• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
Zuzi, ty si ma chcela osalit! v kastieli otvaraju uz o 11:00 :sweat_smile:
Tiez ste mi mohli napisat link :angry: , ale ja som macherka, nasla som si to sama :grinning:
10. apr 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - sem s nim :dizzy_face:
10. apr 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ho mam :wink: vyzera to oki :dizzy_face:
10. apr 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som si kukla na supernavigatore vzdialenost - 23km, ratam takych 35-40 minut, je tam dobra cesta, ak sa mi nebudu motat kravicky a sliepocky po ceste :grinning:

mne to nebude velmi dobre vychadzat, ale nejak sa vynajdem. Musim dat malej obed uz o 11:30, o 12h musim letiet do poradne v RS, aby som ju stihla do 13h. No a v pizzerke vytiahnem cicuse o 14h :grinning:

Kocky, bude sa vam to hodit? Lili, odchod z RS cca 13h. Stretko v pizzerke cca 14:45h - to mam este rezervu, kym trafim do kastiela.
10. apr 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, sikovna :dizzy_face:
10. apr 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teoreticky nam to vyhovuje.. ale 1OO% tazko povedat, zalezi od toho, kedy zaspi doobedu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budem ho musiet nejako prehovorit :angry: aby zaspal skor :wink:

nemyslis, ze ta rezerva je nejaka velka? :grinning: to sa budeme tulat po Hnusti hodinu? :grinning:
10. apr 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, som sa sekla, to malo byt 13:45 :sunglasses:
10. apr 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, tak si povedz, kedy sa vam to hodi ...
10. apr 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned som si myslela, ze si sa asi pomylila :grinning:

ak by sa to posunulo o hodku, asi by sme boli viac ok :wink: ale mi sa prisposobime :slight_smile:
10. apr 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to je az buduci tyzden, tak sa este dohodneme.
Len hnustanky akosi zaspali.
Zuzku zrejme muz trapi ...
10. apr 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano!

nika - vcera som sa uz k PC nedostala, najskor bol muz a potom som zaspala :pensive: Ale pytala som sa ho, ze ak bude ten den doma, on ma v pohode do hnusti vezme, tak by sme nemuseli byt na seba naviazane :wink: lebo nevieme, co si tie nase deturence zmyslia :slight_smile: Hmm?

a potom naspat by sme sli spolu :dizzy_face:
11. apr 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauky
11. apr 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste sa riadne dohadovali včera :grinning:
ja som už o siedmej včera sla spať, lebo ma strašne bolela hlava.. a ešte stále ma bolí.
dnes som chcela ist do rs podat ten navrh na rozvod, ale nie som si istá či nemusim platit ten kolok,
tak radšej ešte počkam a vyzistim si to. 2tisic korun totižto momentalne nazvyš nemám :unamused:

Aj nám by stretko vyhovovalo poobede, maly zvykne spať cca od tej pol jedenastej - jedenastej, približne do pol druhej, možno druhej.............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloo kde ste zmizli?

ja idem za dve hodky na bus, pojdem podat ten navrh.
viete mi niekto povedat kde je v RS sud? :sweat_smile:
11. apr 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamajka, to s tym rozvodom myslis vazne? Vsimla som si, ze v paragrafoch ti velmi nepomohli :frowning2:

vidim, ze vacsie deticky spinkaju uplne inak ako moja mala. Ja som ratala, ze o cca 15h pojdem naspat, mam hodinu cesty domov :unamused: a mne by mala zase vtedy pekne spala v aute, ak by ju vase deturence fajne unavili :wink:

Pochopila som spravne, ze Lili aj Kamajke sa hodi stretko v hnusti o cca 14:30?
Zuzka, tebe kedy?
11. apr 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika ano tak nejako... okolo 14:30 :slight_smile:

a ano myslim to vážne... čomu moj muž akože stale neverí.
11. apr 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, skus si ten link skopcit alebo si daj do googla okresny sud rimavska sobota a vyhodi ti rovno mapu :wink:

drzim prsty
11. apr 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka Nika už viem kde to asi je.. sak som tam bola pred styrmi rokmi :sweat_smile: :grinning:
11. apr 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... :slight_smile: ten link je taký dlhý, že smejkov mi zakrýva :wink:
Mne to už vyhovuje od Jednej... mne poväčšine spáva malý ako Lili... Napr.: teraz spí, vstane okolo 12hod. a potom sa mu už spať nemchce :wink:
Peťka by nemala za kolok platiť... ako žena na materskej... hm... škoda že sa to takto skončilo...
V Sobote máte akciu že dni porozumenia... až sa nemýlim :slight_smile:
Pôjdem si aj porozumievať :slight_smile: ale to je až dakedy v juni...???
11. apr 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, vieti mi prosim vas poradit? Planujem si najat opatrovatelku k Riske na 4hod v tyzdni a potom od januara na 4hod denne. Kolko by som jej asi mala ponuknut? Myslite, ze s 50Sk/hod ma poslu vsetky do muky?
11. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!

kamajka - ako si dnes dopadla?? :pensive: Trafila si na ten sud? skoda, ze som tu cez den nebola, poradila by som ti :wink:

nika - mam kamosku tu v RS, ona ma tiez opatrovatelku na 4 hod. denne, tusim 2x tyzdenne.. mozem sa jej opytat, ze kolko plati :wink:
A co vravis na ten moj navrh, ze do Hnusti by som sla s mangelom a spat s tebou?? :sweat_smile:
11. apr 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, bola by si velmi zlata, kebyze si sa opytala, vdaka :wink:
cesta do a z hnuste moze byt. Moja bude zase vystresovana a urevana po poradni, takze si bude chciet asi zdriemnut a to sa mi hodi na cestovanie. Len neviem, co s nou budem robit 2 hodiny v pizzerke. Asi im postiera dlazku :grinning:
vy ostatne to mate super, vam uz deticky behaju :wink:

idem nas chystat, mam pohovor s adeptom na moje miesto, mam zistit, ci by to vedel robit, inac dobra haluz :angry:
11. apr 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - tak drzim palce :wink:

s tym odvozom sa dohodneme este, zabudla som, malo by to byt buduci stvrtok? :sweat_smile: .. ja som skleroticka :confounded:

a jasne, ze sa opytam :slight_smile:
11. apr 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. tak som vybavila.

že kolok platit musim ale sa mi už nechcelo ist do mesta do bankomatu, tak mi povedala inak celkkom mila pani v podatelni, že sud ma vyzve aby som zaplatila. A že možem žiadať o odpustenie sudnych trovov z nejakeho dovodu, napr. z toho, že som na RD.
No uvidime, ako to doriešim. :slight_smile:
11. apr 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamajka, takze si navrh ozaj podala? Neviem, ako sa vyvijal vas vztah s manzelom, takze sa nevyjadrim k tvojmu rozhodnutiu. No pre mna si v kazdom pripade odvazna :wink: a drzim prsty, nech sa to vyriesi tak, aby si ty s detickami bola spokojna.
11. apr 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika, dakujem :slight_smile:

Ved snáď ti niekedy o tom porozprávam. Planujem sa sťahovať do RS, tak budem bližšie :wink:
ale dalej od Zuzky..... :unamused:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

aj ja som tu :wink:

kamajka - ak sa smiem spytat, ako sa teraz citis? aky mas pocit? :confused: Ale kazdopadne, drzim ti palce, aby si najma s deturencami bola v pohode.
11. apr 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - kuka ti manzel hokej? :wink: dufam, ze KE vyhra :dizzy_face:
11. apr 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Lili.čo ja viem ako sa citim..... čudne...
mužovi to akože vobec nevadí, vraj, či si večer zasexujeme.... :confused: :confounded:
11. apr 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok