• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
autor
A u nas je ten problem, ze by aj bolo za co kupit ! Keby sa normalne s peniazmi robilo :angry:
23. feb 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti... však prídeš ku mne na kávu... :wink: Síce bude aj drahý doma, ale myslím, že bude rád... Ja len ráno odbehnem ku lekárke... ale to budem hneď naspäť...
23. feb 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lili to je v pohode. lenze my uz takto zijeme 5 rokov. ako ti najhnusnejsi zobraci a Milos pritom niekedy zarobi 45 tisic :angry: a ak aj ideme nieco kupit, tak vzdy len to najnajnajlacnejsie, uplnu prkotinu co sa za pol roka rozpadne :angry:
23. feb 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzka ako zajtra myslis? nerada by som otravovala.. Ved aj muzik a tak.. vies.. :pensive:
23. feb 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti nehrabalo... :grinning:
Lili... však aj mne to stačí... len niekedy by som chcela nové... napr.: teraz :grinning:
23. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, rychlo kuk do alba kym mi to nase minizvieratko nevymazu :slight_smile:
23. feb 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzka a naco ides k lekarke?
23. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otravovať nebudeš... Mám ešte aj z torty čo drahý piekol... :wink: Teraz je na zabíjačke... :grinning: povedal že mi donesie najesť...
Jaaaj...! Boha...! Veď zajtra je len nedeľa... hups...! Ja mám pomotané dni... to z tých prázdnin. Zajtra nemôžem... Peti... ja ťa pletiem. Prepáč!
23. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehooooooooooooooooooooooooo........!!!!!!!!!!!!!!!!
23. feb 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondelok idem ku lekárke... ale aj to ma teraz napadlo, že len o jednej do poradne... To aj vám tak niekedy preskakujú kolieska...? A malý má kus soplík, tak ani nechcem ísť ráno...
Som prepracovaná... Pomoooc...!!!
23. feb 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka - videla som tvoje zvieratko. ako sa vola? ja som mala tiez za tinedzerskych cias skrecka, jeden bol Kubo a druhy Izidor :sunglasses:
.. a mas krasne deticky :dizzy_face:

Zuzka - asi si prepracovana, ale to je ok, ja som mala tento tyzden miesto stredy stvrtok.. a kazdeho som presviecala, ze mam pravdu :sweat_smile:

Asi by sme mali vypnut :dizzy_face:
23. feb 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, to aj ja mam pomylene dni a tak... pohoda.. z toho si ani hlavu netreba robit...
Zuzka tak mam dojst zajtra lebo v pondelok?
Mala mi do skolky nepojde, lebo vraj nechce, ze nema tam kamaratov.. a je z toho smutna :frowning2:

Skrecok nema meno... Ja ho volam skrecok.. a malá ho volá Janko :grinning:
23. feb 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme raz mali tiež 2 škrečky a dali ame ich na balkon v lete, aby sa zohriali... no a večer sme zistili, že sa uvarili. V novom domove si požili presne jeden celý deň... Ale mali sme aj morské prasa, kozy, kačky, husy, zajace, myši, potkany, sliepky, mačky, psov, capa čo chodilô do základnej školy... :frowning2: To bola iná sranda... Došiel cap do školy ( však sa chcel asi učiť :unamused: ) a ja som sa len modlila, aby učka neprišla po mňa do triedy, že choď pre oca capa tu máte... :frowning2: No... ale ona došla... "Zuza hybáj za ocom, capa v škole máte" ja som sa taaak hanbila...!!! A všetci sa mi eštedlho smiali...
23. feb 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi tak to teda riadny trapas :grinning:
aj my sme mali ked sme boli skrecka a tiez sa nam tak uvaril.. to mi jedna blba "kamaratka" poradila, ze vraj ho mam at do velkej flase zavaraninovej a mam ho dat na balkon nech sa vyhrieva... no chudak.. sa spiekol.. :confounded:
23. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sme boli mali... :grinning: teda maleee
23. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mali sme kozu, ktorá keď bol na ihrisku futbal, chodila ho hrávať :grinning: :grinning: :grinning: My puberťáčky so segrou sme chodili na tribúnu futbalistou obzerať a v tom... Líza! A už sme utekali domov... aby nikto nevedel, žeje naša. A museli urobiť nútenú prestávku a oco išiel za ňou so slovami... "Líza kde máš byť" a ona méééé hybaj za ocom. Urobila to viac krát a potom ju oco musel viazať a ona z toho bola mimo...
23. feb 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam, s tymi vasimi potvorkami je celkom sranda.. ale ja by som uz ziadne zvieratko nechcela, velmi to bolelo, ked zomreli :frowning2: :cry:

a uz by som to este raz nechcela prezit.. :pensive:

zuzka - ty si teda z dediny, ked ste mali tolko zvieratiek? to musela byt ina sranda :sunglasses:
23. feb 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzka vy ste mali teda riadne zvery :grinning: :grinning: :grinning: inteligentne veru. jedno do skoly, druhe sa o sport zaujimalo. hi hi :grinning:
23. feb 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A raz nám spadla do čističky vôd a oco keď ju chúďatko vytiahol, tak tri dni ležala a mékala vodu :grinning:
autor
Lili ved Hnusta je DEDINA :grinning: oficialne je to mesto, ale inak zapadakov jumus bordel o nicom dedina
autor
Zuzka sa rehním hahahahahha :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm. no tak ja idem spat... alebo co robit.. ma boli chrbt tu pri PC..
Zuzka napis IP s telefonnym cislom tak ti teda zavolam.. tak zajtra ci v pondelok?
:slight_smile:
23. feb 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka - to mas pravdu, tym smerom na tisovec je to riadna bieda :confounded: Ako vsade tu naokolo.. :angry:
23. feb 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis Lili... je to des veru.. dnes som kukala taky dokument o zralokov.. ze modra laguna.. aaach to bolo nadherne.. som si tak vravela, ze preco som sa ja tam nenarodila... :frowning2: hoci aj ako domorodkyňa..
23. feb 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - no veru, uzila si si toho teda dost s tymi stvornohymi potvorkami :grinning:
autor
tak ahojte.. a majte sa krasne zasa do zajtra... paaaaaa a dobru noc :slight_smile:
A ešte sme mali super havrana... kradol starkej cigarety... a raz ho takto naháňala a šťavnato mu nadávala ( starká je obrech najtvrdšieho zrna) a šups... spadla do septika... Mala šťastie, že deň pred jej pádom bol vyberaný a že starká bola objemná... pazuchami sa zachytila a bola odretá ako zajac :unamused: ... a to mala šťastie, že nikto nebol doma... Chúďa Katka... tak sme ju volali... :grinning:
23. feb 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti... v pondelok...!!!
23. feb 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka - tak tam by som sa narodit nechcela, ja neviem plavat. bojim sa vody :confounded: Takze tam by som si nic neuzivala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre teda :slight_smile: tak sa este zajtra dohodneme tu na konovi..
a mali ste teda riadnu zabavu v detstve :grinning:

paaaaaaaaaa
23. feb 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok