• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
kamajka - pa pa a skus sa vyspat :wink:
29. mar 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze, ja som bola v tom, ze aj zajtra v noci sa prestavuju hodinky, esteze ste ma dali do obrazu :grinning:

Kamjka, pekne snicky :pensive:
29. mar 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame nocnik uz kupeny, odlozeny pod postielkou, s mackom pooh a je rovnaky ako vanicka. Tiez nam asi bude treba jeden nocnik k nasim, ved nebudeme vlacit este aj to, tak tiez mrknem na tu stolicku. Vdaka za tip, Kamajka :wink:
29. mar 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, asi si sla aj ty spat, tak dobruuu :pensive:
29. mar 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde v mudrych knihach som citala, vraj dieta si ma samo vybrat nocnik.. potom ma k nemu "lepsi vztah" :confused:
29. mar 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si este tu, tak ja som este chvilinku tu :dizzy_face:
29. mar 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. ja sa totizto okrem konikovania aj hram :grinning: na en.prizee.com :dizzy_face:
29. mar 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty toho stihas :slight_smile:
ja som sa stihla povenovat muzickovi :dizzy_face:
29. mar 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiham.. stiham, ako tak :grinning:
ten moj kuka stroskotanca, ale ci to dokuka, je otazne, unaveni sme ako kone :pensive: .. po dnesku papiere nechcem ani vidiet a to zajtra pokracujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, a este stiham jest cokoladu :grinning:

no ale neviem, ci to s tymi brusakmi pasuje :astonished: :slight_smile:
29. mar 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od kedy zacinas brusakovat? od zajtra?
ja si vzdy poviem, ze od zajtra isto :grinning:
29. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to treba postupne.. takze mozno od zajtra :grinning:

lenze manzel povedal, ze bude prisne stat nado mnou a pocitat ich.. tak neviem, ako ho oklamem?! :grinning:
29. mar 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked bude na sluzobke niekde na dalekom vychode, tak nema sancu pocitat :grinning:
musim si aj ja vymysliet nejaku riadnu motivaciu, kde ja som zavisla na cokolade :confounded: a neviem, ci bez nej prezijem ja aj vsetci okolo :astonished:
29. mar 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked uz sa pustim do cvicenia, tak so vsetkym, aj so zdravou stravou, nech to ma nejaky efekt.
co tak sibnut carovnym prutikom?
29. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme spat, ktovie, kedy sa mala rano zobudi. Ci si vsimne posunuty cas? :grinning:
dobru noc :pensive:
29. mar 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - zajtra nieco vymyslime :wink:

dobru nocku :pensive:

.. aj ja uz spim :pensive:
29. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaaaaaauteeeeeee babyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ste tu ešte popisali chi :slight_smile:

My sme dneska boli uspešní s nočníkom, a to od rána už dvakrááááááát :slight_smile:
ja sa tak teším, chi, len dufam, že to nie je predčasná radosť :confounded: :slight_smile:

A dokonca druhýkrát malý ani neplakal, ale sa smial, to bolo poprvykrat čo sa pri cikani smial,
spolu sme si potom zatlieskali, odniesli ciku do zachoda a zakyvali sme jej "paa paaaaa" :grinning:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
jeeej, Kamajka, vy ste mali krasne uspesne rano, blahozelam k piskaniu do nocnika.

u nas rano trosku chaoticke. Isla som zehlit, muz mi pomahal skladat pradlo zo susiaka a siel ho odlozit, tak ma popytal, nech postrazim malu na roztiahnutom gauci, nech nezleti. Ja tapa som nechala zehlicku polozenu horucou plochou na doske! V zivote som nieco take nespravila. No a o chvilku bol taky smrad, sme museli pol hodinu vetrat :angry:
30. mar 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika dakujeme. :slight_smile:

Stou žehličkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to si mala teda krááásne ráánečko :grinning:

Nevadí, stáva sa. Nabuduce budeš opatrnejšia. :wink:
30. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne teda dnes ide ... :confounded:
nejako mi uniklo, ze muzove narodky su v pondelok, myslela som, ze az niekedy v polke tyzdna a planovali sme oslavu u nasich v KE. 2 darceky som zabudla u nasich. No a muz si zmyslel, ze chce oslavovat dnes, lebo zajtra je hokej :angry: Rychlo som teraz bezala do obchodu nakupit suroviny na kolac, jasne, ze nemali co potrebujem, takze z kolaca dnes nic. Jooj, muz je nasraty :frowning2: aspon mu dnes vecer spravim chlebicky a slubila som mu kolace a dobru veceru na zajtra popri hokeji.
30. mar 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... ďakujem pekne...!!! Stetoho napísali...!!! :grinning: Lili to je super dohoda :grinning: A Nika nebuď smutná... ja sa tiež neviem ani len k brušákom dokopať. A stehná mám také hrubé ako kyjačiská... hrôza.
Ja som vzdala večer netovanie... toto moje je nejaké podráždené...
fuuuj... niečo tu smrdí a statočne... no synok sa dosral. Prídem večerom... a kuknem aj Peti album nestíham teraz.
Pekný slnečný dníček...
Inak NIka sme dva ku dvom
Dva hajzľové pavúky :grinning: a dve my :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ani nevedela že sa čas menil... :slight_smile: mi kamoška vonku hovorila... Ale drahý pomenil... on sa v správach dozvedel...
30. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti pekné fotky :slight_smile: a malému sa tiež začínajú vlásky točiť...??? Aj tomu mojemu by sa mohli začať...!!!
30. mar 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky :sunglasses:

vonku je tak krasne, ze sa ani nedivim, ze nesedite za PC :grinning:

.. ani ja teraz nemozem, cistim orechy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juj, ale sa mi vobec nechce :frowning2:

a neviem, ci tu vecer budem, vcera ten moj na mna cely vecer zazeral, ked som fest tukala do klavesnici.. tak dnes mu asi PC prenecham :angry:

Kamajka - gratulujem k uspechu!!! je to super, dufam, ze sa coskoro aj ja budem moct pochvalit :wink:

uz letim prec... :unamused:
30. mar 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute :sunglasses:
30. mar 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miška..!!!
30. mar 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako sa mate?co nove vo vseobecnosti? :wink:
30. mar 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška... čítaj do zadu... lebo ja si to už ani nepamatám. Niekedy mám pocit, že nemec jemôj kamarát :wink: :slight_smile: myslím alzheimera :confounded:
30. mar 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, haloooo! kde ste? :dizzy_face:
30. mar 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka velmi este oci nenamaham kym nie su fit :wink:
30. mar 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok