Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
9. apr 2008

zienky!! moj sa zdekoval spat! jupiiii 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

Nika... ja som kojila 8 mesiacov...
Ženy...!!! Ale aké som vám mala kozy...!!! aaah...!!!

nika_ke
9. apr 2008

predtym som brala novynette, to bola paradicka, ale aj som ju poctivo chrumala, teraz to lajdacim, ale aspon ma 100% ucinnost, lebo muz sa mi oblukom vyhyba 😀
Momentalne sa urazil, ze sa mu nevenujem, siel pozerat panelak.

Zuzi, chystaj opekacku, sme uz pomaly na ceste k tebe 😎

zuzkafuny
9. apr 2008

oki 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

ja som taka černa ofce, ja som kojila Viku len tri mesiace a maleho ešte menej, iba dva.... On mi bol z materskeho mlieka zduty ako somalčan 😢 jaj sme si odžili.... fuuu.. už by som nechcela veru.. A to som nejedla nič!
taka som bola hladnááá ☹
ale už sme ok, pohodka, len ten pipik sa mi zase akosi nezdá 😖

liliandax
9. apr 2008

nika - ja som kojila malo.. a pritom som mala mlieka, az striekalo ☹ Len maly sa nevedel prisat, mali sme prirasteny jazyk 😒 tak potom mi mlieko odislo uplne 😢

zuzka - tak tie kozy by som brala 😀

nika_ke
9. apr 2008

Ja toho uz tiez vela nenakojim, 4x za den. No je to pohodlnejsie vytiahnut cicu ako robit UM.
Najkrajsie kozy som mala pocas tehotenstva take fajne plne, aj ciarka uprostred sa mi spravila 😵 a teraz mam vytahane gajdy 😖 😝 hroza. BUdem si musiet kupovat drahe podprsky, co to zakryju.

kamajka
autor
9. apr 2008

inak, ja HAK neberiem, brala som Triregol či take dačo, ale z toho sa mi cievy rozširovali, mala som hemoroidy a take hovadiny kadejake, potom som brala Triqilar ale z toho mi byvalo zle a som sa vyhadzovala na prsiach, som sa bala že mi chlapy na ceckoch narastu, lebo aj o tom som počula už, no a napokon som brala Regulon, ale z toho som mala cely mesiac krámy, no hroza, tak aj to som vysadila, a povedala som že u mna teda už antikoncepčne tabletky nehrozia..... A ešte ten dllllhočizny pribalovy letak s tými nežiaducimi učinkami.... Moja segra ked to videla, tak sa v krčoch zvijala.... Jej je z takych veci zle 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

Lili... mala som 😖 Nika... ja mám teraz také vyrážky ☹
Keď by som si jebáky vytláčala aj naprsiach, isto si ich pomýlim 😀 😀 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

Peti chlapy na ceckoch... hm... to nie je zlé 😀 😀 😀
Ja beriem Chloe... celkom fajn...

kamajka
autor
9. apr 2008

Nika ja mam tiež psie uši alebo možme to nazvat aj sušene slivky 😀
ale použivam krem od Avonu, asi mesiac, a take mam fajnučke kozy od neho že sa sama čudujem.
Parada.

liliandax
9. apr 2008

peti - ja som brala tiez ten regulon, ale presne som mala ten isty problem ako ty.. este stastie, ze ja vacsinou vzdy viem, kedy mam plodne dni, brucho ma boli ako svinu 😝

zuzka - 😀 😀 😀 porovname?? 😀 😀 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

no ja sa zase uchechtavam, malo to byt chlpy 😀 😀 😀

keby ste ma videli jak sa tu smejem tak rovno kazajku by ste doniesli... 😀
že chlapy na ceckoch.... hahaha

kamajka
autor
9. apr 2008

no aj ja viem kedy mam plodne dni. Velakrat som nefunkčná vtedy... normalne zdochynam, ani postavit na neviem, tobož nie chodiť...

nika_ke
9. apr 2008

to mi je luto, ze ste mali problemy s kojenim. ja som v porodnici takmer nekojila, mala schudla 500g, prikrmovali ju, z porodnice som sla rovno do lekarne kupit UM. Ale nastastie prve 2 tyzdne bola u mna mama a ta ma podporovala. Bradavky ma neskutocne boleli. Ked som si malu prikladala,mala som slzy v ociach, zuby zatate, brrr 😢 aj teraz mi naskakuje husia koza ... Pediatricka, ktoru mame v RS, k nam prisla z dovolenky hned na druhy den. Nakazali mi iba kojit a podarilo sa nam rozbehnut. Bez tejto pomoci by sme boli prakticky od narodenia na UM.

Peti, pipik pekne natieraj s repikom ako predtym, ked sa ti nevidi. Prevencia nezaskodi.

liliandax
9. apr 2008

peti - ved aj ja citam.. ze chlapy??? 😀 kde by sa tam vzali?? 😀
co je to za krem?? aj mne by sa nejaky zisiel.. 😒

zuzkafuny
9. apr 2008

Mne ani nevisia... veď nemá čo ☹

kamajka
autor
9. apr 2008

Nika tak ty si si tiež odžila, moja. ☹
Ale hlavne je že už ste oukey. 🙂 🙂 🙂

nika_ke
9. apr 2008

baby, ako viete zistit tie plodne dni? To sa kazdy mesiac citite rovnako? Ja len viem, kedy to dostanem a aj moj muz, lebo som jak besna.

Peti, mne teraz popraskali cievky na nohach, mam ich hrozne, to som doteraz nemala. Moze sa to robit aj z HAK? To som nevedela. Asi by som mala skocit k doktorovi ...

na stretku porovname vytahane cecky a tucne brucha. Som zvedava, ktora z nas bude miss? 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

ty brďo...!!! Už je takmer desať hodín... inokedy by som už na gauči spala... 😀
Drahý ešte nie je doma... keď odchádzal mi vraví... prídeš po mňa...???

kamajka
autor
9. apr 2008

Avon Firm & Sculpt myslim.. taky fialovy.. je dost drahy, ja som ho dostala od kamošky....
ale ked je akcia tak sa da aj okolo 200sk kupit.... ja tiež čakam na akciu a potom objednám 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

čo som tým chcela povedať...???

liliandax
9. apr 2008

nika - ak by sme vedeli, ze problem je v Petkovim jazyku, hned by sme to riesili.. ale nevedeli sme, tak sme sa trapili.. strasny plac ☹ Pomohla odsavacka, ale potom som ochorela, brala ATB.. a vsetko sa zrutilo 😖

Peti - tak sme na tom rovnako 😔 Aj ja som cez plodne dni KO
A inak, toho pipika opatruj, lebo ked sa stretneme, ty ako odbornicka kuknes na toho nasho maleho.. lebo ani mne sa nejako nezda 😕

nika_ke
9. apr 2008

aj ja chcem chlapov na prsiach, nejakych super sexosov a hlavne takych, co im nebudu vadit moji navstevnici 😵

kamajka
autor
9. apr 2008

ejhaaaaaaaaa tak to som zvedava.. ja vypadam teda strašne, ked sa vyzlečiem 😖

nika myslim že to može byt z HAK. radšej zbehni, uvidiš. Istota je gulomet.

zuzi aj ja kukam že kolko hodin už.. fííha tak dlho som už davno nesedela pri pc :D

zuzkafuny
9. apr 2008

Nika... ja to neviem zistiť a ani som nikdy nevedela... Mne ani zle nebýva ani nič a krámy tak tri dni aj s cestou a balík napolitánok mám aj na tri razy 😖

liliandax
9. apr 2008

pomoooooc 😀 😀
vraj miss najvacsie brucho a miss najmensie ciciky 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

a čo sa ti Lili nezdá na Peťkovom pipikovi?

kamajka
autor
9. apr 2008

Nika mna strsšne boli brucho ked mam ovulaciu.
Ale myslim že to bude tým, že mám zrasty (ja som rodila obe deti cisarom)

a pred kramami som tiež jak besna, a žerem deťom kekse z kredenca 😀

liliandax
9. apr 2008

peti - no nezda sa mi, lebo ked ho chcem tak potahat, ked sa kupeme alebo sprchujeme ritku, tak vzdy sa zak zvija.. a vidim na nom, ze sa mu to nepaci 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre