taky isty aj latka, boli to rifliky, rozhodla som sa pre tie na traky, cisla mali 2, 4 a 5. Vybrali sme stvorky, maly je v nich stratený, na dlzku su mu celkom dobre, ale strasne siroke, a tie do pasu to by som mu zase musela traky davat 😠 , vies co, to je tu na nervy... lenze do RS sa mi oplati ist vtedy, ak tam miniem na oblecenie pre deti nejakych 3 tisic korun aspon.. A na malú tu nohavice kupit neviem vobec tiež, lebo ma uzky pas a dlhe nohy.. co jej je dobre na pas, to jej je kratke, co jej je skurat na dlzku, jej pada z pasu 😠 ........
a potom sa muz cuduje, ze chodia ako hastroše. 😒

zuzkafuny
20. feb 2008

Nika... dúfam ten obchodík nezrušia dovtedy, kým sa dostanem do Soboty ja 😀

kamajka
autor
20. feb 2008

Zuzi aj ty chodis do RS len sem-tam? Mali by sme ist niekedy spolu na nakupy 😉 bolo by nam veselsie

zuzkafuny
20. feb 2008

to kľudne môžme. Dáš mi aj vreckové...??? 😀 😀 😀

kamajka
autor
20. feb 2008

😀 😀 😀 uvidime

zuzkafuny
20. feb 2008

hm... hm...hm... Sa mi nechce hrať s tými izerátmi. To je tak zdĺhavé... strašné

kamajka
autor
20. feb 2008

no ja uz idem babulky...... este chcem striet dlazku a tak podobne.. a rada by som aj koberes vycistila, aby uschol v klude do rana... ale neviem ci sa na to dam.. ale asi by som mala, lebo cez den to robit nemozem, deti by mi psotupali.... tak ahojteeee pekny zvysok vecera vam prajem 🙂

zuzkafuny
20. feb 2008

môjmu psovi niečo je... ešte sa nepýtal von... Sme dnes boli von a potom som ho ešte zahnala ku ocovi na dvor a tam ho ukoňovali jeho basety... žeby mal svalovicu???

kamajka
autor
20. feb 2008

Zuzka 😀
nechaj ho nech si odpocinie a zajtra uvidis. pa

zuzkafuny
20. feb 2008

Ahoj...! Ja zmývam podlahu aj 6 razy cez deň... toť moja choroba 😀 a aj ma to baví 😀 mám už dva mopy a švédsku na podlahu 😀

kamajka
autor
20. feb 2008

fu 6 krát???? ja to ak raz za 2 dni umyjem tak si tlieskam 😒 tak ahooj

nika_ke
20. feb 2008

baby, pridte aj mne popratat?
Inac, ja mam takeho super muzicka, objednal na piatok do noveho bytu upratovacku, lebo zajtra nam maju konecne vymenit vsetky okna za plastove 😵 Vsak som si to aj dnes odrobila.
A kedze je moj muz dnes taky zlaty, pustam ho k PC.
Dobru nocku 😔

mishelin
20. feb 2008

ahojte kocky.. 😉
Petka.a maly nerozprava ked pises ze sa budete tesit ked zacne rozpravat? 😕

nika_ke
21. feb 2008

ahoj Mishelin, coze len tak na skok? Co mate s Patrikom nove?

nika_ke
21. feb 2008

Zuzka, ako je Miskovi? kaslal v noci?

my dnes ideme do poradne, mali by sme ist az o tyzden, ale nebude sa mi chciet trepat z Tornale, tak idem radsej teraz a potom az okolo velkej noci.

kamajka
autor
21. feb 2008

cautee, no ste tuvela nenakecali od vcera... 😀
ahoj Mishelin, rada ta medzi nami vidím, pridi castejsie 🙂
jaj no a maly nerozpráva.... mrmle mrmle, ale nevieme co... zatial sme si vydedukovali "zapoj to" (to ked ma nejake kable a chce aby som ich pichla do zasuvky), po novom je vsetko "e ee", este vie povedat "tam" a "mama".... a aby som mu nekrivdila tak este "paa paaa" a "tata"..... ale inak nic ☹ ....
ale viem ze zacne raz 🙂 len aby to uz bolo, lebo to je takto na nervy, ked neviem nikdy co chce...

Nika, a neprehlasis sa do Tornale k doktorke? Mne by sa teda tiež nechcelo trepat 😒 🙂

mishelin
21. feb 2008

peti zase nove foto?pekne 😉
chodim na skok lebo od nedele mam samu navstevu ktora mi obsadzuje PC 😠
nove nemame nic..vlastne len to ze mi padol vcera z postele na zem....a v noci este nespava

kamajka
autor
21. feb 2008

🙂 dakujem ....

juj to veru neprijemna vec, ked ti maly padol.. ale take sa stava.. mne sa to sice nestalo ani pri jednom... takze sa neviem vcitit .. ale je OK maly ze?

nika_ke
21. feb 2008

tato nasa pediatricka v RS mi zatial vyhovuje, je mila a pochadza z dedinky blizko kosic 😀 jasne,ze to nie je kriterium na vyber dobreho doktora, ale v Tornali zatial ziadnu doktorku nepoznam. Pre mna nie je problem raz za mesiac nalozit malu do auta a pribehnut na poradnu do RS. Ked som bola tehu, tak som chodila do poradne do KE kazdy mesiac k svojmu zenskemu, vacsinou som sla sama, len na UZV chodil so mnou manzel 😉

kamajka
autor
21. feb 2008

ahaa.. a ako sa vola Vasa dr z blizkosti KE? Kamoska chodi k jednej do RS.. A velmi si pochvaluje...
Mne uz tieto nase lekarky lezu na nervy 😠

nika_ke
21. feb 2008

Kamajka, to co za fotka? 😀 to si mala 15? vyzeras super aj v dlhych vlasoch aj v kratkych 😉
Nic si nerob z toho, ze Milko zatial nerozprava. Moj muz vraj zacal rozpravat az v 3 rokoch a ma cerveny diplom 😵

Mishelin, mne mala spadla pred dvomi tyzdnami, ja som revala podstatne dlhsie ako ona 😢 od teraz ju nenechavam ani na minutku samu, ked idem do kupelne, supnem ju do ohradky.

kamajka
autor
21. feb 2008

Nika no dolvol ! to je fotka z pred pol roka ! 😀

nika_ke
21. feb 2008

Kamajka, nesranduj 😨

kamajka
autor
21. feb 2008

no vážne 😕 ..........

nika_ke
21. feb 2008

to mas super, ze vyzeras takato mladucka. Mne do 20-tky tipovali 15, raz na vyske ma pomaly nechceli pustit do baru a to som uz mala 23, vraj ci mam 18? Ale odkedy som sa vydala a prestahovali sme sa tu, tj. cca po 25 to ide so mnou dole vodou 😖

nika_ke
21. feb 2008

pediatricku mame Stovcikovu

kamajka
autor
21. feb 2008

Nika, ale ja mam len 21....... 😕
takze so mnou to mozno tiez pojde po 25 dolu vodou...
a vlastne co trepes, ved vyzeras vyborne. som ta vcera okukavala v albume 🙂
a kolko mas vlastne rokov?

kamajka
autor
21. feb 2008

Stovcikova.. no tak k tej nechodi... ta moja kamoska..

nika_ke
21. feb 2008

Kamajka, popratala si vcera vecer vsetko? hod inspiraciu, mne sa tak nechce dalej balit...
a to som si planovala, ze kym bude mala doobedu spat, tak jej operiem veci.

kamajka
autor
21. feb 2008

😀
ale prd... ale dlazku som umyla 🙂
aku inspiraciu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre