Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
11. apr 2008

hm.. tak mu asi este nedochadza, ze co sa naozaj deje 😒

kamajka
autor
11. apr 2008

NO JA NEVIEM.. ASI 😖

kamajka
autor
11. apr 2008

a vy inak ako? čo robí Peťko? joj ale ma krasne meno 🙂

liliandax
11. apr 2008

co presne robi Petko neviem, lebo je u nasich a my sme doma, manzel kuka hoki a ja si netujem 🙂

ale iste robi nezbedu.. ako vzdy 😀

a ako sa maju tvoje deticky? uz im je lepsie? 😵

inak, ak raz budem mat dievcatko, bude Viktorka 😉 kraaaaaasne meno 😎

kamajka
autor
11. apr 2008

🙂 🙂 🙂 otrepane už Lili chichi

moje celkom oukey, trošku sa im lepší už.

to mas dobre ked ti ho ma kto varovať 🙂

nika_ke
11. apr 2008

caute, aj ja som tu na skok.

jasne, ze muz kuka hokej. Specialne kvoli tomu prisiel skor z roboty, kvoli mne a malej sa mu neoplati chodit skoro 😖 a uz prehravame 0:1. Dufam, ze vyhrame, lebo inak s nim bude na nevydrzanie. Kebyze sme prehrali s hocikym inym, len nie s blavou...

Lili, vy ste doma sami a ziadne tutu-mutu? 😕 😀 Ani romanticka vecera? booze ja si to ani neviem predstavit, sami doma ...

liliandax
11. apr 2008

kamajka - to nevadi, ze je otrepane, hlavna vec, ze sa nam obom s muzom paci 😉 lebo pri Petkovi sme sa akosi nevedeli rozhodnut, tak meno dostal po ocinovi 😉 a basta!

petko je pri nasich strasne rad, place, ked ideme prec 😒

je prestavka, tak musim na chvilu off, ale vratim sa 😉

nika_ke
11. apr 2008

jaaj, esteze vravis, cez prestavku mal ist muz nakupit, uz aj ho idem vyhnat 😀

nika_ke
11. apr 2008

kamajka, ani mojmu muzovi nedochadza, ze ma nasa terajsia situacia nebavi. Skusala som to po dobrom aj po zlom, ale nic nepomaha 😒
Ti chlapi si asi myslia, ze sa nerozvedieme ...
Radsej keby im doslo ako malo staci k spolocnemu rodinnemu stastiu ☹

liliandax
11. apr 2008

nika - co je to tutu - mutu?? 😀 .. ved ide hokej!! 😠 sice su prestavky, ale vtedy sa hra na PC 🙄 - musi vyuzit cas plnohodnotne.. ani maly tu nie je, nemusi sa mu teraz venovat

a ani mi to tutu nechyba 😖

nika, aky problem mas ty s tvojim manzelom? 😕 som si myslela, ze u vas to klape na 100 % 😅

- ja sa na mojho stareho stazovat nemozem, len obcas 😠 on je strasny flegmatik a to mi lezie na nervy.. ale s malym je maximum ako sa da, takze takto je to ok..

kamajka
autor
11. apr 2008

Nika, ty sa ale hadam rozvadzat nechceš 😕 😕 😕

nika_ke
11. apr 2008

Lili, tvojho muza zaujima hokej KE-BA? u vas je tusim dobre futbalove muzstvo, na stadione maju celkom dobru kofolu 🙂

ja osobne nepoznam ziaden vztah, ktory by klapal na 100% ☹
u nas, ked je dobre, tak na 100%, ale ked ma muz zacne nervacit, tak klesame pod bod mrazu na -100°C. No a momentalne staci, ze otvori usta a uz som vo vyvrtke 😖 vsetko je to kvoli nasej bytovej, financnej a pracovnej situacii. Ja proste nie som stvorena pre chudobu a dedinu 😠 Mali sme posledne 3 roky uplne suprove a teraz sme na klesajucej krivke sinusoidy a vobec, ale vobec sa mi to nepaci ☹ verim vsak, ze dalsi rok bude urcite lepsi 😎 teda ak sa stane zazrak a nebudem musiet nastupit do prace ...

kamajka
autor
11. apr 2008

no naš neklape ani na 3 percentá..

liliandax
11. apr 2008

nika - jeho zaujima takmer kazdy sport, ale hokej si kuknem aj ja, ale teraz mam zaujimavejsiu pracu 😉 Drzime palce KE, BA mam plne zuby, su to namyslenci obycajni 😠 Boli sme tam 4 roky a stacilo 😝

Stadion mame celkom fajn, ale hra sa tam nanic futbal, tak tam ani nechodime.. ale iste ked bude maly vacsi, zacneme.. nech sa nieco na neho nalepi 😉

hm.. to je pravda, teraz je kazdy vztah niecim nastrbeny.. je taka debilna doba, niet penazi pomaly ani na zivobytie, nie to este na nejaky luxus 😖
Moj manzel podnika, ma sice fixny plat, ale vsetko ostatne plus peniazky (ak naaaaaaaaaaaaaaahodou sa podari) zalezi len na jeho sikovnosti.. a nie je to lahke ☹

liliandax
11. apr 2008

kamajka - hlavu hore, mozno mu teraz zapne a zmeni sa 😔

zuzkafuny
11. apr 2008

Lili... 🙂
Nika... 🙂
Peti... 🙂
zdravím Vás... tu prestalo pršať... asi idem so psom na výbeh 🙂
Moja dcera je hokejistka 🙂 v telke pozeráva 🙂 ale teraz nemohla ale nemyslím žeby ju to veľmi trápilo... išla do BB do Europy s kamoškou a jej rodičmi... Ale drží palce Košiciam... 😉 🙂
Peti... tak si to nakoniec urobila... no držím palce aby to tvoje rozhodnutie bolo správne 🙂
A s financiami je to tak... raz si hooore a raz dooole 😖

liliandax
11. apr 2008

ahoj zuzka 😎

ideme pre maleho.. ja sa vratim 🙂

nika_ke
11. apr 2008

ahoj Zuzka 🙂 a ty si co nesla na nakupy? 😕 uz si si nieco na seba kupila za ten bonus? pochval sa nam.

vsetky ste zlate, ze nam drzite prsty 😵 ale to zrejme len za to, ze nefandite blave. No nepomohlo nam to, prehrali sme. Muza mam besneho, to zas bude vecer 😖 radsej zalezieme obaja k PC 😀

mna u nas najviac stve, ze som sa nechala muzom prehovorit na kupu pozemku minuly rok, zobrali sme si brutalnu pozicku a teraz musim pracovat, aby sme to utiahli. Ja neznasam, ked nieco musim 😒 😖 😠
ale dost bolo bedakania, idem radsej vyberat dovolenku v katalogoch, co som si doniesla z KE 😅

liliandax
11. apr 2008

uz som spat 🙂

nika, si tu este? 😉

nika_ke
11. apr 2008

tak trosku po ocku, snazim sa pracovat

nika_ke
11. apr 2008

nechali ste Petka niekedy aj na noc u vasich?

liliandax
11. apr 2008

jaaaaaaj, tak pracuj, pracuj.. 😉 a obcas kuk sem 🙂

zatial sme ho nenechali u nasich spat, ale nebol by to problem.. len manzel zatial nece 😒

kamajka
autor
11. apr 2008

ahojte. ja som chcela ist spat ale akosiamnedá.. tak som si urobila čaj Relax a Pohoda 😀 do pollitroveho "kančóva" a idem chlemtať. Baby, vam nevypisuje furt, odkedy su tu na MK reklamy, že v zasuvnom module ShockWave došlo k problemu doporučujeme reštartovat firefox alebo niečo take? mne to leze poriadne na nervy 😠

kamajka
autor
11. apr 2008

to čo som napisala 🤐 malo to byt AKOSI SA MI NEDA 😀

nika_ke
11. apr 2008

kamajka, moj muz ti radi, aby si si stiahla poslednu verziu firefox 😉
toho caju budes dnes musiet vypit asi na litre, co? ☹

kamajka
autor
11. apr 2008

neviem. dnes mam hlavu ako Casper.. Už mi aj do plaču bolo.... uvidime čo bude do rana.. či nepresedim tu na nete celu noc.. ale najprv potrebujem nejakeho obetavca ktory tu somnou bude kecať 😅

tak poslednu verziu, noo... ked sa mi nece.. dam aktualizovat.. bude to stačiť? pozdravujem mangela a že dakujem 🙂

liliandax
11. apr 2008

kamajka - mne nist take nepise 😲 ty mas firefox? mozno preto, toho foxika nepoznam 😒

ani sa ti necudujem, ze sa ti neda spat ☹ ja by som bola na tom takisto.. mozno ti cajik pomoze 😉 ja keby som vypila takto vecer tolko tekutin, spim na zachode 😠

.. ja strasne malo pijem ☹

liliandax
11. apr 2008

kamajka - ja tu budem isto dost dlho, manzel isiel na pivo - asi zapit zial, ze KE nevyhrali 😒

tak kym nepride, ja nezaspim 🙄

kamajka
autor
11. apr 2008

aj ja velmi malo pijem Lili. Ale takto navečer, ked sa mi neda spať, si rada dam čajik.
akože ratam tiež že aspon 3krat pojdem cik 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

to je fajn, som rada, budem ti plakat na pleci 😀

aaale nie, ja som silna, na mna to dolahne tak o týžden... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre