Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
17. okt 2008

nika fajn to mate zadelene 🙂 dobre si urobila ze si dala odstranit ten sklenik ked bol uprostred chodnicka,no teda.
Riska sikulka coraz viac slov rozprava 🙂 uzite si vikendik,oddychnite si ,mi budeme v nedelu oddychovat,aspon dufam 😉
inac to drevo ani ja nemusim,a uz vobec nerubem,na to je muzik . 😉 ja take tazke namahave veci nemozem,povedal doki este ked mi operovali prsnik pred 8 rokmi bo som vnej mala cystu .
idem ja este cosi porobit 🙂

kamajka
autor
17. okt 2008

čauko, tak čo porábate ? 😎

kamajka
autor
17. okt 2008

hah a už Vás tu niet ..... 😅

zuzkafuny
17. okt 2008

ja som tu len na skok 😉 🙂
Nika... kozub je romantika... a ja rada kálam drevo a ráno mi nevadí vstať a zakúriť 😀 😀 😀

zuzkafuny
17. okt 2008

Ahoj Peti... ako máš...??? 🙂

kuspitka
17. okt 2008

Ahojte.je tu niekto???

kamajka
autor
17. okt 2008

jeee že som ťa aj zastihla Zuzi. 🙂 Mám sa skvele. A Vy?

kamajka
autor
17. okt 2008

Kuspitka ja som tu na taky maličký krôčik 😀

kuspitka
17. okt 2008

kamajka uz som tu bola som papat.co porabas???

nika_ke
17. okt 2008

caute, vidim, ze sa tu nejako miname

zuzka, aj mne sa kozub ako taky paci, len u nas by nemal kto robit kozubnika 😀

csilla, ty si uz tolko toho prekonala ... tak nech ti zdravicko sluzi 😉

zeny, keby ste videli blazinec v nasom tescu ... 😒 😖 😠 tento tyzden pri nom tvorili nove butiky a velku predajnu elektra a mne to nasi nepovedali. Vybrala som sa vecer aj s Riskou, ze jej kupim nejaku novu hracku ... stravila som najprv 15 minut na benzinke, lebo v piatok zacina akcia na benzin. Potom som si urobila asi 5 koleciek po parkovisku pre tescom, kym som nasla flek, popritom som skoro nabrala smetny kos, lebo som sa chcela vtrepat na malinke miesto. Hracku si vybrala Riska sama - taku gulu s opickou, ktora hraje, ked sa gula. Dalej sme stravili dobrych 15 min mozno aj viac pri pokladni a ako bonus sme mali vyparkovavanie. Musela som asi 5 min cakat, kym ma niekto pusti vycuvat... 😠
joooj, poviem vam, niet nad nase dedinske tesco s 20-timi parkovacimi miestami 😀

kamajka
autor
18. okt 2008

ahojte.

Nika, aj my máme podobné tesco. Ja mám ale to šťastie, že nešoférujem - ani neviem 😀 , aj keď včera som bola k tomu donútená..... Som to odšoférovala v jednotke.... Šikulka 😀 😀 😀 ... Nooo, tak ale na to, že som sedela druhýkrát za volantom, myslím, že celkom slušne. Ha. Keby ste videli jak som zaparkovala 😀 😅 😅 😅 .

Inak pekný deň Vám. 🙂

nika_ke
18. okt 2008

caute,

Peti, do tretice uz prehodis aj do dvojky 😀 nechystas sa spravit si vodicak? je to super vec 😉

Csilla, dule zavarene? kolko flias vam vyslo?

csilla76
18. okt 2008

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
uff.....takze teraz sme skoncili s dulami a som vystavena riadne 😀 😝
nika robili sme 20 poharov 0,7dcl kompotu a s 25 kg duly lekvarik 😀 😝 robili sme to 3 zeny,ja,mama a svokra ale mali sme stym dost prace.asi nas to vyslo tak na 60 poharov 3,7 dcl a mensich. 😉 a robili sme este taku novinku do formy srnci chrbat sme tiez dali lekvar a do toho vmiesali rozdrvene orechy a potom to z formy vyklopime ked stuhne a bude sa to dat krajat.muzik moc lubi sladke,tak bude mat aspon 😀 😝
nasi odisli okolo 19hod,mi sme este so svokrou dokoncovali 😉
pomocccccccccccc ja uz nevladzemmmmmmm 😝

csilla76
18. okt 2008

a vy ako nika co ste porabali dnes?boli ste vo vit.svete? 🙂

nika_ke
18. okt 2008

ahoj csilla,
fuuuha, riadne ste makali. O lekvari v srncom chrbate som este nepocula, hlavne, ze bude muzovi chutit. Myslela som si, ze budes taka unavena, ze sa ti ani na kona nebude chciet prist.

Vo vitalnom svete sme boli dnes s mamou ako prve a za cely cas - takmer 2 hodiny - nikto iny neprisiel, takze bolo super. Najlepsie na celom bolo, ze mi muz siel naspat do tornale pre plavky, lebo som si ich zabudla a vo vitalnom bol zakaz vstupu v plavkach. 😀 Ale muz si aspon vybavil nieco v robote.

zuzkafuny
19. okt 2008

Ahojte... tak narýchlo 🙂
Nika... riadne holé...??? ste tam museli byť??? 😕
Aj chlapi sú tam holííí 😵 😵 😵

nika_ke
19. okt 2008

zuzka, nacisto hole ako rimanky 😀 neviem preco sa do niektorych vitalnych chodi v plavkach a do niektorych bez 😕 v saunach je to este v pohode, lebo ma clovek plachtu, ale vo virivke je to ina sranda 😀 uz viem, preco u nas na sidlisku maju stredu vyhradenu pre zeny, to je zrejme pre tie, ktore nie su zvedave na pipiky 🙂

zuzka, bola si nalievat aj vencekovat?

mne Riska zaspala doobedu vonku v kociku a asi nam odpadne poobednajsi spanok 😒

zuzkafuny
19. okt 2008

Nika... bola som 🙂
a teraz idem hriať kapustnicu kotlíkovú zo včera 😀 😀 😀
mmm... sa teším 🙂
príde si aj segra s milým dať..
dobrú chuť prajem 😀

nika_ke
19. okt 2008

mnaaaam, zuzi, to si mi narobila chute, strasne daaaavno pradavno som nemala kapustinicu, budem musiet ukuchtit

lili, toto by sa Petkovi mohlo pacit
http://www.familymarket.sk/index.php?main_page=...

kamajka
autor
19. okt 2008

čaute 🙂

tak akú máte nedeľu? my pohodičkaaaa... len sme včera trocha oslavovali švagrovu tridsiatku, taaaak trocha unavene. ale dá sa, no.

Aj ja chcem kapustnicuu 🙂

K vodičáku - Nika , jááááááj, no neviem, ale uvažujem o tom už dlhšie...
Tak ale nie sú vždy na všetko financie, a vieš, teraz mám zase školu, už by toho asi bolo veľa na mňa.

No ale ktovie, čo sa ešte môže všetko udiať. Ozaj, už viem preradiť do dvojky, včera som sa naučila 😀.

zuzkafuny
19. okt 2008

Nika... tá hračka je super 😵 to by sa iste aj Mišiačikovi páčilo. Ale sa mi to zdá aj trošku prehnaná suma na štyri obrázky 😖 a pekná stránka pre deti...
Peti... dobrááá 😀 😀 😀

nika_ke
19. okt 2008

kamajka, to mi nedoslo, ze za vodicak sa plati, ja som ho robila strasne davno a som veruze rada. Ale u nas je to ine, lebo my pendlujeme hore-dole 100km kazdy druhy vikend.

zuzka, len tak rychlo som hodila link a az teraz som si pozrela vsetky polozky... teeeda, toto si mi asi nekupime ☹ mne sa samozrejme paci ta najvacsia podlozka 😀

ja som na seba strasne naser.ana, lebo som zistila, ze ma Riska zdeformovane nechtiky na malickoch na nozickach. 😢 Rozopla som jej sandalku a dobre ze mi oci nevypadli ... ona by potrebovala aspon o 0,5cm sirsiu sandalku. Vobec som si to nevsimla 😖 lebo ona ma v podstate uzku nozicku, ta lepka co sa dava okolo kotnika jej je dokonca dlha, stale sa s nou prilepi na koberec. Netusila som, ze ma chodidlo ako kacka - chude a ploske ☹
a uz vobec netusim, ako jej budem kupovat zimne cizmy. Muz musi vymysliet nejaku skusaciu sablonu.
... taka som z toho nestastna ☹

nika_ke
20. okt 2008

halooo, halooo, kdeze ste?

my sme sa k vam priblizili, dosli sme z KE do Tornale. Vyvencili sme s mamou Risku, este sa naveceriame a mozem ist pracovat.

Inkak, Lili, ako vyletnicky?

zuzkafuny
20. okt 2008

Ahoj Nika...
pekne pracuj... aj ja som dnes bola aj s Mišiačikom 😖 😖 😖 no to vyzeralo 😀
som prišla domov ako zbitý pes 😀
a kvety boli hádam aj na plafóne 😀

liliandax
21. okt 2008

cafte zienky.. nejako vas zanedbavam, fnuk ☹

ale posnazim sa viac sa vam venovat 😉

csilla76
21. okt 2008

ahojte :- 🙂

sorry dlhsie som tu nebola,ale sme mali prac.vikend.

dnes poobede ideme k lekarovi tak drzte palce aby vysledky boli oki.

adka27
21. okt 2008

ahojte mozem sa k vam pridat

csilla76
21. okt 2008

ahoj adka 🙂

jasne ze mozes budeme radi 🙂 odkial si tiez z RS? 🙂

adka27
21. okt 2008

jasne som rodena sobotanka, aj ked momentalne tam nebyvam. ale je mi smutno.

csilla76
21. okt 2008

to je super ked si Sobotanka 🙂

a teraz kde zijes ak mozes? 😉 si slobodna alebo vydata? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre