Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
10. okt 2008

ano 🙂

liliandax
10. okt 2008

tak bezkaj, lebo zmeskas bus 😵

spiona urobis inokedy 😀

csilla76
10. okt 2008

ok lili,uz som pripravena 🙂 mozno z busiku mu zamavam,tak nech sa nedivi ked mu nejaka zenska bude mavat,ok? 😀 😀 😀

liliandax
10. okt 2008

spytam sa ho, ci na neho "nejaka zenska" nezmurkala z busu 😀

zatial papapa

liliandax
10. okt 2008

no ako zenske? 😀

ako dopadol dnesny den? 🙂 u nas fajne, poobede sme zasli cela femily na capovanu kofolu, normalne pocasie ako v lete 😵
.. len skoda, ze je tak skoro tma 😖

nika_ke
10. okt 2008

caute kocky,
lili, ty nahovaras inu babu, aby uputavala tvojho muza 😨 😀
inac, vy sa s csillou poznate?

cely den mi neslo do hlavy, kde ja som sa s takym nikom "csilla" stretla a az teraz vecer som na to prisla, pouzivam to v robote a aj viem co to znamena 😉

lili, zavidim ti popoludnajsie posedenie s rodinkou ☹ aj ja by som sla...
miesto toho, som nahanala muza, aby prisiel po 8 hodinach z roboty a mohli sme ist nakupit. Je to dost onicom takto, ked chodi do roboty o hodinu neskor, tak musi aj o hodinu dlhsie zostat 😒
... a prisla vyplata, takze stahovanie sa nekona 😖

ozaj bolo dnes horuco, sme sa vencili 3 hodiny poobede. Mam uz 2 "kamosky" mamicky. Riska bola podarena, lebo neprislo dnes vonku jedno 5 rocne dievcatko, s ktorym sa hrava a svojskou recou sa pytala, ze kde je 😵

zuzka, nemusis byt smutna, ze Misiacik nerozprava. Ja som si myslela kolko toho Riska uz vie povedat a zistila som, ze ja jej rozumiem tak na 90%, muz na 50% a ostatní takmer nic 😲 😀
Uzite si vikendovu party, ma byt krasne pocasie a neprejedz sa klobaskami a bocikom 😉 😀

csilla76
10. okt 2008

tak ako baby? 🙂 aky nick cooooooo nika? 😉 nechapem... 😀

nika_ke
10. okt 2008

csilla, ja normalne neviem po madarsky, tak som sa trochu pochvalila, ze toto slovo vieeem 😉

csilla76
10. okt 2008

neva nika ze nevies 😉 aj tak sa dorozumieme 😉 a kde to pracujes?s muzikom spolu? 😉

nika_ke
10. okt 2008

tak tak, s muzom
prave si posielame firemne maily 😀

nika_ke
10. okt 2008

haloo, kde ste? venujete sa rodinkam?

nika_ke
10. okt 2008

csilla - od pondelka 😉

nika_ke
10. okt 2008

este tu strasim, muz nechce ist spat 😠
zuzka, lili, ako ste naucili chlapcov na nocnik? To moje sidlo sa do neho ani za nic nechce vypisat ☹ Chodime spolu na zachod, pekne si sadne na nocnik, nic nespravi a ked sa zdvihne, tak ukaze na plienku "toto", pocka kym jej ju dam, vytiahne si gate a spokojne odide z wc-ka. Proste je presvedcena, ze plienka patri na ritusku ☹
Obcas sa nam stalo, ze som jej stihla dat plienku a Riska si opisala nozicky - to bolo revuuu a krikuuu, ona neznasa, ked je opisana.

nika_ke
10. okt 2008

malo tam byt "nestihla dat plienku"

csilla76
11. okt 2008

dobre ranko kocky 🙂 co mate dnes na plane? 🙂 ja idem varit aj upratovat,potom poobede so svokrusou jablcka oberat,mame ich neurekom,az ich nemame kde skladovat a su to bio jablcka bo postrekovane neboli 🙂
sem-tam nakuknem ako zvyknem 😉
nika pozrela som albumik,mate krasnu dcerku,a jedna je fotena aj u vas na sidlisku ja tam mam spustu znamych,byvalych kolegyn..atd... 😉 ona si zvykne na nocnik,ale este asi potrebuje cas,teraz sa jej lepsie pacia este plienky 😉 aky mate nocnik taky ked sa vypiská tak hraje? 😀

liliandax
11. okt 2008

cafte zienky..

dnes tu otravujem o nieco skor 😀 Petko je uz skoro hodinu hore.. skoro ma porazilo, taky nezvyk pre nas 😖

nika - ta vcerajsia kofca bola uplne neplanovana.. ja som sa s malym sla prejst k svagrinej (piatok tam zvykneme chodit, vtedy sa ich starsia nemusi ucit), tak aby sa vysantili.. Petko ich cele dni spomina, lenze jedna v skolke, druha v skole.. tak mu vysvetli, ze sa neda s nimi hrat 😔
No a cestou k nim sme stretli nasho ocinka 😵 Tak sme sli cez zahradu 1. maja k stadionu na kofcu.. cestou sme zbierali gastany, maly sa vyvalal v suchom listi.. a stranda bola, ze som stretla svojho spoluziaka z gympla, nevideli sme sa uz pekne dlho, kedze zije v Trencine 😒

.. nase zaciatky s nocnokom 😎 - my sme Petka davali na bilik vzdy ked sa zobudil, vacsinou sa vzdy vycikal a stale sme ho chvalili!! aj ked nic nebolo 🙂 A potom cez den stale, tak kazdu hodinku, posedel a obcas daco bolo.. a tak dookola, chce to len trpezlivost 😉
A samozrejme, na maleho platili aj odmeny 😠 "ak sa vycikas, dostanes lentilku" 😅
.. tak cikal o100sest 😀 .. niekedy len tak, ze si sadol, pustil 4 kvapky a uz si bezal pytat lentilku..

teraz je to uz OK, sa povie "kakat", to aj ked cikat.. neboooj, ono to pride, len musite skusat a byt trpezlive 🙂

liliandax
11. okt 2008

😠 prave sme sa s malym pri hre uzasne "zrazili" ☹ taku supu mi dal, ze normalne mam na pere taku krvnu podliatinu! 😅

.. no nema ani 2 roky a uz ma bije?!!?? 😀

.. chudatko maly, ostal taky vybity z toho.. a vraj.. maminka ma bibi 😀 .. ale pofukal mi ju 😉

nika_ke
11. okt 2008

dobre ranko,
lili, nedala si aspon na chvilku do pasu fotku s novym krasnym ucesom 😠
ideme do RS na nakupy, co ked ta uvidim a nespoznam? 😨 😀

Riska sa rano vypisala do nocnika, jupiii 😅
csilla, presne mame taky hrajuci a vsetci sme sa zlakli, lebo nikto necakal, ze ozaj tam nieco pusti. Dokonca muz vyletel z postele 😀

lili, ja nechavam taketo salenie na draheho. ☹ vsak das ruz a nebude vidno 😉

csilla, aj my mame milion bio jablk a nevieme co s nimi. Nastastie Riske zatial nejdu hore krkom a poctivo ich papa kazdy den.

Riska ma uz s muzom caka vonku, aj mi vyzvanali, tak bezim.
pekny den

liliandax
11. okt 2008

nika - ja by som si fotku aj dala.. lenze kto ma odfoti? 😅 ked ja som taky antitalent na fotenie 😠 Ty ksichtosko 😀
a neboj, ze by si ma nespoznala.. skor mam obavy, ze by si sa ma zlakla 😀 😝 A dnes nehrozi, ze by sme sa v meste stretli, ja sa von nechystam.. ide mi pracka, preberam kopec Petkovho oblecenia, ktore mu je uz male (ozaj Zuzi, nechces?? 😵 - aj zimne veci su tam 😉 )

a mame s muzom dilemu.. ist ci neist na gulas do LC 😒 Sme pozvani.. ale ked kuk von, tak ma chut presla.. no mozno sa vycasi.. a maleho supnem k nasim a pojdeme.. i tak mam v plane ist do Tesca, mali by byt akciove plienky, kedze mi na spinkanie este potrebujeme 😠

csilla - co dobreho varis? lebo ak nebude u nas ten gulas.. tak neviem neviem.. co budeme papat 😝

liliandax
11. okt 2008

nika - Riska ako reagovala, ked bilik zapiskal? 🙂

csilla76
11. okt 2008

Lili varim uz skoro mam hotove knedle s maskom a dusenou kapustou 🙂 velmi to lubime 🙂 este ktomu zel.polievocka a hotovo 🙂
pracem,dlazky chcem umyt a prach utriet 🙂 muzik je v praci neviem kedy dojde tak som sama,ale ja rada ked upratujem a som sama,ide mi to rychlejsie 😀

liliandax
11. okt 2008

jeeeeeeeeej.. dobry napad!! aj ja by som si dala 🙂 .. len ja som lava do kapusty 😠 Mne sa nikdy nepodarila tak, aka by mala byt.. tak preto chodime na toto papanie k mojej mame 😀

aj ja som upratovala.. tak trochu, ja pracem najviac po vymene nazorov s mojim starym 😝 Vtedy si najviac vybijem enegiu 😀

dopijem kavu a idem dat spat maleho, dnes od skora kuvikal, tak je uz K.O ☹

csilla76
11. okt 2008

tak to je fajn obedik u nasich rodicov,ja si to zriedka uzivam bo sme dost vytazeny,mame prace vyse hlavy,obrovsku zahradu tak aj k nasim skocime len po veceroch trosku bo nieto casu.ked je dobre pocasko tak je robota habadej,este nas caka pilenie dreva,oberanie hrozna aj jablk.potom aj popadane treba pozbierat,este chcem dule zavarat a lekvarik robit bud.tyzden.pridu aj nasi pomoct bo sa to tazko kraja,je to tvrde ovocie 😅 ale fajne 😉 🙂 a idete do lucenca?????tam mate tiez rodinku???
MM pred chvilkou volal ze isiel este pre vodu tak ze dojde okolo 14tej tak aby som ho necakala na obed... 😉 potom bude robit v pivnici police na jablcka bo nemame to kde davat 😀 😝
inac Lili moja sesternica byva tiez priblizne tam kde vy 😉 maju zlatu 3rocnu dcerku,mozno aj poznas 😉

liliandax
11. okt 2008

ty si teda taka domaca gazdinka!! 🙂 to je fajn, na dedine je toho vzdy co robit, ale ked ta to bavi, tak je potom radost 😉
Ja nie som na take zavaracky.. ale rada ich spapam 😀 To moja mama, ta je expertka na taketo.. ale to vacsinou robi u starkeho v Krali a tam my chodievame dost malo ☹ bohuzial 😒

ty kde pracujes? 🙂

v LC nemame rodinu, ideme tam na pozvanie manzelovho obch. partnera.. vraj na ukoncenie sezony, trochu pokecat.. takze maly sa zobudi a ideme.. povodne sme mali ist len my dvaja, ale sme sa pochytili s muzom a nakoniec sa tak natiahol cas (co sme po sebe viac menej len vrcali), ze sme si povedali, ze pojdeme az ked maly vstane 🙂

kde ti byva sesterka? 😵

csilla76
11. okt 2008

no som taka domaca gazdinka,rada varim,peciem zavaram uff..mam toho plnu spajzu 😀
tak sa prijemne bavte v LC a maly sa aspon pekne vysanti,bude o to lepsie spinkat 😉

liliandax
11. okt 2008

tak dakedy dojdeme a vybrakujeme vam tu spajzu 😀 😉

no neviem, ci to pri Petkovi plati, ze ked sa vysanti, tak lepsie spi.. aj vcera sa vyjasil a dnesna noc?? no asi sa mu snivalo, ze je na kolotoci 😀 lebo cestoval hore dole po posteli, par krat si lahol na moje miesto 🙂 .. tak som cestovala s nim 😠
😵

liliandax
11. okt 2008

csilla - nechodite nahodou na nakupy do Madarska? ak ano, kam? oplati sa to? 🙂

csilla76
11. okt 2008

aha..no mozno to na tvojho Petka nepasuje..no neva.... 😉 je taky aktivny? 😉
nechodime moc do madarska na nakupy....len take drobnosti zvykneme obcas..ale moc sa neoplat..asi zalezi aj od toho co chces kupit 😉

nika_ke
11. okt 2008

csilla, ty si perfektna manzelka 😉
taku by bral aj moj protivny muz 😖 vedela som, ze nemame ist doobedu na nakupy. Vzdy sa necham od muza nahovorit a potom mam podrbany cely den. Poobede sa mi uz pratat nechce, radsej by som sla na vylet niekam blizko do prirody. Riska sa vyspala v aute, takze poobede uz nechcela spat. Tak som ich vyhodila kocikovat sa. Jasne, ze ja som nakoniec ta najhorsia ... 😠

lili, uzite si vylet na gulas party. V tescu maju mat zlavy na bundy 😉
a na najblizsie stretko ti donesiem jablkove kompoty, neviem co s nimi, tolko ich je 😉

Dam si kavu, predycham a pustim sa do upratovania.

csilla76
11. okt 2008

nika tak ako popratane? 😉 my sme pred chvilkou dosli zo zahradky,oberali sme dule aj jablcka,no este je ich vzdy dost zajtra pokracujeme 🙂 robila si jablkove kompoty?ja nerobievam,bo mame fajn pivnicu kde to skladujeme,tak stade mozem hocikedy doniest a urobit cerstvo kolacik alebo zakusok alebo akurat aj kompotik 😀 dule budeme zavarat bud.vikend juj je to take fajn aromaticke ovocie,so svokrou sme to oberali 😉
zajtra doobeda urobim tvarohovy kolacik,jupi uz sa tesim 😵 varit nebude treba tak v pohode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre