Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
17. júl 2008

ahojte zienky 🙂

kdeze sa tulate? 😉 ci ste znicene ako ja 😝 .. hoci nemam byt z coho, dnes som opat vycucana..

u nas nist extra nove.. manzela nemam doma (chvalabohu), opat je na kombajnoch, mame tichu domacnost.. od vcera sa s nim nebavim 😖

nika - zajtra vas caka velky den!! 🙂 supeeeeeer... tak si ho uzite, najma Riska.. uz teraz som zvedava na fotos 😵

este sem kuknem, snad sa tu objavite 😉

nika_ke
17. júl 2008

lili, coze zase ten tvoj chlap vyviedol? 😠 nebodaj si kupil druhu motorku 😀
... sa mi dnes sranduje 🤐 sorry 🤐

prave sme doozdobovali obyvacku s balonmi a krepovym papierom, tiez som znicena jak konica 😔 Riske sme pobalili darceky, snad sa jej aspon jeden bude pacit 🙂
zajtra okolo stvrtej maju dojst nasi, tesiiim sa 😎

liliandax
18. júl 2008

ahojte

aaaaaaleeeee... nika, nestoji to za rec, napisem, ked si to u mna vyzehli 😀

prajem uzasnu oslavu!!! malej riske normalne zavidim 😅 🙂

aj ja chceeeeeeem oslavu a kooooooooooopec darcekov 😀

zuzkafuny
18. júl 2008

Nika... nech neuráža našu ružovú pizzerku 😠 😠 lebo bum bác 😉
Páčilo sa im v kocke...??? Tam polku vecí robil môj drahý 😀 😀 😀 sa chválim teraz... 😀 😀 😀
je to tam veľmi pekné a hlavne nové...
Riške zlatej všetko nááááááááj a poslúchajte ju...!!!
🙂
Lili je pred ôsmou a ty si už bola tu...??? 🙂

liliandax
18. júl 2008

zuzka - to vies, vstala som radsej skor, ako by som mala kukat na spiaceho manzela 😝 😀

tak som sa supla na konika 🙂

co je "kocka"??? 😕

zuzkafuny
18. júl 2008

jedna reštika nová v Hnúšti... Asi pred mesiacom oslávila svoje ročné pôsobenie 🙂
A robia tam rôzne akcie... majú aj super stránku...
kuk
www.kockanet.sk

liliandax
18. júl 2008

kukla som a vyzera to celkom fajn.. ak sa raz dotrepem do hnusti, pojdem kuk.. 😉

liliandax
18. júl 2008

zuzi - aj dnes sluzis na didzine? 😅 🙂

nika_ke
18. júl 2008

caute kocky,
Richellka dakuje za blahozelania 😵 a jasne, ze ju budeme posluchat 😀

...ja mam dnes ine stresy ... muz siel na obed do zvolena so sefom 😠 snad sa stihne vratit vcas.
Ked ma niekto videl, ako nesiem Risku v sedacke v jednej ruke a obrovsku krabicu s tortou v druhej ruke a s tretou zatvaram auto, tak sa musel riadne pobavit 😀 teraz mi je smiesno samej zo seba, ale vtedy mi nebolo doreci. Kusok torty som obtrela do tricka ☹ a pritom kolegyne isli okolo z obeda a ani ich nehlo, ze by mi pomohli 😠 nastastie v brane som stretla kolegovu zenu a ta mi pomohla zniest Risku po schodoch a nalozit do vytahu, lebo inac neviem ...

no tak som sa trochu skludnila, Riska spi, nasi su na ceste, idem je nachystat chlebiky.

skoda, ze vsetky nie ste niekde na blizku. Mame tolko torty, ze neviem co s nou 😝

zuzkafuny
18. júl 2008

dnes som sa vybrala...že slúžim na didžine a oni mi zabudli zavolať, že nie... ☹ Tak neslúžim ani teraz,ani budúci týždeň... majú akcie. Aspoň sa vyspím 😀 😀 😀

zuzkafuny
18. júl 2008

Nika... tak by som si dala... 😵

nika_ke
19. júl 2008

zeny, ja som taka prezrataaa ako prasiatko kvik-kvik 😝 oslava dopadla perfektne, muz stihol prist nacas. Riske sa najviac pacili balony 😀 od nasich dostala hovoriacu babiku, ktorej sa najprv bala, ale potom zistila, ze ju moze vozit v kociari, tak uz s nou bola kamaratka 🙂 Mna potesilo najviac to, ze jej chutila moja torta z keksikov, jablk a pudingu 😵

Zuzi, dojdi na tortu, je fajna 😉 vcera si mohla zostat aspon si zatrsat 😀 , ale asi sa nedalo na sukromnej akcii 😒
Az teraz som pozrela lepsie na stranku kocky, je na moj vkus prilis zlozita ta stranka. Trvalo mi teda riadne dlho, kym som nasla galeriu, ale to asi bude sposobene mojou vycerpanostou 😔 Vyzera to byt fajn podnik. Taku modru mozaiku chcem mat raz vo vnutornom bazene v mojej vile 😀 😀 😀 ked vyrastiem 😀

Lili, snad dnes tvoj drahy cely den zehlil a ty si sedela s vylozenymi nohami 😅

nika_ke
19. júl 2008

upratala som si v albumoch a hodila nove Richellkine foto 🙂

nika_ke
19. júl 2008

zuzi, teraz som kukla tvoj album. Misko ma obdobie vzdoru? ☹ to mate asi teraz perne. Nech z toho rychlo vyrastie, chudacik obuchany ☹

kamajka
autor
20. júl 2008

čafte, som tu iba na skok, roboty doma jak na kostole... Tak sa idem do toho pustiť a potom budem poslušne čítať. inak prajem všetkým krásnu nedeľu 🙂 ..... ja som dnes pozvaná na kafee .. haha.. Tak som zvedavá či vobec pojdem... ale ako sa poznám, keď sa nase.rem, tak iste pôjdem :D

nika_ke
21. júl 2008

ahojte, kdeze ste?
Peti, bola si na kave?
Ja som dnes vecer opat zaspala spolu s malou 😔 mozno aj skor ako ona, lebo ked som posledny krat na nu kukla, tak mala este otvorene oci 😀 Najnovsie sa slecna rozhodla uspavat vo velkej posteli.

Chystam sa skocit tento tyzden do RS, asi v stredu, ak bude normalne pocasie a nie lejak. Chcela by som si pozicat knizku v kniznici. Naivne si myslim, ze sa mi ju podari na dovolenke precitat 😀
Tak co, dame stretko zienky?

malalady
22. júl 2008

joj.. som si prečitala že Brezno a okolie je tu zaparkovane? 😀 😀 😀 😀

liliandax
22. júl 2008

ahojte kocky

tak sa hlasim aj ja 😉

my sme mali suuuuuupeeeeer vikend, v sobotu sme sli s muzom a kamosom na Siravu na Siravafest.. bolo super, trosku sme si zaspominali na mlade casy, na koncertoch pohopkali 😀 a citili sa o 10 rokov mladsi 😅
Uz som na takomto feste nebola hadam aj 5 rokov 😖 .. tak sme sli..
kukli sme si Cmorika (toho nemusim), Tublatanku (to uz je lepsie) a nakoniec Kabat (to je najlepsie 😀 ).. a U.K.N.D sme uz nevladali, chlapi uz boli "jasni", tak sa slo akoze spat .. 😠

Petko bol s nasimi na dedine v Krali, mal zazitok 🙂 ked mi mama vravela, ze co vsetko tam povystrajal, tak asi ho tam supnem na cely mesiac 😵 .. nech si zvyka

nedelu som celu prespala.. bola som uplne nemozna 😝 Vecer mi PEtka doniesli, tak siel rovno spat a vcera sme sa to akotak vsetci snazili rozchodit 🙄

ale dnes fungujem na 100 % 😉

nika - mozme sa kludne stretnut, len mam taky pocit, ze zajtra bude cely den prsat 😒 Zacne dnes v noci a bude fest zajtra prsat.. to mam od mojho muza, ten je teraz rosniciak, kedze sleduje pocasie kvoli zatve 😔

malalady - vitaj medzi nami 😉

liliandax
22. júl 2008

nika - kukla som foto z oslavy 🙂 mala je taka na spapanie.. a ta posledna fotka je uplne uzasne, kde sa tak smeje

torty boli kraaaaasneeee 😵

zuzka - vidim, ze aj tvoj misko sa rad hadze o zem 😖 mozu si s petkom podat rucky.. niekedy mam chut sa hodit o tu zem aj ja 😝

zuzkafuny
22. júl 2008

Ahojte 😀 😀 😀
no... hádže sa hádže, ale len tak opatrne 😅
Pooomaličky si sadne, ešte pomenej sa po lakťoch posúva do stavu ležatého, potom sa pomaly otočí na brucho, skrčí nohy, jemne ale veľmi jemnúčko oprie líčko o zem a spustí 😀 😀 😀
predpríprava musí byť 😀 😀 😀
teraz spí... druhý krát dnes...

liliandax
22. júl 2008

caf zuzi..

aj ten moj spi, od jednej 😅

Petka ked chyti hysak, tak to ide aj bez predpripravy 😖 minule si lahol pred vytahom a spustil taky vreskot, ze ho musel pocut cely vchod.. ak nie aj vedlajsi 😒 A len reval.. ani vstat nechcel

hanbila som sa ako pes..

nika_ke
22. júl 2008

ahoj malalady, je tu zaparkovane aj ovela sirsie okolie 😉 vitaj a nakukni obcas

lili, tvoja rosnicka mala pravdu, aj teraz vecer na pocasi ukazovali dazd, vietor a zimu. 18 stupnov v lete, brrr 😒
Takze z mojho vyletu nic nebude, drahy mi nakazal sediet doma na zadku, zrejme s malou ani vonku nepojdeme. Uz dnes som takmer zamrzla pri dvojhodinovom kocikovani.

lili, to ste sa trepali az na daleky vychod 😕 jooj, ale muselo vam byt fajneee 😅 tak si ma navnadila svojim opisom super vikendu. To musela byt paradicka, vysalit sa s drahym ako za starych "slobodnych" cias 😎
aj som si zaspominala ako som v piatom mesiaci natriasala malu na koncerte IMT SMile a Desmodu 😀 ale len tak decentne som sa tvarila, ze tancujem 😀
akurat som dnes citala o pohode, ake tam mali super podmienky pre mamicky s detmi - samostatne mestecko, prebalovacie pulty, nocny klud ... som zirala 😨
No ja osobne si neviem predstavit, ze by som na takuto akciu trepala moju velku malu sibalku.

och boze, to uz o tri mesiace aj k nam pride obdobie vzdoru, ja nechceeem 😖

drahy uspava malu, tak idem pracovat - po dlhej dobe ...

liliandax
22. júl 2008

cau nika

my sme sa tam trepali viac menej kvoli Kabatu 😅 .. ale bola to fakt psina, v zivote som nespala v aute 😝 (teda ak sa to da tak nazvat, lebo to spanie ani z daleka nebolo.. 😀 ), ale prezili sme 🙂

ak kamos doda fotky, nejako ich nahodim 😉

moj muz este doma nie je, isiel kamosovi pomoct s prerabkou bytu.. on je taka dobra dusicka 😵
.. ale pockam si na neho, Petko pojde spat s nim 😉

len pracuj pekne.. a obcas sem nakukni 😉

nika_ke
22. júl 2008

jednu vec som urobila a jasne, ze som tu hned kukla 😀

lili, Petko ti este nespi? aj nasa mala vraj vzdorovala, nevypila ani polku vecerneho mlieka 😖 stavim sa, ze o polnoci je hore na cici 😖

my sme spali s drahym v aute na express summer Ruzina posledne leto pred tehotenstvom. Zobrali sme si taku nafukovaciu postel, rozlozili vzadu, vliezli do spacakov a sladko spinkali. Teda aspon ja, lebo drahy sa bal, ci nas neukradnu. Nevedel ako zavriet auto bez alarmu, lebo ked ho zavrel a my sme sa pohli, tak strasne hucalo. 😀
Najlepsie na celej akcii bolo, ze rano o stvrtej sme vyrazali z Ruzinej, lebo okolo osmej nam letelo lietadlo do Pariza na sluzobku. Jooj, to bol zivooot. Normalne ma chyta nostalgia. Ale vsak Riska cochvila vyrastie a budeme ju vlacit vsade so sebou na stanovacky 😀

nika_ke
22. júl 2008

lili, ked je tvoj drahy tada dobra dusa, nepomohol by nam postavit dom 😀

pokus sa hodit foto, ja som taka zvedava 😅

liliandax
22. júl 2008

Petko sa snazi zaspat.. prisiel muz, tak sli spat 🙂 Ked maly celu dobu co nebol muz doma, hudol OTO BUVAT.. takze chcel ist spat len s ockom 🙂

jooooj.. to spanie v aute 😝 No chlapom bolo jedno, ako spia.. boli tvrdi za 5 min 😠 ... ale ja som nevedela spat.. vsetko ma tlacilo 😀
my sme zlozili zadne sedadla a akoze v kufri sme sa sardinkovali dvaja.. a kamos na sedadle 😀

povodne sa mal zlozit stan, ale kedze mali problem na vlastnych nohach stat, poskladat stan bolo priam neskutocne 😠 😀

ale aj tak bolo mokro, lebo obcas zaprsalo..

jeeeeeeeeeeeej... aj ja chcem ist do Pariza 😵

liliandax
22. júl 2008

nika - najskor nech postavi nam 😉 😀

mozno ked pojdem do dochodku.. 😝

nika_ke
22. júl 2008

lili, tvoj Petko tak krasne rozprava, zlatucky je 😵

chlapi maju uzasnu vyhodu, kde ich zlozis, tam spia 😔

nika_ke
22. júl 2008

ozaj, dajme deti chlapom a podme do pariza na nakupy. Ja milujem Lafayette 😎

nika_ke
22. júl 2008

uz zacalo prsat a zrejme neprestane tak skoro ... take som ja mala velke plany na zajtra, hmmm nic to, nakupim v kosiciach ...

dobru zienky 😔 idem si ja lahnut, k tomu mojmu tornadu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre