Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
23. feb 2008

A u nas je ten problem, ze by aj bolo za co kupit ! Keby sa normalne s peniazmi robilo 😠

zuzkafuny
23. feb 2008

Peti... však prídeš ku mne na kávu... 😉 Síce bude aj drahý doma, ale myslím, že bude rád... Ja len ráno odbehnem ku lekárke... ale to budem hneď naspäť...

kamajka
autor
23. feb 2008

Lili to je v pohode. lenze my uz takto zijeme 5 rokov. ako ti najhnusnejsi zobraci a Milos pritom niekedy zarobi 45 tisic 😠 a ak aj ideme nieco kupit, tak vzdy len to najnajnajlacnejsie, uplnu prkotinu co sa za pol roka rozpadne 😠

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzka ako zajtra myslis? nerada by som otravovala.. Ved aj muzik a tak.. vies.. 😔

zuzkafuny
23. feb 2008

To ti nehrabalo... 😀
Lili... však aj mne to stačí... len niekedy by som chcela nové... napr.: teraz 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

Baby, rychlo kuk do alba kym mi to nase minizvieratko nevymazu 🙂

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzka a naco ides k lekarke?

zuzkafuny
23. feb 2008

Otravovať nebudeš... Mám ešte aj z torty čo drahý piekol... 😉 Teraz je na zabíjačke... 😀 povedal že mi donesie najesť...
Jaaaj...! Boha...! Veď zajtra je len nedeľa... hups...! Ja mám pomotané dni... to z tých prázdnin. Zajtra nemôžem... Peti... ja ťa pletiem. Prepáč!

zuzkafuny
23. feb 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehooooooooooooooooooooooooo........!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzkafuny
23. feb 2008

V pondelok idem ku lekárke... ale aj to ma teraz napadlo, že len o jednej do poradne... To aj vám tak niekedy preskakujú kolieska...? A malý má kus soplík, tak ani nechcem ísť ráno...
Som prepracovaná... Pomoooc...!!!

liliandax
23. feb 2008

kamajka - videla som tvoje zvieratko. ako sa vola? ja som mala tiez za tinedzerskych cias skrecka, jeden bol Kubo a druhy Izidor 😎
.. a mas krasne deticky 😵

Zuzka - asi si prepracovana, ale to je ok, ja som mala tento tyzden miesto stredy stvrtok.. a kazdeho som presviecala, ze mam pravdu 😅

Asi by sme mali vypnut 😵

kamajka
autor
23. feb 2008

Baby, to aj ja mam pomylene dni a tak... pohoda.. z toho si ani hlavu netreba robit...
Zuzka tak mam dojst zajtra lebo v pondelok?
Mala mi do skolky nepojde, lebo vraj nechce, ze nema tam kamaratov.. a je z toho smutna ☹

Skrecok nema meno... Ja ho volam skrecok.. a malá ho volá Janko 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

My sme raz mali tiež 2 škrečky a dali ame ich na balkon v lete, aby sa zohriali... no a večer sme zistili, že sa uvarili. V novom domove si požili presne jeden celý deň... Ale mali sme aj morské prasa, kozy, kačky, husy, zajace, myši, potkany, sliepky, mačky, psov, capa čo chodilô do základnej školy... ☹ To bola iná sranda... Došiel cap do školy ( však sa chcel asi učiť 😒 ) a ja som sa len modlila, aby učka neprišla po mňa do triedy, že choď pre oca capa tu máte... ☹ No... ale ona došla... "Zuza hybáj za ocom, capa v škole máte" ja som sa taaak hanbila...!!! A všetci sa mi eštedlho smiali...

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzi tak to teda riadny trapas 😀
aj my sme mali ked sme boli skrecka a tiez sa nam tak uvaril.. to mi jedna blba "kamaratka" poradila, ze vraj ho mam at do velkej flase zavaraninovej a mam ho dat na balkon nech sa vyhrieva... no chudak.. sa spiekol.. 😖

kamajka
autor
23. feb 2008

ked sme boli mali... 😀 teda maleee

zuzkafuny
23. feb 2008

A mali sme kozu, ktorá keď bol na ihrisku futbal, chodila ho hrávať 😀 😀 😀 My puberťáčky so segrou sme chodili na tribúnu futbalistou obzerať a v tom... Líza! A už sme utekali domov... aby nikto nevedel, žeje naša. A museli urobiť nútenú prestávku a oco išiel za ňou so slovami... "Líza kde máš byť" a ona méééé hybaj za ocom. Urobila to viac krát a potom ju oco musel viazať a ona z toho bola mimo...

liliandax
23. feb 2008

ako tak citam, s tymi vasimi potvorkami je celkom sranda.. ale ja by som uz ziadne zvieratko nechcela, velmi to bolelo, ked zomreli ☹ 😢

a uz by som to este raz nechcela prezit.. 😔

zuzka - ty si teda z dediny, ked ste mali tolko zvieratiek? to musela byt ina sranda 😎

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzka vy ste mali teda riadne zvery 😀 😀 😀 inteligentne veru. jedno do skoly, druhe sa o sport zaujimalo. hi hi 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

A raz nám spadla do čističky vôd a oco keď ju chúďatko vytiahol, tak tri dni ležala a mékala vodu 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

Lili ved Hnusta je DEDINA 😀 oficialne je to mesto, ale inak zapadakov jumus bordel o nicom dedina

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzka sa rehním hahahahahha 😀 😀 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

hm. no tak ja idem spat... alebo co robit.. ma boli chrbt tu pri PC..
Zuzka napis IP s telefonnym cislom tak ti teda zavolam.. tak zajtra ci v pondelok?
🙂

liliandax
23. feb 2008

kamajka - to mas pravdu, tym smerom na tisovec je to riadna bieda 😖 Ako vsade tu naokolo.. 😠

kamajka
autor
23. feb 2008

no vidis Lili... je to des veru.. dnes som kukala taky dokument o zralokov.. ze modra laguna.. aaach to bolo nadherne.. som si tak vravela, ze preco som sa ja tam nenarodila... ☹ hoci aj ako domorodkyňa..

liliandax
23. feb 2008

zuzka - no veru, uzila si si toho teda dost s tymi stvornohymi potvorkami 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

tak ahojte.. a majte sa krasne zasa do zajtra... paaaaaa a dobru noc 🙂

zuzkafuny
23. feb 2008

A ešte sme mali super havrana... kradol starkej cigarety... a raz ho takto naháňala a šťavnato mu nadávala ( starká je obrech najtvrdšieho zrna) a šups... spadla do septika... Mala šťastie, že deň pred jej pádom bol vyberaný a že starká bola objemná... pazuchami sa zachytila a bola odretá ako zajac 😒 ... a to mala šťastie, že nikto nebol doma... Chúďa Katka... tak sme ju volali... 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

Peti... v pondelok...!!!

liliandax
23. feb 2008

kamajka - tak tam by som sa narodit nechcela, ja neviem plavat. bojim sa vody 😖 Takze tam by som si nic neuzivala 😝

kamajka
autor
23. feb 2008

dobre teda 🙂 tak sa este zajtra dohodneme tu na konovi..
a mali ste teda riadnu zabavu v detstve 😀

paaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre