Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
9. apr 2008

Vy sa tu bavíte o pipíkoch... csss...!!! Ale mi akú máme salámu...!!! 😝

nika_ke
9. apr 2008

Peti, ked vravis, ze ten krem je fajn, tak si ho asi objednam od mamy na narodky. Vzdy nosi od kolegyn katalogy aj Avon aj Oriflame. Len si musim niekde napisat ten nazov a dufat, ze mi ho mala nepozuzle 😀

Zuzka, kde to ides pre draheho?
Moj mal dnes tiez akciu. V robote mali drink party s big bossom, najprv mal cely den porady so vsetkymi v kancli. So mnou mal az 2 hodiny a vsetci zostali chlastat, len ja som musela ist kupat malu. Poobede s nou bol moj otec, doviezla som ho z KE a vecer siel vlakom spat. Otec je taky super, uz tyzden mi s malou pomaha.

liliandax
9. apr 2008

ja som na tom rovnako ako Petka.. mna strasne boli brucho, tak pichaaa.. velakrat sa ani zohnut neviem ☹ A sladke jem vzdy, takze tym to nebude 😠

zuzkafuny
9. apr 2008

Bodla by nejaká očista... napr.: sprcha... hm...

nika_ke
9. apr 2008

Peti, po CS sa ti zle zrastla jazva na maternici, ci ako? ja sa v tom velmi nevyznam, ale zaujima ma to,, kedze som tiez po CS. Aj som kdesi citala, ze po roku by mi mal moj gyndos spravit ultrazvuk a zistit ako sa mi to zrastlo. Dufam, ze vsetko bude v pohode.

nika_ke
9. apr 2008

ja som mala velku sprchu poobede, teraz si uz dam len light ocistu. Ale nechce sa mi ist od vas 😉

kamajka
autor
9. apr 2008

lili a doktorka malemu s pipikom ešte nič nerobila? ste mali nakazane len stahovat?
my sme mali nakazane stahovat pokial ide, nie nasilu, casom sa mi tiež tak maly začal zvijat a bolo vidno že mu je to neprijemne, mali sme potom poradnu na 15mesiacov tak mu to pozrela a strhla mu to, mal tam aj tu smegmu, take biele nanosy, aj teraz sa mu to robi snažim sa mu to čistiť každy večer pod sprchou, no neviem, či nezbehnem za dokinou, a sa mi zda, že ma zase na uzdičke prirastene trochu ☹
ak sa ti nezda niečo tak s nim chod a povedz dokine že maly si nechce dat stahovat že sa ti to nezda nech ho pozrie, lebo to ak má tam tu smegmu tak to ho može draždiť a svrbieť, preto si to nechce dat stahovat.

Zuzi salááámu? to ako mysliš že velky pipiš ? 😀
moj ma maličky...asi po tatkovi 😝 😀 😀 😀

liliandax
9. apr 2008

ked sme uz pri tej ovulacii, mam ju aj teraz, takze ziadne tutu - mutu nebude... asi aj preto siel manzel uz spat 😠

nika_ke
9. apr 2008

este dobre, ze mam babu, tak som sa bala, aby som nemusela riesit tieto zalezitosti s pipikmi. Mozno si medzi vasimi chalanmi najde moja bambulka skolkarskeho frajera?

zuzkafuny
9. apr 2008

Ano... to ako myslím že veľký pipiš... 😝 😀
po tatovi... 😝 😀

fuj... dačo tu smrdí...!!! 😀 😀 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

chvála...!!! 😀

nika_ke
9. apr 2008

to sa ja pipikovia dedia? no co sa tu nedozviem?
My ked sme boli na 2. ultrazvuku v tehotenstve, tak lekar ukazal muzovi pisulku a obaja sa zhodli na tom, ze cela mama 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

Nika ja neviem, ono sa to väčšinou dobre zrastie, keby nie, tak by sme tu asi neboli a asi by sme vykrvacali 😕 ... si myslim teda... lenže na tej jazve sa zvyknu urobit zrasty a krčove žily, normalne ako sa robia napr. na nohách tak sa robia aj vnutri v tele na maternici...len to nevidno tak ako na nohách... k tomu sonu - o tom počujem prvykrat, ja som 21 mesiacov po druhom porode a žiadne sono mi nikto nerobil 😕 maju ma v paži

liliandax
9. apr 2008

Petka - dokina nam povedala, ze sa mame pokusat to stahovat, nie nasilu.. pokial to ide.. ze este mame cas 😅 no som nejako z toho zmatena, lebo sa bojim, aby sa to nezapalilo ☹ Ked pojdeme do poradne opytam sa 😉

zuzka - na tu salamu som zvedava aj ja 😀

nika_ke
9. apr 2008

Lili a vy teraz nepouzivate ziadnu ochranu? Riadis sa len svojimi dnami? Tak to ja nie som taka odvazna 😕

zuzkafuny
9. apr 2008

Nika... 😀 skadial to ten lekár vedel... hm hm hm hm... 😉

kamajka
autor
9. apr 2008

no mne sa vidi že veru sa aj pipiše dedia.....
jkamoska čo ma dvojčata ti maju take klobasy, že ked behaju holi tak im len na pepeše hladim že preboha to čo su za korbače... moj ma len takeho pol centimetroveho 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

idem ja na tu očistu a psa vyvenčiť a až tu ešte budete tak kuknem... zatiaľ... 🙂

nika_ke
9. apr 2008

Petka, vdaka za vysvetlenie.

Uz ma tu moj muz nahana do postele. My totiz chodime spat spolu, aby sme 2x nebudili malu.

liliandax
9. apr 2008

aj ja som po CS, ale tiez som na ziadnom sone nebola 😖

a to potom bude asi pravda, ze pipik sa dedi.. my mame potom tiez nejaku salamu 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

Nika aj ja sa riadim iba plodnymi dňami.. A prezervativmi ešte.... ale akože mne by hak ani nebiolo treba, ja velmi netutu-mutu...tak raz do mesiaca...aj to nie som nejak extra nadšena

nika_ke
9. apr 2008

Zuzi 😀
kym mne doslo, co smrdi? boooze, ja som fakt mimo 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

babulky idem aj ja haja. Nejako s tym pipišom nezapadame k vam 😀

dobru nockuuuuu bolo tu dnes supeeer 🙂

liliandax
9. apr 2008

no ako vidim, Peti, my sme teda aj v tomto rovnake 😉
tiez to tutu-mutu nie je nejak extra caste, ani mi nechyba ☹

nika - vacsinou sa spolieham na tie dni, obcas nejaky kondom

nika_ke
9. apr 2008

raz som si skusala merat dole teplotu, ale po 1 mesiaci ma to prestalo bavit. V grafe mi to vobec nesedelo podla teorie a ja velmi nie som stvorena na sledovanie pochodov v mojom tele.
primaky tiez nemusim 😝
Ked mi mrcha nepominie, tak neviem co potom spravim? Zeby braceka? 😀

liliandax
9. apr 2008

pojdem pomaly aj ja 😔 ved aj zajtra je den 😉

krasne snicky! 😵

zuzkafuny
9. apr 2008

Lili... 100% antikoncepcia je malé dieťa... my tiež len tak poriedko 🙂 raz ja zaspím skôr, raz on a tak sa striedame 😀
Tak dobrú noc... idem pre psa... vydurila som ho vom 😀
papa

nika_ke
9. apr 2008

baby, to vam trochu zavidim, ze si viete odsledovat dni.
Vidim, ze sa s elanom do sexu takmer vsetky zhodneme 😝

Muz vyprazdnil kupelnu, idem aj ja. Dobru noc 😔

liliandax
10. apr 2008

krasne slnieckove rano zienky 😎

tak ako ste sa po vcerajsku vyspali? 😀

zuzkafuny
10. apr 2008

Lili 😀 supiš... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre