Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
23. feb 2008

Peťka IP

liliandax
23. feb 2008

kamajka - papaaaa

zuzka - ty len pokracuj s tvojimi zvieracimi historkami a ja sa tu nad laptopom usulam od smiechu.. manzel len kuka, ze co sa rehnim na obrazovku 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

A raz sme ocovi nakrížili s kamoškou zajace... a on nechápal že ako to mohli, keď sú každé v inom chlieviku... ale my sople sme im chceli dobre... že aby smutné neboli... a oni veru neboli 😀 ale to sme sa tak potom nesmiali keď to oco zistil...

zuzkafuny
23. feb 2008

A keď sme mali husy, tak ku nám nikto nemohol... a ani my 🙂 To boli najlepšie strážne psy...! A už ma nič nenapadá....

zuzkafuny
23. feb 2008

Jaaaj...!!! Ma teraz napadlo... Sme mali krásneho čierneho kocúrika a ten nemal nič milšie

liliandax
23. feb 2008

😀 😀 😀 aspon ste dopriali trochu zvrusa tym zajacikom

ako vidim, ty si sa teda nenudila, hm??

zuzkafuny
23. feb 2008

keď prišiel oco z roboty, ľahnúť si mu na brucho, ale predtým sa mu vykakať pri nohách... To zas ocovi nebolo moc smiešne, keď to musel zakaždým pratať, lebo mama odmietala... a tak sme mu zakázali vstup do domu... ☹
a už fakt nič 🙂

liliandax
23. feb 2008

my sme mali len jednu macku, ta bola "hlava rodiny", taky general.. nikto nemohol sediet v kresle, ked tam sedela ona 😠

a este toho psa.. ten bol pohodak 😵

zuzkafuny
23. feb 2008

to boli teda zážitky... 🙂 🙂 🙂 sa na tom stále smejeme, keď spomíname so segrami 😀 a brat bol vtedy malý 😀

liliandax
23. feb 2008

ved mozno ta este nieco napadne, nejake pikosky 😀

liliandax
23. feb 2008

aspon sa nebudes cudovat, ked tvoje deti nieco vyvedu.. ze po kom to asi maju??! 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

no... keď napadne, hneď to sem bachnem... Lili prídi v pondelok do Hnúšte 😉 na kávu 😉

liliandax
23. feb 2008

ja by som prisla.. ale nemam ako 😒 nemam vodicak 😖 a busom s malym neviem ist... a nemam ho ani kam supnut

v do rs nezabludite dakedy?

liliandax
23. feb 2008

tam malo byt vy do rs nezabludite.. 😅

zuzkafuny
23. feb 2008

no... tak moja Zuzka asi nevyvedie nič... celé roky ju na niečo navrávam... a nechytá sa. Ona sa narodila a už bola dobručká a slušnučká a poslúchala na slovko od malého malička... Nikto neveril, kým nevidel... hm... Dúfam malý niečo povymýšľa 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

Jasné... Peťka sľúbila, že mi dá vreckové keď sňou pôjdem na nákupy a dáme ti vedieť 😀

zuzkafuny
23. feb 2008

Tak sa idem aj ja dekovať... do sprch pot zmyť a stres tohto dňa a potom neviem... Pekný zvyšok večera... a možno sem ešte nakuknem až sa drahý dovtedy nezjaví... 😅

liliandax
23. feb 2008

no to teda dufam! snad nejaku kavu budem vediet aj ja uvarit... 😕

o nasich deturencoch by sa dalo popisat.. haaaafuuuuu stran, niekedy mi vlasy stoja dupkom, ze co ten moj cervik zas vyviedol.. tak bud rada, ze mas takych kludasov 😵

liliandax
23. feb 2008

zatial pa.. aj ja pojdem, len sa akosi neviem poskladat.. 😖

dobru noc! 😵

kamajka
autor
23. feb 2008

je tu este niekto< mne sa akosi neda spat...
Lili, mylsim, ale neviem.. no mozno ty vies.. nie je v RS nejaka lacna slobodaren?
sa mi zda, ze dakedy to bolo pri stanici v tych cinziakoch... dva su tam myslim..

kamajka
autor
23. feb 2008

no nikoho tu.. tak dobruuu a pekne sniky...
mne sa stale len ot om sniva, ako ma psy chcu zožrat 😖 ..
hm co uz.. asi som hrablá

kamajka
autor
24. feb 2008

Prajem krasne rano všetkym 🙂 🙂 🙂

mishelin
24. feb 2008

peti co tak zavcas rana? 😎

liliandax
24. feb 2008

ahojte!

kamajka - o ziadnej slobodarni neviem ☹ Ale tusim je v RS nieco ako Krizove centrum pre obete domaceho nasilia, nieco pre zeny.. neviem presne ako sa to vola a kde to je, ale v googli iste nieco najdes.
Potrebovala by si nejake ubytko? 😔

kamajka
autor
24. feb 2008

cauky..
Miska, muz siel na bus, tak sme chytro vstavali..

Lili, este neviem.. aj ma presla chut na rozvod ked uz je muz prec 😀
to len ked je doma tak to je fakt umenie s nim vydrzat..

mishelin
24. feb 2008

peti uz odisiel do prace?kedy pride?ale ked bol teraz doma tak ste si celkom dobre nazivali bo si sa nestazovala 😀 😉 😉

mishelin
24. feb 2008

kto je priamo z rs z vas?

kamajka
autor
24. feb 2008

Miska ano uz isiel do prace..

Co je tu tak ticho? Nikde nikoho.. si uzivate to krasne pocasie?
Aj my si budeme, ked vstane maly, pojdeme sa bicyklovat.. Teda Viki sa pojde bicyklovat 🙂
My sa na nu budeme kukat chichi.. Vzala by som aj malemu motorku.. ale nevie sa na nej vozit.. hmm.. 😀

kamajka
autor
24. feb 2008

A Miska nemozem sa stale len stazovat... Ved by ste tu mali zo mna hlavu ako Casper 😀
jaj a z RS je len Lili.. este bola Nika, ale ta sa vcera stahovala do Tornale.. Ja a Zuzka sme z Hnuste..

liliandax
24. feb 2008

halooo, halooo kde ze ste? asi sa tulate vonku, ked je takto krasne.. aj my sme boli s malym u svokry 😖 ale nastastie len kratko.. ale mne bolo dost aj to 😀

teraz ideme do Hypernovy, popri Rimave sa celkom dobre prechadza 😉

Dufam, ze ked sa vratim, vsetky tu budete v pozore konikovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre