Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
12. dec 2007

kamajka, nechce pustit von na kavu, na diskoteku, alebo pracovat?
Vypnut ma chut kazda z nas. Ked pridem domov do KE, tak vacsinou robim iba dojku 😀 Malej sa venuje moja mama. Obcas ich vysackujem same kocikovat a ja oddychujem, raz som popri tom stihla hodinovu kavu s kamoskou. Normalne som sa citila ako vypustena z retaze 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

KAMI tak to si bola a vlastne aj si ešte mladunká... 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

ako ste to mysleli s tými levicami? Lebo ja tiež levica...ehm 😉

kamajka
autor
12. dec 2007

Nika žiadna kava žiadna prechadzka žiadna disko žiadne nič.
normálne ti tu maminu zavidim

Zuzka no som vieš to laska je slepá a potom ked sa človek zobudí tak len čumi že preboha to čo toto ??? 😀 😀 😀

liliandax
12. dec 2007

nika_ke - no dufam, ze ked sa rozjari tak na nejaku kavu spolu zajdeme 😎

zuzkafuny
12. dec 2007

Aj ja som tak čumila a skončilo to rozvodom...aaah!

kamajka
autor
12. dec 2007

hehe no tak sme to mysleli s tymi levicami že s Levicami, mne odtial pochadza muž teda z jednej malej dedinky blizko LV a Lili tiež tam má rodinu. Tak že je to nahodička 🙂

A ja som tiež levica 😉

nika_ke
12. dec 2007

ou, lili, drzim palce, nech to co najlepsie zvladnete

ja som taka zavisla na svojom muzovi, ze som sa za nim dotrepala az do RS. Co my zeny pre tych chlapov neurobime?

v LV byva moja svagrina, jej manzel odtial pochadza

zuzkafuny
12. dec 2007

hups... som nepozorná...!

kamajka
autor
12. dec 2007

Zuzi nevylučujem že u nas to rozvodom neskončí.... A možno velmi skoro, no uvidíme. Hádam sa najde nejaky magor čo ma bude chcieť aj s dvoma deťmi 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

Neboj nič...bude ťa chcieť... keď už k tomu dôjde... ☹

kamajka
autor
12. dec 2007

hahaaa nika to s tymi levicami no to snad ani možne nie je 😀
jaj a že si sa dotrepala? moja ja som do LV chodila stopom každy vikend ! debilná proste noo....

jaj a Lili som ti neodpovedala - malý mi cez den spí v kočiari a večer ho prekladám do postielky 😎

liliandax
12. dec 2007

nika_ke - no dufam, maleho mi je strasne luto, v septembri mu strihali jazyk a teraz toto, fnuk
No ale uvidime.. este k tomu nam spodne zubky rastu krivo, no ide ma trafit slak 😒

zuzka a kamajka - len o rozvodoch nieeee... lebo chytim nejakeho cervika. ten moj mi niekedy neskutocne lezie na nervy 😀

nika_ke
12. dec 2007

och, co ja som vyvadzala v 19-tich ... druhy rocnik na vyske, to boli ine zury

kamajka, aspon kavu s nami sobotankami by si si mohla vydubat 😅 Neboj, v mojom veku budes mat uz velike deticky a budes moct opat niekam vyrazit na mejdan 😎

kamajka
autor
12. dec 2007

a prečo ten smutný smejko ? trocha života do toho, ved ktovie, možno bude ovela lepšie 😀 a možno horšie 😖 no kym neskusim nebudem vedieť.... A ostavať spolu za každu cenu, aby som nestratila sny a minulosť.... Už su to iba spomienky na pekne chvile.. A minulosťou žoť človek nemože.. Chapeš ako to myslim, všakže?

zuzkafuny
12. dec 2007

BOOOŽE...!!! Stopom? Si sa nebála? Ja som išla dva razy a rozhodla som sa že už radšej eeee!

nika_ke
12. dec 2007

opravujem, vydupat

kamajka
autor
12. dec 2007

nika uvidím, ale do RS sa mi nechce trepať, fúka u vas straaašny vietor a busy tiež nelubim. uvidime ale rada by som 🙂

liliandax
12. dec 2007

kamajka - s tym kocikom - no zavidim ti! 😎 My kocik pouzivame akurat na vozenie sa po byte, von s nim uz chodime malokedy.. ale takto aspon maly sedi pokojne aj 5 minut 😀

nika_ke
12. dec 2007

taku vaznu temu ste nahodili, myslim, ze to je v kazdej rodine raz lepsie raz horsie. Ved nemoze byt kazdy den nedela.

zuzkafuny
12. dec 2007

KAMAJKA ja to chápem...prešla som s tým.
Môžem sa aj ja na kávu vnútiť???? 🙂

kamajka
autor
12. dec 2007

Zuzka stopom veru stopom - to vieš 16ka to rozumu ani za mak v hlave 😀
ale som šťastna že drobcov mam, iba pre nich žijem su to slniečka ktore ma rano s vreskotom zobudzaju 😀 , ale som rada že to už všetko je preč a že som dostala rozum, aj ked kus pozde ale nelutujem 🙂

liliandax
12. dec 2007

zuzkafuny - jasne, ze mozes.. aj na dve kavy 😀

kamajka - no cesta do LV daleka, ale isto stala za to.. ja som tam povyvadzala tiez kopec somarin. Mne tam byvala starka, to boli ine prazdniny 🤐

kamajka
autor
12. dec 2007

Lili ja bez kočika nemožem existovat ani dnu ani von, lebo ja by som šla 100metrov od rana do večera s malym a ešte je aj strašny nervak ani chytiť sa nedá to keby si videla čo on dokaže robiť no ja sa až hanbím niekedy...

zuzkafuny
12. dec 2007

Pozde? Ja som rozum doteraz nedostala...alebo som ho už stihla stratiť? Pomoooc! 😒

kamajka
autor
12. dec 2007

to veru stala, ale viac bolo trapenia než radosti 😖
chvalabohu že tam už nechodím, vlastne už som tam 4 roky nebola, a aj som rada, ked sa to tak vezme. 🙂

zuzkafuny
12. dec 2007

oki LILI 😀

kamajka
autor
12. dec 2007

Zuzka 😀 😀 😀 to vážne? chichi

nika_ke
12. dec 2007

kamajka, ze vietor 😀 😀 😀 tomuto vanku hovoris vietor? bola si niekedy v kosiciach? to je vietor, krasne studeny severny 😖 Ked sa doma pohasterime s nasimi, tak nam povedia, nech ideme do teplych krajin - tu do RS 😅

kamajka
autor
12. dec 2007

žienky ja vas opušťam lebo chrbat mi odpadne už tu pri pc 🙂
majte sa kvašne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre