Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
12. apr 2008

nejak som sa zahlbila do mimibazaru, hladam tu bundu pre malu.
Ja neviem nakupovat tak, ze pridem do obchodu a kupim, co maju. Najprv si rozmyslim, co mi treba, vytvorim si predstavu - vacsinou nerealnu a potom nabehnem do obchodov. Tam zistim, ze moju vysnivanu vec nemaju a nakoniec aj tak kupim to, co maju 😀

dala som si 2 pohare sampanskeho, to sme oslavovali to nase vyrocie. Muz prisiel aj s narcismi a tulipanmi zo zahrady, vytiahol sampanske, co sme mali od poslednej navstevy. Povedala som mu, ze aj ked sa s nim nerozpravam, tak sampanske si dam. Vsak preco by som sa mala oberat o trosku radosti 😀

ak bude bambulka spinkat ako minulu noc, tak kym budem kojit, vsetok alkohol zo mna vyprcha 😉

nika_ke
12. apr 2008

Lili, co tvoji chlapi stale chrapu? teda myslim hlavne muza.

Ten moj mal zlu naladu od vcera. Nielen ze sme prehrali, ale aj kolega ho nastval. O nom som nedavno pisala, zobral nam nase firemne auto cez tyzden a v piatok o siestej volal, ze chce auto aj na vikend 😠 Muz mu nedvihol telefon, ked volal druhykrat, tak som zdvihla ja a odkazala som ho na sefa, nech sa s nim dohodne, ze kto ma mat auto na vikendy. Aby to nebolo malo, dnes doobedu moj muz stretol toho kolegu az 2x 😖
Mna stve hlavne to, ze moj muz sa moze zdvihnut a ist sa vyventilovat, zrelaxovat. Ale ja musim byt 24 hodin s malou a nemam narok na nic 😠

kamajka
autor
12. apr 2008

Nika díky.. 🙂

Ja to aj tak neviem robit, nejak som si to minule stiahla, ale predpokladam že to niekde v programe na urpavu budem musiet uložiť.....

Tak film som kukla, taky romantikuš na markize 😀
a idem spať tak dobru nocku Vam

kamajka
autor
12. apr 2008

ejha ste sa rozkeckali. dokedy tu budete?
Nika ja tiež nemam narok na nič 😠
aj teraz ma baby z pokecu (teda ženy) volali na stretko,
ale neda sa. vraj by ma tam kadekto ehm..... 🙄 😕

kamajka
autor
12. apr 2008

jaaaj klipkaju mi okále.....

idem do hajan asi naozajsky...

tak pajte, odpajam sa

nika_ke
12. apr 2008

dobru noc, Peti a dobre sa vyspi, nech ta zajta uz hlavicka makovicka neboli 😔

nika_ke
12. apr 2008

baby, poradite mi, klasicky sa neviem rozhodnut, ktoru bundicku mam malej kupit.
tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2950326
alebo tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2841144
esteze ste 3, takze niektora bunda musi vyhrat 😉
vrela vdaka za pomoc

zuzkafuny
12. apr 2008

Mneje kusok lepšie 🙂 som zostalav obývke na gauči... tu sa mi dobre leží... Nika mne sa tá prvápáči a s tým kupovaním to akoby si o mne hovorila... len ja tak nad sebou rozmýšľam...
Ja si neviem kúpiť rifle pre bucľaté stehná a kúpila som si cez net... sa na mňa milý hneval... že či mi šiši... no a zisťujem, že asi mi šiši... Však ak nebudú mne dám, segrám... 😅
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=225477
ale nohávy vyzerajú byť široké... 😅

nika_ke
13. apr 2008

Zuzi, rifle su pekne a ta mini velkost 😕 este raz nepis, ze nie si chuda 😉 ja by som ich obliekla tak pred 3 rokmi ☹

aj mne sa viac paci ta biela bundicka, idem ju objednat, snad mi este tento tyzden dojde

kamajka
autor
13. apr 2008

caute, Nika mne sa nepači ani jedna 😀
ale to bude asi tým, ž ja cez net nekupujem, včera to bolo poprvykrat,
a aj to len fotky... 🙂 Tie fotky dost skresluju (ako všetky) no ktovie, možno bude krajšia,
možno ešte horšia na živo 😀
Mna hlava boli stale, no mám riadnu migrénu 😖

Zuzi, tie rifle su paradne, a za 130 ! 😕 paráda

kamajka
autor
13. apr 2008

velkost 28? no ja by som v tom plávala 😀
ja tak najviac 27, aj to musim mat sakramentsky dobrý opasok, aby držali 😖
pre mna najvyhodnejšie 24 ... ale take sa v Hnušti malokedy daju zohnať,
a ak aj ano, tak detské, a to su mi krátke väčšinou... 😖

ale raz som vymákla v lienke take dobré detské, velmi rada ich nosím, ale su to menčestráky. 🙂

liliandax
13. apr 2008

cafte!
vcera vecer som to uz akosi nezvladla a sla som drichmat. ten moj spal v obyvacke, nechcela som ho budit, tak preliezol to spalne okolo druhej, ale to som ani nezbadala 🙂

nika - ja ti asi neporadim, ani mne sa nepaci ani jedna z tych bundiciek 😅 ale skor by som brala tu druhu 😉

zuzka - tie rifle su nahodou super, teda aspon na fotke 😉 A preco sa ti manzel hneva za to?? 😕 Ja nakupujem dost casto cez net, len mam ten problem, ze manzelovi chodia SMS za kazdy pohyb z uctu, tak furt vie o vsetkom, co kupim 😠

kamajka - ty si potom taky spuntik?? 😀 Inak, aj moja svagrina si kupuje topanky na detskom, su jej dobre a o polovicu lacnejsie 😀

kamajka
autor
13. apr 2008

cau Lili no ja som taka nejaka 😀 chudááá

moja, mohla by si mi napisat kolko vy platite najom? kurenie voda atd atd...
lebo nejako sa mi to tu vidi nem dobre pri tom byte, ktory som chcela prenajať...

akurat som tomu pánovi telefonovala... heh... no to sa mi zda velmi malo čo on mi hovori najom.... 😀

ak nechceš sem tak napiš do IP díky

zuzkafuny
13. apr 2008

Lili... jemu nevadí že kupujem cez net... jemu vadí žerifle som si kúpila cez net... 😀 Ja si totižto neviem kúpiť rifle, lebo takmer všetky sú mi malé na stehnách... a teraz som to takto riskla 😀 😀 😀
Inak... už mi je celkom dobre... alenemôžem robiť prudké pohyby 😅
Dnes je pekný deň... sa pôjdem prejsť, ale len poobede 😅

kamajka
autor
13. apr 2008

ahoj Zuzi. aj my sa pojdeme prejst. začala som učit malu byciklovat bez koliesok, tak sa pojdeme potrapit.
s kolieskami sa nevie byciklovat vobec, akože, ani ja som sa nevedela s kolieskami ked som bola malá, mne museli zložiť kolesa a sadla som a išla.... Lenže moja malá je nemehlo 😖 😅
no uvidime. Ved zo dna na den sa toho vela nedá naučiť... pri niektorých ludoch 😀

kamajka
autor
13. apr 2008

kurnik, že sa piše bicyklovať ? 😀 😀 😀
ja sa pri tomto vždycky mýlim.. a to zo sloviny som mala vždycky 1 s hviezdičkou 😕 😀 😅

liliandax
13. apr 2008

tak my sme sa uz aj vratili z prechadzky, maly bol na odrazadle, tak sa riadne unavil 🙂 Par krat spadol, poplakal si a hned si znova sadol a fical prec.. 😵
jemu clovek darmo povie, aby tam nesiel, ze spadne... a baaaaaaaac.. aj tak tam ide a skonci sa to placom.. zvycajne 😅
ale asi kazde dieta je v tomto rovnake 😎

zuzi - jaaaaaaaaaaaaaaaaj, uz som pochopila 😀 😉 dufam, ze tie rifle ti budu dobre

kamajka - vsetko dokopy platime okolo 4 litrov 😔

liliandax
13. apr 2008

nika - uz som sa davnejsie chcela opytat, ale furt akosi zabudam 😒
kym ste byvali v RS, nepoznala si sa s Adelou Vybostekovou?? 😵 ma takeho iste chlapceka Riska ako je Petko 🙂 a tiez byvaju tam za trznicou

nika_ke
13. apr 2008

Lili, ja som v RS nepoznala takmer nikoho, len Paliho Szaba z chrenoviska, Podhradskych a nasho sefa s priatelkou.
Vsimla som si len v bloku oprti nam na prizemi taku peknu zaclonu v detskej izbe 🙂

Muza som vyhnala vonku s malou, ja tu pratam rychlostou blesku, uz len poumyvam riady z obeda, umyjem si vlasy a budem zehlit pri cakani na sefa. Dufam, ze pride aj s priatelkou, som mu nakazala ju zobrat so sebou 😀

zuzkafuny
13. apr 2008

Nika... ako dopadla návšteva...??? Črevná chrípka má aj svoje výhody 😅 som skoro tri kilečká schudla 😅 mám 52kg a predtým až 55kg 😉 🙂 Sme z prechádzky doma, malého som dala ľahnúť... vyzerá že chce spať tak mu 20 minút dovolím... aby večer spinkal 🙂 inak ledva ledva som došla domov... 😖

nika_ke
13. apr 2008

Zuzka, tak som na teba pri pratani myslela, ze kto sa ti stara o Miska, ked ty si dva dni off. Vidim, ze zvladas aj jeho, dokonca na prechadzke. Cupka uz uplne sam?
Myslis, ze ti bolo zle z toho nealka, co si pisala? Netusila som, ze este aj z vody moze byt cloveku zle. Hoci, ak ju mali vystavenu na priamom slnku ... 😒
Hlavne, ze sa uz citis lepsie a -3kg mas bonus namiesto bolestneho 😅

Navsteva bola fajn, az na to, ze sef prisiel sam ☹ aj malu vybozkaval na hlavicku, z coho som nebola velmi nadsena, no ale co povie clovek sefovi 🤐 aspon som trochu potrenovala anglinu. Booze, ja tak hrozne rozpravam. Este rok doma a som v keli 😖

nika_ke
14. apr 2008

pekne slnecne ranko vsetkym 😎

kedze tu vcera vecer nikto nebol, tak som stihla pozehlit celu kopu veci 😉
musela som si vybit energiu, lebo som zistila, ze madlo, ktore som kupila v sobotu v RS nesadne na moj golfac. Hlavne,ze som tam bola aj s kocikom a s muzom sme to nevyskusali 😠 Dufam, ze mi to vo stvrtok vymenia.
Stala sa mi este aj hroznejsia vec. Moj muz mi znicil nakupny kosik v novom kociari. Mala som tam tasticku s kremom a olejom pre malu co som kupila v lekarni. On si to tam nevsimol, zlozil kocik aj s olejom a teraz mam maastny cely kosik. 😠 😢 skusala som to vysuchat s jarou, ale nepomohlo.

idem sa pohrat s malou...

kamajka
autor
14. apr 2008

ahoj Nika. aj tebe krasne ranečko.

tak to s tým kočíkom máš dosť na figu akože... ☹
ale iste sa to bude dať niečim vyčistiť, či mysliš že nie?

ja ešte nie som pevne rozhodnuta či pojdem byvat do RS.
rozmyslala som, že skusim najprv najst pracu nejaku tu v Hnušti ale to asi nebude velka vyhra... 😖
už som sa obzerala aj za pracou na doma, ale všetko sa mi to akosi nezdá...
škoda že nepoznám nikoho kto to už robí a má overené že je to seriozne a spoľahlivé ☹

liliandax
14. apr 2008

ahojte 😵

nika - vcera som uz o osmej spala 😔 zaspala som s malym a uz som to potom akosi nerozchodila 😅 Bola som straaaaaasne unavena, darmo.. takmer cely den sme boli vonku 🙂 tak nas to vsetkych znicilo 😝

to s tym kocikom ti teda nezavidim 😠 da sa ti ten kosik odmontovat?? zeby si ho nechala odmocit..? 😅

.. idem chystat maleho, ideme von, trosku oprasit kocik 😉

zuzkafuny
14. apr 2008

Ahojte... ja len na behu...Nika... asi to nebolo z toho nealka... ale črevná chrípka. Ešteaj dnes mi je na figu, ale už som neodolala a urobila som si kakavko 😅 Milujem kakavko...!!! no... 😖
Peti na Hnúšťanskej stránke je ponuka práce do tesca... myslím, že plat bude celkom fajn na Hnúšťu... aby si získali ľudí, tak ho kus isto zdvihnú 😀 urob kuk a porozmýšľaj... 😉 🙂
Čakám na drahého a idem vyplatiť tie gate z MMB 😉 🙂
Pekný slnečný dník prajem 🙂

nika_ke
14. apr 2008

Kamajka, skus tesco 😉
Zuzka, ja musim mat kazde rano kakavko 😀 davnejsie, ak som si dala na ranajky caj, normalne mi bolo zle, az kym som si ho nespravila. Na zuroch po chatach na mna vsetci kukali divne, ale radsej som vyzerala ako decko, nez by mi malo byt zle, najma ak sa na mna zavesila nejaka opica 😀
Lili, dala som na tvoju radu, nechala som mocit kosik v pracom geli. Idem to vysuchat a uvidim, teda, dufam, ze tam uz nic neuvidim ...

Zajtra k nam pride na navsetvu bratranec, ktory pracuje v Irsku. Tento mesiac sa zasnubil, tak nam pride ukazat nastavajucu. Tesim sa 😵

zuzkafuny
14. apr 2008

Nika... je to Írka...??? Vraj sú nie pekné ale majú pekné pehy 😉 😀

liliandax
14. apr 2008

ahojte

nika - tak ako? podarilo sa? 😉 dufam, ze je vsetko ok

zuzka - aj ja som pocula o Irkach, ze su pehate 🙂

aky bol dnik? 😉

nika_ke
14. apr 2008

Zuzi, nie, je to Slovenka, ale mal aj krajsiu babu. Lenze som ho inspirovala, tiez by chcel take mile, zlate, krasne babo 😅 tazke zhana matku 😕

a ako ti? Uz dobre?

musim sa pochvalit, nasa Riska sa dnes sama prvykrat postavila v postielke a mne sa to dokonca podarilo nafotit ako vstavala. Juuj, som taka happy 😵

zuzkafuny
14. apr 2008

Už mi je lepšie 😅 Ráno ešte o držku, ale tera oki 😅
Blahoželáme Riške k výkonu 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre