Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
2. máj 2008

Riska zvykne byt nesvoja prvy den, ked sa presuvame. Ja to pripisujem tomu. Esteze muz tak velmi chcel, aby sme prisli, tak vzdy bezi k nej on... ale nejako sa to ani jemu nezda, opat bol pri nej ☹

nech vam Petko dobre spinka 😔 😵

liliandax
2. máj 2008

heheee.. tak sa nechaj prekvapit 😉 a mozno ju ten slnecnik ani nezaujme 😉 ked ma doma ine zabavky 😀

a s tymi zubkami si nist nerob.. my sme boli na tom rovnako.. 😝 Same priznaky a zubky nikde! 😒 .. ale oni raz aj tak vylezu 😉

nika_ke
2. máj 2008

... a este nam Riska nici mobily 😖 pcha jazyk tam, kde sa nabija a ktovie, co tam zoskratuje. Mne ide velmi potichu reprak a muzovi dnes vecer zacala mobil odchadzat uplne... a preco je z nej potom energizerka 😀

liliandax
2. máj 2008

ze by Risku tak cestovanie ovplyvnovalo? 😕 .. no neviem, my sme takto hore dole necestovali, tak neviem, ci je to mozne.. ale asi ano, ved deticky tak vsetko vnimaju 😔

nika_ke
2. máj 2008

boze, to ako pisem? malo byt - zacal mobil. sa hanbim ☹ 😔 🤐 strasne na mna vplyva toto prostedie

liliandax
2. máj 2008

to sme mali aj my, tak sme mu kupili taky hrackarsky.. 🙂 ale to pre neho nie je ono, nase su lepsie 😠
.. najnovsie mame to, ze vsade pcha tycinky 😠 Su tenucke, dobre sa mrvia, tak vojdu takmer vsade 😖 aj do dialkoveho ovladaca 😕 ale najlepsie su napchate v skarach v autickach 😀

nika_ke
2. máj 2008

ja som taky konzervativny typ, ze tazko znasam zmenu a Riska to bud citi zo mna (co je najpravdepodobnejsie) alebo na nu tiez vplyva zmena sama o sebe. Ja mam napriklad problem prve dni ulozit sa na mojej starej posteli u nasich. Naopak moj otec zaspi kdekolvek, aj na stolicke 😀

liliandax
2. máj 2008

nika - ja som si to ani nevsimla 😀 .. a to ti verim, ze ak sa necitis v nejakom prostredi prijemne, je to cele o nicom 😖 😔

nika_ke
2. máj 2008

ako sa da napchat tycinka do ovladaca? 😕 to som este neskusala 😀

Lili, na ktorom kolotoci ste s Petkom boli? na vlaciku, co chodi dookola?

liliandax
2. máj 2008

s tymi postelami to poznam.. ja napriklad uz roky neviem spat u starkych a ani u nasich ☹ Nie je to moja postel, tak aj ten spanok je otrasny 😝

a mozno, ked bude Riska vacsia, vsetko bude vnimat ovela lepsie, ved teraz je este malinka 🙂

nika_ke
2. máj 2008

ale zase az taka strasna konzerva nie som. V RS som si zvykla po dvoch rokoch 😀

Do kedy si dala drahemu vychadzku? Mna muz nahana do postele, chce byt sviezi pri zajtrajsej klobase a cena ho vobec netrapi ...

nika_ke
2. máj 2008

Ked neratam buntosenie po nociach, tak sa Riske v KE velmi paci. Oco je na dochodku, mama prichadza o tretej a teraz mala dokonca dovolenku, obaja sa jej maximalne venuju a Riska je v siedmom nebi. Cez den vobec nemrncala, zlatucka bola 😵

liliandax
2. máj 2008

pred postou su kolotoce.. nic moc 😝 ale malym detom staci 😀
my sme boli na takom, co chodi dookola, su tam kadejake auticka, formuly, zvieratka.. a cojaviemco 😀 a este labute, co idu tak vysoko 😕
tak maly sedel furt v auticku, ved kde inde?? 😀
.. ale dostat ho odtial.. no fuska.. 😝 tak sme sli do kauflandu, tam je hned pri dverach take auticko, tam si sadol a bol pokoj.. a bolo to zadara 😀

chlapovi som nedala limit, pride ked chce... je mi to 1 😖 🙄

kedy sa zajtra chystate do RS? 🙂

nika_ke
2. máj 2008

joj, davas mi rovnaku otazku ako moj muz 😖 😀 neviem kedy pojdeme do RS. Ked sa mi bude chciet 😀 ... to som povedala muzovi.
Urcite doobedu, lebo musim stihnut vymenit madlo na golfac. Snad im po troch tyzdnoch doslo.
Ja by som najradsej dala Riske o deviatej jablko a az potom vyrazila, ale muz ma bude isto uz od siedmej nahanat. Takze krmit sa budeme asi zase niekde na lavicke. Tipujem, ze v RS budeme od 9h do 11h.

nika_ke
2. máj 2008

isto nas najdes pri stanku s najlepsie upecenou klobasou 😀 😀

v kauflande je auticko zadarmo? tam sa neplati? 😨

liliandax
2. máj 2008

tak to sa mozno aj stretneme 😉 .. my sme vtedy vacsinou vonku

tak ak chlap nevymysli lepsi program (co si nemyslim 😖 ), tak mi ine neostava, len ist opat na jarmok.. ale celkom sa tesim, tam vzdy stretnem kadekoho, koho som uz celu vecnost nevidela 😵

a mozno bude nieco aj na namesti 😎

liliandax
2. máj 2008

budem vas tam hladat 😀

v kauflande sa plati 😝 😠 .. ale Petkovi sa viac vidi, ked to nevrci a nehybe, takze jemu staci, ze v nom moze neobmedzene sediet a akoze soferovat 😉

nika_ke
2. máj 2008

zlaty Petko, usetrite 😅

musim ist spat, muz mi obziera usi
dobru noc, hlavne detickam, potom ju budeme mat aj my 😉 😔

liliandax
2. máj 2008

dobru aj vam 😔

dufajme, ze noc bude pohodova 😵

papa

kamajka
autor
3. máj 2008

Čaute baby....... Pekné ránečko Vám prajem 🙂

Ste mali zaujímavú debatku o klobáske, ste mi chute narobili už hneď z rána... 😀 😝
U nás tiež býva jarmok, ale iba jeden deň.. Tiež tam robia klobásu.. A dobrú 🙂
Ale inak je cely jarmok o ničom.

My si dnes ideme OPEKAŤ 🙂 🙂 🙂

liliandax
3. máj 2008

Ahojte zenusky 😵 prajem krasnu sobotu 😎

Peti - tak aj vy budete mat pecenu klobasku? 😉 .. aj ja mam chutky, no ale musim sa krotit, takto zo mna sexica nebude! 😝 😀

.. ale mozno si taky malilinky 10 centimetrovy kusok odhryznem 😀

.. len nech nam vyjde pocasie, zatial to vyzera ok 😉

zuzkafuny
3. máj 2008

Čaute... no tak klobásku by som si dala aj ja... veru veru. Ale ja mám naj naj najradšej opekaný bôčik... toho viem teda zožrať 😅 a na druhý deň by som zas 😀
Ale keď nič iné, aj klobáska môže byť 🙂
Pekný dník ženušky...

nika_ke
3. máj 2008

ahojte kocice, pocasie je dnes super 🙂

Peta, peknu opekacku 😉 s kamoskou mate vzdy zaujimavy program. Aj vam trochu zavidim, ze si mate kam vyjst v Hnusti. Tu okolo tornale su len same polia.

Lili, som vas vyzerala v meste, ale nejako sme sa minuli. Na namesti sme si dali desiatu pri lukostrelcoch, na jarmoku ozaj nic nemali, o jarnej bunde mozem snivat. Muz si dal nakoniec kukuricu, doslo mu, ze klobasu griloval minuly vikend a dalsi sa opat chystame, tak sme usetrili. Ja som si dala cokoladovy trdelnik 😅 Zda sa, ze som jedina neklobasova medzi vami...

dali sme si obed a ideme opat von, na pivko 😀

kamajka
autor
3. máj 2008

cauteee my sme uz aj doma deti pospali ako hnile hrusky 😀 chudatka sa vymordovali....

a ja tiez...... spolubyvajuca spi 😀 aj ja som spala ale uz som hore......

mam totizto asi horucku... neviem to zistit kedze teplomer mam v izbe....

uz na mna ide moj kazdorocny zapal pluc... ☹ ☹ ☹ a je mi strasne...

som si urobila cajik..

kamajka
autor
3. máj 2008

Nika uzite si to pivko 😀 😉 🙂

liliandax
3. máj 2008

cafte 😵

no nika, kdeze ste sa tulali??? 😠 som vas kukala (teda skor kocik 😅 ) a nist.. my sme mali poznavacie znamenie 3 balony so symbolol O2 - davali zadara, tak sme zobralli 😀 Maly iba vrestal za balonmi a motorkami.. 😝 Co tam boli pri kostole, take elektricke.. mala si vidiet, ako na nich santil 😅 .. a samozrejme, nevedeli sme ho odtial odtiahnut.. len revom 😖

Teraz mi obaja chlapi drichmu uz 3 hodiny, ja som spala tiez, ale uz mi je dlho 😀 tak som zvedava, ked sa zobudia plni energie, co vymyslia 😀
.. zeby "vylet" na klobasku??? 😀

Peti - no dufam, ze teraz nebudes chora ty ☹ To mavas tak casto zapal pluc?? 😕 ☹

Zuzka - kto by to povedal, ze ty mas take chutky??? 😅 bocik??? ja nemusim.. mne staci aj ta mastna klobaska 😉 😀

liliandax
3. máj 2008

baaaaaaaabyyyyy!!! ☹

u nas prsi 😖 .. takze klobaska uz nebude 😒

zuzkafuny
3. máj 2008

Lili... tu spadli asi štyri kvapky 😅 a potom že... Idem si ja pršať do Soboty 😀 😀 😀 Tu krásne svieti slniečko... Ale až prší v Sobote, príde to sem. Od Soboty ku nám chodí 😉 🙂

liliandax
3. máj 2008

zuzi - tu je uz opat ouka 😎 ... takze mozno ani k vam to nepride 😉

zuzkafuny
3. máj 2008

Lili nakoniec to sem neprišlo... to čo tie čísla pri príspevkoch...??? Máte to tam aj vy...???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre