Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
29. okt 2008

prave preto som sa na to aj ja vy.srala ☹ nato, ze ho budeme mat na sebe parkrat, ja nebudem kupovat take extra drahe 😒 Takto mam pocit, ze Petko je na chvilku Petka? alebo skor Patka?? 😵

nika_ke
29. okt 2008

toto som nasla, ale ani za svet nevidim tabulku velkosti ☹ a cena tiez nic moc 😖
http://www.prsiplaste.sk/index.php?cont=detail&...
tato cena je fajn, ale az pre 6 rocnych
http://www.prsiplaste.sk/index.php?cont=detail&...

zuzkafuny
29. okt 2008

Ženy!!! Dnes mi prišli boxerky pre Mišiačika 😵 😵 😵
súúú úúúplne super...!!! a malý v nich vyzerá ako naj frááájo na svete 😵 😵 😵
mi doďubkal na notebooku tú kocku, tak musím behať myšou... som nezvyknutá 😀 zasran...!!!

zuzkafuny
29. okt 2008

My máme také pršiplášťové gate a bundu... je to super súprava... segra zohnala 🙂 ale budeme nosiť až na budúci rok 😖
inak... tie pršiplášte sú peknééé 😵 😵 😵

nika_ke
29. okt 2008

chystate sa chodit s Petkom von aj ked prsi?

mam taku hlupu otazku, ako Petka teraz obliekas? mama do mna hudie, tech Risku poriadne naobliekam, ked ma teraz nabeh na chorobu.
Ked je nad 10stupnov, tak davam pancusky a nohavice(teplaky) a na vrchtricko s dlhym, sveter, vetrovka.
Ked je okolo 7, tak dam uz zateplene gate a na vrch pridam tricko s kratkym rukavom, .
Minule sme mali rekordne 4stupne, tak som vytiahla tenky bavleneny overal. Zimny overal vytiahnem asi az ked bude aj cez den okolo nuly.

nika_ke
29. okt 2008

ahoj zuzka,
tiez som zhanala nejaku sustiakovu supravu, ale nezohnala som. 😒
a vcera sme nakoniec boli v meste kupit novy nocnik a sekac mi zavreli pred nosom o 16:10, pricom otvaracia doba je do 16:15 😠

liliandax
29. okt 2008

zuzi - odfot Miska a sup sup do albumu 🙂 aj ja chcem vidiet toho maleho fesaka 😵 😵

nika - tie plaste su krasne, ale ja uz nekupujem ziaden a nech si ludia myslia co chcu 😠 🙂

liliandax
29. okt 2008

nika - tak ja toho mojho doteraz obliekala asi takto - pancusky, na to rifle.. hore ma body s kratkym rukavom, na to tensie tricko s dlhym rukavom a este jeden pulovrik (taka ako mikina) + vetrovka (tu co sme kupili v Tescu, len sme vybrali zateplnenu vestu)

Zatplene gate sme este na sebe nemali (musim kupit 😖 - zatial som nezohnala), ale to zatial este nebolo potrebne obliect

a von pojdeme aj v dazdi, min. do obchodu a spat 🙂

zuzkafuny
29. okt 2008

Nika... radšej nech je dieťaťu trošku chladnejšie, ako sa má spotiť...
Dnes bolo ráno u nás 7stupňov a Mišiačik mal len punčošky, obyčajné rifliky tenké, botasky, tielko, tenšiu mikinku a bundu... Moja mama tiež pindá... obleč ho poriadne! A keď bude mííínus 10?
Až je náhodou nad 15, tak dám zateplené gate bez punčošiek, dám tielko, tričko s dlhým rukávom, puli alebo mikinku a vestu...

liliandax
29. okt 2008

inak ma napadlo... stretla som kamosku 2 tyzdne dozadu a isla prave kupit malemu pancusky, sa jej pytam, ze ci este doteraz nedavala pancusky a vravela, ze zacne az vtedy, ked bude pod 10 st.

😕

zuzkafuny
29. okt 2008

Lili... ja som tiež nedávno nasadila punčošky 😕

liliandax
29. okt 2008

aj moja mama furt frfle, ze mu bude zima.. 😖 Ale ked sme vonku a citim, ze ma ruky teple, tak je to ok a tiez ho nechcem prehrievat

veru zuzi, ked bude minus, co im dame?? 😅

ja si to ani neviem predstavit... 😝

liliandax
29. okt 2008

zuzi - 🙂 ked ty si uz zbehla mamina 😵

nika_ke
29. okt 2008

a minus nebude, tu v teplych krajoch? 😀 som tu uz dve zimy a ani jedna nebola poriadna, zeby do tretice? 😕 😀

diki, baby, takze obliekam podobne ako lili 😉
zateplene gate som zatial dala parkrat, ked sme sli na ihrisko, napr. minule do RS a vedela som, ze sa Riska bude hojdat a smykat a po dazdi bolo vsetko vhlke, aj ked som to vyutierala s vreckovkami.
pancusky davam pod 15st, lebo vtedy dam aj sebe silonky, ja som taka zmrznuta 😀

zuzka, vy mate otuzilejsi rezim 😉

riska ma obcas ruky studene a neviem od coho to zavisi 😨 lebo ked ma rovnake oblecenie, raz ich ma teple, raz studene a vonku je rovnako 😕
vacsinou sa riadim podla seba, ked mi zacne tiect z nosa, poberame sa domov 😅

nika_ke
29. okt 2008

Misiacik musi byt bohovsky v boxerkach 😵
my este gatky nenosime ☹
ale vcera sa mi podarilo nechat Risku asi 30 minut bez plienky v pancuskach 😀 zabudla som, ze som jej vyzliekla plienku, ked sedela na nocniku a zvladli sme to v suchu 🙂

lili, Riska chodi v ruzovom a pytaju sa ma, ci je to chlapec 😠 takze to mas jedno, aky mate prsiplast 😉

liliandax
29. okt 2008

to akosi nechapem, preco sa na Risku pytaju, ci je chlapcek, ked je v ruzovom? 😠 😕

este ked je dievcatko v zelenom, modrom.. ok.. ale ja by som Petkovi urcite nedala ruzovu ciapku, nohavice.. 😝

s prisplastom je to ineeeeeeee 😀 😀 😀

zuzkafuny
29. okt 2008

Nika 😀
... ja som sa dnes rozhodla obriadiť to moje oranžové ušaté a štvornohé v jednom 😀
Takže peknučký čistučký sa naháňa s Mišiačikom a skáče ako opica... žeby od radosti...???
A už som ho odohnala od linky 😠 a hnevám sa 😠 😠 😠 celkom vážne 😀
a rozhodla som sa, že môže lehniť len na pelechu...!!! a žiadny gauč, ani kreslo, ani iné...!!! Som prísna... no čo už 😀 😀 😀

zuzkafuny
29. okt 2008

A už sa aj vypýtal von... 😖 no tak nech ešte je keď chce...
na noc nehlásili zimu... a keď sa bude pýtať dnu, tak ho pustím...

liliandax
29. okt 2008

no zuzi, ty sa fakt nenudis 😉

takeho havina by som prijala aj ja, ale nie sem do panelaka 😖

.. ale aspon malilinka utecha - k nasim pribudne coskoro maly kocurik 😵 .. tak uz sa vytesujem

csilla76
29. okt 2008

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooojte zienky 🙂 🙂 🙂

liliandax
29. okt 2008

ahoj csilla, kde sa tulas? 🙂

nika_ke
29. okt 2008

zuzka, aj psa treba pred vianocami obriadit 😅

moje dvojnohe sidlo malo uzasnu veceru - sunka (bez chleba 😖 ), frutapura a palacinka 😝 😀

csilla76
29. okt 2008

jaj..ja vas nestiham 😀

ale za to nezabudam 😀 budete mat kocurika?to je super 🙂 Petko sa tesi ze? 😉

csilla76
29. okt 2008

nika mnamky sunka 😀 robila si palacinky??????posli zopar 😀

mi mame 2 macky a 2 psov a 4 kohutov 😀 😝 😀

liliandax
29. okt 2008

to moje sidlo zjedlo s ocinom pastetovy chlieb 😖 a so mnou jogurt 😅

a medzitym vypotil snad aj 10 litrov potu 😅 dnes je viac duracell ako inokedy 😀

liliandax
29. okt 2008

csilla - nejaky divny pocet, nie? 😕 😀 4 kohuty???? 😲

Petko sa tesi, bude mat co natahovat 😒 😀

csilla76
29. okt 2008

inac lili pekne foto gratulujem ze si zmenila pas 😉

csilla76
29. okt 2008

lili to ja len zo srandy som napisala ,ale ozaj mame 4 kohuty a vela sliepok 😀

ale onedlho ked svokrusa pride domov tak 3 kohutov zareze a bude len jeden-uplne staci bo skacu do seba 😝

csilla76
29. okt 2008

nika ako Riska spinka? 😉 alebo este nie????? 😉

nika_ke
29. okt 2008

my mame kopec firemnych maciek 😀 chodia na stromy pred kanclom, tak sa na ne obcas pozeram. Dnes sme aj s Riskou pozerali na jednu co chcela ulovit vrabca, ale nevyslo jej 😖

csilla, muz robil palacinky 😵 , ja neviem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre