Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
19. mar 2008

tiez mam rada cistu vodu odkedy som bola tehotna 😀 som zvyknuta na vodu doma v KE, tam pijem kludne z vodovodu. To, co je tuna v tornali radsej nekomentujem ... 😖

ozaj, dnes nam konecne namontovali zaluzie. Povodne mali prist minulu stredu, potom v piatok, pondelok, utorok a dnes poobede sa s malou obliekame na prechadzku a v tom niekto klope. Dvaja chlapici so zaluziami pod pazuchou, vyskereni sposobom "uz sme tuuu". Poslala som ich prec, lebo pri zameriavani som im 3x hovorila, aby pred montazou zavolali, lebo nie sme vzdy doma. Vtedy na mna pozreli tak divne ako keby si mysleli, ze kam moze chodit zena na materskej. Normalne som im povedala, ze mi ideme prec a zabuchla som dvere. Chudak muz potom musel vysvetlovat kolegovi ... 😀 Chlapici sa vratili poobede a slusne sa opytali, ci uz mozu montovat. Vsak ja ich tu vychovam 😀 😀 😀

joooj, zase nepracujem ... a mam len 15 minut

zuzkafuny
19. mar 2008

Nika... 😀
však... poriadok musí byť...!!! Banda jedna...!!! 😀
Ja by som im to nepovedala... by som sa bála, že neprídu... 😖 a čo potom...??? By som bola bez ☹

nika_ke
19. mar 2008

boze, teraz po sebe citam. Malo tam byt MY ideme, hroza, hanbim sa ☹

tiez som sa bala, ze nepridu 😀 ale ja som riadna sekera, mne nikto po hlave skakat nebude. 😀 Zaluzie nam trebalo prve dni, kym sme tu boli atrakcia a kopec ludi nam cumelo do okien. Sekretarka nam chcela zobrat firemne zaclony, pytala sa muza, ci nam ich netreba, lebo mi trvalo asi 2 dni, kym som umyla okna a dovtedy sme boli bez zaclon ako vo vyklade 😀 Lebo ja truba som ich najprv vyprala a nestihla umyt okna 😝

a najlepsie nakoniec - ked prisiel muz z roboty a chlapici montovali zaluzie na posledne okno, tak mi muz posepol, ze jeden monter nam kedysi do firmy dovazal tovar od dodavatela. Chlapik ked odchadzal bol prekvapeny, ze Riska ma uz 8 mesiacov, vraj len nedavno som este behala po firme. 😀 Juuj, to zas budu po dedine reci 🤐

nika_ke
19. mar 2008

nakoniec som robila az do teraz, lebo som sa tu zakecala. Mam dobry pocit, ze som opat nieco spravila.
Muzicek sa tu obsmieta, co tak asi chce ... hm, xixi 😵

liliandax
20. mar 2008

ahojte baby, som tu len na kukuk, mam nestihacky, ale ak maly zaspi, tak sa sem vratim 😵

zuzkafuny
20. mar 2008

Lili... ja som mojeho dala teraz do hajanu,. ale akosi sa mu nechce 😅 Ho mecee vtej postielke až mám strach, aby si nevybil aj zuby...

kamajka
autor
20. mar 2008

caute babče....

tak puzzle mam poskladane aj polepene,
tak už sa venujem Vam 🙂

Vy tu máte riadne debaty teda 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
20. mar 2008

foto nekomentujte 😀 😀 😀

zuzkafuny
20. mar 2008

Ale... nebuď skromná 😀 to foto je ako vždy super...!!! 😉 🙂

nika_ke
20. mar 2008

ahoj, mala driemka v sedacke, chudatko vystresovane od dokiny. Vazime malicko, len 7.210g, sme tesne na hrane tabuliek, ale mala vzdy tak malo priberala, takze je to podla dokiny v jej norme. Meriame 69cm. Riska je nas maly spunticek 😵 Zuby siroko daleko nikde. A ja krepa som zabudla povedat, ze mame sopliky 😒

Lili, odsavacku mali v zdravotnickych potrebach, ibaze ja som nemala so sebou prachy, ani muz nemal rano ziaden cash a oni kartu neberu. Na figu tu na slovensku 😖

kamajka, ako to robis, ze na kazdej fotke vyzeras perfektne? aj ja chcem taky pekny xichtik 😀
Puzzle si poskladala expresne rychlo. Aky obrazok si mala?

Idem popratat kuchynu, nachystat muzovi obed a netusim, kedy sa pobalim ...

zuzkafuny
20. mar 2008

Ani nezaspal... indián... dala som ho teraz. Napapkaný je, tak by ho mohlo zalomiť aspoň na hodinku 😅 Palec má v puse, takže to vyzerá sľubne... 🙂

zuzkafuny
20. mar 2008

No... on ešte nespí... čím ho uspať...???

nika_ke
20. mar 2008

Zuzka, skus rezance s makom 😀

nika_ke
20. mar 2008

vcera som sa stazovala na hnedu vodu a teraz pri vareni mi ju odstavili uplne 😖

kamajka
autor
20. mar 2008

😅 Nika tak s tou vodou je to teda riadne na figu..... 😒
Puzzle som mala tisickove, Narniu.... Nebolo to velmi tažke, ale dosť 😀 , hlavne ten rám.....
A k fotkám - retuš 😀 ale niektore fotky su tak otrasné, že ani retuš im nepomože.. 😀
na tejto sa malá inak blbo ksichtí... srandovná je..
ak chces Nika, tak posli nejaku foto emailom, a ja ti ju vyretušujem 🙂 🙂 🙂

Zuzi, ten tvuj nadělá s tým spaním 🙂
tiež sa pripájam k makovemu odvaru 😀

nika_ke
20. mar 2008

caute kocky,
voda nam znova ide krasne hneda 😖

Kamajka, 1000-ka je dost 😕 Vikinka je na tejto fotke podarena 😀 Ja ani poriadnu fotku s malou nemam 😢 iba v teplakoch. Snad teraz cez sviatky sa nieco pekne podari.

Uz som na 90% pobalena. Mala spinka, musim ju zobudit, aby spinkala aj v aute, inac opat pridem o hlasivky pri spievani jednu hodinu. Mrkne tu aj ked budem u nasich, no neviem ako casto mi to vyjde, vsak viete - najprv pecenie, potom masrktenie 😅

Kebyze sa mi tu nepodarilo kuk, tak vam vsetkym prajem krasnu, pohodovu a suchu velku noc 😉

zuzkafuny
21. mar 2008

Ahojte... nám kus nasnežilo a už sa to topí... no a malý búva 😀 Má pekné fotky s havom 😉

nika_ke
21. mar 2008

Ahojte, aj u nas snezilo cele doobedu.

Zuzka, vidim ze si namiesto jarneho upratovania robila poriadok v albume. Mas ho krasne zoradeny. Fotky s Misiacikom a Cerbym su nadherne. To sa ti fakt super podarilo 😵

Co zienky porabate?
Ja som rano upiekla babovku. Boli sme aj v Tescu, kupili sme malej na meniny penove puzzle a dve lopticky. Dedko jej chcel kupit plastove pieskovisko, ale podla mojho muza bolo prislis male, takze to dedkovi zrusil. Poslala som muza s ocom a malou na zahradu a idem este napiect metrovy kolac. Potom ma uz caka iba zranica 😀

liliandax
21. mar 2008

ahojte kocky! 😎 .. vobec sa neviem na konika poriadne dostat 😖 , moj chlap okupuje PC v jednom kuse 😠

aj tu rano snezilo, potom krasne svietilo slnko a nakoniec poobede kosa ako v Rusku ☹ No proste super!

vcera sme boli v LC, konecne som si kupila nieco na seba a co je zazrak, aj moj drahy si kupil rifle.. konecne.. on a nakupovat?? nehroziiii.. a nakoniec sme zakotvili v Tescu, minuli sme tam cely majland 😖

zuzka - tvoje fotky su krasne, Misko s havom je uplne perfektny! 😎

Nika - ako vidim, ty sa v tom peceni celkom vyzivas 😀 Nechces mi poslat nejaku kostovacku? 😀 😀 .. lebo ja piect teraz nebudem, zahajila som prostest, lebo naposledy sa mi obvykly zakusok nepodaril 😠 Tak som si povedala, ze rura dostane pauzu 😀

Musim letiet, moji chlapi sa hraju na psikov 😀 a uz nejako dlho po sebe havkaju 😕 😀

kamajka
autor
21. mar 2008

ahojteeeee, mate teda riadne pripravy...
ja to vsetko kaslem.... som unavena ako pes z tohto pocasia.... ☹

nika_ke
21. mar 2008

Lili, co pekne si si kupila? pochval sa ...
Ked chcem nieco fajne papkat, tak si musim napiect. My pecieme spolu s mamou a takmer vzdy sa pri tom pohadame, lebo kazda mame svoj sposob. To je nas sviatocny ritual 😀 Tentokrat ti kostovat radsej nedam, kolac sa nevydaril. Prvykrat sme piekli metrovy v maminej novej (2rocnej) elektrickej rure a kakaova cast nam splasla a bola v strede neupecena. Dala som ju este dopiect, ale vyzera trochu ako hrianky 😖 Neviem, ci z toho nieco bude ...
Aspon babovka je fajnucka. Posielam ti kusok ... leti ... 😅

Kamajka, to by chcelo nejaku vzpruhu a relax. Mali by sme ist niekam na Kanarske bez muzov a deti 😀

Mala vraj celkom dobre zvladla vylet s chlapmi. Len ked ju doniesli domov, odstavala jej ciapka na uskach. Presviedcali ma, ze to az v aute sa jej posunula a vonku mala aj kapucnu a urcite jej na uska nefukalo. Neostava mi ine, len dufat, ze hovoria pravdu 🤐 U nas totiz fukal vietor ako besny.

Lili, ty si minule spominala vrtajucich susedov. U nas dnes pod nami vrtali, buchali a pred pol hodinou zacali na plne pecky pustat elan 😠 Ked do osmej neprestanu, tak tam nabehnem. Su to novi ludia a cely blok ich ma plne zuby, lebo vkuse robia hluk 😠

liliandax
21. mar 2008

nika - no chvalit sa radsej nejdem, lebo ani nemam cim 😅 Ale hlavna vec, ze som spokojna, lebo uz som si dlhsi cas nevedela na seba kupit taku supravu (sportovu), furt by bud nesadla bunda alebo v nohaviciach som vyzerala otrasne. 😖 Teraz je to celkom v pohode, aj manzel povedal, ze vyzeras dobre 😀 a to tak casto nevravi 😝 😀

Aj ja ked chcem nieco sladke papat, mala by som si napiect.. lenze mne sa ani nechce 😒 A viem, ze mama je expert, takze do zajtra uz nejako vydrzim 😀 .. ale z tej tvojej babovky by som si dala 😅
Z toho nevydareneho kolaca si nic nerob, ja som pochodila naposledy podobne, myslela som si, ze ma trafi slak 😠 ked som videla, svoj konecny vytvor.

Jaaaaaj, to vrtanie! aj dnes bolo, ale len take mini.. ale buchot bol o to vacsi.. Petko sa vzdy tak nechapavo pozrie a povie BUCH BUCH 😵 .. dnes vraj sused robil nejaku policku na kvety, ktore su na chodbe - no fakt dolezita vec! 😠

zuzkafuny
22. mar 2008

čauky babuľky... 🙂
Ja piecť nemusím... môj drahý aj to rád robí 😅
Včera som o tretej zaspala a keď som sa zobudila, tak už ma čakali napečené čokoládové mafinky 😅 a na to že ich robil prvý krát, boli super... 😀
a potom ešte čína... prišli mu dcéry s frajermi, tak ich musel uhostiť 🙂
som sa bála že sa mi neujde... ale ušlo sa 🙂
Tak ja letím... drahý odbehol a každú chvíľku dobehne... papa

nika_ke
22. mar 2008

Lili, kazdy dobry nakup potesi 😅
Zuzka, dnes doobedu som si bola s mamou povyrazit do obchodov a v Teranove sa nejako pokazili, nic dobre tam nemali, takze som ti zle radila. Ale zato v inych butikoch by som si vybrala - mat tak 20r. a velkost 34 😀

Idem malej spravit obed, potom tu mrknem 😉

zuzkafuny
22. mar 2008

ja som mojemu dnes na obed len obyčajnú kašu zemiakovú a k tomu výživu... chutí mu to... Spukal takmer všetko a teraz som ho dala nech si kus pospí, tak uvidím... 🙂

nika_ke
22. mar 2008

Caute kocice 😉 ako sviatkujete?

my sme po slavnostnej veceri, z ktorej som chcela mat peknu fotku a bola z toho riadna sranda ... Risku som vyobliekala do peknych satociek, muz jej dal na ne skaredy podbradnik, sedela v stolicke a krmila som ju kasickou. Potom konecne dobehol muz aj s fotakom, tak sme sa chceli odfotit ako si vsetci strngame a zabudla som zobrat Riske misku z pultika. Ked sme sa dofotili, kukneme na Risku a ona mala celu kasu na satach, rucicky zababrane a usmev od ucha k uchu 😀 Esteze mala aspon ten skaredy podbradnik, ktory vacsinu zachytil.

Zuzka, kde si spasila takeho genialneho chlapa? On ti vari, pecie, struzlika, hmmm 😨 Keby ti este na kona dovolil chodit, tak ho nominujem na svateho 😀

Lili, vy budete cele sviatky u vasich? Tak to chapem, ze sa nemusis unuvat s pecenim 😉

Moj chlap bol doobedu skoro 2hod s malou, z toho 30min spala, nastruhal jej jablcko s ryzovou piskotou, nakrmil ju a hodinku sa hrali. Ked som prisla z nakupov, dal mi malu so slovami "och, ale som unaveny, potrebujem chvilu pre seba" a siel sa hrat na pocitaci 😖 Keby mal byt na materskej, tak asi skape. Len keby si zacal konecne vazit, co vsetko ja stihnem urobit cez den.
A najvacsie prekvapko sme mali pri krajani kolaca. On je nakoniec dobry 😅 suche kakaove cesto nasiaklo plnkou a je fajnucky. Esteze sme ho nezahodili.

Bambulka zmordovana celou familiou spokojne spinka. My si ideme zahrat s nasimi kanastu. Vcera sme im to nandali. Dufam, ze aj dnes nam pojde karta 🙂

liliandax
22. mar 2008

cafte baby, tak sa hlasim aj ja 😀 Skor sa ani nedalo, dnesny den (a vacsinou aj vcerajsok) bol taky "iny".. nooooo.. maly za cely den spal 45 min. 😖 co pri nom je uplne nezvycajne, kedze on je riadny spachtos.. takze cely den aj tak vyzeral.. presne ako pocasie ☹ Viac bol umrncany ako vysmiaty.

zuzka - toho tvojho by si mohla obcas poslat aj sem, zisiel by sa! 😎 To by som si pozrela, ako ten moj stoji za sporakom 😀 Neverim, ze okrem prazenice je schopny nieco vykuzlit. Ale nastastie, on ani nie je nejaky papkac (preto aj tak vyzera - ako vyzla), takze ani ja to nemusim za tym sporakom prehanat 😀 U nas sa vari vacsinou len kvoli malemu 😅

Nika - my nejako extra nesviatkujeme, u nas to nie je tak, ze sa vyobliekame a papame spolu. V podstate ani nemam pocit, ze je nejaky sviatok 😕 Ale zajtra sa k nasim chystame, uz mi v panelaku je nejak tesno.

Prave nedavno mi odisli kamosky, mala som tu navstevu 😎 Po dlheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej dobe. Dobre padlo, s niekym si pokecat. Odo mna sa presunuli do "nasho" pajzlu, ja bohuzial nemozem, kedze dnes ma "vychadzku" moj manzel 😀 Takze ja sedim a chatujem 😉
Ale som unavena ako pes, co je najhorsie, ani nemam dovod byt vycucana. Mozno ma dnes zmordovala Hypernova, bola som tam s rodicmi a tam bolo milion ludi. Vsetci kupovali akciovy cukor 😀 Bol to fakt riadny cirkus 😝

Idem sa kuknut na maleho, nezda sa mi, ze ma taky nepokojny spanok ☹

.. ale este sem isto nakuknem 😵

zuzkafuny
23. mar 2008

ahojky... je tak pekne von, tak sme sa boli prejsť... a za chvíľku ku svokrovcom na obed 😀
Ja veľkú noc vôbec nemusím a ani nič nechystám... to je jeden z mála sviatkov, ktorý mi absolútne nič nehovorí a keby ho chceli zrušiť, tak by mi to vôbec nevadilo... 😖
Neviem či som sa už chválila... 21.03. poobede, sa Mišiačik pustil chodiť 😀 😀 😀 a teraz už len cupitá a cupitá... síce ešte ako opitý františkán, ale čochvíľa to bude dokonalé 😀
Dcéra mojej polovičky býva v BB a povedala, že Teranova je celkom fan obchod... a môj drahý povedal, že sa teda pôjdeme previezť a dačo si tam vyberiem... A moja dievka má narky 27, tak by sme to mohli spojiť... Musím povedať drahému... a rovno si môže kúpiť aj ona... 😀
idem mrk na polievku... 😉

liliandax
23. mar 2008

ajojte.. aj tu je dnes krasne, konecne! chlapov mam vonku, lebo maly posledne dni nechce vobec spat, by ste mali vidiet, aky cirkus robi, pri kazdom zaspavani ☹ takeho splaseneho som ho este nevidela, neviem, co sa deje.. mozno to budu opat zubky, my sa s nimi len trapime 😢

zuzka - malemu Miskovi gratulujeme!!! tesime sa s vami. 😎 tak teraz uz budes mat Miska uplne vsade 😀
Na tu Terranovu som zvedava, ci si nieco vyberies.. lebo kamoska mi vravela (robi v BA), ze sa nejako pohorsili 😒 kym som ja bola v BA, dalo sa tam vybrat. NAjma vo vypredajoch 😀 😵

idem.. do kuchyne 😝

.. ale nechce sa mi 😀

liliandax
23. mar 2008

nika - ozaj, ako dopadla vcera vasa kartovacka? 🙂 .. ja to vobec neviem hrat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre