Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
4. júl 2008

presne, aj nad tatrovkou som rozmyslala, ale to je asi pre Risku este velke? ci ani nie? mozno ju dostane na vianoce, ked bude uz lietat 🙂

a co tu Lili takto vecer porabas? Muza mas na pive?

ozaj, neuverite, ale my sme dnes vsetci traja boli na oslave v bare 😀 sef oslavoval narodeniny a zaroven blahozelali aj mne. Dostala som kvet, resp. stromcek v kvetinaci. To je uz druhy na tieto narodky 😉

liliandax
4. júl 2008

podla mna nie je skoro na tatrovku, ved mozes risku do nej posadit a bude mat novy zazitok 🙂 ved take tlacenie/tahanie v nej musi byt zabava, Petko to zboznoval

muzik spi s malym, prisiel dnes podvecer od kombajnov, unaveny ako pes, tak si sli oni dvaja lahnut.. ja mam pauzu 🙂

fuuuha.. ake to bolo popijat so sefom? musi byt pohodak, nie?

nika_ke
4. júl 2008

sef je v tomto smere super, ked sedime niekde vonku v bare, tak sa zo zasady nebavi o praci, max. len okrajovo. 🙂
Riska tam dokonca nic nevyliala, nerozbila, ani obrus nestiahla... taka som bola na nu pysna 😵 lenze po hodine chodenia po bare a zbierania kamienkov na chodniku sa tam zacala nudit a bola mrzuta, tak sme museli ist domov.

Rozmyslala som, ze Risku vezmem do hrackarstva, alebo do tesca. Dovolim jej tam vsetko vyskusat a co sa jej bude pacit, to jej potom tajne kupim. Len aby nechcela vsetko naraz 😀

To je dobre, ze aspon na vikend mas chlapa doma. Ten moj uz zase kuje plany, ako zdrhnut na zahradu 😖

liliandax
4. júl 2008

to je potom fajn, ked je taky "normalny", takych sefikov moc nevidno 😖

my chodime na pivo do konga, mame to na skok a je tam vonku aj taky detsky kutik, pieskovisko, hupacky.. da sa pozicat lopta (vidis.. aj tych sa petko nevie nabazit) a je to ohradene, takze super 😉

neviem, ci je to dobry napad, malu zobrat do nejakeho hrackarstva.. ona to este (podla mna) tak nevnima, vsetko je naraz nove, tak nevie co skor - to vlastna skusenost s petkom, ak ide s nami bud do hyperky, prip. bol v tescu, domov sa ide s placom 😒

este neviem, aky bude vikend.. staci jeden telefonat a mozno bezi naspat na vychod, lebo sa daco na kombajne pokazilo.. mlati sa aj cez vikendy, ak chceme mat olej, musi sa 😉

liliandax
4. júl 2008

ozaj nika, kym ste byvali v RS, pocula si kazdu noc o 22:00 taku melodiu, take trubenie, ci co?? vraj tak ohlasuju nocny klud.. mne to uz pekne lezie na nervy.. hoci to trva asi len minutu 😝

nika_ke
4. júl 2008

jeeeej, jasne, ze sme poculi, to bol super uspavacik 😅 vedeli sme s muzom, ze mame vstat od nasich PC a treba ist spat 😅 vecierkaaaa 😅 vtedy to tak hralo ako v tabore

my sme poculi vsetko, aj zvonkohru kazdu hodinu od siedmej do desiatej, aj kazdy koncert na namesti 😠

a uz sa musim vykopnut od stola a ist spat, dobru nocku 😔

liliandax
4. júl 2008

dobru nocku 😔

zuzkafuny
5. júl 2008

heeej ženy...!!! Tu bol nočný pokec... 😀 Malý mi práve levkoplast praskol do kávy...
Nika my sme Mišiakovi na narky urobili oslavu alebo gril párty pre dospelých.
A máme od segry požičanú veľkú tatrovku a veru že ju nedá za nič. Aj Zuzka ju mala a hrávala sa s ňou celé roky... takže tatrovka bude super darček pre Rišku...!!! 😉 🙂

liliandax
5. júl 2008

cafte

zuzi, kava chutila? 😀 😝
ta moja ma este len caka, dnes kavickovanie meska.. ale leukoplast si neprosim 😝 😀

nika - mna este napadlo.. nejaky maly klavir, alebo cimbal, ci co to je.. aby mohla riska trieskat na to tou palickou 😉

liliandax
5. júl 2008

tak mne chlap opat odisiel na vychod.. ☹

dlho sa tu nezdrzal.. takze gazdujeme sami 😒

liliandax
5. júl 2008

baby, u vas prsi???

tu to vyzera na riadnu burku! strasne fuka a tie cierne mraky???!! 😕

a maly este stale spi... uz 4 hodiny, kedy pojde dnes spat? 😅

zuzkafuny
5. júl 2008

lili 🙂
Tu to tiež tak vyzeralo... dva krát fúklo, spadli dve kvapky a nič... ☹
už sa začínaaj vyjasnievať... Mne malý spinká.... sme boli na prechádzke a nechcel ani v koči sedieť, ani pešo ísť, ale rovno na rukách sa viesť...!!! A keďže som ho nevzala, tak vrieskal celou cestou domov... sa z toho tak umavil... dnes už spí tretí raz... hm...

liliandax
5. júl 2008

cau zuzi

vidim, ze aj ten tvoj zacina vymyslat 😉 aspon v tom nie sme sami.. nastastie, ten moj v kociku sedi v pohode, v zivote som ho ani raz nemala priputaneho.. aspon v kociku presedi, ked inak nie..
no najradsej sa vezie ockovi na krku, na konikovi, vtedy robi take pohyby ako keby cvalal 😀

tu to furt vyzera kadejako, aj kvapka.. a je dost tma

a ten moj spi a ja ho nemam srdce zobudit 😔

zuzkafuny
5. júl 2008

môj tiež už hodinku spí a idem ho jemne prebrať...

liliandax
6. júl 2008

pekne rano zienky!

dufam, ze dnes budeme mat slniecko 😵

nika_ke
6. júl 2008

ahojte zienky,
my sme si urobili maly vylet do KE, mali v Kike autosedacku v akcii Maxi Cosi Tobi, ale nakoniec sme ju nekupili a vybrali sme si Romer King Plus Trendline. Vhodnu farbu mali v obchode u nas na sidlisku, ked som ju pred dvoma tyzdnami obzerala, snad ju este maju. Kupime ju nabuduce 😉

nakupili sme kopec darcekov pre Richellku, som sa vysantila 😅 drevenu hojdacku, plastovy kocik, nafukovaciu korytnacku do vody, knizku so zvieratkami, drevenu vkladacku so zvieratkami. Som velmi spokojna 😀 niet nad uspesny shopping 😀

neviem ci prsalo v tornali, ale isto prsalo v cecejovciach a pri hrhove a tiez par kvapiek v KE...

Lili, Zuzi, vasi drobci teda riadne potiahli poobednajsi spanok.
Zuzka, prid aj ku mne zaviest spartansku vychovu 😀 ja som na malu taka makka ... uz sa "tesim" ked pride obdobie vzdoru. Vraj ja som sa ako mala riadne hadzala o zem.
Lili, to je smola, ze tvoj drahy musel odist hned v sobotu naspat ☹ Aky ste si spravili s Petkom program?
Zuzi, co nove v hnusti?

kamajka
autor
7. júl 2008

Ahojte, pekné ránečko želám 🙂

Nika tak ste nakúpili fajne 🙂 .... dakujeme za blahozelanie - ano Milko mal meniny.. a stvrteho narodky... 🙂 už mám doma velkého chlapa ... 😅 🙂 .. ale uz som rada, od dvoch rokov to už s deťmi ide lepšie... sú viac samostatné... Aj keď - keď ho porovnám s Vikou, tak je oproti nej ešte také babuliatko - Viki bola v jeho veku už oveľa samostatnejšia. Ale už aj kecáme, tak sa dá ... Aj keď bohviečo nenakecá, ale rozumieme sa. 🙂 a každý deň sa naučí nejaké tie dve - tri nové slovíčka... 🙂

Nika inak je to normálne, že si na Rišku taká makká, aj ja som na prve dieťa bola jak medík.. teraz mi po hlave skáče... a klame ukrutne... hnusiga jedna 😠 .

No a ako sme včera mali slniečko, dnes máme upršaný deň 😖 ... no možno sa vyčasí ešte...

Nám dnes príde domov tatko, no... uuuužas... Je to takto na prd, keď si nemá kam vziať deti, musí chodiť sem a ja mám veľký problém s ním vydržať. No tak ale tak už čo, no... Sa nezbláznim snáď... 🙂

nika_ke
7. júl 2008

ahojte kocky 😉

my sme dnes prvykrat asi po 6 mesiacoch spali do 8:00 🙂 Boli sme vonku popozerat zvieratka z cirkusu, Riske sa naramne pacili. Pojdeme aj poobede, ked uz budu vonku a nie iba v kamionoch.

Peti, to uz mas ozajstne chlapisko doma 😉 Ako ste oslavili Milkove narodky? Ci az tatko donesie nejake prekvapko? ... a prajem pevne nervy ... no na druhej strane, ked bude tatko s detmi, tak ty si mozes povyrazit, nie? 😉

Toho sa presne bojim, aby mi mala neskakala po hlave. Urcite pravidla si postupne zavadzame, tak snad to bude fajn. Uz sa tesim, kedy tu na MK bude prelozena kniha o pravidlach, dufam, ze sa k nej dostanem 😉

Riska mi pred chvilou zaspala, dnes to bude zrejme len jeden spanok cez den. Ibaze nestihla ani obed zjest ☹ Idem aspon spratat kuchynu.

liliandax
7. júl 2008

cafte zienky

nika - uuuhaaaaaa.. teda dobry nakup!! blahozelam, riska bude mat isto velku radost 🙂 Kedzy to presne oslavujete? ja som sklerotik, zabudam 😒

Peti - dodatocne aj za blahozelam 😉 A nejako skus prezit chvile s chlapom 😅

ten moj je stale prec, kombajnuju v jednom kuse, ale nech.. aj papat musime nieco.. a ked budete niekedy vyprazat nieco na oleji, spomente si, ze mozno ma v tom prsty ten moj chlap 🙂

nam vikend ubehol strasne rychlo, ani neviem ako... ked mi maly prespi 1/2 dna, tak sa ani nezda.. vcera sme boli u petkovho bratranca.. bolo patrika, tak sme gratulovali... a obaja sa vyblaznili az az.. 😀

joooj... taky bordel ostal po nas 😕 😀

nika - je u vas cirkus ales?? ten bol skoro tyzden v RS, aj my sme boli kuknut zvieratka.. do cirkusu je este petko maly, mozno by ho bavil 5 minut a to vstupne??? 180,- SK na dospeleho... 😲 si myslim, ze dost..

musim ist riadit.. nasi dnes pridu, a je tu ako po vybuchu 😠

jaaaaj.. ale nechce sa mi 😝 😀

nika_ke
7. júl 2008

Lili, Riska ma narodky 18.7., ale mohla byt o den skor, keby sa lekarom racilo vybrat ju...
Prosim ta, vies mi poradit, kde sa da v RS objednat pekna dobra detska torta? alebo aj obycajna, len nech je dobra, nie z rastlinneho tuku 😝

Oslavovat budeme dalsi vikend, len este stale netusim kde. Ci tu v Tornali alebo v KE.
Najradsej by som bola, keby nasi prisli k nam. Aspon by som mohla Riske pekne vyzdobit izbu. Ibaze ten stary pes nasich chudacik melie z posledneho, tak ho asi nebudu tahat taku dialku. Musim si to este premysliet...

Som taka rada, ze som stihla spratat kuchynu, aj nejake drobne veci porobit. 🙂

Kukla som z okna, je to cirkus Ales. Cena je takato uz par rokov v cirkusoch. Podla mna je v norme, kedze tam maju velke zvierata, ktore tiez musia z niecoho zit.

Moj muz si uz vcera vecer zacal odratavat dni do dovolenky. Tesi sa ako dieta na prazdniny 😀 Idem chystat zoznam veci, co nam treba. Len dufam, ze sa zmestime do auta. 😎

liliandax
7. júl 2008

nika - skusim sa spytat mamy, odkial ona objednala.. viem, ze dakedy robila taka stara tetka fajnu.. susenu, ale ona uz nerobi..
a pekne torty su v cukroske v kauflande, maju ich v cukroske, tam pri vchode.. iste sa daju objednat rozne.. opytam sa, mozno tam skocim este dnes, neviem, cakam rodicov .. su na pohrebe, zomrel 39 r. otec 2 malych deti.. byvaju na sibiaku, tak sa poznali ☹

s tym cirkusom mas pravdu, ale ja cirkusy nemam rada, pre mna je to obycajne tyranie 😖

s tym zoznamom je to super napad, mala som ho minuly rok a aj tento rok som uz co to popisala.. my sme minuly rok sli straaaaaaaaaaaaaaasne nabaleny, kedze sme terigali aj kocik, ale oblecenie sme mali v tych space bagoch, bolo to uplne v pohode 😉

tento rok to bude o nieco lepsie.. berieme len petkovu motorku, kocik nehrozi a mame vacsie auto ako minule 😀

nika_ke
7. júl 2008

jaaaj, lili, diki, ja som uplne zabudla, ze mame dva take bagy. Moja hlava dera. Hned si to dopisem do zoznamu, lebo by som isto zabudla, ze to mam do toho balit 😉

liliandax
7. júl 2008

aj ja si to musim napisat 😉

som hrozny sklerotik, ako sa poznam, aj ten zoznam stratim, niekde polozim a zabudne kde 😀

nika_ke
7. júl 2008

ja mam zoznam v PC, doladujem ho. Uz to vidim, ze za chvilu z neho budem skrtat zbytocnosti, ktore sa nezmestia 😒

liliandax
7. júl 2008

radsej zober viac, ako by ti potom chybalo.. zas na druhej strane, vela veci kupis tam a velakrat lacnejsie.. ja som si napriklad hned pred hotelom v chorvatsku kupila gumene topanky, lebo tie kamene v mori mi isli pekne na nervy 😖 a vysli ma na nejakych 90 sk

ja napriklad hracky nevezmem.. nejake do auta, ak by sme petka potrebovali zabavit, ak bude treba, kupim tam.. napr. formicky a tak 🙂

a s tym PC to nie je zly napad 😵

nika_ke
7. júl 2008

lili, len mame taky mensi cenovy rozdiel v destinacii. Vy idete do bulharska a my do chorvatska. Moja mama my uz teraz ide na nervy, ze tam nic kupovat nebudeme, lebo je tam vsetko strasne drahe 😠 a pritom ona si moze dovolit dost vela...
Jedine tam planujem kupovat vodu pre seba, aj keby bola neviem aka draha. Na rodose sme si bezne kupovali vodu po 1EUR, vsak sa teraz z tej ceny nezblaznim ...

liliandax
7. júl 2008

to som si myslela aj ja.. ale minuly rok v chorvatsku tie cenove rozdiely neboli nejake strasne.. dalo sa pohode, akurat zmrzka bola draha 😀
ale je pravda, ze my sme mali All inc. tak sme kupovali naozaj len tie najnutnejsie veci 😉

a pocula som na TA3, ze Bulharsko zvysilo ceny.. takze uvidime

liliandax
7. júl 2008

inak, aj moja mama je taka ista 😒 Tiez jednu vec trikrat okomentuje, kym to kupi 😠

darmo, je to dedicne.. moj starky! na neho nema ani Stryko Drzgrlos 😀

kamajka
autor
8. júl 2008

caute babule, tak som Vas dosla zase kus kuk, dakujeme za za gratulacie, neoslavili sme nejako moc, nááne looove...... 😀 , ale foto hodim do albumu....
Ozi, segra sla vcera na skolenie do Lednických Rovní, nabulikali ich, že budu tam na paradnom hoteli s bazenom a take sprostosti, akoze mne sa to hned nezdalo, a ze budu kazdy vikend chodit domov, vcera vecer tam dosli, dnes rano jej pisem, ze za nou smutim a ze ako je tam a takee, a ona vraj : "nesmut moja, dneska som doma ako na koni. uz sedim na stanici v Puchove. Ved to su oje.... y! - žiaden hotel - ale bordel, a domov sa chodi každe dva týždne.."- ta fasa ni?

kamajka
autor
8. júl 2008

No tak som pridala fotečky komu sa chce tak kuk 🙂 ja idem už Vaše albumiky popozerať, dávno som nepozerala... ozaj, s tým stretkom čoo? Inak pokial ide o to povyrazenie - snívajme dalej dziovky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre