Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
30. apr 2008

ahojte

Zuzka, mne sa tiez pacia kovove postele, ale kedze v robote robime so zelezom, tak muz kovovu postel razne odmietol.

Lili, vsak od ihriska to mas domov blizko a nepritahujes dazd ako Zuzka 😀

My sme vcera aj pred vcerom utekali z prechadzky domov pred mrakmi a nakoniec neprsalo 😖 Dnes je zas zatiahnute, ale nedala som sa osalit 😀 Lekarov som zatial nevybavila, chcela som si dat predpisat nove okuliare, prisli sme do vojenskej nemocnice o 8:30 a uz sestricka zobrala papier na zapisovanie 😠 Skusim tam ist v piatok asi o 6:00 😒 Poobede sa mi mama ponukla, ze postrazi malu, tak skocim ku koznej, nech mi da nieco na moje vypadavajuce skuty. Vsak uz kojim len malicko a ony si stale padaju jak niagarske vodopady ☹

idem si dat obed a padam

liliandax
30. apr 2008

nika - ahoj 🙂

ihrisko teraz obmedzujeme, uz tam chodi prilis vela deti, aj vacsie a tie neberu ohlad na take male ☹ Niekedy je to tam riadne nebezpecne, oni behaju z jednej preliezky na druhu, ked sa hojdaju, tak dobre ze niekoho nekopnu 😖
.. tak chodime len tu ku nam za cinzak, pomaly sa tam stahuju aj ine mamicky 🙂 a maly sa tam furt zahra, jemu staci nejaky papek, par kamienkov a pupava 😀

ako vidim, mas riadne behacky 😠 ja tak nemam rada vybavovanie lekarov a tie cakania vsade 😔 a najma neznasam, ked pride nejaka vterka dealer, vraj len na chvilocku a je tam aj hodinu 😠

kamajka
autor
30. apr 2008

servuste ženy ! 🙂

Zuzii tak si dobraaa... akože ja som tiez dobra, aj my sme predtym mali len matrace kym nam babka moja nedala tieto postelee.. akoze nuka mi aj taku starozitnu spalen po jednej nasej tete zo Ziliny... ona totizto asi pred dvoma rokmi umrela, a ona nemala ani deti, iba moju tetu mala za krstnu dceru, tak aj byt ostal jej aj nabytok.. No aby byt teta predala a nabytky sa doviezli sem do Hnuste.....
No a to tym chcem povedat že ja tu spalen nechcem, lebo je v celku..... ta postel..
No a ja teraz rozmyslam, kedze som sama (akoze predtym tiez somnou muz nespaval, odkedy sa narodil maly tak spaval zasadne na gauci), no teda rozmyslam že si postele rozdelime s malou do pismena L ........ a budeme mat aj viacej miesta.. mam teraz len jednu izbu ... tak tam mam aj spalen aj detsku.. Lebo jednu izbu som vypratala kamoske.. Bo si ona spalen donesie k nam 😀 riadne stahovacky cooo? 😀 😀 😀

S tymi hojdackami t tiez poznam.. Deti nehladia na nikoho ☹ 😒 mne tak rozbili hlavu hojdackou ked som mala 10 rokov... Mala som stastie v nestasti vtedy... mi rovno nad oko zabilo to zelezo od hojdacky... Dodnes tam mam strasnu jazvu.... Ale este dobre ze mi nevybili oko... Takze v podstate pohoda...
Si pamätam dodnes ze to bolo v ten den ked aml moj starky pohreb... Som sedela so zalepenou krvavou hlavou v dome smutku.. a starka pri mne revala ako kon......... brrr... to bolo hroznééé.. si to zivo pamätam...

Boze baby, ja nejako vela pisem 😕

Akurat nam rozbijaju balkon....... A nenormalny ramus robia... A maly mi spí...
Nevrtali doobedu asi od 10 do 11 tak reku dam ho spat, som si myslela že už nebudu.. 15 minut jak zaspal začali trieskat a vrtat ako nenormlani......... Aaaaaaa už je horeee.... Svine jedne hnusnéééé.. 😠 😠 😠 😠

Inak tu firmu ani ja neznam, to kde je akože kde maju nejaku vyrobnu???? 😕

liliandax
30. apr 2008

Peti - fuuuuuhaaaaaaaa... to si mala riadne stastie s tymi hupackami 😔 Aj ja ked vidim, co tie detvaky tam robia, no niekedy mi nie je vsetko jedno, ale ked to ich rodicov (ak su vobec tam) netrapi.. hm.. 😠
Inak, aj ja som mala uraz, ked som bola druhacka na ZS, spadla som na schodoch a bum.. vybila som si uz nie mliecne zuby ☹ ach jaaaaj..

Takze kamoska sa uz stahuje? 😉 budete mat veselo 🙂 Ale bude fajn.. aspon nebudete sami 😵

a s tymi L-kovymi postelami je dobry napad, aj my sme mali tak dakedy v detskej a bolo to ovela lepsie 🙂

kamajka
autor
30. apr 2008

diankaaa tak to mas akoze teraz nejake nahradne zubyyy 😕 ?????????

vobec to tak nevyzerá

kamajka
autor
30. apr 2008

ja by som si dala najradsej umele....... ja mam taky hnusny usmev ze az..... take cudne mam tie zubale predne... no ale nemam na to koruny a ani guráž.... 😝

liliandax
30. apr 2008

Peti - bohuzial ano 😢 predne 4 hore, dolne su Ok 😔

kamajka
autor
30. apr 2008

lili no dufam ze to prezijeme v zdravi a v stasti 😀 😝

tak ale to nebude navzdy.. len kym sa nejako nezmozeme... 🙂

kamajka
autor
30. apr 2008

ty ale vazne to vobec tak nevyzeraaa 🙂 🙂 🙂

liliandax
30. apr 2008

dakujem 🙂 😵

teraz si z toho uz nic nerobim, horsie bolo, ked som bola mala a v puberte ☹ Kedze do cca 18-ky sa chrup vyvija, nemohla som mat natrvalo umele 😔
Takze dovtedy - joooooooooj.. same peripetie 😠 a najhorsie na tom bolo moje minusove sebavedomie

inak, bud rada, ze mas svoje, ver mi, nie je to bohvieco mat umele.. viem o tom svoje 😀

ale ak aj ja raz vyhram velke penaaaaaaaaazeee, tak si dam urobit nejaky hollywoodsky usmev 😀

liliandax
30. apr 2008

a vzdy je na tom vela ludi ovela horsie, co sa tyka zdravia, tak sa utesujem aspon tymto 😉 .. ze vsetko mohlo dopadnut ovela horsie, s nejakymi trvalejsimi nasledkami (kedze som spadla na hlavu) 😖

kamajka
autor
30. apr 2008

Lili tak to ti teda verim moja... ze to muselo byt dost take na prd ☹
ale hlavne ze uz je to ok... 🙂

liliandax
30. apr 2008

Peti - tak je ako pises.. hoci nejake nasledky sa prejavili po 10 (!) rokoch 😖 Takze traba davat na tie nase detvaky sakra pozor, aby si hlavy nepoudierali 😔

este ti stale vrtaju?? 😠

kamajka
autor
30. apr 2008

vážne? Lili tak to je smutne... ☹

no odteraz budem važne davat väčši pozor.... hmm.. len aby sa este mne nieco neprejavilo.. 😕

lebo ja mam teda riadne doudieranu tekvicu 😖

na tvari mam asi 4 alebo 5 jaziev 😒

no este nam veru vrtaju... no a ze este budu vrtat najmenej tyzden... mi povedal ujko...

takze parada... hadam to prezijem 🙂

liliandax
30. apr 2008

prezijes 😉 Asi to caka aj nas.. tak uz teraz sa tesim 😝

inak, my sme uz rozmyslali, ze malemu kupime nejaku prilbu 😅 lebo aj ten uz parkrat spadol, ach jaaaj 😒

ale ako citam, ty si musela byt ked si bola mala riadne sidlo?!! 😅 🙂

liliandax
30. apr 2008


u nas uz prsiiiiiiiiiiiii ☹ fnuk

liliandax
30. apr 2008

a uz svieti slnko 😎

.. maly mi este stale spi, uz 3 hodiny 😔 a prisla mama 😕 ma teda prekvapila 😅

liliandax
30. apr 2008

halooo baby 😵

nejak len ja vypisujem 😅 .. a dnes tu budem zas dlhsie vysiet, potom ked maly zaspi.. chlap mi opat pride pozde 😠

kamajka
autor
30. apr 2008

Ahoj Diankaa 🙂 aj ja som už tu.. ale dlho tu asi nepobudnem.. sa mi ziva strasne...

A to som cely den nic nerobila .... 😖

kamajka
autor
30. apr 2008

Jaaaj a sidlo som bola, no jasneee... sa nemozem ani cudovat ze po kom to moje deti maju 😀

a este malej ta papulnatost... 😠 😀 no cista mater 😀 😀 😝

kamajka
autor
30. apr 2008

Lili... a ty vYsis? bo ja vIsim...... 😀

ale inak poho 😅 🙂 🙂 🙂 😉

kamajka
autor
30. apr 2008

haaaaaaaaaalooooooooo .............. marty melmene glooorieeeeee 😀

kamajka
autor
30. apr 2008

Lili naco prilbu? 😕

No ked na bicykel... tak ok..... ale len tak po vonku?

Nevyzeral by maly trocha blbo? 😔 😀

liliandax
30. apr 2008

Peti - naozaj som vysela?? 😕 😲 😠 uz visim 😀 .. obcas som tupec 😝

.. ale teraz mam asi aj dovod, manzel ma nasr.l 😠 tak nemam upne cistu mysel 😀

kamajka
autor
30. apr 2008

vazne a co sa stalo ak to nei je tajomstvo samozrejme....

kamajka
autor
30. apr 2008

jaj.. Lili ja musim ist spat.. bo ani nevidim na monitor....... 🙄 🙄 🙄

bru nocku vam vsetkym... a pokecajte aj za mna.. az dojdu baby... ostatne.. papaaaa

liliandax
30. apr 2008

aleeeeeeeeeee... nist extra.. len ma stvu tie jeho myslienky o kupe motorky 😖 Aj teraz mi volal, vraj pride pozde, lebo je opat v Bystrici na predvadzani nejakych motoriek a konci to o deviatej.. a kedze neviem, ake ma s nou zamery, isto mu len tak nebude stat v garazi 😕 takze.. neviem, ako to budem zvladat, ak na nej bude kade tade lietat (napr. moto zrazy) a aby som sa ja zakazdym bala, ze co ak sa daco stane.. ☹

dakujem - neprosim si 😔

liliandax
30. apr 2008

Peti - vyspi sa aj za mna.. 😉

pa

zuzkafuny
30. apr 2008

Lili... v telke ništapišta, tak som zakotvila tutoky 🙂 ale ddnes sa mi nejako nechce...

kamajka
autor
30. apr 2008

bry vecer 😅

ja uz som tu zas, nedalo sa mi zaspat, tak ma aspon to lezanie vzpruzilo kusok... 🙂

Lili, no tak to mas teda pestre... Ze motorku 😀 😅 😵 chlapi su strasne detiskaaaa 😎

Ahoj Zuzu 🙂 aky ste mali dnicek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre