Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
liliandax
29. mar 2008
kamajka - pa pa a skus sa vyspat 😉
nika_ke
29. mar 2008
booze, ja som bola v tom, ze aj zajtra v noci sa prestavuju hodinky, esteze ste ma dali do obrazu 😃

Kamjka, pekne snicky |-|
nika_ke
29. mar 2008
my mame nocnik uz kupeny, odlozeny pod postielkou, s mackom pooh a je rovnaky ako vanicka. Tiez nam asi bude treba jeden nocnik k nasim, ved nebudeme vlacit este aj to, tak tiez mrknem na tu stolicku. Vdaka za tip, Kamajka 😉
nika_ke
29. mar 2008
Lili, asi si sla aj ty spat, tak dobruuu |-|
liliandax
29. mar 2008
niekde v mudrych knihach som citala, vraj dieta si ma samo vybrat nocnik.. potom ma k nemu "lepsi vztah" =-)
liliandax
29. mar 2008
ak si este tu, tak ja som este chvilinku tu x-)
liliandax
29. mar 2008
.. ja sa totizto okrem konikovania aj hram 😃 na en.prizee.com x-)
nika_ke
29. mar 2008
ty toho stihas 🙂
ja som sa stihla povenovat muzickovi x-)
liliandax
29. mar 2008
stiham.. stiham, ako tak 😃
ten moj kuka stroskotanca, ale ci to dokuka, je otazne, unaveni sme ako kone |-| .. po dnesku papiere nechcem ani vidiet a to zajtra pokracujeme :-p
liliandax
29. mar 2008
jaaaaj, a este stiham jest cokoladu 😃

no ale neviem, ci to s tymi brusakmi pasuje :-o 🙂
nika_ke
29. mar 2008
od kedy zacinas brusakovat? od zajtra?
ja si vzdy poviem, ze od zajtra isto 😃
liliandax
29. mar 2008
to treba postupne.. takze mozno od zajtra 😃

lenze manzel povedal, ze bude prisne stat nado mnou a pocitat ich.. tak neviem, ako ho oklamem?! 😃
nika_ke
29. mar 2008
ale ked bude na sluzobke niekde na dalekom vychode, tak nema sancu pocitat 😃
musim si aj ja vymysliet nejaku riadnu motivaciu, kde ja som zavisla na cokolade :-S a neviem, ci bez nej prezijem ja aj vsetci okolo :-o
nika_ke
29. mar 2008
a ked uz sa pustim do cvicenia, tak so vsetkym, aj so zdravou stravou, nech to ma nejaky efekt.
co tak sibnut carovnym prutikom?
nika_ke
29. mar 2008
ideme spat, ktovie, kedy sa mala rano zobudi. Ci si vsimne posunuty cas? 😃
dobru noc |-|
liliandax
29. mar 2008
nika - zajtra nieco vymyslime 😉

dobru nocku |-|

.. aj ja uz spim |-|
kamajkaautor
30. mar 2008
čaaaaaauteeeeeee babyyyyyy 🙂 🙂 🙂

ste tu ešte popisali chi 🙂

My sme dneska boli uspešní s nočníkom, a to od rána už dvakrááááááát 🙂
ja sa tak teším, chi, len dufam, že to nie je predčasná radosť :-S 🙂

A dokonca druhýkrát malý ani neplakal, ale sa smial, to bolo poprvykrat čo sa pri cikani smial,
spolu sme si potom zatlieskali, odniesli ciku do zachoda a zakyvali sme jej "paa paaaaa" 😃

🙂 🙂 🙂
nika_ke
30. mar 2008
dobre ranko,
jeeej, Kamajka, vy ste mali krasne uspesne rano, blahozelam k piskaniu do nocnika.

u nas rano trosku chaoticke. Isla som zehlit, muz mi pomahal skladat pradlo zo susiaka a siel ho odlozit, tak ma popytal, nech postrazim malu na roztiahnutom gauci, nech nezleti. Ja tapa som nechala zehlicku polozenu horucou plochou na doske! V zivote som nieco take nespravila. No a o chvilku bol taky smrad, sme museli pol hodinu vetrat ]-(
kamajkaautor
30. mar 2008
Nika dakujeme. 🙂

Stou žehličkou :-N :-N :-N to si mala teda krááásne ráánečko 😃

Nevadí, stáva sa. Nabuduce budeš opatrnejšia. 😉
nika_ke
30. mar 2008
no, mne teda dnes ide ... :-S
nejako mi uniklo, ze muzove narodky su v pondelok, myslela som, ze az niekedy v polke tyzdna a planovali sme oslavu u nasich v KE. 2 darceky som zabudla u nasich. No a muz si zmyslel, ze chce oslavovat dnes, lebo zajtra je hokej ]-( Rychlo som teraz bezala do obchodu nakupit suroviny na kolac, jasne, ze nemali co potrebujem, takze z kolaca dnes nic. Jooj, muz je nasraty 😞 aspon mu dnes vecer spravim chlebicky a slubila som mu kolace a dobru veceru na zajtra popri hokeji.
zuzkafuny
30. mar 2008
no... ďakujem pekne...!!! Stetoho napísali...!!! 😃 Lili to je super dohoda 😃 A Nika nebuď smutná... ja sa tiež neviem ani len k brušákom dokopať. A stehná mám také hrubé ako kyjačiská... hrôza.
Ja som vzdala večer netovanie... toto moje je nejaké podráždené...
fuuuj... niečo tu smrdí a statočne... no synok sa dosral. Prídem večerom... a kuknem aj Peti album nestíham teraz.
Pekný slnečný dníček...
Inak NIka sme dva ku dvom
Dva hajzľové pavúky 😃 a dve my 😃 😃 😃
zuzkafuny
30. mar 2008
Ja som ani nevedela že sa čas menil... 🙂 mi kamoška vonku hovorila... Ale drahý pomenil... on sa v správach dozvedel...
zuzkafuny
30. mar 2008
Peti pekné fotky 🙂 a malému sa tiež začínajú vlásky točiť...??? Aj tomu mojemu by sa mohli začať...!!!
liliandax
30. mar 2008
cafte kocky 😎

vonku je tak krasne, ze sa ani nedivim, ze nesedite za PC 😃

.. ani ja teraz nemozem, cistim orechy :-p Juj, ale sa mi vobec nechce 😞

a neviem, ci tu vecer budem, vcera ten moj na mna cely vecer zazeral, ked som fest tukala do klavesnici.. tak dnes mu asi PC prenecham ]-(

Kamajka - gratulujem k uspechu!!! je to super, dufam, ze sa coskoro aj ja budem moct pochvalit 😉

uz letim prec... :-|
mishelin
30. mar 2008
caute caute 😎
zuzkafuny
30. mar 2008
ahoj Miška..!!!
mishelin
30. mar 2008
tak ako sa mate?co nove vo vseobecnosti? 😉
zuzkafuny
30. mar 2008
Miška... čítaj do zadu... lebo ja si to už ani nepamatám. Niekedy mám pocit, že nemec jemôj kamarát 😉 🙂 myslím alzheimera :-S
liliandax
30. mar 2008
haloooo, haloooo! kde ste? x-)
mishelin
30. mar 2008
zuzka velmi este oci nenamaham kym nie su fit 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli