• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
tato je krajsia :sunglasses:
21. feb 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No co reni moze byt? :slight_smile:

Nika, aspon mame ozivenie takto cez internet :slight_smile:
malej peries osobitne?
21. feb 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika, no my to retusujeme vsetko do radu :grinning:
21. feb 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial osobitne, sa mi to trosku protivi hodit jej veci s muzovymi ponozkami :confused:
21. feb 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaj, to uz zas nie.. To sa aj mne protiví a to uz mam deti dost velke :slight_smile:
21. feb 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, či už je to?
no môže byť.... díky.
nika, dakujem. :wink:
21. feb 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez mam pre nas taky smejdovy "kaufland" prasok, tak nechcem riskovat alergiu.
Ale ked sa mi minie, kupim nejaky lepsi a budem prat jej veci s mojimi. Lebo muz ma len spodne pradlo, firemne tricka v ktorych chodi aj do dielne a obcas rifle, takze toto periem vzdy osobitne. A ja toho teraz vela nenanosim, kedze len doma sedim a chodim sama s malou vonku.
21. feb 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zacinam byt nervozna, lebo mala este spi a treba sa jej este nadesiatovat a lekarka je len do 13h.
21. feb 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej... ja kupujem väčšinou Bonux... ale nic moc.. teraz mam Lanzu už asi pol roka, ale ani to nie je velka vyhra.. Uz len cakam kedy sa minie, lebo to taku velku krabicu som kupila...

Luluka sak som dobru dala :slight_smile:
Musim ist uz, lebo stary chcel sex, ale ja nie...
Tak je nastvany, ze mam riadit a tak podobne..
Tak idem riadit...

Ahojte :slight_smile:
21. feb 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja pomaly domov.... lebo som nejaká hladná.... ahojte... :wink:
21. feb 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamajka, co ze ti zacal Milko takto strajkovat? Vsak posli muza kocikovat vonku, aspon sa maly nadycha cerstveho vzduchu a hned zaspi :pensive:
21. feb 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika nebud nervozna :slight_smile:
tak jej vezmi len nieco lahke, alebo jej daj mliecko u lekarky..
Svet sa za to nezruti, ak bude jest nieco ine a na inom mieste :wink:
21. feb 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka :grinning: :grinning: :grinning: to si ako ja, radsej riadit :grinning:
21. feb 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika mne uz maly spinka..... :sweat_smile:
autor
Taaak caaav Luluu

No ja v sexe vela nevidim.. :unamused:
autor
idem aj ja... cauteee
21. feb 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja som zatazena na system, vsetko u nas musi byt pekne po poriadku. Muz sa uz zo mna smeje, ci nevydam doma interne smernice, aby vedel, co ma ako robit? :grinning:

Idem daco porobit, majte sa pekne sestricky :wink:
21. feb 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby ste boli v obraze, ja mam v robote na starosti vydavanie smernic, tak ma trosku chyta choroba z povolania :sweat_smile:
21. feb 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... :grinning:
Peťka... :grinning:
Luluka... :grinning:
Miška... :grinning:
ste toho pokecali... to kto má čítať... idem kuk syna. Je nejako ticho... on v obývke a ja v spálni... ale počujem hrkalku. No... možno sa aj Cerbo hrá :grinning:
21. feb 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cssss.... vy potvorky! Sex sa má preberať až po 22hod. :confused:
no... ale ja mu teda tiež moc neublížim :sweat_smile: nevyspatá a tak... aaah! Chúďatká mužíkovia.
Syn mi nejako zapácha... čože by to mohlo znamenať...???
21. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy... poznáte psíky francúzske buldočky...? Hovorí sa o nich že bohovične prdia...
Tak to asi ešte necítili toho mojho štvornohého :sweat_smile: hrôza, des, príšerné, katastrofa... nenachádzam slov :confounded:
21. feb 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Zuzanka.. sestra mala kokerspaniela a to bol teda tiež raidny humus :confounded: :grinning:
ja som teraz len kukla, muž sa doteraz ihrákal na PC :angry: :grinning: ....
pojdeme asi trosku vonku.. :slight_smile:
21. feb 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, aspon si si tu sama pekne pokecala :grinning:

buldocka poznam, ale nezazila som jeho prdiky, nastastie :slight_smile: pes u nasich si vie tiez riadnu pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Riska ricala u doktorky jak pavian kym ju celu poprezerala a povykrucala, len sa driapala na mna. Nastastie pri obliekani sa ukludnila. Priberame dobre, podla dokiny aj primerane sedi, lebo tam len sedela a revala. Doma, ked sa ju pokusim posadit, tak sa natahuje za hrackami a hned je na boku. Neobsedi ako jej otec, to nas este caka zabava, ked zacne lozit. Som zvedava, ci jej otec bude za nou behat ... uz ho vidim :unamused:
Mali sme uz aj obed, pekne doma po poriadku :wink: . Teraz mi napadlo, ze to takto podobne ide v knizke Moj macik: teraz pekne poporiadku navarime kasu sladku :grinning: A mozem sa ja divit, odkial to mam, ked mi od malicka citali tuto knizku :dizzy_face:

Asi za hodinku pojdeme von, musim nakupit nejake piva a chlast pre stahovakov - muz nakazal. Vraj nam uz menia okna, aj koberce su vyplatene. Len maju problem kupit novu vanu, ktora by tam pasovala :angry: . Tak to som zvedava, ako to vyriesia.
Vobec sa mi nechce samej balit, otvorila som v spalni kufre na zemi a cakam, ci tam oblecenie samo naskace, zatial sa mu nechce :grinning:
Jedna kamoska sa mi pred dvomi tyzdnami ponukla, ze sa pride pohrat s malou a pozriet novy byt, co mala byt v jej ponimani akoze pomoc pri stahovani. Som ju popytala, nech mi pride pomoct s balenim a akosi sa neozyva ... neviem preco? :grinning:
21. feb 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej... kamajka, náš pes neprdel.... on len kakal po byte.... :grinning:
21. feb 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute,, tak dobre, tak kakal.. :grinning:

Nika ty mas z toho stahovania riadny des... co?
21. feb 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... ešte si nezačala s balením...? Ja že už len čakáš kedy ťa odsťahujú... :wink:
Aj my sme boli kus von...už s novým kočárom :grinning: celkom oki to bolo :grinning:
21. feb 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzka s akym novym kocarom?
21. feb 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje uzasne technicke dieta mi znicolo predny nastavec pred klavesnicou :confounded: dufam, ze muz to nejak spravi.

zacala som balit uz v sobotu, ale nema to konca kraja. My s muzickom po troskach po nociach balime, aspon mam dobru vyhovorku ... :grinning:
Pivo mam kupene, keby ti stahovaci prisli aj pobalit... ked ja som taky strasne lenivy tvor :pensive: No dnes vecer musim zabrat a ukoncit kupelnu a obyvacku.
21. feb 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, uz ti prisla trojkolka? hod foto do albumu, nech sa pokochame :wink:
21. feb 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka som ti aj dnes kývala, ale si bola s mužíkom pri mestskom... Ivo už tlačil kočík taký staro-nový, ja som gabala psa :slight_smile: a šli sme akurát okolo drogérky Jakuba... tak ten môj hádam predám a za ten predaný som si kúpila tento. Idem bach foto... ale chvíľku strpenia
:wink:
21. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok