• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
Zuzka, fiiiiha, to si sa riadne odviazala pri vybere :wink: len si si asi nevsimla popis pri kociku "moderný mestský kočík" :grinning: dufam, ze sa vsetky neurazite :zipper_mouth: ale s tymto kocikom by som isto spravila rozruch aj v nasej najvacsej vychodniarskej dedine :grinning: Za to si viem predstavit vychadzky s nim v takych mestach ako Vieden, Pariz, nahodena ako ta kocka na fotke s hlbokym kocikom, ktora vobec nevyzera ako zena po porode. Ked budes mat tretie babo, tak s nim iste rozprudis stojate hnustianske klebetne vody :dizzy_face:
2. apr 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... to by som najskôr musela vyhrať :sweat_smile: a potom... zmeniť image. Lebo rifle, botasky, obyčajné tričko, tak to by k nemu nešlo... :cry: :cry: :cry:
stačí...!!!
:wink:
2. apr 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzka! ani nie si vo vybere narocna :grinning: Ale mas pravdu, na nase pomery nielen ze je cenovo nedostupny, ale sa ani ku mne by sa teda vobec nehodil :confounded: A mne sa ani nepaci :grinning:
A asi by som dostala infark, keby Petko dohryzol taky krasny kocik, staci, ze na tomto nasom pozicanom si brusi zuby :sweat_smile:
2. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili :grinning: a kde ste všetky...??? Ja už za chviľku idem letieť... začína sa mi driemať, tak aby som kus dospala nedospaté... až sa podarí :slight_smile:
2. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :wink:

moji chlapi uz buvaju, tak mam volnu ruku :grinning:

... na chatovanie :sunglasses:
2. apr 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na kamosku, je v Londyne a takto po veceroch si zvykneme pisat :sunglasses:

tak dufam, ze aj dnes sa objavi :dizzy_face:
2. apr 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj má čapnuté a polihuje v obývačke... :sweat_smile:
ale to vládze prísť kuk či sa vzdelávam, alebo chatujem... :grinning:
no jasné že sa vzdelávam :grinning: :grinning: :grinning:
čo ste dnes porábali...???
my sme boli doobedu kus von a poobede som ani nešla, lebo to vyzeralo na dážď a nakoniec sa pustilo poprchávať len pred večerom.... tak sme sedeli doma :grinning:
2. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hľadám nejakú dobrú stránku o skalkách... si chcem urobiť takú mini...
2. apr 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čapnute?? dobry vyraz :grinning: .. ten moj mava striknute :grinning:
Ale teraz je KO, nejako ho obtazuju sople a vraj ho boli hlava.. no vyzeral tak, ze nesimuluje :sweat_smile:

My sme boli aj doobedu vonku, maleho som s placom tahala zo smykacky :frowning2: Nejako rychlo si na to zvykol :sunglasses:
poobede sme boli v Hypernove, musela som turbo rychlo kupit nejake blahozelanie k sobasu.. nas dobry kamos sa v sobotu zeni :sunglasses:

Zas naopak, iny sa rozvadza :unamused: a dalsi mal minuly tyzden pohreb :frowning2:

No fakt je ten zivot nevyspytatelny :pensive:
2. apr 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sa vzdelavas o skalkach? :wink:
2. apr 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...
Moja Zuzka hovorí... Je poštípaný...??? :grinning: :grinning: :grinning:
Ešte som nikdy neskalkovala... tak uvidím ako mi to pôjde :sweat_smile: ale zas nikto učený z neba nespadol...
Vôbec neviem ako na to... miesto už mám. To je základ... nie...???
2. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne! zaklad je najdolezitejsi.. :dizzy_face: Treba k tomu asi nejake skaly :grinning: a nejake kvietky.. pred nasim panelakom som videla nejake skalne ruze, ak chces, poziciam si odtial nejake :wink: :grinning:
2. apr 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no :grinning: práve som skončila na tejto stránke... pekné to tam majú... ja potrebujem podrobnosti :grinning:
díky :wink:
2. apr 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco su ti podrobnosti? :sweat_smile:
2. apr 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ty si sikovna, zrealizuj sa naplno a preskusaj fantaziu :wink:

a nezabudni potom tam pustit hava.. tak ako ten nas, kym sme este mali ako taku "skalku", tak rad ju "prerabal" :grinning:
2. apr 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mu prerobím hrabľami po chrbte...!!! To je v takom briežku a tam sa mu zle chodí... budem dávať pre istotu pozor...!!! Dnes rozťahal po celom dvore všetky topánky nechané vonku... Ešteže ho máme taký malý a nemusela som ich toľko hľadať...
2. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Ako vidim, nenudis sa :dizzy_face:
.. mne nieco podobne robi po byte Petko, len neroztahuje topanky, ale len snurky z nich.. a potom ich schovava :grinning:

ako si na to s hladanim?
2. apr 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... našla som nejakú stránku
http://www.agrobon.sk/mojazahrada/cyprustek.htm
a je tam celkom pekný prehľad... a potom pohľadám ceny
2. apr 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej stranke mi chybaju viac fotiek.. lebo mne tie nazvy nehovoria nic :confounded: Ty sa v tom vyznas?? :confused:

ja hladam nieco na musky.. mam ich cely byt :angry: porazi ma..
2. apr 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tie čo majú v ponuke, sa dá kliknúť a máš tam k tomu veľmi pekné obrázky... či sa páčia len mne...??? :sweat_smile:
na mušky mne zabrl Cyper...
2. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis! na to som neprisla :grinning: Ktore sa ti pacia? :dizzy_face:
2. apr 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu! tak ich je tam dosť... z hlavy ti nepoviem... :sweat_smile: a to by som musela znova hľadať... Ale vieš ty čo...??? Urobím skalku abude sa kolavdovať... a keď neurobím, bude sa tiež kolaudovať... :sweat_smile: :confused:
2. apr 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim!!! :wink:
... no ale musis si svihnut, slnieckove pocasie je tu co by dup.. idealne na kolaudaciu :dizzy_face:

pocuj.. kde sa tulaju nika s petou?? :confused: :slight_smile:
2. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.victoria-trvalky.sk/cennik_ot.php
aj tu je toho habadej a dokonca aj s cenami...

no ja ti neviem kde sa tie túlajú... nemajú dámsku jazdu...??? A my poctivo doma sedíme :angry:
2. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vedela by som si vybrat :slight_smile: Len to by som musela mat na to nejaky flek a najma vztah k tomu :sweat_smile:
Ale vysledny efekt musi byt super! :dizzy_face:

s tou damskou jazdou radsej neprovokuj :angry: Alebo zeby?? :grinning:
2. apr 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.. možno... tak ja idem do hajan... dobrú noc a pozdrav ženy až sa tu ukážu... papa
2. apr 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, prajem pokojnu nocku :pensive:

.. neviem, ci tu budem, som na pol nohy v posteli :wink:
2. apr 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocice,
tak ja makam a vy tu klabosite :unamused: :grinning:

Moj muz je asi tiez uz nacinkany, ale bohvie kde mu koniec? Este nie je doma a to sluboval, ze pride o 21h. Dala som mu vychadzku do 24h, tak snad trafi domov. Siel na pansku jazdu a odo mna vydrankal 1.000 Sk. Som zvedava, kolko z toho mi vrati. Tipujem 0Sk.

Zuzka, so skalkou ti neporadim, ale zajtra kuknem tie linky co si dala a ulozim si ich. Mozem ti helfnut akurat so skalami. Mame ich celu kopu na zahrade, take obrovske :grinning:

Lili, blahozelam k Petkovmu uspesnemu pisaniu na nocniku.

moja mala ma stale vyrusi pri pisani na konovi a potom nestihnem reagovat na vsetko, co som chcela. Radsej odoslem aspon to, co mam napisane, lebo tento kon vybity ma hned odhlasi a prispevok je fuc.

Zajtra poobede idem do KE, este nemam nic zbalene, snad to zajtra stihnem.
Idem aj ja spat, i ked to bude len take driemanie, lebo ja nezaspim, kym chlap nie je doma :confounded:

prajem dobru noc, najma Zuzke a Miskovi :wink: :pensive:
2. apr 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... Nika... že ho to baví :confounded: do 2hod. sa zobudí aj sedem razy a potom už spí...
a nieže by som išla spať, ale kukala som večer celkom dobrý film no... a teraz ho opakujú :angry: tak mi treba...!!!
Skaly by sa zišli :slight_smile:
a inak už mám z toho guľáš... je toľko kadejakých krásnych skalkových kvetov... :slight_smile:
Pekne dojdite domov a pozdrav Košice... my si vystačíme aj s mini mestečkami :wink: ... že ženy...?!
Ako dopadol drahý tvoj Nika...???
Môj lepšie ako minule... :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok